Článek

Přejeme si, aby od nás zákazníci odjížděli s nezapomenutelným zážitkem

 
Začátkem června na exitu 35 dálnice D11 otevřel nový autosalon Louda Auto+ Poděbrady, který je svou rozlohou a množstvím převáděcích, zánovních a ojetých aut největší v Evropě. Na tuto ojedinělou stavbu, její benefity a vůbec na ojetá auta jsme se zeptali Roberta Imlinga, ředitele divize pro ojeté vozy Louda Auto. Protože kdo jiný by se měl v daném oboru vyznat lépe než vrcholový manažer společnosti, která patří k nejvýznamnějším prodejcům nových vozů ŠKODA a HYUNDAI v Česku, autorizovaným dealerům dalších deseti značek nových vozů a největším prodejcům zánovních vozů v ČR.
27.06.2024 15:10 |

podobné články

Podobné články

BIS nemá informace o tom,že by Češi odjížděli bojovat na Ukrajinu

 
Bezpečnostní informační služba (BIS) nyní nemá informace o tom, že by čeští občané cíleně a vědomě odjížděli bojovat do zahraničí. Rozvědka také nemá potvrzenou věrohodnou informaci, že by se nějací radikálové z Ukrajiny nebo ze Sýrie do Česka vraceli. Případný návrat takových lidí by představoval riziko, že by i v Česku mohli podniknout násilné akce. ČTK to dnes řekl mluvčí BIS Jan Šubrt.
21.06.2014 20:05 |

podobné články

To je něco pro pejskaře: 13 nejroztomilejších psích spolupasažérů, kteří si jízdu autem nesmírně užívají

 
"Roztomilí psíci":http://www.extra.cz/tema/psi nás nikdy nepřestanou bavit. Dnes vám přinášíme 13 bláznivých psů, pro které je jízda autem nezapomenutelným zážitkem. Jestli máte auto a mazlíčka, tak vám možná tyto fotografie připomenou nějakou komickou událost ze života.
19.05.2014 16:40 |

podobné články

Krmení ptáků v zimě: Tvrdými rohlíky a vánočkami jim ubližujete. Co jim dát?

 
Sledovat v zimě oknem z příjemného tepla domova ptáčky v zahradě, na terase, na balkoně, ale třeba i jen na parapetu, jak spokojeně, leč bedlivě vyzobávají to, co jsme jim nasypali na přilepšenou, patří u nás již k tradici. Krmení ptáčků je nezapomenutelným zážitkem především pro děti, neboť příležitost pozorovat takto plachá zvířata takřka z bezprostřední blízkosti je spíše vzácností. I přikrmování ptáků má však svá pravidla, jak se dozvíme v dalším díle oblíbeného pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.
26.11.2016 06:20 |

podobné články

Nechte si poradit s cestou ke spokojené dovolené!

 
Každý z nám si přeje zažít nezapomenutelnou dovolenou, proto ho nečekané komplikace rozruší natolik, že mu dokáží tento vysněný čas i zkazit. Nechte si poradit, jak na to, aby byla vaše dovolená nezapomenutelným zážitkem bez zbytečných stresů.
18.06.2014 00:10 |

podobné články

Velké Safari v Keni

 
Baječným typem na dovolenou může být expedice na africké Safary. Dobrodružná cesta po afrických savanách v oblasti Keni může být netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Ideálním místem pro takovou dovolenou je rezervace Masai Mara v Keni.
29.06.2010 01:25 |

podobné články

Singapur: Vyhlídková terasa v jednom z nejdražších hotelů světa

 
Hotel Marina Bay Sands v Singapuru patří mezi nejdražší hotely světa. Pyšní se 2561 pokoji, a především originálním bazénem na střeše. Plavání v největším bazénu světa v této výšce (na úrovni 55. patra) se stává nezapomenutelným zážitkem. Přímo z vody můžete pozorovat západ slunce za špičkami střech okolních mrakodrapů. Nic jiného než jejich nejvyšší patra totiž neuvidíte. Hladina bazénu jako by končila na kraji nebe…
08.08.2010 08:30 |

podobné články

Brit natočil unikátní záběry samovolného pádu 100metrového útesu

 
Procházka po útesech v anglickém hrabství Cornwall se pro několik lidí stala skutečně nezapomenutelným zážitkem. Kus před nimi se totiž odlomil ohromný kus skály a zřítil se přímo do moře. Duchapřítomný Brit to natočil na video, které počátkem října nahrál na internet.
10.10.2011 11:50 |

podobné články

Nehoda švýcarské lanovky: 75 lyžařů »létalo« vzduchem!

 
Velikonoční neděle se pro 75 lyžařů ve Švýcarsku stala nezapomenutelným zážitkem. Kvůli technické poruše se zasekla lanovka ve středisku St. Moritz a všichni turisté museli být evakuováni helikoptérami!
10.04.2012 12:10 |

podobné články

Želví selfie: Zamilované karety obrovské!

 
Potápění na Kanárech se pro fotografku Montse Grillo (37) stalo nezapomenutelným zážitkem. Ve vodách u ostrova Tenerife jí totiž dělal společnost páreček zamilovaných karet obrovských!
17.09.2014 06:00 |

podobné články

Wollner z ČT zveřejnil svůj zážitek ze sobotní demonstrace u Hradu. A nastala mela

 
Šéfredaktor reportážní publicistiky v České televizi Marek Wollner se na svém facebookovém profilu svěřil se zážitkem ze včerejší protiislámské demonstrace na pražském Hradčanském náměstí. Svým nezapomenutelným stylem ji okomentoval, a vyvolal tak pod tímto postem obsáhlou diskusi.
07.02.2016 15:26 |

podobné články

Za propuštění z tábora v Bělé zaplatili tisíce eur. Uprchlíky podvedl tlumočník

 
Pro dva Iráčany z Bagdádu se jejich cesta přes Česko stane nezapomenutelným zážitkem. Nejen že pro ně znamenala půlroční zdržení, ale během ní vyhodili tisíce eur úplně zbytečně. Hned na začátku pobytu v detenčním zařízení Bělá-Jezová jim podle informací serveru Ihned.cz totiž tlumočník ve službách české policie Walid Mreihil za úplatu slíbil protekci u policie a to, že je dostane ven. V detenci ale oba nakonec strávili půl roku. Jeden z nich byl dokonce poslán zpět do své vlasti. Oba na tlumočníka podali trestní oznámení.
04.03.2016 11:45 |

podobné články

Relaxace ve výškách

 
Toužíte se vznést k výškám a pohlédnout na svět z jiné perspektivy, ale nejste schopni nastoupit do letadla? Pak vyzkoušejte jinou možnost. Let balónem patří mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky a je velmi častým dárkem. Jedinou překážkou, která vás může v letu balónem zastavit je strach z výšek, proto zvažte, zda je let balónem ideální aktivitou, pokud si nejste ve výškách jistí. Pokud se ale rozhodnete letět, pak zejména v letním období může být let balónem nezapomenutelným zážitkem, protože pohled na probouzející se krajinu je jedním z nekrásnějších momentů, které vás mohou v životě potkat. Neméně zajímavý je však i pohled na krajinu, která se začíná halit do podzimního hávu. Pokud i vy toužíte zažít takovéto okamžiky, pak se podívejte na stránky www.firmanazazitky.cz , kde si právě tento zážitek můžete objednat. Dárkový poukaz na let balonem může být ideálním dárkem k výročí, k narozeninám nebo klidně i k Vánocům. Zejména, pokud hledáte romantický vánoční dárek okořeněný kapkou adrenalinu, pro vašeho partnera nebo partnerku pak je let balónem tou správnou volbou. Let balónem udělá radost každému, kdo miluje relaxaci v přírodě. Obdarovanému dopřejete hodinový let v oblacích a absolutním klidu. Kromě mimořádného zážitku mu také doplníte energii. Nelamte si složitě hlavu při přemýšlení, jaké pořídíte letos vánoční dárky, podívejte se na stránky Allegrie a určitě si vyberete dárky podle vašich představ. Tipy na dárky jsou přehledně členěné do kategorií, nemusíte tedy zdlouhavě procházet stovky stran. Jednoduše si najdete kategorii, která vás zajímá, například dárky pro děti, dárky pro ženy nebo dárky pro celou rodinu a pak už si jen vyberete ty dárky, které vás nejvíce zaujmou a u kterých si budete jistí, že jimi obdarované potěšíte, Navíc darovaný zážitek je tím nejlepším dárkem. Nejen, že šetří místo, ale zaručeně na něj nikdo jen tak nezapomene. Příspěvek Relaxace ve výškách pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.09.2016 06:15 |

podobné články

Na vlně skutečného zločinu: Filmy, které věrně zachytily řádění sériových vrahů

 
Někdy ty nejdrsnější a nejkrvavější příběhy napíše sám život a úkolem scénáristy je nechat se takovým příběhem inspirovat, použít zajímavé detaily a vytvořit divácky atraktivní podívanou. Režisér potom zhmotní na filmovém plátně příběh, který je pro většinu lidí silným a nezapomenutelným zážitkem.
05.05.2021 07:50 |

podobné články

Nelu v bytě hodinu znásilňoval a trýznil psychopat Meindl: Svůj děsivý příběh vypráví včetně otřesných detailů

 
Už jsou to čtyři roky od doby, co si Nela Moravcová prošla nezapomenutelným a extrémně děsivým „zážitkem“. Psychopat Jiří Meindl ji u ní doma více než hodinu znásilňoval, bil, trýznil a řezal. Z inferna ji zachránili až policisté. Nesly se s ní ale psychické problémy, které vyeskalovaly až do takové míry, že se rozhodla vyskočit z okna. Teď vypráví svůj děsivý příběh, a to včetně otřesných detailů.
11.08.2021 05:05 |

podobné články

Za teplem k moři, nebo za zimními radovánkami do hor? Připravte dětem jarní prázdniny, na které jen tak nezapomenou!

 
Pokud uvažujete, jak dětem zpestřit jarní prázdniny, máme pro vás skvělý tip. Cestování obytným vozem může být nezapomenutelným zážitkem nejen pro nejmenší cestovatele, ale i pro vás. Ať už toužíte po poznávání slunečného pobřeží, nebo dáváte přednost zasněženým vrcholkům hor, na palubě pojízdného hotelu zažijete opravdové dobrodružství na čtyřech kolech! Jste připraveni vyrazit? 
18.01.2024 13:25 |

podobné články

Tesco děkuje všem dárcům: V podzimní Sbírce potravin zákazníci darovali 86 tun potravin a drogerie. Tesco online sbírka pokračuje až do Vánoc.

 
Podzimní kolo Sbírky potravin skončilo v úterý 30. listopadu ku příležitosti Světového dne dárcovství a dobrých skutků (Giving Tuesday). Jen ve 105 zapojených obchodech Tesco zákazníci darovali 73 tun potravin a drogerie. Zákazníci Tesco měli navíc možnost podpořit Sbírku potravin i prostřednictvím služby Tesco Online nákupy až do 30. listopadu. V rámci online Sbírky se doposud vybralo 13 tun potravin a drogerie. Pomoc potravinovým bankám tím ale rozhodně nekončí. Tesco pořádá vlastní online sbírku až do Vánoc a navíc daruje 400 000 Kč na podporu jednotlivých potravinových bank.
10.12.2021 09:50 |

podobné články

Lidl stahuje nebezpečnou hračku: Dětem hrozí zranění, zákazníci ji mohou vrátit

 
Rodiče dětí by se měli mít na pozoru. Obchodní řetězec Lidl totiž stahuje hračku od značky Zuru, kterou si zákazníci koupili na e-shopu. Podle České obchodní inspekce je nebezpečná a zákazníci mohou produkt vrátit na kterékoliv Lidl prodejně.
11.07.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuru Zuru (1 článek)

„Všichni věřili, že nic nenastane.“ Blatný po dotazu Tvarůžkové těžko hledal slova

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zdůraznil, že pro nový protiepidemický systém PES je nezbytné, aby platil nouzový stav. Že by nás čekalo období „od lockdownu k lockdownu“, by prý mohl systém pohlídat. „Snaha je, aby tomu (neustálému zavírání) tak nebylo... Nemohu to vyloučit,“ řekl v Interview ČT24. Čas pro vytvoření tabulky dle něj dříve byl, akorát jsme prý v létě „všichni věřili, že se po první vlně nic nestane“. „Jsme všichni odjížděli na dovolené, vraceli jsme se z dovolených,“ dodal s tím, že to, aby nepřišla druhá vlna koronaviru na podzim „bylo to jakési přání velké části populace“. Odpovědi na otázku, zdali se vládní činitelé řídili přáním veřejnosti, se snažil vyhnout.
13.11.2020 21:21 |

podobné články

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články