Článek

Přeji si, aby to skončilo

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
14.06.2018 05:10 |

podobné články

Podobné články

Šéf Česko-arabského centra: Útočníci si přejí, aby došlo k vysněnému střetu mezi muslimy a nemuslimy

 
ROZHOVOR „Útočníci si přejí, aby došlo k vysněnému střetu mezi muslimy a nemuslimy,“ varuje před odvetami Šádí Shanaáh (Strana zelených), ředitel Česko-arabského centra pro kulturní dialog INSAAN v reakci na brutální masakr v pařížském týdeníku. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upozorňuje Shanaáh, který také obdržel e-mailové výhrůžky, na střílení u mešit, kritizuje přístup české vlády k muslimům a vyzývá politiky, aby pomohli tlumit emoce.
08.01.2015 21:07 |

podobné články

Fašisté, bonzáci, rozdávání bohatství Evropy. Tomáš Pajonk nepěkně hovoří o elitách EU a přednáší výzvu pro všechny

 
ROZHOVOR „Přeji Britům odvahu,“ vzkázal předseda Svobodných ve Zlínském kraji Tomáš Pajonk. „Můj názor je, že brexit nebude. Já ho sice Britům v dobrém přeji, ale tohle je jejich volba,“ doplnil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také ostře prohlásil: „Fašistů máme v EU hromady, ve jménu budování integrovaného evropského státu jsou ochotni obětovat všechny možné principy a majetky ostatních lidí. Naši ministři chtějí, aby lidé měli děti pro stát, aby lidé bonzovali na sousedy pro stát a podobné šílenosti.“
21.06.2016 10:00 |

podobné články

Princ William a Kate v šoku: Přejí jim smrt! Kdo, proboha?!

 
Argentinci si přejí, aby se princ William na Falklandách zřítil a zemřel.
14.11.2011 18:15 |

podobné články

Známé osobnosti přejí čtenářům Šípu PLUS: PF 2012!

 
„Přeji lidem jen vše dobré. Aby si vychutnali pohodu svátků a v novém roce uskutečnili vše, co se jim nepodařilo letos,“ popřál čtenářům zpěvák Daniel Hůlka (43). A další celebrity se připojily…  
03.01.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (658 článků)

Žalobce chce poslat Breivka na psychiatrii, Norové si přejí vězení

 
Norská prokuratora dnes navrhla pro atentátníka Anderse Breivika léčbu v psychiatrické léčebně. Tři čtvrtiny Norů si ale přejí, aby Breivik na psychiatrii neskončil. Chtějí ho ve vězení.
21.06.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)

Ať ČSSD vyhraje volby, řekl Zeman a sjezd křičel nadšením

 
"Jako prezident si přeji být nadstranický. Jako občan Miloš Zeman si přeji vítězství sociální demokracie v příštích volbách," řekl Zeman v pátek na sjezdu ČSSD. Sál jej odměnil bouřlivým potleskem. Zeman také vyzval ČSSD, aby po příštích sněmovních volbách vytvořila v případě výhry jednobarevnou vládu, která by se mohla opírat o toleranci KSČM.
15.03.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21458 článků)

Hejtman Bubeníček: Přeji všem úspěšný rok 2015

 
Přeji Vám všem, vážení občané, aby i rok 2015 byl pro Vás, Vaše blízké a přátele dobrým rokem.
30.12.2014 17:32 |

podobné články

Uchytil (Svobodní): Dvě třetiny Čechů si přejí, aby sousedovi chcípla koza

 
Podle průzkumu společnosti CVVM si dvě třetiny občanů přejí větší daně bohatým. Těmto občanům ale nikdo nevysvětlil, proč jsou bohatí.
08.01.2016 07:40 |

podobné články

Kdo dostane „padáka“? Dienstbier, Valachová a Marksová, přejí si Češi

 
Více než třetina lidí si přeje, aby ve vládě skončil ministr pro lidská práva a legislativu Jiří Dienstbier, ministryně školství Kateřina Valachová a ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (všichni ČSSD). Vyplynulo to z exkluzivního průzkumu společnosti Phoenix Research pro Blesk.cz. Nejméně si naopak lidé přejí odchod ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) a dále ministrů z KDU-ČSL.
15.04.2016 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (457 článků)

Nejpřátelštější zemí pro přistěhovalce je Rusko. Jak skončilo Česko?

 
Mezinárodní bankovní a finanční instituce HSBC provedla průzkum v devětatřiceti zemích světa včetně Česka, aby zjistila, kde se nejlépe žije přistěhovalcům, kteří přicházejí do ciziny za prací. Česko skončilo celkově na průměrné osmnácté pozici. Nicméně velmi nedobře si vede v kategorii „Přátelskost“. Ta zkoumala to, jak snadno si lidé pracující v cizí zemi najdou přátele. Česko skončilo třiatřicáté, zatímco vítězem kategorie bylo Rusko.
30.09.2015 09:00 |

podobné články

Co přejí strany lidem do nového roku? Štestí a optimismus

 
Tradice i humor, tak by se dala shrnout vánoční a novoroční přání, jimiž se parlamentní politické strany prezentují na svých webech. Zatímco obě levicové partaje přejí prozatím pouze k Vánocům, další strany již představily i přání do Nového roku.
23.12.2009 12:05 |

podobné články

John: Voliči VV si podle průzkumu přejí koalice s TOP 09 a ODS

 
Voliči Věcí veřejných (VV) si po komunálních volbách přejí koalice s vládními TOP 09 a ODS, ČSSD je pro ně málo přijatelná. Předseda strany Radek John to dnes novinářům řekl s odkazem na průzkum společnosti GfK.
24.09.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Přejí si muži spíše syny?

 
Přemýšleli jste už o tom, jaké budou vaše děti? Odjakživa se tvrdí, že ženy si přejí mít holčičky a muži spíše syny. Je to ale skutečně tak?  Zřejmě si vzpomenete na nějaký historický film, ve kterém ...
21.11.2011 09:55 |

podobné články

Co si dcery Karla Gotta a Ivanka přejí pod stromeček?

 
ROZHOVOR: Zpěvák Karel Gott (72) vyprávěl, jak jeho dvě dcery Nelly (3) a Charlotte (5) psaly Ježíškovi a co si od něj letos přejí. A proč se své manželce Ivaně Gottové (35) nikdy nestrefí do vkusu? Také se dozvíte za co ho, podle jeho slov, Bůh potrestal a kdo dělá na Vánoce u Gottů kapra.
05.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4760 článků)

Nechutné! Nově narozenému synkovi Adele "fanoušci" přejí smrt

 
Populární britská zpěvačka Adele (24) se v neděli stala matkou. To nenechalo v klidu některé primitivy a čerstvě narozenému chlapečkovi nejen že se na internetu posmívají, ale dokonce mu přejí smrt.
22.10.2012 09:35 |

podobné články

Lidé přejí smrt vrahům z Jihlavy. Facebook zasypaly nenávistné vzkazy

 
Anti Michal Miky Kisiov – chcípní, Tomáš Zavřel – chcípni… Na Facebooku vzniklo spoustu nenávistných stránek, které přejí vrahům Petry jen to nejhorší.
31.03.2013 11:55 |

podobné články

PATERČATA rozdělila Česko: Jedni jim přejí ZDRAVÍ, druzí ZÁVIDÍ a jsou rasisté

 
Jsou na světe jen pár dní, a přesto už stačila rozdělit Českou republiku. Řeč je o paterčatech, která se narodila o minulém víkendu. Někteří přejí jejich rodičům plno sil a dětem zdraví. U části populace ale solidarita s početnou rodinou vyvolala vlnu negativních reakcí. "Proč oni a ne já?" ptají se často závistiví Češi. Mladá rodina se stala i terčem řady rasistických útoků.
05.06.2013 15:55 |

podobné články

Zeman se Čechům přejí. Může se národu znechutit jako Paroubek, píší HN

 
Prezident Miloš Zeman a jeho agresivní styl se prý Čechům nakonec přejí. Mají totiž zakódovaný cit pro elementární spravedlnost a odpor ke zneužívání moci. Nyní proto zavrhli doposud vládnoucí pravici, ale prezidenta prý nejspíš čeká totéž, obzvlášť když jeho přátelé neodolají svodům různých výhod.
13.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21458 článků)

Gottovy 75. narozeniny oslavují i v Evropě: Přejí mu Němci, Švýcaři i Maďaři. Jen Poláci na něj zapomněli!

 
Mistr Karel Gott není hvězdou jen u nás, ale už několik let boduje i v zahraničí. K jeho 75. narozeninám, která má zpěvák dnes, ale slaví je už od pátečního odpoledne, mu přejí i sousední státy. Slavík už od soboty plní weby na Slovensku, v Německu, Maďarsku, ale i v Polsku.
14.07.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4760 článků)

Ukrajinci si přejí demokracii. V místech, odkud odešli separatisté, je nikdo nechce zpět, píše západní pozorovatel

 
Olin Wethington z Mezinárodního republikánského institutu (IRI) píše o svých zkušenostech pozorovatele v ukrajinských parlamentních volbách. Ukrajinci si prý přejí demokracii a americký Kongres by měl schválit poskytnutí prostředků k obraně jejich země.
04.11.2014 12:17 |

podobné články