Článek

Přepadení, chci peníze! Lupič v Brně marně vyhrožoval, prodavačka ho poslala "někam"

 
S pistolí v ruce vyrukoval ve čtvrtek těsně před zavíračkou na pokladní v obchodě v brněnské čtvrti Žabovřesky maskovaný lotr. Vůbec mu nevadilo, že žena ještě obsluhuje zákazníka. Domáhal se peněz z pokladny, jenže ke svému překvapení nakonec ostrouhal.
19.02.2021 12:25 |

podobné články

Podobné články

Bombou a pistolí vyhrožoval lupič bankovní úřednici v Praze 6

 
Bombou i pistolí vyhrožoval v pátek před 16:00 lupič pokladní v bance na Vítězném náměstí v Praze 6. Odnesl si pak částku v řádu desítek tisíc korun. Na policejním webu to dnes uvedla mluvčí pražské policie Eva Stulíková. Policisté nyní po muži pátrají, k dispozici mají jeho přesný popis i snímky z bezpečnostní kamery. Pokud by byl lupič dopaden a odsouzen, hrozí mu až deset let vězení.
10.12.2011 17:20 |

podobné články

Další přepadení benzínky: Lupič na Chrudimsku vzal na pumpařku nůž, policie po něm pátrá

 
Od otřesného přepadení čerpací stanice v Pohořanech u Veltrus uběhly dva týdny, další podobný zločin na sebe ale nenechal dlouho čekat. K přepadení došlo na Chrudimsku. Pachatel prodavačce vyhrožoval s nožem v ruce, nakonec na ni použil pepřový sprej a utekl. Policie po něm nyní pátrá a prosí veřejnost o pomoc.
17.12.2018 16:50 |

podobné články

Pražská policie pátrá po muži, kterého podezírá z přepadení banky

 
Kriminalisté pátrají po neznámém muži, kterého podezírají z přepadení banky v Archeologické ulici v Praze 5. Lupič v pondělí 31. srpna před 17:00 předložil pracovnici banky lístek s nápisem, že jde o přepadení, žádá o vydání peněz a má u sebe pistoli. Z banky si odnesl několik desítek tisíc korun v černém igelitovém pytli, sdělila dnes ČTK mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Záběry z bezpečnostních kamer, které přepadení zachytily, zveřejnila policie na svém webu.
03.09.2015 14:45 |

podobné články

Nešikovný lupič, který po přepadení téměř vše poztrácel, se sám udal

 
Lupič (52), který v polovině června přepadl spořitelnu v Brně, se sám udal policii. Při přepadení si nepočínal příliš šikovně, protože téměř všechny peníze na chodníku před bankou poztrácel.
12.07.2012 10:35 |

podobné články

Prodavačka drogerie se ubránila přepadení, lupič utekl s prázdnou

 
Prodejnu drogerie v Liberci přepadl ve středu vpodvečer lupič, ale odešel s prázdnou. Policejní mluvčí Ludmila Knopová agentuře Mediafax ve čtvrtek sdělila, že policie hledá svědky události.
26.01.2012 13:35 |

podobné články

Lump se zbraní přepadl pejskaře v Holešovicích, pak se rozbrečel. Policii se sám přihlásil

 
Přepadení, které skončilo pláčem, mají na stole pražští policisté. Došlo k němu 25. listopadu v Osadní ulici v pražských Holešovicích. Muž šel vyvenčit svého pejska, když k němu přistoupil lupič, chtěl po něm peníze a hrozil mu zbraní. Jenže pejskař vyrazil ven bez peněženky, a tak měl lupič smůlu. Chvíli spolu mluvili, načež se pachatel rozplakal! Po medializaci této kauzy se lupič sám přihlásil na policii.
15.12.2020 12:50 |

podobné články

VIDEO: Náhoda? Lupič v Líbeznicích vykradl čerpací stanici. Patří stejnému majiteli jako ta na Mělnicku

 
Celou Českou republikou otřásl zkraje prosince případ přepadení benzínové pumpy na Mělnicku. Prodavačka, která měla ten den noční službu, přepadení kvůli zásahu střelné zbraně nepřežila. Nyní středočeští policisté upozornili na případ, který se stal v červenci letošního roku rovněž na čerpací stanici, tentokrát v Líbeznicích u Prahy. Podivné je, že obě benzínky vlastní stejný provozovatel.
20.12.2018 20:45 |

podobné články

Maskovaný lupič vykradl poštu. Úřednici VYHROŽOVAL NÁSILÍM

 
V Třebařově na Svitavsku si dnes maskovaný lupič odnesl z poštovní pobočky tržbu. Ženě za přepážkou vyhrožoval, že jí ublíží, proto mu peníze vydala. ČTK o loupeži informovala policejní mluvčí Anna Štegnerová.
23.02.2011 16:55 |

podobné články

Český lupič nedostane u soudu tlumočníka: Anglicky vyhrožoval smrtí, má smůlu!

 
Naběhl do dvou sázkových kanceláří, vyhrožoval anglicky smrtí a chtěl peníze. Když českého lupiče Davida B. (29) dopadli, dožadoval se tlumočníka. Britský soud mu ale právu upřel, protože lupič evidentně anglický jazyk dobře ovládá.
29.06.2013 11:35 |

podobné články

Lupič potřetí přepadl obchod, prodavačka ho zamkla uvnitř

 
Nebývalou statečnost a duchapřítomnost prokázala prodavačka obchodu v Brně-Slatině. Lupiče, který přišel obchod vykrást, zamkla uvnitř a zavolala policisty.
06.02.2012 12:40 |

podobné články

Práci a rodičovství neplete dohromady: Tomešová by své syny nikdy nenechala čekat v divadelní šatně

 
Když ji organizátoři zvou na nějakou společenskou akci, ve většině případů počítají s tím, že Michaela Tomešová  (28) dorazí v doprovodu svých dvou synů Kristiána a Jonáše. „Když někam jdu, tak chci, aby se jednalo o akce, kde jsou děti vítané. Pravdou je, že jsem party život opustila. Nechci chodit někam do společnosti na úkor svých dětí. Když už někam jdu, tak se to snažím skloubit s mateřstvím,“ vysvětlila nám svůj postoj muzikálová herečka.
18.04.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (168 článků)

Lupič spoutal ženu, ta napsala e-mail o pomoc palci na nohou

 
Američanku Amy Windomovou (39) v noci v jejím domě přepadl lupič, vyhrožoval jí revolverem a spoutal ji. Nepočítal ale s jejími palci na nohou. Maskovaný lupič ženu praštil revolverem přes hlavu a pak ji přivázal k posteli, zatímco prohledával dům. Když odešel, spoutané Windomové se podařilo pomocí prstů u nohou napsat na laptopu u postele e-mail příteli Johnu Hiltonovi. Ten zavolal policii.
05.08.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: John Hilton (2 články)

Středeční přepadení banky na Václaváku mohlo skončit tragicky. Lupič byl ozbrojen skutečnou trhavinou!

 
Ve středu kolem poledne šlo v centru Prahy o "život":http://www.extra.cz/tema/zivot stovkám lidí, neboť bankovní "lupič":http://www.extra.cz/tema/lupic, který přišel do pobočky ČSOB na Václavském náměstí, přinesl skutečnou trhavinu.
22.03.2014 14:25 |

podobné články

Soucitný lupič pomohl vystrašené lékárnici

 
Moskevská policie pátrá po lupiči, který se při ozbrojené loupeži v lékárně projevil z jiné než zločinecké stránky: při přepadení se lékárnici udělalo strachy tak špatně, že lupič odložil pistoli a z mobilního telefonu přivolal ženě sanitku rychlé pomoci. „Lupič pak prchl, aniž cokoliv ukradl,” uvedla policie.
10.04.2015 09:21 |

podobné články

Lupič přepadl v Jindřichově Hradci čerpací stanici. Ženě vyhrožoval pistolí

 
Jindřichohradečtí kriminalisté hledají lupiče, který v úterý 12. listopadu ve tři hodiny ráno přepadl čerpací stanici MOL v Jindřichově Hradci. Maskovaný lupič vyhrožoval obsluze čerpací stanice zbraní.
14.11.2019 13:40 |

podobné články

Přepadení pošty! Lupič si odnesl 20 tisíc korun!

 
Loupežné přepadení pošty ve Valči na Třebíčsku vyšetřují třebíčští policisté. Jak agentuře Mediafax sdělila třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická, lupič si odnesl více než dvacet tisíc korun.
06.01.2012 16:55 |

podobné články

Pohotová úřednice: Bankovní lupič uvěřil, že je v internetové bance

 
Dvě přepadení má na svědomí bankovní lupič. Z prvního přepadení však odešel s prázdnou, protože mu úřednice řekla, že jsou internetovou bankou a tudíž žádnou hotovost nemají. V sousedním městě byl úspěšnější a odnesl si desítky tisíc korun. Pátrá po něm policie.
09.03.2012 10:10 |

podobné články

Ozbrojený lupič přepadl čerpací stanici ve Vestci u Prahy

 
Středočeská policie přijala v neděli večer informaci o přepadení čerpací stanice v Benešovské ulici ve Vestci u Prahy. Lupič si nevybral zrovna „vhodnou“ chvíli k přepadení, neb se nedaleko čerpací stanice řešila nehoda, od které utekla posádka havarovaného vozu. Logicky tak bylo poblíž větší množství hlídek.
20.10.2014 00:55 |

podobné články

Přepadení u hranic: Lupič, možná Čech, v rakouské Lávě hrozil zbraní a dynamitem! Tisíc euro odměna

 
Své české kolegy požádali o pomoc rakouští kriminalisté, kteří objasňují přepadení bankovní pobočky v příhraničním Laa an der Thaya (Láva nad Dyjí). K události došlo 26. června před polednem, lupič si vynutil nejméně pětimístnou částku v eurech. Kriminalisté získali DNA zločince, pracují i s verzí, že maskovaný muž přijel z české strany hranic od Hevlína.
28.07.2020 16:00 |

podobné články