Článek

Překvapivý vztah Markoviče a sadistického vraha. Tekverk, kterého si zahrál Vojta Kotek, jel s vyšetřovatelem na chatu

 
Oceňovaný seriál Metoda Markovič: Hojer přitáhl pozornost kromě samotného vyšetřovatele Jiřího Markoviče také k sadistickému vrahovi Vladimíru Tekverkovi. Toho v seriálu ztvárnil herec Vojta Kotek. Málo se přitom ví, jak dobře spolu oba muži vycházeli. Jak uvedl Markovič v roce 2016 v pořadu Hydepark Civilizace, Tekverk ho po propuštění z vězení navštívil na chatě a dlouho spolu byli v běžném kontaktu. 
17.03.2024 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)
Podobné články

Vojta Kotek v roli jednoho z nejinteligentnějších sadistů v historii. Tekverk měl IQ 140 a byl vzorný manžel

 
Vladimír Tekverk. Jméno, které se sice neřadí mezi nejznámější české zločince, přesto ale tento sadistický vrah přispěl k vyřešení mnoha zločinů, které přišly po něm. Jeho postava, ač se změněným jménem, se objevila i v nejnovějším krimiseriálu Metoda Markovič: Hojer z produkce TV Nova. Tam ji ztvárnil skvělý Vojta Kotek. Pojďme se na Tekverkův příběh podívat podrobněji. 
15.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Vladimír Vojta (1 článek)

Vojta Kotek: Ve vztazích se mi poslední dobou moc nedaří

 
Herec a režisér Vojta Kotek je právě vytížen zkoušením hry Ženy přežijí!, která bude mít premiéru začátkem července na Vyšehradě. Zahraje si v ní všechny vytoužené i odmítané muže svých hereckých partnerek Jany Krausové, Jitky Schneiderové a Anny Šiškové. Svůj osobní život přirovnává nejvíc k postavě zoufalce. Další články k tématu: Vojta Kotek: Radši manekýnem pro Malkoviche než doprovod Potterovi Vojta Kotek: Režírovat Mádla bylo náročné, musel jsem ho srovnat VIDEO: V Perfect Days je z Chýlkové kadeřnice, pod nůžky musel i Kotek VIDEO: Slepec ho... vidí. Mádl s Kotkem to ukazují názorně
12.06.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jitka Schneiderová (422 článků) , Anna Šišková (110 článků) , Jana Krausová (86 článků) , Jana Krausová (86 článků)

Vojta Kotek se postaral o senzaci, synovi dal jméno Šmankotek: Co ho k tomu vedlo

 
Hubert I. Šman. Tak pojmenoval herec a režisér Vojta Kotek svého prvorozeného syna. Zatímco Hubert je krásné a nepříliš výstřední jméno, všichni se pozastavili nad jménem Šman. Ačkoliv Kotek mluví o židovských předcích, podle všeho jde o recesi a vymyšlené jméno, aby pobavil. Nepochybujme ale, že tak synovi budou doma říkat. A to s ohledem na to, že díky svemu otci vyrůstal Kotek v Divadle Járy Cimrmana.
07.10.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jára Cimrman (352 článků) , Jaroslav Vojta (22 článků)

Inteligentní sadista Tekverk zabil dívku (†16): Cítím, že se tomu tentokrát neubráním, popisoval

 
6. června to bude 42 let od brutální vraždy teprve šestnáctileté dívky, kterou v pražských Letňanech zavraždil velice inteligentní inženýr Vladimír Tekverk. Přes noc se z něj stal vrah. Sadistický vrah se se svou deviací snažil léta bojovat, vraždě už ale nedokázal zabránit. Je toho ale víc…
06.06.2021 05:10 |

podobné články

Už mu krachl další vztah: Vojta Kotek se rozešel s krásnou Valérií!

 
Neštěstí ve hře, štěstí v lásce? Sympatický herec Vojta Kotek (30) to má přesně naopak. Tomuhle talentovanému fešákovi na osudovou lásku ještě nenarazil. S grafičkou Valérií Rónovou, dcerou známého sochaře, to vypadalo nadějně. Kotek ale přiznal, že i tenhle vztah už došel ke svému konci.
24.02.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků)

Bývalý primátor Prahy Bohuslav Svoboda si zahrál v parodii na Statečné srdce, na konci na vás vybafnou holé zadnice

 
Umí si ze sebe naši politici vůbec udělat legraci? Pokud hledáte někoho, kdo není suchar a občas dokáže shodit sám sebe, měli byste se zaměřit na dvojku pražské ODS, exprimátora Bohuslava Svobodu, který si před rokem pro festival mladého umění Český tučňák, jehož uměleckým ředitelem je herec "Vojta Kotek":http://www.extra.cz/tema/vojta-kotek (25), zahrál komickou postavu skotského bojovníka.
15.10.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (790 článků)

Vojta Kotek: Režírovat Mádla bylo náročné, musel jsem ho srovnat

 
Dlouholetí kamarádi a parťáci Vojta Kotek a Jirka Mádl se ocitli v roli podřízeného a nadřízeného. Kotek byl totiž režisérem klipu Slepec hovno vidí, v němž Mádl hrál. Takovou spolupráci si ale mladý režisér zrovna nechválí. Režírovat Mádla bylo prý horší, než skutečně nevidomého herce.
18.06.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jiří Mádl (583 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Vojta Kotek slaví třicetiny: Dívky po něm dál šílí, on ale jen kvete vedle své Valérie

 
Vojta Kotek už není mladík! Úderem dnešní půlnoci se stal členem klubu třicátníků, ve kterém už přes rok figuruje i hercův někdejší parťák Jiří Mádl. Kotek má štěstí, po kolotoči milostného zmaru je konečně zadaný. Hvězda filmové série o Marii Terezii už od loňského května randí s Valérií Rónovou. A kromě toho o něj mají zájem i zástupy fanynek, které musí Valérie odhánět koštětem.
08.01.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jiří Mádl (583 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Vojta Kotek se poprvé pochlubil partnerkou: Radana okouzlila na premiéře půvabem

 
Oblíbený herec Vojta Kotek (34) je už přes rok zamilovaný do své půvabné partnerky Radany. Soukromí si ale pár velmi střeží, proto svou lásku oficiálně představil společnosti až na slavnostní premiéře filmu Betlémské světlo, ve kterém hraje Kotek dvojroli. Podívejte se, jak to páru slušelo.
08.03.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků)

Vojta Kotek promluvil o miminku: Uvažoval jsem o jméně Ježíš, říká herec a vysvětlil proč

 
Vojta Kotek s manželkou Radanou očekávají miminko a už mají jasno o pohlaví. Jak prozradili v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS, bude to chlapeček. S partnerkou se pak podělil i o to, jak chtějí malého pojmenovat. Zatím ještě není rozhodnuto, ale Kotek přiznal, že vždycky chtěl Ježíše. Jak to tedy nakonec bude?
12.08.2022 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků)

Vojta Kotek utrpěl další debakl. V pořadu se málem rozplakal a volal maminku, Prachař se mu vysmál

 
Zábavný pořad Máme rádi Česko se možná dočká zásadní změny. Vojta Kotek, který se v show objevuje již šestou sérii, si neví rady s neporazitelným soupeřem Jakubem Prachařem. Proti němu už se vystřídali čtyři umělci: Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský a právě Vojtěch Kotek, který drží nejdéle. Dojdou mu ale nervy?
28.04.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Martin Dejdar (550 článků) , Jan Dolanský (208 článků) , Jakub Prachař (1440 článků) , Lou Lou (64 článků) , Lou Lou (62 článků)

Dětem uřežu hlavy a vystavím je manželce na televizi. Nejtěžší případ kriminalisty Markoviče

 
Je legendou české kriminalistiky. Dopadl spartakiádního vraha Straku, kanibala Hojera a s „inteligentním sadistou“ Tekverkem se vídá dodnes, nejhorším případem však pro kriminalistu Jiřího Markoviče byl recidivista Jan Tvrdík (†34).
01.03.2016 05:05 |

podobné články

Víme, čeho se nejvíce bojí Vojta Kotek! Pavouci ani hadi to nejsou!

 
Vojta Kotek je herec, režisér a v podstatě muž mnoha talentů. Od podzimu ho budete moci vídat na obrazovkách Primy v novém detektivním seriálu po boku Jiřího Bartošky a Markéty Plánkové. Vojta a jeho tým byli také první českou skupinou soutěžící v Pevnosti Boyard.
02.08.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Vojta Kotek prozradil, proč mu Kaiser říká synku a kolik vydělal na Padesátce

 
Vojta Kotek (29) dokázal nemožné, když se mu do jeho prvního filmu podařilo přemluvit Oldřicha Kaisera. V Padesátce Olda neměl velkou roli, přesto Vojta přiznává, že natáčení s ním bylo hodně šílené.
11.11.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (365 článků) , Vojtěch Kotek (526 článků)

Vojta Kotek: Rozchod s krásnou dcerou sochaře Róny!

 
Poznali se loni v březnu na oslavě sedmdesátin Jiřího Bartošky a zamilovali se do sebe. Vojta Kotek (30) opouštěl oslavu v objetí s půvabnou brunetkou Valerií Rónovou. Vypadalo to, že Vojta konečně našel tu pravou. Ale teď přiznal, že je bez přítelkyně.
23.02.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Nová láska?! Vojta Kotek přiznal, jak na tom teď je

 
Herec Vojta Kotek (33) měl poslední rok poměrně náročný - vyboural se totiž na motorce a s následky se potýká i nyní. Ovšem i tak pracuje na své figuře, navíc zřejmě po boku nové přítelkyně... jenže Vojta mlží a mlží! Co nakonec prozradil?
31.03.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků)

Pobavte se: Tohle Vojta Kotek prozradil o soužití své expřítelkyně Voříškové s Kryštofem Hádkem

 
Vojta Kotek  (27) nedávno představil svůj režisérský debut Padesátka, o němž přišel popovídat také Janu Krausovi  (62) do jeho show. „Režírování mě baví, ale myslím, že jsem nesnesitelný, zvlášť na herce, protože si myslím, že bych to zahrál líp než oni, což není pravda, ale mám o tom jasnou představu,“ popsal sám sebe na place. Řeč ale přišla i na další témata, vztahová.
06.01.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Kryštof Hádek (275 článků) , Jan Kraus (1300 článků)

Vojta Kotek slaví 32. narozeniny: Role v Marii Terezii změnila jeho kariéru

 
Oblíbený český herec Vojta Kotek oslavuje 32. narozeniny. Není tomu tak dávno, co si ho diváci pamatovali především jako puberťáka Rendyho z filmu Snowboarďáci, nyní se ale v jejich očích posunul dál. Lidé si všimli, že vyrostl nejen fyzicky, ale i kariérně. Vděčí za to roli v minisérii Marie Terezie, kde si zahrál manžela panovnice Františka Štěpána.
08.01.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Marie Terezie (178 článků) , Vojtěch Štěpán (38 článků)

Akční scény v novém seriálu zvládal bez kaskadéra: Horší pro Vojtu Kotka bylo chodit mezi nahými muži

 
Do akčních scén se rozhodně nebojí jít naplno. Vojta Kotek  (32) se v novém krimi seriálu Einstein nechtěl takřka vůbec nechat zastupovat profesionálem. Naštěstí na jeho odhodlanost byli tvůrci ochotni kývnout a známý herec se coby profesor fyziky Filip objeví skoro ve všech scénách. „Musím říct, že ten seriál byl na české poměry a na poměry toho, co já jsem měl možnost točit, opravdu akční. Hrozně jsem chtěl, aby tam ty scény zůstaly, protože se často stává, že to tam je sice napsané, ale pak se to třeba z finančních nebo časových důvodů vyškrtává. A tady jsme lpěli na tom, aby tam toho zůstalo co nejvíc. Já jsem chtěl co nejvíc věcí dělat sám, což se díky odvaze naší produkce dokonce i podařilo,“ svěřil na tiskové konferenci televize Prima Vojta. „Je tam jedna jediná věc, kterou za mě dělal kaskadér a je to vlastně paradoxně jenom padání na zem, protože ten Filip má kostým, který je neměnný a nosí to samé - kraťasy a sako. A tam šlo o to, že jsem měl padat na beton a nesměl jsem se poškrábat, ze všech těch věcí to bylo skoro nejsnazší. Skákal jsem z patnácti metrů bez jištění do vody, ale nesměl jsem spadnout na zem,“ řekl s úsměvem Vojta, který je hvězdou nového seriálu spolu s Annou Polívkovou, Pavlem Zedníčkem, Veronikou Freimanovou nebo Evou Josefíkovou. Zatímco někdo by skákat do vody z 15 metrů ochotný nebyl, pro Vojtu to zdaleka nebylo na place to nejhorší. Noční můru měl spíš z obnažených mužů v plaveckém bazénu v Podolí. „Byl jsem trénovat skákání z můstku v Podolí z deseti metrů a bylo to srandovní, paní to učila desetileté děti. Musím říct, že mnohem složitější pro mě bylo projít tou šatnou a chodbami v Podolí. Tam je několik bazénků předělových, ve kterých si oplachujete nohy, a během toho, co si oplachujete nohy, tak tam spoustu pánů chodí jen tak konverzovat, stojí v šatně nazí s pupky vyvalenými a s igelitečkou, ve které je mýdlo a plavečky a konverzují a musím říct, že to pro mě bylo horší než skočit z toho můstku,“ dodal se smíchem Vojta. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
24.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (526 článků) , Pavel Zedníček (267 článků) , Veronika Freimanová (192 článků) , Anna Polívková (256 článků) , Eva Josefíková (165 článků) , Vojtěch Filip (1563 článků)