Článek

Premiér Babiš: Česká letecká společnost je zpět na mezinárodní scéně jako seriózní hráč

 
Předseda vlády Andrej Babiš se v pátek 12. října 2018 zúčastnil slavnostního představení nového letounu L-39NG v prostorách AERO Vodochody.
12.10.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)
Podobné články

Letecká společnost, která mohla za smrt hokejistů, se vrátila zpět do provozu

 
Nechvalně proslulá letecká společnost Jak-Service, která nese výrazný díl viny na loňské tragické smrti kompletního A-týmu Lokomotivu Jaroslavl včetně tří Čechů, znovu funguje. Jen vyměnila místo a název firmy.
01.08.2012 17:10 |

podobné články

Letecká společnost má pořádný průšvih: Svléká svoje letušky a nechává si za to od pasažerů platit!

 
Nízkonákladová letecká společnost Ryanair se před šesti lety rozhodla uspořádat charitativní projekt, kterým podporuje nemocné s cystickou fibrózou. Účel je to jistě bohulibý a chvályhodný. Letušky pózující v sexy plavkách a spodním prádle očividně také nebyly proti. Společnost kalendář prodává na palubách svých letadel za cenu 10 eur (cca 260 Kč).
02.04.2013 22:10 |

podobné články

Letecká společnost prodala více letenek, než měla. Cestující musela vyvádět policie!

 
Americká letecká společnost United Airlines čelí již podruhé během několika týdnů stejnému skandálu. Společnost prodala více letenek, než bylo v letadle míst, a byla nucena náhodně vybrat čtyři pasažéry, kteří si byli nuceni změnit let. To se jednomu z pasažérů nelíbilo natolik, že musel být násilně vyveden policií.
11.04.2017 10:35 |

podobné články

Jak se po těhotenství dostat zpět do formy?

 
Porod máte dávno za sebou, užíváte si svého drobečka a začínáte si pohrávat s otázkou, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. Většinu nabraných kil jste možná nechala na porodním sále, ale ta zbylá se vás pořád drží jako klíště. Ačkoli jste pečlivě nosila zpevňovací pás, trápí vás povolené bříško a co si budeme nalhávat, ani vaše fyzička už není tam, kde bývala před těhotenstvím. Umíme si představit, že vás vaše tělo po porodu trápí a není takové, jaké byste si ho přáli mít. Proto jsme se rozhodli vám prostřednictvím dnešního článku poradit, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. A nemusíte se bát, nebude to nic drastického! Jak se po těhotenství dostat zpět do formy Nezáleží na tom, zda od vašeho porodu uplynulo půl roku nebo rok. Zhubnout, zpevnit své tělo a dosáhnout fyzičky jako před početím by chtěla snad každá žena. Nestyďte se za to, že zrovna teď nevypadáte k nakousnutí. Vaše tělo v těhotenství i při porodu prošlo tolika změnami, že si zasloužíte pochopení. Ale už dost bylo fňukání, jdeme něco dělat! Začnete běhat Běh je jedna z těch aktivit, kterým se může věnovat každý. Neomezuje věkem ani fyzičkou, prostě běháte, když se na to cítíte a sami si zvolíte tempo, kterým se budete prohánět ulicemi. Nepotřebujete ani drahé vybavení, vystačíte si s kvalitní obuví, investovat můžete i do oblečení, ale to už není podmínka. Navíc se dá běhat i s kočárkem, co čehož můžete zapojit i dítko. Choďte plavat Najděte si dvakrát týdně čas, dejte prcka na hlídání tatínkovi a šup do plavek. Další skvělou možností, jak se po těhotenství dostat zpět do formy, je začít plavat. I tady jste pány svého pohybu, tudíž záleží jen na vás, jak rychle poplavete, kolik si dáte bazénů nebo jaký zvolíte styl. Plavání je nenáročné na klouby,... Čtěte více Příspěvek Jak se po těhotenství dostat zpět do formy? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.04.2017 05:05 |

podobné články

V Hradci Králové začala mezinárodní letecká přehlídka CIAF

 
Průletem trojice českých armádních letounů, a to stíhačky Gripen, L-159 Alca a vojenského dopravního letounu Casa (C-295) nad královéhradeckým letištěm začala v sobotu v 11 hodin dvoudenní mezinárodní letecká přehlídka CIAF 2014. Na sobotu i neděli je připraven šestihodinový letecký program, sestavený z 29 letových akrobatických ukázek. Akce se účastní si zástupci devíti evropských zemí
06.09.2014 10:40 |

podobné články

Letecká společnost nabízí služby pouze chlupatým miláčkům

 
Dvanáct pasažérů přepravila v úterý při svém prvním letu nová letecká společnost Pet Airways. Alysa Binder a Dan Wiesel z Kalifornie tak uvedli do života svůj podnikatelský nápad, že vybuduje aerolinky určené pouze pro přepravu domácích mazlíčků, tedy hlavně pro psy a kočky.
15.07.2009 19:30 |

podobné články

Jaká máte práva, když zkrachuje letecká společnost u které jste koupili letenky?

 
Během uplynulého desetiletí zkrachovalo v Evropě více než 77 leteckých společností. Jaká máte práva, když zbankrotuje letecká společnost u které jste si koupili letenky?
30.11.2009 00:05 |

podobné články

Popel z chilské sopky omezuje lety až na Novém Zélandu

 
Sopečný popel z chilského vulkánu Puyehue omezuje už lety i na druhé straně Pacifiku, v Austrálii a na Novém Zélandu. Australská letecká společnost Qantas zrušila kvůli popílku asi 56 letů včetně veškerých linek z Melbourne a novozélandského Aucklandu. Novozélandská letecká společnost oznámila, že mění trasy některých linek a snižuje jejich letovou hladinu.
12.06.2011 13:40 |

podobné články

BYLA HAVÁRIE ZBYTEČNÁ? Letecká společnost MĚLA UŽ DŘÍVE ZÁKAZ LÉTÁNÍ!

 
Letecká společnost Yak Services, jejíž letoun havaroval na letišti v ruské Jaroslavli na jehož palubě zahynuli také tři čeští hokejisté, měla již roce 2009 zákaz létání. Vyplývá to z informací společnosti Flight Safety Foundation.
07.09.2011 16:35 |

podobné články

Americká letecká společnost vám dává prostor pro flirtování: Seznamování se na palubě letadla nikdy nebylo jednodušší

 
Letecká společnost Virgin America, jejímž majitelem je miliardář Richard Branson, láká cestující na možnost si v letadle pořádně zaflirtovat. A to i v případě, že je zrovna turbulence a vy musíte zůstat připoutaní na svých místech.
25.04.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Branson (96 článků)

Letecká společnost mu zkazila dovolenou, musela zaplatit!

 
Víte, že můžete dostat náhradu až 15 000 korun, když se vám zpozdí letadlo? Panu Jaroslavovi takto zkazili jeho vysněnou dovolenou. Jedinou útěchou mu je, že teď mu bude muset letecká společnost pořádně zaplatit.
23.05.2013 10:05 |

podobné články

Vaše Věc: RYANAIR přepravil již 100 milionů cestujících

 
Irská letecká společnost Ryanair prohlubuje rozdíl v osobní dopravě s konkurencí. Irská letecká low – cost společnost létá v současné době do více než 200 destinací ve 33 zemích a převezla v roce 2015 jiz 101,4 milionů mezinárodních cestujících. Ve srovnání s 90,6 miliony v roce 2014. Alespoň tedy podle poslední zprávy „World Airline Transport Statistics“.
14.09.2016 14:35 |

podobné články

Nejtišším dopravcem na Letišti Václava Havla Praha je letecká společnost Swiss International Air Lines

 
Švýcarská letecká společnost Swiss International Air Lines poprvé zvítězila v soutěži NEJTIŠŠÍ DOPRAVCE, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s městskou částí Prahy 6 již od roku 2006.
19.12.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Letiště Praha: Letecká společnost Ural Airlines bude létat do Moskvy

 
Ruská letecká společnost Ural Airlines potvrdila, že od 26. prosince letošního roku zahájí přímé pravidelné lety mezi Letištěm Václava Havla Praha a letištěm Žukovskij, které se nachází nedaleko Moskvy.
01.01.2019 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Z Prahy do Číny vyjel první nákladní vlak. Letecká linka bude už čtvrtá

 
Z Prahy ve středu vyrazil první přímý nákladní vlak do Číny. Pravidelně by měl v budoucnu spojovat českou metropoli s městem I-wu ve východočínské provincii Če-ťiang. Nejedná se přitom o jediné přímé propojení Česka s Čínou. Od podzimu zahájí letecká společnost China Eastern Airlines přímé lety z Prahy do středočínského města Si-an. V tomto případě půjde už o čtvrtou leteckou linku do Číny.
19.07.2017 15:15 |

podobné články

Snímek Seriózní muž od bratrů Coenových přijde do kin v polovině srpna

 
V polovině srpna se v českých kinech objeví americký film režisérů Joela a Ethana Coenových s názvem Seriózní muž, který se s ohlasem setkal na MFF v Karlových Varech. Oba bratři byli i scenáristy a p...
16.07.2010 03:20 |

podobné články

Premiéry – Expendables, Seriózní muž i Čarodějův učeň

 
Tento týden můžou začít slavit všichni muži, kteří s nostalgií vzpomínají na akční filmy 80tých let, premiéru mají Stalloneho Expendables – Postradatelní. Dále můžete s celou rodinou zajít na dva fantasy filmy: Posledního vládce větru a Čarodějova učně. Intelektuálnější publikum potěší Seriózní muž bratří Coenů nebo dokument The Doors.
19.08.2010 05:45 |

podobné články

Do kin přichází americký film Seriózní muž, židovská anekdota bratří Coenových

 
Bratři Ethan a Joel Coenovi, jejichž novinka Seriózní muž právě vstupuje do kin, mají už dlouhá léta své věrné příznivce, kteří obdivují jejich tvorbu jak v žánru drsných dramat (Fargo, Tahle země není pro starý), tak střelených komedií (Po přečtení spalte).
20.08.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Joel Coen (4 články)

Autor manuálu „Naladit a zničit": Nejsem šmejd, ale seriózní obchodník! Věříte?

 
Roman Zavadil ze šmejdské společnosti Top Moravia Q se stále snaží všechny přesvědčit o tom, že je seriózní obchodník. V pořadu Michaely Jílkové Máte slovo se dokonce překřikoval se zástupcem firmy Beck Josefem Bártou. Věříte mu?
18.05.2013 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (447 článků) , Josef Beck (5 článků) , Beck Beck (101 článků)