Článek

Přepadení, rvačka, vražda? Brněnští strážníci na »místě činu« našli chlapa se sekerou!

 
Naléhavý telefonát na operační středisko, že u řeky Svitavy se ozývá křik a padají prudké rány, vyburcoval v úterý večer brněnské strážníky. Hned dvě hlídky vyrazily určeným směrem, aby zabránily nejhoršímu. Jenže všechno bylo nakonec jinak a »případ« se po jejich návratu na služebnu stal dobrým námětem k pobavení.
19.10.2017 09:40 |

podobné články

Podobné články

Policisté v New Yorku zastřelili 'islamistu', který na ně zaútočil sekerou

 
Dvojice amerických strážníků zastřelila muže, který na jejich kolegy zaútočil sekerou. Incident se stal v newyorské čtvrti Queens. Útočníka divoce mávajícího sekerou zachytila průmyslová kamera. Američané se obávají, že jde o rekruta ozbrojenců Islámského státu, kteří vyzvali své příznivce k útokům na obyvatele koaličních států.
24.10.2014 14:30 |

podobné články

Hrůza v Olomouci: Muž sekl ženu do hlavy sekerou, před policií se skrýval v křoví

 
Absolutně otřesná událost se stala v úterý v Pavlovičkách v Olomouci. Brutální rvačka dvou mužů skončila málem tragicky pro ženu, která věc nahlásila policistům. Útočník ji sekl sekerou do hlavy!
07.06.2018 10:10 |

podobné články

Brněnští strážníci zastavili auto jedoucí v protisměru, řidič nemá ŘO a byl pod vlivem drog

 
Auta jedoucího v protisměru si v pondělí odpoledne všimli při kontrole Zábrdovic brněnští strážníci. Volkswagen zastavili a dvaadvacetiletého řidiče vyzvali k předložení dokladů. Jeho řidičského průkazu se však nedočkali, neboť mladík prohlásil, že ho nikdy nevlastnil.
25.06.2014 00:45 |

podobné články

Brněnští strážníci řešili desítky oznámení v rámci GP

 
Brněnští strážníci přijali v noci na sobotu zvýšený počet oznámení o rušení nočního klidu a prověřovali rovněž informace o drobných potyčkách. Například po páté hodině ráno vyjížděla pořádková jednotka do Kohoutovic na Libušinu třídu k nočnímu spoji, ve kterém prý čtyřiadvacetiletý mladík velmi hrubě urážel čtyřiapadesátiletého muže. Ve vulgaritách pokračoval i za přítomnosti hlídky, a ta ho proto důrazně vyzvala ke zklidnění. Případ potom postoupila k projednání u přestupkové komise.
16.08.2014 11:30 |

podobné články

Brněnští strážníci rozmluvili mladíkovi sebevraždu

 
Včasným zákrokem přispěli ve středu odpoledne brněnští strážníci MP Brno k záchraně mladého života. Obrátila se na ně dívka, jejíž jednadvacetiletý kamarád se rozhodl spáchat sebevraždu a oznámil jí to prostřednictvím komunitní sítě na internetu. Hrozil, že si podřeže krk, a dívku svou zprávou nesmírně vyděsil.
28.08.2014 16:40 |

podobné články

Brněnští strážníci se zapotili: Zmatenou srnku vysvobodil z pasti až myslivec

 
Brněnští strážníci se pomalu stávají specialisty na odchyt nejrůznějších druhů zatoulaného zvířectva. Tanec, jaký jim ale na obezděném dvorku u domku v Podhorní ulici v Brně-Líšni předvedla zjančená mladá srnka, to jen tak nezažili!
22.02.2017 11:15 |

podobné články

Brněnští strážníci se mění na psychology: Opět zachránili sebevraha (59) před skokem do prázdna!

 
Na odborníky zachraňující zoufalé lidi před smrtí se postupně mění brněnští strážníci. V pondělí zachránili dalšího muže (59), který nezvládal své psychické problémy. Jen díky pomoci strážníků nakonec z terasy neskočil.
25.04.2017 17:25 |

podobné články

Brněnští strážníci kuřáky zatím jen upozorňují, pokud se chovají slušně

 
Lidský přístup zvolili pro první měsíc platnosti protikuřáckého zákona brněnští strážníci. Pokud někoho přistihnou, že si zapálí v restauraci a bude se přitom chovat slušně, pouze ho upozorní, že cigaretu musí uhasit, nebo musí s ní jít ven.
01.06.2017 10:40 |

podobné články

Brněnští strážníci budou žít Modrý život: Jako poctu Foglarovi zveřejní dobré skutky

 
Jako poctu spisovateli Jaroslavu Foglarovi, od jehož narození uplyne 6. července 110 let, se brněnští strážníci rozhodli žít Modrý život. Na svých stránkách vytvořili rubriku, kam budou vkládat dobré skutky.
04.07.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foglar (24 článků) , Jaroslav Modrý (23 článků)

Pražská policie pátrá po muži, kterého podezírá z přepadení banky

 
Kriminalisté pátrají po neznámém muži, kterého podezírají z přepadení banky v Archeologické ulici v Praze 5. Lupič v pondělí 31. srpna před 17:00 předložil pracovnici banky lístek s nápisem, že jde o přepadení, žádá o vydání peněz a má u sebe pistoli. Z banky si odnesl několik desítek tisíc korun v černém igelitovém pytli, sdělila dnes ČTK mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Záběry z bezpečnostních kamer, které přepadení zachytily, zveřejnila policie na svém webu.
03.09.2015 14:45 |

podobné články

Policie hledá muže, který se sekerou přepadl pumpu v Miroticích

 
Policie pátrá po muži, který v pátek večer přepadl čerpací stanici v Miroticích. Obsluhující ženu ohrožoval sekerou. Bylo mu kolem 30 let, na hlavě měl kapuci a přes obličej šátek. Když dostal peníze, odešel, uvedl v dnešní tiskové zprávě mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Za loupežné přepadení pachateli hrozí vězení až na osm let. Při pátrání po něm žádají kriminalisté o pomoc veřejnost. 
23.02.2014 19:40 |

podobné články

Ostravští strážníci řešili potyčku, při které muž udeřil sekerou do hlavy jiného muže

 
5. října 2014 o půl třetí odpoledne se strážníci městské policie dostavili do Ostravy-Vítkovic, kde mělo dle sdělení oznamovatele dojít ke rvačce osob, z nichž jedna měla být zraněna. Po příchodu na místo strážníci poskytli první pomoc muži, který měl silné krvácivé zranění na pravé straně hlavy.
07.10.2014 01:50 |

podobné články

Strážníci našli v Brně muže, který nadýchal téměř 5 promile

 
Brněnští strážníci v Brně našli muže, který nadýchal 4,91 promile alkoholu! Na opilého muže upozornil kolemjdoucí.
23.07.2012 09:30 |

podobné články

Vrah ubil prodavačku sekerou! Je to on?

 
Brutální vražda otřásla obyvateli Petrovic u Ústí nad Labem. V místním zverimexu byla nalezena mrtvá Karin B. (†43), kterou vrah ubil sekerou.
03.06.2010 19:50 |

podobné články

BRUTÁLNÍ ČIN: Muž sekerou zavraždil devět žen! Zabíjel ze msty?

 
Indií otřásla devítinásobná vražda sekerou. Pod ostřím těžkého nástroje skončil život čtyř žen a pěti malých dívek. Zabil je pětatřicetiletý muž, který se na své sousedky ve vesnici vrhnul několik týdnů poté, co ho opustila žena.
05.04.2013 20:00 |

podobné články

Rozsekal rodiče sekerou: Táta se ještě hýbal, tak jsem ho dorazil

 
Minulé léto pro obyvatele Tymákova na Plzeňsku nebylo nikterak veselé. Obcí otřásla brutální vražda manželského páru (†50, †47), sekerou je umlátil vlastní syn (25). I když se ho jeho bratr zastává a říká, že by udělal to samé, na výši trestu to nic nemění. Dostane vrah doživotí?
23.04.2013 08:35 |

podobné články

Manželku zabil sekerou!

 
Brutální vražda se stala v obci Vrbčany na Kolínsku. Muž tam údajně svoji manželku sekl sekerou do hlavy a pak se sám zabil.
19.04.2018 12:20 |

podobné články

Žalovala na linku 156, dostala sekerou!

 
Na dva znesvářené muže žalovala v noci na včerejšek na tísňovou linku 156 obyvatelka zahrádkářské kolonie v Olomouci. Než strážníci přijeli, dostala sekerou po hlavě.
07.06.2018 12:10 |

podobné články

Brněnští strážníci pomáhali seniorkám v nesnázích

 
Hlídka přispěchala k bezvládně ležící ženě včas a zajistila lékařskou pomoc S přispěním takzvaného centra tísňového signálu se v pátek pozdě večer dočkala rychlé pomoci od strážníků žena ze středu Brna. Přístroj, který průběžně vyhodnocuje pohyb a dokáže rozpoznat rizikovou situaci, rozezvučel alarm na operačním středisku městské policie. Na danou adresu tak ihned vyrazila hlídka. Klepání i zvonění zůstalo bez odezvy, a tak strážníci kvůli důvodným obavám o život a zdraví otevřeli byt náhradním klíčem. Uvnitř strážníci nalezli osmaosmdesátiletou ženu, která v důsledku závratě upadla a nebyla schopna vstát. Hlídka poskytla ženě první pomoc a přivolala lékaře, který po prvotním ošetření nařídil její převoz do nemocnice.
12.10.2014 17:20 |

podobné články