Článek

Přeoperovaná Barbie Alvesová vytáhla rozparek až k rozkroku: Vykouklo něco snad víc?!

 
Nejoblíbenější obživlá Barbie Jessica Alvesová (37) to na veřejnosti opět pořádně roztočila. Se svým ex, dnes velmi dobrým kamarádem, se při setkání olizovala a chirurg jí dokonce líbal prsa. O humbuk se ale postaraly především zvolené šaty. Z velkého rozparku totiž mohlo něco snadno vykouknout…
15.10.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Jessica (97 článků)
Podobné články

Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová truchlí: Smrt otce, který ji chtěl vydědit!

 
Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová (37) smutní, její miliardářský otec Roserval zemřel. Příčinu smrti nepřiblížila. S tátou měla nesmírně komplikovaný vztah –  Alves starší s operacemi nesouhlasil a po změně pohlaví ji chtěl vydědit. Krátce po oznámení smuteční oznámení odstranila.
21.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Jessica (97 článků)

Už rok je ženou! Přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová slaví odvážnými snímky

 
Dračice Jessica Alvesová (37) slaví výjimečné výročí - je to přesně rok, co začala se svou proměnou v ženu. A stejně jako loni, oslavila další etapu svého života způsobem sobě vlastním - nechala se zvěčnit ve vyzývavých kostýmcích. Líbí se vám více jako sexy anděl, nebo drsná domina?
26.10.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Jessica (97 článků)

Barbie maniak: Američan za panenky utratil milion a půl

 
Jednačtyřicetiletý Stanley Colorite z Hudsonu na Floridě je skutečným milovníkem Barbie. Jeho sbírka čítá na dva tisíce panenek. Vystavuje je ve čtyřech pokojích a dokonce je má i na záchodě. Další články k tématu: Živí Ken a Barbie se na focení pohádali kvůli plastikám VIDEO: Ukrajinka vypadá jako živá Barbie Transsexuál chce být jako Barbie, operace mu zaplatili bohatí milenci Barbie by ve skutečnosti byla monstrum, dokázala mladá studentka OBRAZEM: Přeštické muzeum vystavuje panenky Barbie na 188 způsobů
08.03.2013 10:00 |

podobné články

Ken přeoperovaný na Barbie hledá muže, který s ním bude mít děti. Prý má co nabídnout

 
Všichni si zaslouží lásku a přeoperovaná Barbie Jessica Alvesová (37) se ji rozhodla hledat způsobem sobě vlastním; vydá se do nevyzpytatelných vod reality show. Netouží však po lásce na pár prchavých okamžiků, chce tam totiž najít otce svých budoucích dětí!
17.08.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

Dříve Ken, dnes Barbie Jessica Alvesová: Další změna! Nechala si to prodloužit!

 
Ex Ken a současná Barbie Jessica Alvesová (36) si dopřává poslední kosmetická zkrášlení, než se nadobro vzdá všech procedur a bude sama se sebou spokojená. Po návštěvě kadeřnictví předvedla v ulicích Londýna nové vlasy, a samozřejmě zaujala svými stále podivnějšími křivkami!
30.07.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

Barbie Jessica Alvesová podstoupila drastickou operaci: Lékaři ji zbavili letitého problému!

 
Chodící Barbie Jessica Alvesová (37) informovala na svých sociálních sítích fanoušky o dalším, na první pohled drastickém chirurgickém zákroku. To, co jí dříve způsobovalo značné potíže, jí vstřícní doktoři konečně spravili. K dosažení požadované proměny v ženu jí chybí už jen krůček!
19.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Jessica (97 článků)

Nenalíčená Barbie vypadá ztrhaně a má kruhy pod očima

 
Panenka Barbie je už 64 let vždy usměvavá a perfektně nalíčená. Byla by ale taková i bez zásahu stylistů a bez make-upu? Mexický grafik Eddi Aguirre panenku představil v poněkud jiném světle. Další články k tématu: Barbie maniak: Američan za panenky utratil milion a půl Živí Ken a Barbie se na focení pohádali kvůli plastikám OBRAZEM: Ken jako Masaryk a Barbie v roli Marie Terezie Jako živé: umělec dává nepovedeným panenkám osobností reálnou podobu
09.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (136 článků)

Tereza Kostková ukázala svá neuvěřitelná stehna a předvedla rozparek ve stylu Angeliny Jolie

 
Herečka Tereza Kostková moderovala TýTý v pěkně odvážných šatech. Pořádný rozparek byl dokonce její nápad. Šaty si objednala u své dvorní návrhářky Taťány Kovaříkové a jediným požadavkem byl hluboký rozparek.
15.04.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2203 článků) , Tereza Kostková (823 článků)

Chaz Bono hubne, shodil už 27 kilogramů

 
Býval štíhlou dívkou, dcerou zpěvačky Cher. Po své proměně v muže ale Chaz Bono nezdravě přibral. Trochu se mu podařilo zhubnout během tréninků na taneční soutěž Dancing with the stars. Po ní ale přibral ještě víc a obezita už začala ohrožovat jeho zdraví. Rozhodl se proto k radikální změně a vyplatilo se. Další články k tématu: Chaz Bono zrušil zásnuby, po šesti letech se rozešel s přítelkyní Chaz Bono chce zvítězit v taneční soutěži a dokončit změnu pohlaví Přeoperovaná žena si hrála na gynekoložku, dříve už byla „soudkyní“ Přeoperovaná dcera Cher je už pořádný chlap, dokonce zarůstá Dcera zpěvačky Cher se stala oficiálně mužem. Takhle vypadá Dcera zpěvačky Cher podstoupí přeměnu z ženy na muže
23.04.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Cher (149 článků)

Hanka Kynychová se zase pořádně vyprsila: A jako bonus rozparek až k rozkroku!

 
Pouhých 20 cm látky dělilo dekolt a rozparek na šatech Hanky Kynychové. Takhle odvážně oděná vyrazila na ples Prahy 1 na pražském Žofíně.
29.04.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Hanka Kynychová (238 článků)

Ken přeoperovaný na Barbie: V bikinách à la Pamela předvedl pořádný pupíček!

 
Někdejší živý Ken, který se stal postupně živou Barbie (nebo něco na ten způsob), umí i po mnoha drastických proměnách svého zevnějšku šokovat. Jessica Alvesová (37), která donedávna bývala Rodrigem, se opět vyprsila u bazénu… a je to vskutku zajímavý pohled. Posuďte raději sami!
12.08.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

A zase ta Vignerová! Šaty vytáhla tak vysoko, až vykouklo, co nemělo

 
Není přehlídky, na které by se Anetě Vignerové (28) nevymstil příliš vysoký rozparek. Naposledy si nadzdvihla šaty od Beaty Rajské do takových výšin, že opět ukázala celému obecenstvu kalhotky.
27.11.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Beata Rajská (200 článků) , Aneta Vignerová (607 článků)

Živí Ken a Barbie se na focení pohádali kvůli plastikám

 
Dvaatřicetiletý Justin Jedlica a třiadvacetiletá Valeria Lukyanová se proslavili tím, že vypadají jako panáček Ken a panenka Barbie. Na společném focení v New Yorku to však mezi nimi nevypadalo zrovna růžově. Američan a Ukrajinka se pohádali kvůli plastickým operacím. Další články k tématu: Američan chce vypadat jako panáček Ken, za operace utratil víc než milion VIDEO: Ukrajinka vypadá jako živá Barbie Transsexuál chce být jako Barbie, operace mu zaplatili bohatí milenci
29.01.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Valeria Lukyanová (11 článků)

Tak šel čas s první českou Barbie: Od malé holčičky po plastikovou divu

 
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) ušla za poměrně krátkou dobu dalekou cestu. Ještě téměř před rokem ani zdaleka nepřipomínala svou vysněnou panenku Barbie. Po nějaké době se nechala slyšet, že chce být spíše něco jako Bimbo Barbie a dnes jí je čím dál tím podobnější. Podívejte se, jak šel s Gabriel čas.
30.12.2017 09:15 |

podobné články

Hledám muže, který bude otcem mého dítěte, říká po změně pohlaví Alvesová

 
Profesionální celebrita Jessica Alvesová (37) vystupovala v uplynulých letech jakožto živoucí Ken Roddy Alves. Dnes je z něj transgender žena toužící po rodině. Vydává se do světa a v reality show bude hledat muže, který se stane otcem jejího dítěte.
23.08.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (113 článků) , Antonio Banderas (157 článků)

Ken přeoperovaný na Barbie šokoval fanoušky: Nové genitálie a početí dítěte!

 
Bývalý Ken, současná Barbie Roddy Alvesová (36), podstupuje další proměnu, tentokrát dvojnásobnou. Nejenže si tato plastová figurka mění jméno na Jessica, ale prodělává změnu pohlaví. A jakmile bude tam dole konečně spokojená, chce mít dítě!
15.07.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

Ken přeoperovaný na Barbie po karanténě: Křivé bradavky a ohavné krátery až na zem!

 
Dříve Ken a dnes Barbie Jessica Alvesová (36) se po poslední operaci v Brazílii vrátila do anglického Londýna, a tak byla nucena nastoupit na povinnou čtrnáctidenní karanténu. Dva týdny ale utekly jako voda a tahle „kráska“ zase vyrazila do ulic v plné parádě odhalující takřka všechno, co jde. Hlavně strašidelné nedokonalosti!
23.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

Přeoperovaný Ken Rodrigo jako Barbie Jessica: Poprvé v plavkách! Odhalila mega poprsí i zadek

 
Jessica Alvesová (37), známější jako živý Ken a nyní Barbie, si také všimla, že je léto v plném proudu. Vůbec poprvé od své proměny v ženu navlékla plavky. A nebyla by to ona, kdyby nevybrala takové, co odhalí její silikonem přeplněné přednosti.
04.08.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)

Žhavá líbačka Kena předělaného na Barbie: Takhle se zakousla do plastického chirurga!

 
Pokud si myslíte, že vás někdejší Ken a současná Barbie, tedy Jessica Alvesová (37), už nemůže ničím překvapit, opak je pravdou. Dáma, která platí za odstrašující příklad posedlosti po plastických úpravách svého zevnějšku, byla spatřena, jak se divoce „vykusuje“ na ulici se sympatickým mladíkem. Jeho profese vás nejspíš nepřekvapí…
06.10.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ken Ken (55 článků) , Jessica Jessica (97 článků) , Ken Ken (55 článků)