Veslařské Primátorky ovládla osma Dukly Praha

Veslařské Primátorky ČSOB Pojišťovny ovládla v neděli v Praze na Vltavě favorizovaná osmiveslice pražské Dukly, jejíž tempo udával veslovod Matyáš Klang, a kterou kormidloval Martin Šuma.
03.06.2012 12:55 |

Jubilejní 100. ročník Primátorek ovládla favorizovaná osma Dukly Praha

Jubilejní 100. ročník veslařských Primátorek ovládla podle očekávání osma Dukly Praha, která získala 34. vítězství za sebou.
22.09.2013 12:55 |

Osmiveslice Dukly s Ondřejem Synkem opět ovládla slavné Primátorky

Osmiveslice Dukly ovládla po pětatřicáté za sebou tradiční Primátorky.
08.06.2014 13:10 |

Osobnosti: Ondřej Synek (140 článků)

Pražské primátorky ovládla tradičně osmiveslice Dukly

Osmiveslice pražské Dukly si na tradičních Primátorkách dojela pro 36. vítězství za sebou. Ve 102. ročníku dnes podle očekávání vyhrála o 4,3 sekundy před posádkou složenou z veslařů ČVK Brno, Boletic a Dukly.
07.06.2015 23:14 |

ČS má talent na nudu? Překvapení se nekonalo

Druhý semifinálový večer show Česko Slovensko má talent se sice nesl ve svižnějším a kratším duchu než téměř čtyřhodinový pořad minulou neděli, ovšem žádný zázrak či překvapení se bohužel nekonalo. Do finále podle předpokladů postoupili dva osamělí muži.
18.10.2010 05:20 |

Atleti Dukly si vychutnávají londýnské úspěchy, od generála Bečváře dostali pamětní mince

Vybraná společnost se sešla na stadionu Dukly na Julisce. V improvizované besedě se představili dva medailisté z nedávného atletického mistrovství světa v Londýně – zlatá Barbora Špotáková a stříbrný Jakub Vadlejch, pátý mílař světa Jakub Holuša a osmá kladivářka Kateřina Šafránková. Přítomni byli i osobní trenéři úspěšných atletů, ředitel Armádního sportovního centra Dukla Jaroslav Priščák a za resort obrany náměstek ministra obrany Tomáš Kuchta a náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář, který úspěšným atletům předal pamětní mince.
23.08.2017 11:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (339 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Kateřina Šafránková (5 článků) , Jakub Vadlejch (11 článků)

Slavný fotbalista Masopust má u stadionu Dukly na Julisce sochu

Socha slavného fotbalisty Josefa Masopusta byla dnes slavnostně odhalena u stadionu pražské Dukly v Dejvicích. Bronzovou skulpturu sochaře Josefa Nálepy v nově vzniklém parku Juliska obklopuje také chodník slávy hvězdné jedenáctky Dukly. Akce se uskutečnila při příležitosti 50. výročí zisku stříbrných medailí na mistrovství světa 1962 v Chile.
31.05.2012 22:00 |

Osobnosti: Josef Masopust (24 článků)

Osma Dukly bude na Primátorkách útočit na třicátý triumf

Slavné Primátorky, nejprestižnější závod české veslařské sezony, se budou o nadcházejícím víkendu konat na Vltavě už po devadesáté šesté.
03.06.2009 16:10 |

Osma Dukly vyhrála potřicáté za sebou Primátorky, uspěl i Synek

Václav Chalupa si připsal 15. triumf v tomto prestižním závodě, který se tradičně pořádá na Vltavě.
07.06.2009 12:30 |

Osobnosti: Václav Chalupa (51 článků) , Václav Chalupa (51 článků) , Ondřej Synek (140 článků)

Osmiveslice Dukly opět vyhrála Primátorky, již po 31.

Veslaři pražské Dukly potvrdili, že na tradičním závodě na Vltavě prostě nemají konkurenci.
06.06.2010 12:40 |

Primátorky znovu vyhráli veslaři Dukly, už po 32. za sebou

Vítězem závodu mužských osem v rámci 98. ročníku veslařských Primátorek ČSOB Pojišťovny se stala posádka společenství pražské Dukly a Lokomotivy Beroun, z velké části složená z obhájců loňského triumfu.
05.06.2011 12:30 |

Německá osma ovládla královský závod olympijské veslařské regaty

Osmiveslice Německa ovládla královskou veslařskou disciplínu na olympijských hrách v Eton Dorney. Posádka vedená veslovodem Kristofem Wilkem tak potvrdila, že Němci v současnosti osmám kralují, neboť vyhráli i tři předchozí světové šampionáty.
01.08.2012 14:55 |

5 NEJ... z 83. udílení filmových Oscarů! Kralovala Králova řeč!

Žádné velké překvapení se na 83. udílení filmových Oscarů nekonalo! Klání ovládla Králova řeč.
01.03.2011 12:10 |

Karcinom prsu- v České republice onemocní každá osmá žena

Zhoubné nádorové onemocnění, které vzniká ve tkáni prsů – to je karcinom prsu. Nádor tvoří abnormální rakovinné buňky, které se vymkly kontrole a ztratily svou funkci. V průběhu života onemocní v České republice zhoubným nádorem prsu zhruba každá osmá žena a dlužno doplnit, že karcinom prsu je také nejčastější příčinou úmrtí žen v Evropě ve věkové kategorii do 60 let.
18.05.2010 09:55 |

Slovinka Majdičová vyhrála sprint na Tour de Ski, Nývltová skončila osmá

Slovinka Petra Majdičová vyhrála ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, pátou etapu seriálu závodů v běhu na lyžích Tour de Ski, druhá skončila Italka Arianna Follisová, třetí místo obsadila její krajanka Magda Genuinová, Eva Nývltová skončila osmá.
05.01.2011 17:00 |

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Sudová byla na MS v jízdě v boulích osmá

Akrobatická lyžařka Nikola Sudová skončila na mistrovství světa v americkém Deer Valley v jízdě v boulích osmá.
02.02.2011 23:15 |

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Nashová neobhájila na MS loňský bronz. Skončila až osmá

Nizozemka Marianne Vosová se v belgickém Koksijde stala mistryní světa v cyklokrosu, zvítězila počtvrté v řadě, celkem vybojovala svůj pátý titul. Česká reprezentantka Kateřina Nashová nenavázala na loňský bronz a dojela osmá.
29.01.2012 14:05 |

Marušková skončila ve střelbě ze vzduchové pistole osmá

SOUHRN. Ani při druhém soutěžním dnu na olympijských hrách v Londýně čeští sportovci na medaili nedosáhli. Po sobotním čtvrtém místu střelkyně Kateřiny Emmons útočila na stupně vítězů Lenka Marušková ve střelbě ze vzduchové pistole, ale skončila osmá. Od medaile ji dělily čtyři body, ve finálové střelbě byla jednu chvíli nejlépe čtvrtá a 0,6 bodu od bronzu.
30.07.2012 11:50 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (46 článků) , Lenka Marušková (11 článků)