Článek

Překvapivý obrat Natálky Grossové. Zapřela vztah s Kajumim, bez něj se ale nikam nehne

 
V poslední době se od sebe nehnou ani na krok. Řeč je o zpěvačce Natálii Grossové (20) a jejím "kamarádovi" Adamu Kajumim (23), kteří bok po boku vymetají jednu akci za druhou. Jak to mezi nimi vlastně je a jestli by se fešný influencer líbil Natálčinu tatínkovi Stanislavu Grossovi (†45), to prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz.
15.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků) , Natálie Grossová (162 článků) , Adam Kajumi (33 článků)
Podobné články

Proměna Natálky Grossové: Janeček z ní dělá Bartošovou!

 
Producent úspěšného muzikálu Ples upírů František Janeček (72) chce ze své hlavní hvězdy Natálky Grossové (14), která zpívá hlavní roli Sáry, udělat největší hvězdu českého showbyznysu!
02.06.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (447 článků) , František Janeček (201 článků)

Proměna Natálky Grossové v novém videoklipu: Modrá víla z Kampy!

 
Pomalu se z ní stává žena! Na sociálních sítích se objevily první snímky z chystaného klipu Natálky Grossové (17). A dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) na nich vypadá hodně žensky.
22.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků)

Nová hvězdná láska? Natálie Grossová laškovala v bazéně s Adamem Kajumim

 
Mladší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) Natálka (19) má být měsíc po rozchodu s operním pěvcem opět zamilovaná. Podle zdroje eXtra.cz má randit s influencerem Adamem Kajumim (23). Že tomu tak opravdu je, tomu nasvědčují i příspěvky z jejího Instagramu, kam sází jednu společnou fotku za druhou.
24.07.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků) , Natálie Grossová (162 článků) , Adam Kajumi (33 článků)

Josef Rychtář se ostře pustil do Natálky Grossové, která přezpívala hit od Bartošové: Je jak červený hadr!

 
Dlouho o něm nebylo slyšet, a tak si nejspíše myslel, že na jeho zbytečná slova jsou ještě lidé zvědaví. Ale tohle si mohl Josef Rychtář odpustit. Docela nepěkně a hlavně zbytečně se pustil do teprve čtrnáctileté Natálie Grossové, která má perfektně rozjetou dráhu zpěvačky. Řekl o ní, že je jako červený hadr.
12.06.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1403 článků) , Natálie Grossová (162 článků)

Sharon Stone zapřela „prvního“ manžela!

 
Herečka Sharon Stone zapřela svého prvního manžela George H. Englunda mladšího, jehož si měla vzít ještě jako mladá dívka. Prý za něj totiž nikdy provdaná nebyla a jedinými zákonnými manželi byli Phil Bronstein a Michael Greenburg.
26.02.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (313 článků) , Michael Greenburg (2 články) , George Michael (265 článků) , George Englund (2 články) , Phil Phil (92 článků) , Michael Stone (16 článků)

Hybnerová přistižena s fešným mužem, kterého ale zapřela! Vando, a co tyhle fotky?

 
Dvacet let žila herečka Vanda Hybnerová (46) s hercem Sašo Rašilovem (42). Jenže pak přišla krize a rozchod. V současné době stojí pár před rozvodem a Saša už má novou lásku. A Vanda? Tu sice fotografové načapali s novým mužem, ale ona ho zapřela.
14.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (230 článků) , Saša Rašilov (265 článků)

Utajené drama Grossové: Kdo jí chtěl obrat o dědictví?

 
Cesta Šárky Grossové (47) k dědictví po manželovi nebyla vůbec jednoduchá. Na část jeho peněz si dělal nárok jistý podnikatel, se kterým se vdova dokonce musela soudit.
11.10.2017 12:05 |

podobné články

Adéla Gondíková zapřela vlastní dceru: Tohle dítě není moje!

 
Adéla Gondíková (37) má pořádně prořízlá ústa a rozhodně se nebojí ostrých vtipů. Někdy se ale svým humorem opře i do své vlastní rodiny, které to nemusí být příjemné. Na charitativní akci, kde děti z dětských domovů věšely ve fastfoodu svá vánoční přání, totiž zapřela vlastní dítě.
21.12.2010 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (477 článků)

Hubená Kate Hudson se nikam nehne bez... Uhodnete?!

 
Jednou z hollywoodských fitness maniaček je bezpochyby Kate Hudson. Pětatřicetiletá herečka se musí neustále pohybovat, aby byla stále fit a štíhlá. Matka dvou dětí tak nikam nevyjede bez švihadla. Když totiž nemá zrovna přístup do nějaké posilovny, tak si na pokoji v hotelu, v parku či na procházce zaskáče přes švihadlo. Tento druh tréninku přitom patří k velmi náročným aerobním aktivitám značně procvičujícím srdce.
30.03.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (170 článků)

Maminka Natálky: Na Vánoce snad už bude s námi

 
Před sedmi měsíci do rodiny popálené Natálky bolestivě zasáhli žháři. Nyní nastal obrat k lepšímu. Natálka se uzdravuje a rodina se za pár dnů nastěhuje do nového domu. Na Vánoce by mohla být doma i Natálka.
04.11.2009 05:05 |

podobné články

Nečas představuje obrat ve vládní politice: Už nebudeme strašit šetřením

 
Premiér Petr Nečas v rozhovoru pro MF Dnes představil překvapivý obrat ve své politice. Nepopulární kroky má podle něj vláda za sebou a ve druhé polovině funkčního období chce namísto škrtů více investovat, aby pomohla nastartovat ekonomický růst a zastavila přispívání k "blbé ekonomické náladě" ve společnosti, aby se domácnosti přestaly bát budoucnosti a začaly opět utrácet.
10.11.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9418 článků)

První společný rozhovor Natálie Grossové a Adama Kajumiho: Pravda o jejich lásce

 
Už nějakou dobu se ve světě médií spekuluje o vztahu Natálie Grossové (19) a Adama Kajumiho (23), kteří spolu navštěvují společenské akce, ale byli i na dovolené. Zpěvačku a známého influencera redakce eXtra.cz zastihla na Prima party, kde nám prozradili, jak to spolu skutečně mají. 
05.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (162 článků) , Adam Kajumi (33 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Bývalý dům Šárky Grossové: Záhadně vyhořel! Už počtvrté...

 
Bojí se usnout, protože by se nemusel probudit. Dramaturg, scenárista a zakladatel skupiny Šlapeto Radan Dolejš (51) žije na Starém Proseku a hasiči a policisté si už u nich podávají dveře. Na svědomí to má sousední opuštěný dům, který v minulosti patřil ženě expremiéra Stanislava Grosse (†45) Šárce Grossové (46).
12.09.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků)

Další zranění v Plesu upírů! Po Grossové se zranila další hvězda! A Natálka se bojí o hlasivky

 
Po Natálii Grossové (15), která si přede dvěma týdny v zákulisí Plesu upírů po srážce s kolegyní zlomila nos, se zranil další zpěvák úspěšného muzikálu.
31.03.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (162 článků)

Fešák Grossové paroháčem? „Chci si užívat,“ tvrdí

 
Mladičká hvězda muzikálů Natálie Grossové má nového partnera. Místo toho, aby chrlila slova plná lásky, však přiznala, že si chce užívat. Co to znamená?
20.09.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (162 článků)

Krampol dohodil kšeft Grossové: Peníze za vraždu!

 
Nejdřív jí u režiséra Tomáše Magnuska (36) dohodl »štěk« v podobě servírky ve filmu Stáří není pro sraby, potom s ní jako upoutávku k filmu nazpíval duet a teď Jiří Krampol (82) zaplatil Natálii Grossové (18) za vraždu.
12.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1044 článků) , Tomáš Magnusek (131 článků) , Natálie Grossová (162 článků)

Matka Šárka o nehodě Denisy Grossové: Šlo jen o ťukanec, dcera musí jezdit bezpečněji, říká

 
Jedni píší nesmyslně o totálce, druzí to vidí jako nepatrný ťukanec. Jak redakce eXtra.cz již informovala, dcera zesnulého expremiéra a Šárky Grossové (53) Denisa (25) měla v neděli nehezky vypadající autonehodu, v zatáčce narazila do vozu se dvěma ženami. „Nic se nestalo, všichni jsou v pořádku. Denisa do toho auta jen ťukla,“ sdělila na dotaz eXtra.cz Šárka. Do teď si prý myslela, že její dítě umí řídit bezpečně.
27.03.2023 15:15 |

podobné články

Rok Natálie Grossové jako na houpačce: Bolestivý rozchod, čistka přátel i nalezení pravé lásky

 
Natálie Grossová, nejmladší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse a podnikatelky Šárky Grossové, slaví narozeniny. Talentované zpěvačce a divadelní herečce je dnes 21 let. Jak svůj den D oslaví a jak by shrnula uplynulý rok, kdy poprvé nebyla náctiletá? Byl plný zásadních zvratů, jak Natálie prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. 
28.09.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (799 článků) , Natálie Grossová (162 článků)