Článek

Premiéra minisérie Případ Roubal: Švehlíka a Čermáka podpořily krásné manželky!

 
V hlavní roli manželky! Na premiéře minisérie Případ Roubal se hrdinové Hynek Čermák (48) a David Švehlík (49) pyšnili svými drahými polovičkami.
25.11.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (107 článků) , Hynek Čermák (212 článků)
Podobné články

Zemřel sériový vrah Ivan Roubal: Vraždil na děsivém statku na Šumavě

 
Ivan Roubal byl odsouzen za pět vražd na doživotí, podle informací České televize však ve vězení zemřel. Další tři vraždy se mu nepodařilo dokázat, těla zmizela. Roubal neblaze „proslavil“ zapadlý statek na Klatovsku, přezdívaný Pohádka.
30.06.2015 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2223 článků)

Zemřel Roubal, pětinásobný vrah odsouzený k doživotí

 
V karvinské věznici zemřel doživotně odsouzený sériový vrah Ivan Roubal. Příčinu smrti odhalí až nařízená pitva a případem se zabývá policie. Roubal si od roku 1999 odpykával svůj trest za pět vražd, které prováděl na neblaze proslulém statku na Klatovsku, kterému se přezdívá "Pohádka". 
30.06.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2223 článků)

Bestiální vrah Roubal prý krmil oběťmi prasata: Statek zrůdností Pohádka nepřestává provokovat

 
Sériový vrah Ivan Roubal (†64) byl odsouzen 27. května 1999 Městským soudem v Praze. Nejprve si vyslechl trest za spáchání dvou vražd a později byl obviněn i ze tří dalších a v roce 2000 dostal doživotí. Kolem jednoho z nejznámějších vrahů moderních českých dějin koluje mnoho pověstí, stejně jako kolem jeho statku Pohádka, který dodnes přitahuje milovníky paranormálních jevů. Roubal měl mít údajně na svědomí mnohem více mrtvých. Těla dvou obětí se prý nenašla, protože je dal sežrat prasatům. Před několika lety se navíc objevily informace, že měl zabít i šestiletou holčičku. Svěřil se s tím prý svým spoluvězňům. Bestiální vrah zemřel v roce 2015 v karvinské věznici.
27.05.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2223 článků)

Vrah Roubal se soudí o statisíce kvůli křečovým žilám

 
Ivan Roubal, který patří s pěti vraždami k nejhorším vrahům české historie, se soudí o statisíce kvůli křečovým žilám.
04.01.2010 16:20 |

podobné články

Vrah Roubal se soudil s VZP kvůli punčochám, neuspěl

 
Pětinásobný vrah Ivan Roubal ve čtvrtek neuspěl ve svém sporu s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) kvůli nároku na stahovací punčochy. Instituce mu nemusí zaplatit vymáhaných 200 tisíc korun.
29.04.2010 17:35 |

podobné články

Vrah Roubal chtěl punčochy a poškodil mundúr. U soudu neuspěl

 
Pětinásobný vrah Ivan Roubal neuspěl ve čtvrtek u městského soudu v Praze se svojí žalobou na ministerstvo spravedlnosti.
29.04.2010 17:55 |

podobné články

Pětinásobný vrah Roubal prohrál spor o stahovací punčochy

 
Pětinásobný vrah Ivan Roubal s konečnou platností prohrál svůj spor s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP). Instituce mu nemusí platit požadovaných 200.000 korun, které chtěl doživotně odsouzený muž kvůli údajnému nároku na stahovací punčochy.
15.03.2011 11:35 |

podobné články

Brutální vrah Roubal: Pojďte se ohřát!

 
Ivan Roubal, podle mnohých ztělesněný ďábel, začal zabíjet krátce poté, co vstoupil na do proklaté usedlosti v šumavských lesích. Předtím se tu mnoho lidí oběsilo, jiný zešíleli.
13.09.2011 06:10 |

podobné články

Pětinásobný vrah Roubal neuspěl ve sporu s vězeňskou službou

 
Ivan Roubal neuspěl ve svém sporu s vězeňskou službou. Instituce mu nemusí platit požadovaných 200.000 korun, rozhodl dnes nepravomocně pražský městský soud. Doživotně odsouzený muž je žádal za to, že mu prý dozorci poškodili zdraví - nemohl jíst dietně, neměl ve věznici dostatek pohybu a nemohl si vydělat na samodržicí punčochy.
16.09.2011 09:55 |

podobné články

Pětinásobný vrah Ivan Roubal: Vězení za jeho »křečáky« nemůže!

 
Už si dostěžoval! Vrchní soud v Praze včera definitivně zamítl žalobu doživotně odsouzeného vraha Ivana Roubala (61) na vězeňskou službu. Roubal, který brutálně zamordoval pět lidí, si stěžoval, že se mu kvůli věznění zhoršily křečové žíly a má problémy s vysokým lakem.
21.11.2012 12:05 |

podobné články

MÍSTA VRAŽD: Na tomto statku se Ivan Roubal změnil ve vraždící monstrum

 
V roce 1991 si Ivan Roubal pronajal u obce Čachrov na Klatovsku usedlost známou jako "Pohádka". A svými vraždami ji proslavil.
08.10.2014 12:10 |

podobné články

Zemřel teatrolog a pedagog Jan Roubal

 
Přední český teatrolog, překladatel, teoretik divadla a pedagog Jan Roubal zemřel v úterý 20. ledna po vážné nemoci v Prostějově, kde začala jeho profesní dráha.
21.01.2015 16:02 |

podobné články

Sériový vrah Ivan Roubal zemřel: Těla svých obětí prý předhazoval prasatům!

 
Ivan Roubal byl odsouzen za pět prokázaných vražd na doživotí. Těla dalších tří obětí zmizela, vraždy se mu tedy nepodařilo prokázat. Zemřel ve věku čtyřiašedesáti let v karvinské věznici. O smrti vězně informovala Česká televize s odvoláním na Vězeňskou službu.
30.06.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2223 článků)

Děsivý příběh vraha Roubala: Zabíjel na statku, kde strašilo. Mrtvolami krmil prasata

 
Jeden z nejkrutějších vrahů Česka už skončil v pekle! Ivan Roubal (†64) skonal ve vězení, kde si odpykával doživotní trest za vraždu pěti lidí v 90. letech. Mrtvých ale tehdy bylo možná mnohem víc. Další tři vraždy se mu kvůli nedostatku důkazů nepodařilo prokázat. Roubal se uměl zbavovat těl. Z příběhu vraha tuhne krev v žilách i po jeho smrti…
30.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2223 článků)

Smrděl a nemyl se? „Havel, Havlovo svědomí.“ Kajínek tahá zarážející fakta

 
V rámci svých vzpomínek přiblížil bývalý doživotní vězeň Jiří Kajínek svým divákům sériového vraha Ivana Roubala, který byl odsouzen v roce 2000 na doživotí a v roce 2015 zemřel. Roubal se tituloval jako „doživotního vězeň Havlova svědomí“ a Kajínek odhalil, co ve stížnostech psal a proč k ničemu nebyly. Roubal totiž v každé z nich psal o Havlistánu, co Havel provedl a podobně. A podstata pak unikla. Kromě toho se zaměřil i na to, proč se o Roubalovi říkalo, že smrdí a nemyje se. Za to prý nemohl on, ale vězeňská služba.
07.06.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků) , Jiří Havel (441 článků) , Jiří Havel (441 článků)

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

To musíte vidět: Dcera Davida Švehlíka a Jitky Schneiderové je možná nejhezčí holčička republiky

 
Kdyby dnes hračkáři hledali inspiraci pro zjev panenky Barbie, určitě by si počkali, až dospěje Sofinka (5), dcera hvězd seriálů Kriminálka Anděl Davida Švehlíka a Přešlapy Jitky Schneiderové  (38) . Holčička totiž už ve svých letech vyrostla do neskutečné krásy a slavným rodičům ji může každý závidět!
06.09.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (384 článků) , David Švehlík (107 článků)

Usmíření na tanečním parketu. Nevěrná Schneiderová přišla do StarDance podpořit exmanžela Švehlíka

 
Manželství Davida Švehlíka (40) a Jitky Schneiderové  (39) je už dávno minulostí. Zdá se, že herci spolu ale doposud udržují velmi přátelské vztahy. Známá herečka přišla sympatického krasavce podpořit svou přítomností na druhé kolo taneční soutěže „StarDance, když hvězdy tančí".
12.11.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (384 článků) , David Švehlík (107 článků)

Usmíření na tanečním parketu. Nevěrná Schneiderová přišla na StarDance podpořit expartnera Švehlíka

 
Vztah Davida Švehlíka (40) a Jitky Schneiderové  (39) je už dávno minulostí. Zdá se, že herci spolu ale doposud udržují velmi přátelské vztahy. Známá herečka přišla sympatického krasavce podpořit svou přítomností na druhé kolo taneční soutěže StarDance, když hvězdy tančí.
12.11.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (384 článků) , David Švehlík (107 článků)