Článek

Překvapivý konec Luboše Xavera Veselého v rozhlase! Herec Měcháček to předpověděl?

 
Další změna! Luboš Xaver Veselý (52) končí po dvou letech a dvou měsících v Českém rozhlase. Co za tím vězí a co bude moderátor dělat dál?
16.08.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (618 článků)
Podobné články

VIDEO Nepozvracel jenom Xavera. Herec Měcháček takhle parodoval Zemana. Tekutiny, sprosťárny a tělesné projevy

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do jednoho ze svých pořadů pozval jako hosta Tomáše Měcháčka, a nestačil se divit. Měcháček se do něj pořádně obul a označil moderátora za pokrytce. A tím zdaleka neskončil. Nebylo to přitom poprvé, co na sebe Měcháček takto výrazně upozornil. Po internetu koluje video, ve kterém si tropí žerty z prezidenta Miloše Zemana, přičemž neváhá využít i celé řady sprostých slov, která kdy Zeman vypustil z úst. Vedle toho Měcháček sehrál roli v pořadu ČT o dezinformacích.
29.05.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26979 článků) , Tomáš Měcháček (72 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Herci ruply nervy. Xavera sundal v živém přenosu. Šijete do ČT, platí vás ruská rozvědka, vrazi

 
Zcela nevinně začal rozhovor s hercem a režisérem Tomášem Měcháčkem na Českém rozhlase v pořadu Xaver a host. V závěru živého vysílání se však Měcháček velmi zostra obul do moderátora Luboše Xavera Veselého. Nazval ho pokrytcem a zbabělcem. A když přišla řada na ČT a na Rusko, nastalo hotové peklo.
26.05.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Týrají vás? Dienstbier hovořil na Frekvenci 1. I o nepřizpůsobivých

 
Ministr pro lidská práva a předseda Legislativní rady vlády zavítal do nedělního Press klubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1, kde popsal náladu ve vládě, ale také týrání v české společnosti. Co byste dělal, kdyby vás partnerka genderově ekonomicky týrala, slyšel otázku moderátora Luboše Xavera Veselého. Nakonec také prozradil, jak je to s Romy a nepřizpůsobivými spoluobčany. Ti první prý většinou mají práci.
14.06.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (618 článků)

Zážitek pro Luboše Xavera Veselého: Nemocný Elton John ho pozval k sobě na jeviště

 
Má velký zážitek! Legendární zpěvák Elton John (69) pozval českého novináře a moderátora Luboše Xavera Veselého (47) na jeviště ve slavném hotelu v Las Vegas Caesars Palace, kde vystupuje se svojí show The Million Dollar Piano.
20.10.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (560 článků) , John Elton (166 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

„P*asárna.“ Xaver a herec Měcháček: Hejma nabídl, že aféru ukončí. Dal výzvu

 
Útok komika Tomáše Měcháčka začal rozebírat i komentátor Ondřej Hejma. Když totiž Měcháček obvinil Xavera, že XTV sponzorují ruské tajné služby, uvědomil si, že pár korun od této televize dostal i on. Měcháček si podle něj udělal na Xaverovi reklamu. „Tohle používat v showbyznysovém marketingu je prostě prasárna,“ odsoudil jeho chování. Podle něho by měl komik přijmout Xaverovu výzvu na otevřený rozhovor. A nabídl své služby: „Já to klidně budu moderovat, já jim to odpískám, proč ne?“
15.06.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (213 článků) , Tomáš Měcháček (72 článků)

To byl vtípek, že Xavera platí Rusové. Ale herec stejně jde k soudu

 
Tomáš Měcháček před pár týdny vzbudil značný rozruch, když ve vysílání veřejnoprávního rozhlasu udeřil na moderátora Luboše Xavera Veselého – označil ho za pokrytce a naznačil, že internetová televize XTV, ve které Veselý působí, je placena z Ruska. Kvůli tomu čelí žalobě. Teď vysvětluje, že šlo jen o sarkastický vtípek.
13.07.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Herec Měcháček ochutnal vlastní medicínu. Hodně drsně

 
Komik Tomáš Měcháček pro svůj útok na moderátora a člena Rady ČT Lubomíra Xavera Veselého, v němž ho obvinil, že XTV sponzorují ruské tajné služby, leží mnohým stále v žaludku. Šéfredaktor Petr Konečný a editorka Barbora Koukalová z webu Expres.cz na Měcháčkovi nenechali nit suchou. „Rozhodl se, že to Xaverovi strašně natře, a teď se mu klepou z předžalobní výzvy ruce,“ utahují si z českého herce.
23.07.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků) , Petr Konečný (16 článků)

Tučné sousto: Novinář, kterého nahráli spolu s Babišem, promluvil o Slonkové či Chovancovi

 
Novinář a spisovatel Marek Přibil byl hostem Luboše Xavera Veselého v internetové televizi XTV.cz. Přibil, který byl hlavním aktérem kauzy Julius Šuman, se u Xavera Veselého rozpovídal o dalším problému Andreje Babiše, kterým je aktuální rozruch okolo Babišovy rodiny a Farmy Čapí hnízdo.
22.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Luboš Veselý (618 článků) , Julius Julius (76 článků)

Redaktoři z rozhlasu žalují řediteli na Xavera Veselého: Porušuje Kodex. Jeho vystupování je „nehodné ČRo“. Vytáhli i fotku s vlastenci

 
Někteří zaměstnanci Českého rozhlasu si v otevřeném dopise generálnímu řediteli ČRo stěžují na moderátora a radního České televize Lubomíra Xavera Veselého. Vadí jim jeho slova na adresu kolegyně Veroniky Sedláčkové, kterou Veselý kritizoval za to, že prý byla až přílišně genderově korektní. Podle signatářů práce ve veřejnoprávním rozhlase znamená „zřetelnou volbu hodnot“ a kvůli Veselému prý nyní „ztrácejí víru“, že bojují za správné hodnoty. Z 1500 pracovníků Českého rozhlasu dopis proti Veselému podepsalo zhruba 50 lidí.
08.01.2021 20:30 |

podobné články

Měcháček v Podcastu: Řekl, proč naložil Xaverovi. O trestním oznámení se dozvěděl v Blesku

 
Na konci května vystoupil herec a pedagog Tomáš Měcháček v pořadu Českého rozhlasu Xaver a host, který moderuje Lubomír Xaver Veselý. Na konci interview však herec Xaverovi řekl, že je pokrytec a zbabělec, který uráží novináře a tají, komu patří soukromá internetová televize XTV. Za to se podle webu XTV.cz dočkal od vedení XTV trestního oznámení. „Vůbec jsem to nevěděl. Je to má první žaloba,“ divil se v Podcastu Blesku nad novou informací Měcháček.
09.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků)

Herec Měcháček se proti Xaverovi šel hájit do DVtv: Papouškování ruské propagandy. A pak propálil, co chce zkusit jeho advokát

 
Internetová televize XTV žaluje herce a komika Tomáše Měcháčka. Důvodem je jeho tvrzení o tom, kdo tuto internetovou televizi vlastní. Měcháček tato slova pronesl v pořadu Českého rozhlasu a ostře se také vymezil vůči moderátorovi Lubomíru Xaveru Veselému. Herec Tomáš Měcháček byl nyní hostem pořadu DVtv.cz.
23.06.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků)

Měcháček se s rodinou odstěhoval do maringotky do Krkonoš, kde se zranil. Čeká ho operace

 
Herec Tomáš Měcháček musí na operaci, při hraní nohejbalu mu praskla achillovka. "Ale je to rutinní zákrok, už jsem jich dělal několik, je to brnkačka. Doktoři dělali vtípky, že bych si to mohl odoperovat sám, ale to jsem s díky odmítl,“ prozradil Měcháček, který hraje lékaře v seriálu Modrý kód.
14.05.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (72 článků)

Česko čekají nejšpinavější volby v historii, předpověděl na Frekvenci 1 Hašek

 
Hostem Luboše Xavera Veselého v jeho Pressklubu na Frekvenci 1 byl jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD). Vyjádřil se například k předvolebním kampaním i k následujícím parlamentním volbám. Nehezky mluvil především o hnutí Andreje Babiše ANO.
11.09.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Michal Hašek (2445 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

„Když šutrem, tak šutrem.“ Jandák varoval Xavera před průse*em. „Vemou klacky a půjdou vymlátit Hrad?“

 
Vítězslav Jandák, radní ČRo byl hostem Luboše Xavera Veselého na XTV. Nejdříve vysvětlil, jak je to s demonstracemi na obranu demokracie. „Nic se stát nemůže, protože v organizacích, ve kterých jsme, vědí, že tady demokracie ohrožena není,“ tvrdil a mluvil o „pár pětkách“ na demonstrování. Ani média podle něj nejsou ohrožena, protože se jich politici bojí. Došlo i na kauzu „Tak mu ji fláknu“. Jandák se ptal, zda se má nechat urážet. „Ne, když šutrem, tak šutrem, chlapče,“ prohlásil.
07.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (422 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Proč do ČRo pouštíme Xavera? Tady to máte. Zavoralův proslov dostane „kavárnu“ do ráže

 
Generální ředitel Českého rozhlasu je prý velmi opatrný, když se mluví o tom, že česká média ovládají oligarchové, je opatrný už proto, že se mu zdá, že i do americké politiky vlastně vstupují oligarchové. A podle Zavorala to nemusí být tak špatně. Promluvil také o pravidlech fungování veřejnoprávního rozhlasu a o vlastenectví. Došlo na Luboše Xavera Veselého. Proč s ním ČRo spolupracuje? Nahlédněte.
07.11.2019 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (618 článků)

Havel už je pryč! Elita? Někteří z nich to řeknou nahlas. Volební právo jen pro někoho? Stonjeková u Xavera šila do „kavárny“

 
„Slýcháme z médií, že je tady nějaká ‚lepší část společnosti‘, která ví, jak se chovat, jak volit – a potom jsou tady ostatní, kteří tedy volí špatně a špatně se chovají,“ řekla nedávno komentátorka Karolina Stonjeková na XTV u moderátora Luboše Xavera Veselého. Neslušní a špatní lidé však jsou „na obou stranách“. „Teď, po třiceti letech, jsme se dostali do bodu, kdy už se někteří intelektuálové nebo známé osobnosti nestydí říct, že by demokracie či volební práva měla být selektivní, a ne pro všechny,“ ukázala na „pachatele dobra“. Došlo i na ředitele spolku Evropské hodnoty Jakuba Jandu či na nespokojnost některých herců, kteří by rádi viděli někoho, kdo by razil názory zesnulého prezidenta Václava Havla.
14.12.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6223 článků) , Jakub Janda (617 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Havel už je pryč! Elita? Někteří z nich to řeknou nahlas. Volební právo jen pro někoho? Stonjeková u Xavera šila do „kavárny“

 
„Slýcháme z médií, že je tady nějaká ‚lepší část společnosti‘, která ví, jak se chovat, jak volit – a potom jsou tady ostatní, kteří tedy volí špatně a špatně se chovají,“ řekla nedávno komentátorka Karolina Stonjeková na XTV u moderátora Luboše Xavera Veselého. Neslušní a špatní lidé však jsou „na obou stranách“. „Teď, po třiceti letech, jsme se dostali do bodu, kdy už se někteří intelektuálové nebo známé osobnosti nestydí říct, že by demokracie či volební práva měla být selektivní, a ne pro všechny,“ ukázala na „pachatele dobra“. Došlo i na ředitele spolku Evropské hodnoty Jakuba Jandu či na nespokojnost některých herců, kteří by rádi viděli někoho, kdo by razil názory zesnulého prezidenta Václava Havla.
14.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6223 článků) , Jakub Janda (617 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Senát zrušit. Dejte lidem právo veta. Budeme jako Švýcarsko! U Xavera se to rozjelo

 
Poslanec Lubomír Volný byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. Mimo jiné se hovořilo o budoucnosti Senátu i o zesnulém předsedovi horní komory Jaroslavu Kuberovi. Zároveň se Volný nechal slyšet, že ČT spoluorganizovala demonstrace proti premiérovi.
23.01.2020 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1147 článků) , Luboš Veselý (618 článků)

Senát zrušit. Dejte lidem právo veta. Budeme jako Švýcarsko! U Xavera se to rozjelo

 
Poslanec Lubomír Volný byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. Mimo jiné se hovořilo o budoucnosti Senátu i o zesnulém předsedovi horní komory Jaroslavu Kuberovi. Zároveň se Volný nechal slyšet, že ČT spoluorganizovala demonstrace proti premiérovi.
23.01.2020 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1147 článků) , Luboš Veselý (618 článků)