Článek

Premiér zuří kvůli „party letu“ do Mexika. Trudeau cestujícím vytkl porušování restrikcí

 
Kanadští uživatelé sociálních sítí sdílejí video zachycující nevázané veselí na palubě letadla, které mířilo 30. prosince z Montrealu do mexického Cancúnu. Na záběrech je vidět lidi bez roušek tančící a zpívající v uličce letadla a na sedačkách, lahve s alkoholem a pasažéry v těsné blízkosti jeden druhého, informovala agentura AP. Případ už vyšetřuje dopravní regulátor a premiér Justin Trudeau party označil za „facku“ všem, kdo se snaží zachovat epidemická pravidla.
06.01.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)
Podobné články

„Udělal jsem chybu,“ kaje se premiér. Trudeau má na krku skandál s miliardami pro charitu

 
Kanadský premiér Justin Trudeau čelí skandálu kvůli spolupráci s charitativní organizací We Charity, lídr Kanady přiznal, že se měl zřeknout rozhodování v přidělení smlouvy v hodnotě 17 miliard korun, protože charita má vazby na jeho rodinu, konkrétně pak na jeho matku a bratra. Také Trudeau s manželkou Sophií se objevili na charitativních akcích organizace. „Udělal jsem chybu,“ prohlásil premiér, informovala stanice CNN.
15.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Divoké mládí vzorného premiéra: Trudeau prý osahával reportérku na festivalu

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (46) byl obviněn, že v roce 2000 osahával reportérku listu Creston Valley Advance. K incidentu mělo dojít na charitativním hudebním festivalu v Crestonu. Premiér se k obvinění veřejně vyjádřil a popřel, že by k něčemu takovému došlo. „Nepamatuji se na nic negativního,“ uvedl podle deníku Daily Mail premiér Trudeau.
03.07.2018 10:40 |

podobné články

Premiér vyhlásil boj sexismu. Trudeau chce i své syny vést k feminismu

 
Jsou to právě malí chlapci, „naši synové“, kteří „mají moc změnit svět a zbavit ho sexismu“, míní kanadský premiér Justin Trudeau. Uvedl to v článku pro časopis Marie Claire. Trudeau tvrdí, že změna je možná, jen pokud budou chlapci vedeni k feminismu stejně jako dívky. Sám má tři děti – syny Xaviera Jamese a Hadriena, dceru Ellu-Grace.
12.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Claire James (1 článek) , Claire James (1 článek)

Otřesy v Kanadě: Čína získala nebezpečná data a Trudeau to tajil. Pak „utíkal“ na tiskovce

 
Po zveřejnění dokumentů ukazujících na čínskou „infiltraci“ v přísně střežené laboratoři v kanadském Winnipegu, kde se zkoumají velmi nebezpečné smrtelné viry, kanadský premiér Justin Trudeau čelí otázkám o svém podílu při krytí nedostatků a umožnění špionáže ze strany Číny. Lídr kanadské opozice Pierre Poilievre má za to, že Čína zasáhla také do minulých kanadských voleb, během nichž došlo k znovuzvolení menšinové vlády liberálů. Trudeau to označil za „konspirační teorie“ a při konfrontaci s obsahem dokumentů se dle CBS snažil odvést pozornost. Namísto vlivu Číny tak skončil u podpory Ukrajiny.
01.03.2024 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Pokuty míří na „dědečkárny“ i jatka. Austrálie řeší stále častější porušování restrikcí

 
V posledních dnech Austrálie, zvláště pak stát Victorie, zaznamenala pokles nových případů koronaviru. Dál ale platí ta nejpřísnější opatření, porušování přijatých restrikcí se trestá vysokými pokutami. Ty dostane i na 80 pracovišť, která podle premiéra státu Daniela Andrews nařízení porušovala, a stala se tak semeništi koronaviru, informoval deník The Guardian. Policie zatím dávala pokuty jen jednotlivcům, už jich rozdala přes 20 tisíc.
27.08.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Andrews (3 články)

Sněmovna projedná sankce pro podnikatele za porušování protikoronavirových restrikcí

 
Sněmovna se sejde dnes odpoledne na mimořádné schůzi k některým vládním i poslaneckým sociálním předlohám. Na programu řádné schůze je mimo jiné opět verdikt o senátním vetu zavedení až třímilionové sankce pro podnikatele a firmy za porušování protikoronavirových restrikcí vydaných podle krizového zákona.
23.03.2021 06:40 |

podobné články

Premiér Trudeau je terčem vtipů kvůli nové zkratce sexuálních menšin

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (49) je terčem posměchu na Twitteru. Slavní i méně známí uživatelé této sítě se ptají, zda je dnes sexuální orientací i to, když někdo usne na klávesnici a zveřejní nesmyslnou řadu náhodných znaků. Tak totiž vypadá nová zkratka sexuálních menšin 2SLGBTQQIA+.
20.07.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Kinney (25 článků) , Lady Gaga (1495 článků)

Pusa s Angelou, Ivanka „paf“ i rozpačitá Kate: Premiér Trudeau učaroval slavným ženám

 
Kanadský premiér Justin Trudeau navštívil Německo a i na státní návštěvě zafungovalo jeho kouzlo. Tomu již „podlehlo“ už několik slavných žen včetně herečky Emmy Watsonové nebo vévodkyně Kate.
17.02.2017 21:30 |

podobné články

Kanadský premiér se chce po letech prát s Chandlerem z Přátel

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (45) je tak trochu celebrita. O málokterém politikovi se píše tak často v naprosto nepolitických souvislostech jako o něm. Nedávno herec Matthew Perry (47) přiznal, že malého Justina coby školáka s kamarádem zbil. Trudeau ho teď vyzval k odplatě.
07.07.2010 16:49 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (267 článků)

Premiér Trudeau se rozešel s manželkou, na veřejnosti spolu budou dál vystupovat

 
Kanadský premiér Justin Trudeau a jeho manželka Sophie se po osmnácti letech rozcházejí. Manželé to oznámili na Instagramu, kde uvedli, že k rozhodnutí dospěli po „obtížných rozhovorech“. „Zůstaneme rodinou, cítíme k sobě vzájemnou lásku a úctu,“ vzkázali.
02.08.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Prasklo to. Potlesk 98letému náckovi a „my nic, to pan předseda“. Je to jinak

 
Kanadský premiér Justin Trudeau nejspíše věděl o návštěvě nacistického veterána Jaroslava Hunky, kterému se v září loňského roku dostalo potlesku vestoje při návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Kanadský parlament pozval ukrajinského emigranta Jaroslava Hunku, kterému sál tleskal jako „bojovníkovi proti Rusům“. Jenže 98letý Hunka tento boj prováděl v rámci nacistické divize SS, což prý premiér Trudeau dobře věděl.
07.02.2024 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Kanadě bude vládnout nový premiér: Zemi povede liberál Trudeau

 
Novým kanadským premiérem bude šéf liberálů Justin Trudeau (43). Jeho dosud opoziční strana jasně ovládla volby a získala většinu křesel v dolní komoře parlamentu. Vyplývá to z průběžných výsledků zveřejňovaných kanadskými médii. Vládní konzervativci premiéra Stephena Harpera (56) jsou s odstupem druzí.
20.10.2015 09:35 |

podobné články

VIDEO: Nejmocnější muž Kanady má pořádný problém: Miláček národa Trudeau praštil ženu do prsou!

 
Kanadský premiér Justin Trudeau se ukázal jako muž, který ztrácí nervy. Poslankyně Ruth Ellen Brosseau tvrdí, že ji praštil do prsou. Otázkou je, zda její reakce na dloubanec nebyla příliš hysterická.
19.05.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Ruth (1 článek)

Jordy Cummings: Kanadský „sluníčkář“ - Justin Trudeau

 
Zatímco se svět obrací čím dál více k extrémnímu nebo restriktivnímu nacionalismu, kanadský premiér Justin Trudeau jde proti proudu. Pozor, není to ale jenom zdání?
22.02.2017 13:15 |

podobné články

Premiérovi došla slova. Tvrdé zákroky při nepokojích po smrti Floyda (†46) děsí i Trudeaua

 
Na jednadvacet vteřin se odmlčel kanadský premiér Justin Trudeau na tiskové konferenci poté, co ho jeden z novinářů požádal o komentář k situaci ve Spojených státech. Po soustředěném pohledu do kamery nakonec předseda vlády řekl, že Kanada s hrůzou a úžasem sleduje dění v USA, kde propukly po smrti zatýkaného Afroameričana George Floyda (†46) rozsáhlé nepokoje. Amerického prezidenta Donalda Trumpa ale Trudeau přímo nekritizoval, informovala stanice CBC News.
03.06.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6168 článků) , George Justin (3 články) , George George (885 článků) , Justin Floyd (1 článek) , Justin George (1 článek)

Další neidentifikovaný objekt sestřelen. Tentokrát pro změnu nad Kanadou

 
Kanadská a americká letadla sestřelila neidentifikovaný objekt nad severní Kanadou, oznámil dnes kanadský premiér Justin Trudeau s tím, že trosky blíže neurčeného předmětu budou nalezeny a prozkoumány. Trudeau řekl, že o celé záležitosti jednal s americkým prezidentem Joem Bidenem. Ten o den dříve nařídil sestřelit podobný objekt nad Aljaškou.
12.02.2023 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Žádné roušky a spousta alkoholu. V letadle do Mexika se navzdory opatření slavilo

 
Případ už vyšetřuje dopravní regulátor a premiér Justin Trudeau party označil za "facku" všem, kdo se snaží zachovat epidemická pravidla.
06.01.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (12 článků)

Pondělní jednání vlády bude o Británii: Případné zpřísnění restrikcí se vyřeší ve středu, slibuje Babiš

 
Vláda bude jednat v pondělí o zákazu letů z Velké Británie kvůli nové mutaci koronaviru, která se v ostrovní zemi objevila. Případné zpřísnění proticovidových restrikcí v Česku kabinet probere až ve středu. V rozhovoru pro Českou televizi to v neděli řekl premiér Andrej Babiš (66). Obě rozhodnutí budou podle něho záviset na stanovisku ministerstva zdravotnictví.
20.12.2020 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

5 věcí, které na silvestrovské párty nesmí chybět

 
Co podle vás nesmí chybět na silvestrovské párty? Je to hromada dobrého jídla? Nebo naopak nekonečné množství alkoholu, který poteče proudem? Nebo byste se na silvestrovské párty nedokázali obejít bez partičky stejně naladěných lidí, s nimiž si poslední den v roce užijete na maximum? Jestliže budete zítra pořádat párty na oslavu posledního dne v roce, pak si určitě chcete dát záležet, aby vše proběhlo tak, jak by proběhnout mělo a chcete se stát perfektními hostiteli. Proto vám v dnešním článku poradíme, co nesmí chybět na silvestrovské párty, o které se bude mluvit ještě dlouho poté! 5 věcí, které musíte mít na silvestrovské párty! Níže najdete stručný seznam věcí, které podle nás na silvestrovském večírku rozhodně nesmí chybět
30.12.2017 09:50 |

podobné články