Článek

Premiéra filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel očima Iny T.: Módní zmar! Buranství Procházkové i Polákové

 
Dodržet dress code, ponechat si noblesu, jež dostojí stříbrnému plátnu, a zároveň se vyhnout stylistickým přešlapům. Zdálo by se, že denní chleba celebrit zahrnuje i etiketou posvěcený oděv na slavnostní uvedení filmů, i přesto je míra nevkusu domácích premiér vygradována do závratných výšin, což dokazuje i nedávno proběhlé představení filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel.
10.08.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Filmové premiéry: Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Až přijde kocour, Expedice: Džungle, Voyagers: Vesmírná mise, Slečna bestie a Nejlepší léta

 
Podle vlastní knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel natočil Patrik Hartl stejnojmenný film. Po uvedení v canneském programu jde do kin obnovená premiéra slavného filmu z roku 1963 Až přijde kocour. Slavnou atrakcí v Disneylandu je inspirováno rodinné dobrodružství Expedice: Džungle. V izolaci uprostřed vesmíru se ocitnou hrdinové filmu Vyoagers: Vesmírná mise. Slečna bestie je horor, ale hodně zvláštní, prezentovaný i jako komedie. O životních peripetiích jedné čtveřice jsou Nejlepší léta.
29.07.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků)

Premiéra očekávaného filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel: Chlapská nahota za 44 milionů!

 
Připravoval se pět a půl roku a stál 44 milionů korun! Řeč je o filmovém přepisu knihy Patrika Hartla (44) s názvem Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Právě měl slavnostní premiéru. Do kin jde ale až 29. července.
17.07.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků)

První záběry z filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel: Na veřejnosti se svléknou donaha

 
Přesně na letošní Štědrý den, 24. prosince, vstoupí do kin filmová adaptace knižního hitu Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název a jako režisér ho natočil sám autor předlohy Patrik Hartl. První zveřejněné záběry představují hlavní hrdiny na samém počátku příběhu, kdy se rozhodnou splnit bláznivý úkol – svléknout se na veřejnosti donaha.
23.08.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků) , Karel Štědrý (164 článků)

Dyk, Bárta, Ruppert a Vladimir 518 nesou Dobrou zprávu. Píseň a klip k filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel

 
Přesně před rokem padla poslední klapka natáčení komedie Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel podle stejnojmenné knižní předlohy. K výročí vychází píseň Dobrá zpráva, kterou pro film složil Roman Holý. „Původně jsme si písničku chtěli nadělit k premiéře a k Vánocům, teď jsme si ji nadělili jen k Vánocům. Radost z ní mám ale stejně velkou, klukům se fakt povedla,“ říká režisér i autor knižní předlohy Patrik Hartl. „Taky mi připadá, že dobrých zpráv není poslední dobou tolik, takže jedna navíc se může hodit.“
17.12.2020 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Roman Holý (57 článků) , Patrik Hartl (69 článků)

Hvězdy komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel o nahotě: Nešlo utéct

 
Komedie režiséra Patrika Hartla (44) Prvok, Šampón, Tečka a Karel slaví obrovský úspěch. Za první víkend na film do kin přišlo kolem sta tisíc díváků. V hlavních rolích jsou herci Martin Pechlát (46), David Švehlík (49), Hynek Čermák (48) a Martin Hofmann (43), kteří se museli popasovat i s nahotou, jež šla s filmem ruku v ruce. A takhle se výzvě postavili.
06.08.2021 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pechlát (18 článků) , David Švehlík (107 článků) , Martin Hofmann (75 článků) , Patrik Hartl (69 článků) , Hynek Čermák (212 článků) , Karel Hynek (34 článků) , Karel Čermák (14 článků)

Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel měl premiéru na Slovensku

 
Filmová i knižní prvotina Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel měla ve středu slavnostní premiéru na Slovensku. Diváci už na premiéře přijali film velmi příznivě a snímek má našlápnuto k tomu, aby tam byl stejně úspěšný jako v Česku.
26.08.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků)

ŽEBŘÍČEK: Prvok a Šampón v čele

 
Na prvním místě žebříčku českých kin se usadil film Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který má několikanásobně vyšší počet diváků než ostatní snímky.
02.08.2021 15:50 |

podobné články

ŽEBŘÍČEK: Prvok a Šampón se stále drží nahoře

 
Žebříček návštěvnosti českých kin vede stále domácí titul Prvok, Šampón, Tečka a Karel.
09.08.2021 15:30 |

podobné články

Martin Hofmann: Tečka má hodně paralel s mým životem

 
Čtyři kamarádi, kteří se dlouho znají. Muži po čtyřicítce zažívající své krize středního věku: Prvok, Šampón, Tečka a Karel. V knize je zhmotnil Patrik Hartl. Okamžitě se stala bestselerem. Teď příběh míří do kin. Zfilmoval ho sám Hartl, jenž do hlavních rolí obsadil své přátele, včetně Martina Hofmanna alias Karla. „Původně jsem měl být asi Tečka,“ směje se. Snímek vstupuje do českých kin 29. července.
16.07.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (75 článků) , Patrik Hartl (69 článků)

Někdy bych si rád zap*cal jako Šampón, žertuje o svém filmu Patrik Hartl

 
Režisér Patrik Hartl často dostával nabídky na zfilmování svých knih, ale vždy se velmi zdráhal. Čekal na nabídku, která podle něj bude mít v sobě nějaký zápal a nadšení. Ve čtvrtek 29. července přichází do kin jeho film Prvok, Šampón, Tečka a Karel, jehož příprava trvala pět let.
27.07.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků)

RECENZE: Povedený hořký „šampón” s Čermákem a Švehlíkem

 
Prvok, Šampón, Tečka a Karel je název filmu a také čtyři kamarádi kolem čtyřicítky, kteří řeší těžkou deziluzi ze života. Jejich kariéry jim mnoho radosti nedělají, manželství často spíše nefungují. Jak se má dneska člověk zachovat, aby byl opravdovej chlap?
28.07.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čermák (14 článků)

ŽEBŘÍČEK: Tečka. Českou tragikomedii sesadila partička barevných pejsků

 
Tragikomedie Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel se loučí s prvním místem v žebříčku návštěvnosti českých kin. Čtyři „zoufalce” řešící krizi středního věku přemohla partička roztomilých štěňátek, která musí zachránit svět.
23.08.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Patricie Pagáčová zářila na premiéře filmu dva měsíce po porodu: V květovaných šatech působila jako víla

 
Včera se v Praze ve Slovanském domě konala premiéra filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel, na které se v decentních světle růžových šatech ukázala také herečka Patricie Pagáčová (32) s manželem Tiborem. Oblíbená herečka se objevila na veřejnosti dva měsíce po porodu a sklidila od fanoušků hromadu pochval. 
16.07.2021 21:00 |

podobné články

Mluvit pravdu je povinná výbava muže, je přesvědčený Martin Hofmann

 
Martin Hofmann hraje v novém filmu Patrika Hartla Prvok, Tečka, Šampón a Karel. Režisér o něm říká, že je fascinující, že na betonovém sídlišti v Bohnicích vyrostla taková herecká perla. Jeho brilantně racionální Karel má podle Hartla v sobě schovanou divokost pankáče.
22.07.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (75 článků) , Patrik Hartl (69 článků)

Autor českých bestsellerů zfilmoval svou prvotinu: Při natáčení nahých scén mu nebylo hej. Nevěděl, kam s očima

 
Dramatik, scenárista a jeden z nejprodávanějších českých spisovatelů Patrik Hartl dokončuje svůj první film na motivy svého prvního románu Prvok, Šampón, Tečka a Karel. V hlavních rolích se v něm objeví Martin Pechlát, David Švehlík, Hynek Čermák a Martin Hofmann.
04.04.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pechlát (18 článků) , David Švehlík (107 článků) , Martin Hofmann (75 článků) , Patrik Hartl (69 článků) , Hynek Čermák (212 článků) , Karel Hynek (34 článků) , Karel Čermák (14 článků)

Hynek Čermák v novém filmu: Nahý se proběhl po obchoďáku a odpočinul si od rolí drsňáků

 
Hynek Čermák je jednou z ústředních postav nového filmu Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Pojednává o čtveřici letitých přátel, čtyřicátníků, kteří čelí profesním a životním trablím a výzvám.
23.07.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků) , Hynek Čermák (212 článků) , Karel Hynek (34 článků) , Karel Čermák (14 článků)

Hodně žhavý erotický sen. O téhle potetované krásce nahoře bez sní v novém filmu Hynek Čermák

 
V nové komedii Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel si zahrála i rapperka Sharlota  (24) . A hned si pro ni režisér připravil lechtivější roli. Představuje totiž erotický sen jedné z hlavních postav filmu - vojáka Tečky v podání Hynka Čermáka.
30.07.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Hartl (69 článků) , Hynek Čermák (212 článků) , Karel Hynek (34 článků) , Karel Čermák (14 článků)

S tou scénou jsem měl velký problém, říká o nahotě v Hartlově filmu David Švehlík

 
Patří mezi nejobsazovanější filmové a televizní herce. V novém filmu Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel, nabitém komickými situacemi, obstarává ty nejsmutnější a nejhlubší momenty postava Šampóna, kterou hraje právě David Švehlík. Herec, jenž se kdysi chtěl stát knězem a miluje natáčení, ale není rád středem pozornosti.
26.04.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Sean Connery (118 článků)