Článek

Premiér zuří kvůli „party letu“ do Mexika. Trudeau cestujícím vytkl porušování restrikcí

 
Kanadští uživatelé sociálních sítí sdílejí video zachycující nevázané veselí na palubě letadla, které mířilo 30. prosince z Montrealu do mexického Cancúnu. Na záběrech je vidět lidi bez roušek tančící a zpívající v uličce letadla a na sedačkách, lahve s alkoholem a pasažéry v těsné blízkosti jeden druhého, informovala agentura AP. Případ už vyšetřuje dopravní regulátor a premiér Justin Trudeau party označil za „facku“ všem, kdo se snaží zachovat epidemická pravidla.
06.01.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (7 článků)
Podobné články

„Udělal jsem chybu,“ kaje se premiér. Trudeau má na krku skandál s miliardami pro charitu

 
Kanadský premiér Justin Trudeau čelí skandálu kvůli spolupráci s charitativní organizací We Charity, lídr Kanady přiznal, že se měl zřeknout rozhodování v přidělení smlouvy v hodnotě 17 miliard korun, protože charita má vazby na jeho rodinu, konkrétně pak na jeho matku a bratra. Také Trudeau s manželkou Sophií se objevili na charitativních akcích organizace. „Udělal jsem chybu,“ prohlásil premiér, informovala stanice CNN.
15.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (7 článků)

Divoké mládí vzorného premiéra: Trudeau prý osahával reportérku na festivalu

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (46) byl obviněn, že v roce 2000 osahával reportérku listu Creston Valley Advance. K incidentu mělo dojít na charitativním hudebním festivalu v Crestonu. Premiér se k obvinění veřejně vyjádřil a popřel, že by k něčemu takovému došlo. „Nepamatuji se na nic negativního,“ uvedl podle deníku Daily Mail premiér Trudeau.
03.07.2018 10:40 |

podobné články

Premiér vyhlásil boj sexismu. Trudeau chce i své syny vést k feminismu

 
Jsou to právě malí chlapci, „naši synové“, kteří „mají moc změnit svět a zbavit ho sexismu“, míní kanadský premiér Justin Trudeau. Uvedl to v článku pro časopis Marie Claire. Trudeau tvrdí, že změna je možná, jen pokud budou chlapci vedeni k feminismu stejně jako dívky. Sám má tři děti – syny Xaviera Jamese a Hadriena, dceru Ellu-Grace.
12.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Claire James (1 článek) , Claire James (1 článek)

Pokuty míří na „dědečkárny“ i jatka. Austrálie řeší stále častější porušování restrikcí

 
V posledních dnech Austrálie, zvláště pak stát Victorie, zaznamenala pokles nových případů koronaviru. Dál ale platí ta nejpřísnější opatření, porušování přijatých restrikcí se trestá vysokými pokutami. Ty dostane i na 80 pracovišť, která podle premiéra státu Daniela Andrews nařízení porušovala, a stala se tak semeništi koronaviru, informoval deník The Guardian. Policie zatím dávala pokuty jen jednotlivcům, už jich rozdala přes 20 tisíc.
27.08.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Andrews (3 články)

Sněmovna projedná sankce pro podnikatele za porušování protikoronavirových restrikcí

 
Sněmovna se sejde dnes odpoledne na mimořádné schůzi k některým vládním i poslaneckým sociálním předlohám. Na programu řádné schůze je mimo jiné opět verdikt o senátním vetu zavedení až třímilionové sankce pro podnikatele a firmy za porušování protikoronavirových restrikcí vydaných podle krizového zákona.
23.03.2021 06:40 |

podobné články

Premiér Trudeau je terčem vtipů kvůli nové zkratce sexuálních menšin

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (49) je terčem posměchu na Twitteru. Slavní i méně známí uživatelé této sítě se ptají, zda je dnes sexuální orientací i to, když někdo usne na klávesnici a zveřejní nesmyslnou řadu náhodných znaků. Tak totiž vypadá nová zkratka sexuálních menšin 2SLGBTQQIA+.
20.07.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Kinney (25 článků) , Lady Gaga (1486 článků)

Pusa s Angelou, Ivanka „paf“ i rozpačitá Kate: Premiér Trudeau učaroval slavným ženám

 
Kanadský premiér Justin Trudeau navštívil Německo a i na státní návštěvě zafungovalo jeho kouzlo. Tomu již „podlehlo“ už několik slavných žen včetně herečky Emmy Watsonové nebo vévodkyně Kate.
17.02.2017 21:30 |

podobné články

Kanadský premiér se chce po letech prát s Chandlerem z Přátel

 
Kanadský premiér Justin Trudeau (45) je tak trochu celebrita. O málokterém politikovi se píše tak často v naprosto nepolitických souvislostech jako o něm. Nedávno herec Matthew Perry (47) přiznal, že malého Justina coby školáka s kamarádem zbil. Trudeau ho teď vyzval k odplatě.
07.07.2010 16:49 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (259 článků)

Kanadě bude vládnout nový premiér: Zemi povede liberál Trudeau

 
Novým kanadským premiérem bude šéf liberálů Justin Trudeau (43). Jeho dosud opoziční strana jasně ovládla volby a získala většinu křesel v dolní komoře parlamentu. Vyplývá to z průběžných výsledků zveřejňovaných kanadskými médii. Vládní konzervativci premiéra Stephena Harpera (56) jsou s odstupem druzí.
20.10.2015 09:35 |

podobné články

VIDEO: Nejmocnější muž Kanady má pořádný problém: Miláček národa Trudeau praštil ženu do prsou!

 
Kanadský premiér Justin Trudeau se ukázal jako muž, který ztrácí nervy. Poslankyně Ruth Ellen Brosseau tvrdí, že ji praštil do prsou. Otázkou je, zda její reakce na dloubanec nebyla příliš hysterická.
19.05.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Ruth (1 článek)

Jordy Cummings: Kanadský „sluníčkář“ - Justin Trudeau

 
Zatímco se svět obrací čím dál více k extrémnímu nebo restriktivnímu nacionalismu, kanadský premiér Justin Trudeau jde proti proudu. Pozor, není to ale jenom zdání?
22.02.2017 13:15 |

podobné články

Premiérovi došla slova. Tvrdé zákroky při nepokojích po smrti Floyda (†46) děsí i Trudeaua

 
Na jednadvacet vteřin se odmlčel kanadský premiér Justin Trudeau na tiskové konferenci poté, co ho jeden z novinářů požádal o komentář k situaci ve Spojených státech. Po soustředěném pohledu do kamery nakonec předseda vlády řekl, že Kanada s hrůzou a úžasem sleduje dění v USA, kde propukly po smrti zatýkaného Afroameričana George Floyda (†46) rozsáhlé nepokoje. Amerického prezidenta Donalda Trumpa ale Trudeau přímo nekritizoval, informovala stanice CBC News.
03.06.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5892 článků) , George Justin (3 články) , George George (850 článků) , Justin Floyd (1 článek) , Justin George (1 článek)

Žádné roušky a spousta alkoholu. V letadle do Mexika se navzdory opatření slavilo

 
Případ už vyšetřuje dopravní regulátor a premiér Justin Trudeau party označil za "facku" všem, kdo se snaží zachovat epidemická pravidla.
06.01.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Trudeau (7 článků)

Pondělní jednání vlády bude o Británii: Případné zpřísnění restrikcí se vyřeší ve středu, slibuje Babiš

 
Vláda bude jednat v pondělí o zákazu letů z Velké Británie kvůli nové mutaci koronaviru, která se v ostrovní zemi objevila. Případné zpřísnění proticovidových restrikcí v Česku kabinet probere až ve středu. V rozhovoru pro Českou televizi to v neděli řekl premiér Andrej Babiš (66). Obě rozhodnutí budou podle něho záviset na stanovisku ministerstva zdravotnictví.
20.12.2020 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24631 článků)

5 věcí, které na silvestrovské párty nesmí chybět

 
Co podle vás nesmí chybět na silvestrovské párty? Je to hromada dobrého jídla? Nebo naopak nekonečné množství alkoholu, který poteče proudem? Nebo byste se na silvestrovské párty nedokázali obejít bez partičky stejně naladěných lidí, s nimiž si poslední den v roce užijete na maximum? Jestliže budete zítra pořádat párty na oslavu posledního dne v roce, pak si určitě chcete dát záležet, aby vše proběhlo tak, jak by proběhnout mělo a chcete se stát perfektními hostiteli. Proto vám v dnešním článku poradíme, co nesmí chybět na silvestrovské párty, o které se bude mluvit ještě dlouho poté! 5 věcí, které musíte mít na silvestrovské párty! Níže najdete stručný seznam věcí, které podle nás na silvestrovském večírku rozhodně nesmí chybět
30.12.2017 09:50 |

podobné články

Ministr Jan Mládek míří s podnikateli na pracovní návštěvu Mexika

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek v průběhu své návštěvy Mexika – hlavního města Mexico City a federálního státu Guanajuato – kam odcestuje v neděli, uskuteční řadu jednání s představiteli státního i soukromého sektoru s cílem prohloubit vzájemnou obchodní, investiční i technologickou spolupráci a podpoří rozpracované a nové projekty českých firem. Na návštěvě Mexika ministra doprovodí delegace podnikatelů ze sektorů energetiky, letectví, IT technologií a zástupci technologických firem a institucí z oblasti přesného strojírenství, robotiky či kybernetiky.
19.06.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (674 článků)

Ti si umějí užívat života. Belohorcová s manželem vyrazili do Mexika za skvělou zábavou

 
Den poté, co Zuza Belohorcová  (39) oslavila se svými dětmi typicky anglosaský svátek Halloween , odcestovala ze svého druhého domova na floridském Miami do Mexika. Na jihu na manžele čekala skvělá zábava, vyrazili totiž na Velkou cenu Mexika.
03.11.2015 10:10 |

podobné články

Boj o křesťany: Papež zahájí návštěvu Mexika, setká se s patriarchou Kirillem

 
Papež František se v pátek vydává na šestidenní návštěvu Mexika, jejímiž hlavními tématy budou násilí, chudoba a migrace. Cílem jeho cesty je též oživit chřadnoucí víru v zemi čítající druhou největší katolickou komunitu na světě (po Brazílii). Cestou do Mexika se papež na Kubě večer SEČ setká s ruským patriarchou Kirillem. Bude to první schůzka nejvlivnějších představitelů obou církví v dějinách.
12.02.2016 07:30 |

podobné články

Vánoční návštěvy v ohrožení: Covid ve velkém „kosí“ piloty, aerolinky ruší stovky letů

 
Nejméně tři velké letecké společnosti musely zrušit desítky letů naplánovaných na vánoční svátky, protože jejich piloti a palubní personál onemocněli coronavirovou variantou omikron, případně jsou v karanténě. Přibližně deset zejména dálkových letů zrušila německá společnost Lufthansa. Téměř stovku letů nemohli dnes vypravit američtí dopravci Delta Air Lines a United Airlines, informovala agentura AP.
24.12.2021 15:45 |

podobné články