Článek

Premiér Babiš: Prosím vás, neděste lidi, není k tomu důvod

 
Komentář na facebookovém profilu k 'zaručeným zprávám' na sociálních sítích
21.03.2020 10:15 |

podobné články

Podobné články

Znáte hlavní výhody moderních tapet?

 
Když se řekne tapeta, není nutné si představovat jenom klasické papírové řešení, které bylo známé hlavně v minulosti. Nelze zapomínat na to, že existují i moderní tapety. A právě na ně a jejich výhody se podíváme. Prvním plusem, který moderní fototapety na zeď do interiéru mají, je určitě to, že nabídnou skutečnou kvalitu. Není třeba se bát toho, že by po pár měsících tapeta ztrácela barvu, nebo že by snad došlo k jejímu vyblednutí. To rozhodně ne. Je tomu totiž přesně naopak. K dispozici je široký výběr Podívejme se na další pozitivum. To je spojeno s velmi širokým výběrem možností, které jsou aktuálně k dispozici. Podívejte se třeba na https://www.perfektnitapety.cz/fototapety-na-zed-abstrakce, kde najdete širokou škálu oblíbených abstraktních motivů. Nejsou ale rozhodně jediné, jelikož vybírat lze z desítek dalších. I toto je jasné plus, které musíme v souvislosti s tímto sortimentem zcela pochopitelně zmínit. Nalepení je snadné Máte obavu z toho, že si snad budete muset koupit i lepidlo a tapetu složitě lepit? Není k tomu jakýkoliv důvod. Je tomu právě naopak. Pokud se podíváme na to, jak se taková moderní tapeta lepí, tak je nutné uvést, že skutečně velmi jednoduše. Stačí jenom dodržet tři hlavní kroky, kterými jsou tyto: očištění a odmaštění zdí, opatrné nalepení díky samolepící vrstvě, vyhlazení vzduchových bublin. Ceny nejsou nijak vysoké Obáváte se toho, že by moderní tapeta byla jakkoliv drahá? Rozhodně se toho bát nemusíte. Pokud sen podíváme i na poslední pozitivum, tak je spojena s tím, že ceny daných tapet rozhodně nejsou nijak vysoké. Je tomu právě naopak. Pokud je vaším cílem ozvláštnit si domácnost právě tímto způsobem, rozhodně není nutné sahat do peněženky jakkoliv hluboko. I to je důvod takové obliby, kterou dnes tento sortiment má. A dá se jasně očekávat, že tomu tak bude také v budoucnu. Příspěvek Znáte hlavní výhody moderních tapet? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Vzrušuje vás, když má partner chlupaté podpaždí? Neděste se, nejste divná, jste jen odlišná v těchto 4 vlastnostech!

 
Každý máme svou úchylku a každému se líbí něco jiného. To, co je pro někoho odpuzující, může být pro druhého neodolatelné a sexy. Rozhodně se tedy nestyďte za to, že se vám líbí muži, kteří to s holením nijak nepřehánějí. Vypovídá to o vás pouze tyto 4 věci.
16.04.2017 07:35 |

podobné články

Nahradí mě Schillerová, trvá si na svém Babiš. Vicepremiérem má být Brabec

 
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) nevidí důvod k tomu, aby odešel z ministerstva financí. Během své účasti na pátečním sjezdu Rady seniorů ČR ale novinářům řekl, že bude odvolán na návrh premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). ANO už navrhlo jako jeho nástupkyni koaličním partnerům dosavadní náměstkyni Alenu Schillerovou. Babiš nevidí důvod k tomu, aby její jméno Sobotka neakceptoval. S nominací Schillerové nesouhlasí opoziční strany ODS a TOP 09, podle kterých náměstkyně není proti Babišovi žádnou změnou.
12.05.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18033 článků) , Bohuslav Sobotka (9545 článků)

Stop dietám! 5 pravidel zdravého hubnutí – 1.díl

 
Chcete začít hubnout a cvičit, ale jednoduše nemáte žádnou pořádnou motivaci? Neděste se! Není všem dnům konec, začít se zdravě stravovat a cvičit můžete začít vlastně kdykoliv a kdekoliv, jde především o vaši vůli. A ...
12.04.2010 04:50 |

podobné články

Pupkáč se závazky: Al Bunda vyrazil na nákup, aniž by ho kdokoliv poznal!

 
Lámete si hlavu, co to má být za obstarožního šlapajícího staříka? Neděste se, není jím nikdo jiný než legendární ženatý se závazky Ed O'Neill (69) alias Al Bunda.
05.10.2015 11:20 |

podobné články

Pozdravte!: Dnes je den pozdravů!

 
Až vás dnes začnou zdravit cizí lidé na ulici, neděste se! Na 21. listopad totiž připadá Světový den pozdravů. A ten dnešní je navíc speciální, lidé ho totiž slaví už 40 let! Pod pozdravem si ale každý představuje něco jiného. Eskymáci volí tření nosů, v Mongolsku se navzájem očichávají a třeba na africkém kontinentu si jeho obyvatelé ohmatávají hlavy.
21.11.2013 05:12 |

podobné články

Nečekaná návštěva? 10 rad, jak zvládnout rychloúklid!

 
Překvapila vás nečkaná návštěva? Přijede tchýně, nebo manžel vezme šéfa k vám domů na večeři? Doma je binec jako »v tanku«? Neděste se! Poradíme, jak rychle uklidit!
14.06.2016 09:35 |

podobné články

Syn je přesvědčen, že byl na Krymu nedobrovolně, řekl Babiš. Nevidí důvod pro hlasování o nedůvěře

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ani po sobotních demonstracích nehodlá odstoupit. Je přesvědčen, že má pravdu, řekl v neděli v televizi Nova. Babiš nevidí důvod k tomu, aby poslanci hlasovali pro nedůvěru vlády. Pokud by jeho vládě sněmovna vyslovila nedůvěru, přijal by avizovanou nabídku prezidenta Miloše Zemana, aby sestavil i další kabinet.
19.11.2018 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18033 článků) , Miloš Zeman (23650 článků)

V domácí karanténě je 307 lidí, Babiš nabádá ke klidu

 
V domácí karanténě, kterou nařídily krajské hygienické stanice kvůli obavám z nového typu koronaviru, je k dnešnímu dni 307 lidí. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že pobývali v rizikových oblastech severní Itálie, ale jsou bez příznaků nemoci. V Česku dosud nebyl zaznamenán žádný případ nemoci COVID-19. Premiér Andrej Babiš (ANO) nabádá veřejnost ke klidu. K panice podle něj není žádný důvod, stejně jako neexistuje ani důvod skupovat ochranné roušky a potraviny.
29.02.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18033 článků) , Vojtěch Adam (508 článků) , Adam Vojtěch (405 článků)

3 důvody proč používat přírodní deodoranty

 
Stále se rozmáhajícím trendem především mezi ženami jsou přírodní deodoranty, ke kterým tíhne čí dál tím větší počet žen. Ono se v podstatě není čemu divit. Řekněme si upřímně: kdo z nás by chtěl smrdět potem? Jen si představte situaci, kdy jdete například autobusem nebo tramvají, kde je doslova člověk na člověku a vy se tak musíte mačkat na někoho, kdo nepříjemně zapáchá a každý pohyb podpaží vás tak nutí zadržet dech. Nic moc představa, viďte? Na druhou stranu jen málokdo chce zatěžovat své tělo škodlivými látkami, které běžně dostupné deodoranty obsahují. Bohužel. Proto se stále více z nás zajímá o přírodní deodoranty, jejichž použití s sebou nese celou řadu výhod. Jestliže i vy uvažujete, že se vydáte krůček po krůčku do této oblasti, pak se vám náš dnešní článek určitě bude hodit! 3 přesvědčující důvody, proč používat přírodní deodoranty Jakmile se máme rozhodnout pro něco nového, logicky nás napadne otázka: proč?! Zvláště v případě, kdy určitou věc používáme delší dobu, jsme na ni zvyklí a ještě k tomu víme, že jej používají i lidé v našem okolí. Určitě jste si tuto otázku položili i v případě přírodních deodorantů, které jsou středobodem dnešního článku. Nehledejte odpovědi, my jsme je našli za vás a ukryli je do následujících řádků. Kdo chce, ať si je najde! Důvod první: je to zdravější! Tak o tom ani potom. Přírodní deodoranty jsou bezesporu mnohokrát zdravější, nežli ty volně prodejné v obchodech, které si většina z nás nadšeně kupuje. Právě tyto deodoranty v sobě obsahují celou řadu škodlivých látek, které si tak vědomě pouštíme do těla, aniž bychom se zamysleli nad tím, zda je to pro nás vůbec dobré. Důvod druhý: je to levnější! Další důvod, který hraje jasně do karet přírodním deodorantům, je cena. A právě na peníze hodně lidí slyší. Běžný deodorant se pohybuje... Čtěte více Příspěvek 3 důvody proč používat přírodní deodoranty pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.11.2016 05:45 |

podobné články

Paroubek o sexu!

 
Ne, neděste se, pan předseda se v nedělním pořadu TV Barrandov České milování s podtitulem Láska politiků o sex jen letmo otřel. Jinak se prezentoval přesně tak, jak ho dobře známe. Jako muž, který o sobě nemá sebemenší pochyby. Ani v tom zmíněném sexu… Respektive o svém prý nesporném sexappealu.
25.01.2010 11:50 |

podobné články

Jak přežít první den v práci po návratu z dovolené

 
Únava, podráždění a bolavá hlava. I tak může vypadat první den v práci po návratu z dovolené. Neděste se. Netrpíte záludnou a tajemnou nemocí, ale syndromem návratu z dovolené.
30.08.2010 05:00 |

podobné články

Dobrou chuť: Anatomické sladkosti!

 
Lahůdky, které vám dnes představíme, vypadají jako lidské orgány, které někdo přivezl z pitevny. Ale neděste se – tím veškerý horor končí....
25.02.2011 15:35 |

podobné články

Režisér Forman slepne: Už nenatočí jediný film, říká manželka

 
Oscarový režisér Miloš Forman (79) se definitivně rozhodl, že už nikdy nenatočí film. Na vině je nemoc zvaná makulární degenerace. Ta mu postihla pravé oko, na které teď Forman přestává vidět! „Neděste mě, člověče!“ odpovídá dokonce Forman na otázky, kdy se pustí do dalšího snímku.
02.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Forman (448 článků)

Andílek Victoria's Secret vypadá jako podvyživená týraná žena. Co ty kosti a krvavé podlitiny?

 
Sedmadvacetiletá americká modelka Hilary Rhoda si udělala dost netradiční selfie. Svlékla se do půli těla, natočila k zrcadlu a namířila svůj mobil. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, kdyby její hřbet nebyl posetý krvavými modřinami. Neděste se, kráska se nestala obětí násilí, nechala ho na sobě provádět zcela dobrovolně...
02.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Hilary Rhoda (4 články)

Euro vše zdraží. Neděste občany! Velká bitva Zahradila a Roučka u Jílkové

 
Vstupem České republiky do Evropské unie jsme se zavázali k přijetí eura, stále však platíme korunou. Na jedné straně existují odpůrci eura, kteří tvrdí, že zboží v Česku skokově podraží. Na straně druhé jsou ale podporovatelé, často velké firmy, které euro vítají. Ke střetu došlo i v pořadu Máte slovo Michaely Jílkové.
20.06.2014 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (451 článků)

Novým objevem nejvyššího českého režiséra je tato brunetka z Ukrajiny. Líbí se vám?

 
Režisér Petr Jákl má v rukou osud krásné ukrajinské herečky Aliny Golovlyové a jen na něm závisí, jestli bude křehká brunetka žít. Ale neděste se, tahle situace se neodehrává v reálném světě, ale v Jáklově novém snímku Ghoul, který je inspirovaný příběhem ukrajinského kanibala Andreje Čikatila a míří do kin.
31.01.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (214 článků)

Znáte populární zpěváky Vargu, Gambošovou a Zaňákovou? Už léta se drží na vrcholu pop-music!

 
Že vám nic tato jména neříkají? Neděste se, že jste neználkové a nevíte, kdo již léta patří do české pop-music. Ony se totiž za těmito i trochu směšnými jmény skrývají osoby, které určitě bezesporu musíte znát.
08.12.2015 07:16 |

podobné články

Neděste muže u pisoáru klaksonem. Leknou se a takhle to skončí

 
Klakson člověk čeká na různých místech, ale toaleta mezi ně nepatří. Nikdo se proto nemůže divit, že když pak muži u pisoáru hlasitě zazní za zády, lekne se tak, že se přestane soustředit na důležité věci. Jen se podívejte sami na videu...
09.01.2020 08:05 |

podobné články