Článek

Premiér Babiš: Děkuji našim hejtmanům, že nám dali čas na jednání s opozicí

 
Přepis nedělního pořadu Andreje Babiše „Čau lidi“, 14. února 2021
15.02.2021 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)
Podobné články

Premiér Babiš: Děkuji, děkuji a děkuji

 
Komentář Andreje Babiše přepsaný pro ParlamentníListy.cz k současnému nárůstu nakažených a aktuálních opatřeních.
12.10.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)

Prezident Zeman podpoří dofinancování platů v sociálních službách

 
Prezident Miloš Zeman slíbil hejtmanům, že podpoří jejich požadavek, aby obdrželi 822 milionů korun na dofinancování navýšení platů pracovníků v sociálních službách, o které Asociace krajů ČR žádala ministryni práce a sociálních věcí Marksovou. Hejtmanům stanovisko sdělil během čtvrtečního neformálního setkání na zámku v Lánech.
12.08.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků)

Zhroucený kraj bez postelí: Hejtman udeřil do Prahy. To bude úpění

 
Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) varuje, že situace v kraji je těsně před kolapsem a všechny nemocnice již dosáhly své maximální kapacity. Podle Netolického takový vývoj dává za pravdu hejtmanům, kteří v únoru i přes protesty opozice požádali premiéra Andreje Babiše o nouzový stav. „Vzpomínáte na urážky, invektivy, sprosté výrazy a hnusné maily hejtmanům krajů před dvěma týdny? A jaký je teď vývoj?“ rýpe hejtman do tehdejších kritiků.
03.03.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)

Hluchoněmá Anetka (4) je v pořádku, byla 3 km od domova. Děkuji Bože, křičel tatínek

 
Obrovskou úlevu zažili rodiče malé Anetky, když jim policie oznámila, že našli jejich dceru. Tatínek křičel: "Děkuji Bože, děkuji Bože!"
12.08.2012 17:00 |

podobné články

NPÚ: PAMÁTKY DĚKUJÍ! Podpořte kladrubský hřebčín či kostel v Křenově ve veřejném hlasování

 
O laureátovi ceny Památky děkují rozhoduje veřejnost prostřednictvím on-line hlasování na webu Národního památkového ústavu www.npu.cz. Jedná se o jedno z ocenění udílených v rámci každoročního klání o cenu Patrimonium pro futuro, kterou vyhlašuje Národní památkový ústav jako příspěvková organizace Ministerstva kultury ČR pověřená záchranou a rozvíjením hodnot památkového fondu. Zatímco odborná komise vybírá mezi 25 nominovanými vítěze ve čtyřech kategoriích, veřejnost může podpořit svého favorita bez ohledu na to, v které kategorii soutěží, a to formou on-line hlasování od 15. července do 31. srpna. Jméno vítěze ceny Památky děkují bude oznámeno na slavnostním předávání cen Patrimonium pro futuro ve středu 21. září na zámku v Náměšti nad Oslavou.
19.07.2016 17:50 |

podobné články

Biatlonista Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

 
Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu  opět vzdává hold všem maminkám a děkuje jim za péči, kterou každý den věnují své rodině. Ambasadory kampaně „Děkuji, maminko“ se stali biatlonista a olympijský medailista ze Soči Ondřej Moravec s maminkou Magdou. Podtitulem kampaně „Děkuji, maminko“ je „Láska místo předsudků“ a vyzývá nás, abychom si představili, jak by mohl svět vypadat, kdybychom na sebe všichni pohlíželi očima maminek.
18.01.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Moravec (76 článků)

Komunisté se postavili proti vládě. Pokud se Babiš nedohodne s opozicí, hrozí provizorium

 
Komunisté se rozhodli, že se postaví proti návrhu státního rozpočtu na příští rok. Odmítli přitom, že by mohli místo odmítnutí rozpočtu odejít ze sálu, a nechat tak vládním stranám prostor ve vyjednávání. Premiér Andrej Babiš (ANO) jednal o podpoře rozpočtu se členy poslaneckého klubu KSČM, komunističtí poslanci mu však dali najevo, že pokud jejich požadavky nepřijme, pak se s jejich hlasy může rozloučit. Babiš tak bude muset najít spojence v opozici.
15.12.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)

„Fandíme vám. Je to borec!“ Babiš byl na autogramiádě v obležení přiznivců. Pak ale vystoupil jeho odpůrce

 
REPORTÁŽ Na agrosalon Země živitelka zavítal i předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Pro Parlamentnilisty.cz se vyjádřil ke slovům Bohuslava Sobotky na adresu Miloše Zemana a prezidentského křesla. Ještě než prošel mezi stánky, podepisoval před areálem výstaviště svou knihu O čem sním, když náhodou spím. Za Babišem přišly doslova stovky lidí, většinou jeho podporovatelů. „Děkuji vám, moc vám děkuji,“ opakoval Andrej Babiš, na kterého čekal i jeden odpůrce.
26.08.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků) , Miloš Zeman (24966 článků)

Je to slušnost. Kalousek se připojil k vládě a poobědval s hejtmany

 
„Stávka" ministrů TOP 09 týkající se všech jednání vlády neohrozila průběh jednání kabinetu s hejtmany. Ministři strany ParlamentnímListům.cz před polednem potvrdili, že se jednání zúčastní. „Samozřejmě se zúčastníme, nejde o standardní jednání vlády a není důvod být k hejtmanům neslušný," řekl redakci ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
26.08.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7297 článků)

Veleba (SPO): První krok restartu Strany Práv Občanů se podařil

 
Úspěch doc. Františka Čuby u voličů je pro nás prvním krokem v restartu Strany Práv Občanů. Oceňuji odvahu Františka Čuby a velmi mu děkuji. Zároveň děkuji i všem, kteří mu dali důvěru.
18.10.2014 19:36 |

podobné články

Pikner (TOP 09): Děkuji vám za podporu v krajských volbách

 
Vážení přátelé, děkuji Vám všem, kteří jste v těchto nelehkých časech přišli k volbám a dali hlas naší koaliční kandidátce ODS a TOP 09. Velmi si Vaší podpory vážím.
07.10.2020 08:45 |

podobné články

Nouzový stav v Česku je dál ve hře: Musí požádat hejtmani, tvrdí Babiš. Jasno bude až v neděli

 
Dalším postupem poté, co Sněmovna ve čtvrtek odmítla prodloužit nouzový stav, se dnes zabývala vláda. Vláda si podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nemůže dovolit obejít Poslaneckou sněmovnu a znovu vyhlásit nouzový stav. Jediné řešení je, že by hejtmani o vyhlášení kabinet požádali, řekl po jednání s prezidentem Milošem Zemanem. Opatření, kterými může po skončení nouzového stavu bránit šíření epidemie covidu-19, považuje kabinet za nedostatečná. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) to dnes ministři sdělili při odpoledním jednání hejtmanům. Oslabení opatření podle kabinetu bude znamenat komplikace pro zdravotnictví a posílení epidemie. Zástupci krajů se o dalším postupu poradí, napsal Hamáček na twitteru.
12.02.2021 17:05 |

podobné články

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

Buď sněmovna nebo kraj, zavelel Babiš k hejtmanům. A narazil

 
Širší vedení hnutí ANO ve středu vyzvalo své hejtmany, kteří se stali zároveň poslanci, aby si stejně jako Jaroslava Pokorná Jermanová ze středních Čech vybrali, kterou z funkcí budou zastávat. Po jednání to oznámil předseda hnutí Andrej Babiš. Zároveň uvedl, že má víceméně jasno o obsazení sedmi až osmi křesel v menšinové vládě, kterou skládá.
01.11.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (196 článků) , Andrej Babiš (21004 článků)

Na vakcínu u praktiků zapomeňte, vzkázal Babiš hejtmanům. „Nesmysl,“ bouří lékaři

 
Vláda dočasně zakázala očkování proti covidu-19 u praktických lékařů, uvedl dnes na sociálních sítích hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich (KDU-ČSL). Podle něj premiér podporuje očkovací centra. Babiš řekl, že Grolich neříká pravdu, praktici zatím nemohou očkovat v ordinacích kvůli nedostatku vakcíny. Sdružení praktických lékařů (SPL) v prohlášení uvedlo, že považuje rozhodnutí předsedy vlády za naprostý nesmysl.
02.02.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)

Smrt na železnici: Babiš zaútočil na opozici

 
Premiér Andrej Babiš ve svém týdenním souhrnu „Čau lidi“ komentoval, jak pokračuje jednání v Bruselu o rozpočtu Evropské unie na příští sedmileté období. Vedle souhrnu tvrdého vyjednávání shrnoval i domácí události, přičemž neopomněl tragické dění na železnici. Podle premiéra jde o „selhání jedinců, nikoliv o selhání systému“. Zabránit tomu prý mohl mimo jiného i elektronický tachograf pro strojvedoucí, který by byl ve vlacích po schválení zákona o drahách Sněmovnou. Ten je však i kvůli opozici stále „zabrzděný“.
19.07.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků)

Babiš zpražil opozici hláškou z Terminátora. Monika v Japonsku vytáhla nové šaty

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) vycestoval do Japonska, kde byl na trůn uveden nový císař Naruhito. Do Česka se však nevrátí včas a přijde o středeční první čtení zákonu roku - návrhu státního rozpočtu na rok 2020, u kterého se opozici nezamlouvá (nejen) schodek 40 miliard korun. Rozpočet tak budou hájit Alena Schillerová (za ANO) a prezident Miloš Zeman. Co Babiš z Japonska vzkázal na kritiku? Slovy Terminátora: Já se vrátím!
24.10.2019 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21004 článků) , Miloš Zeman (24966 článků)

Česko nad propastí: Dívenky, 14 let, kážou o právech. Herec nechce být sprostý, ale mlčet nelze

 
„Když vidím v televizi ty protesty proti vládním opatřením, jak se tam tomu někteří až vysmívají… Čtrnáctileté dívenky mluví o lidských právech?“ žasne herec Jan Kuželka. Odsoudil opozici i ty, kteří vyhrožují hejtmanům, protože požádali znovu o nouzový stav. Vlídná slova neměl ani pro předsedu Senátu. Zamyslel se nad vyjádřením prezidenta Zemana a shovívavě je označil za další z jeho bonmotů. Promluvil o situaci v kultuře, řekl, v čem obdivuje producenta Lichtenberga a ohodnotil přístup ministra Zaorálka. Jasný názor řekl také na očkování a prozradil, co si myslí ohledně ruské vakcíny Sputnik V. Na závěr pořádně naložil Evropské unii.
17.02.2021 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kuželka (43 článků)

Fiala: Děkuji voličům

 
Děkuji všem voličům, dobrovolníkům, členům strany a všem, kteří nám věří! Jedeme dál!
26.05.2014 13:45 |

podobné články