Článek

Přehledně: Kam a kdy s rouškou a bez ní

 
V posledních dnech vláda řešila podmínky nošení roušek na veřejnosti. Protože tyto podmínky nemusejí být vždy jasné, připravili jsme pro vás přehled míst, situací a termínů, kdy roušku nasazenu mít musíte a kdy je to pouze na vaší dobré vůli.
12.05.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (136 článků)
Podobné články

Celebrity se chrání před koronavirem: Poznáváte těchto 16 slavných tváří pod rouškou?

 
Kvůli koronaviru se nyní může na veřejnost vycházet jedině s rouškou. Lidé se navzájem nepoznávají a spěchají do bezpečí domovů. Toto opatření se týká i slavných osobností, které rouškou chrání nejen sebe, ale i ostatní. Poznáte je i se zakrytou tváří?
26.03.2020 15:31 |

podobné články

Poznáte, který český zpěvák na výletě v Japonsku skrýval svou tvář za rouškou?

 
Janek Ledecký  (49) právě prožívá několik fantastických dní. Společně se svým osmnáctiletým synem Jonášem (18) vyrazil na týden do Japonska. Otec a syn zde zkouší vše, co země vycházejícího slunce turistům nabízí. Jezdí místní hromadnou dopravou, byli na nákupu prvotřídní elektroniky, stihli navštívit řadu památek. Na trzích ochutnali japonské speciality. Aby recesista Ledecký mezi místními opravdu zapadl, chodí po ulicích s látkovou rouškou, kterou se Japonci chrání před nemocemi a smogem.
07.02.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (298 článků)

Rozvoral (SPD): Ano, islám povoluje pod rouškou manželství pedofilii!

 
Tato středověká, nenávistná, netolerantní, zvrácená a velice násilná islámská ideologie opravdu povoluje pedofilii na malých dívkách a to pod rouškou manželství.
18.02.2016 10:50 |

podobné články

Čech, který vědomě šířil HIV, je na cestě do Česka. Z Thajska ho deportovali v kleci s rouškou na obličeji

 
Čech Zdeněk Pfeifer, který šířil HIV a utekl do Thajska, se vrací do Česka. Z Bangkoku ho deportovali v kleci a s rouškou přes ústa.
24.01.2017 13:50 |

podobné články

Alice Bendová sdílela fotku s rouškou a po zprávě o koronaviru na Tenerife vyděsila fanoušky

 
Po fotce s rouškou přes pusu nechtěně vyděsila své fanoušky. Alice Bendová  (46) , která je na dovolené na Tenerife, jen krátce poté, co byla zveřejněná zpráva o Češích, kteří jsou na ostrově v karanténě kvůli koronaviru , poslala na sociální síti vzkaz. Ten se ale netýkal možné nákazy virovým onemocněním.
25.02.2020 12:40 |

podobné články

Alice Bendová s rouškou na Tenerife, kde se objevil koronavirus, vyděsila fanoušky. Co jim vzkázala?

 
Alice Bendová  (46) vyděsila své fanoušky, když na Instagramu sdílela fotku s rouškou . Chránila se tak před písečnou bouří, která zasáhla Tenerife, ale tou dobou se na španělském ostrově objevil i koronavirus, který uvěznil v jednom z hotelů i české turisty .
26.02.2020 08:05 |

podobné články

Pane Babiši, myslíte si, že si toho nevšimneme?! Milion chvilek udeřil. Toto prý premiér provádí „pod rouškou koronaviru“

 
Spolek Milion chvilek na své facebookové stránce upozorňuje, že se premiér Andrej Babiš (ANO) údajě snaží pod rouškou koronaviru dělat „čachry se zákonem o evidenci skutečných majitelů“. Změny by totiž podle iniciativy mohly sehrát roli při údajném střetu zájmů premiéra.
15.03.2020 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18470 článků)

S rouškou v obchodě? Pořád jste za „exota“

 
V Česku od nedělní půlnoci platí mimořádná opatření. Podle nich by lidé měli chodit jen do práce a z práce domů a na nejnutnější nákupy. Přestože politici prosí občany, aby svůj pohyb omezili na minimum, a navíc se pokusili chránit rouškou nebo alespoň šátkem, mnoho lidí nařízení ignoruje nebo zlehčuje. Takové zkušenosti mají zákazníci, kteří se ke stávající situaci postavili zodpovědně.
16.03.2020 15:50 |

podobné články

S rouškou v obchodě? Pořád jste za „exota“

 
V Česku od nedělní půlnoci platí mimořádná opatření. Podle nich by lidé měli chodit jen do práce a z práce domů a na nejnutnější nákupy. Přestože politici prosí občany, aby svůj pohyb omezili na minimum, a navíc se pokusili chránit rouškou nebo alespoň šátkem, mnoho lidí nařízení ignoruje nebo zlehčuje. Takové zkušenosti mají zákazníci, kteří se ke stávající situaci postavili zodpovědně.
16.03.2020 16:20 |

podobné články

Hvězda Primy i s rouškou uběhla 43 kilometrů. Kvůli karanténě běhal Vágner na sedmnáctimetrové zahradě

 
Herec Petr Vágner  (42) dokáže uběhnout maraton i na své zahradě. A stačí mu na to plocha sedmnáct metrů. 43 kilometrů navíc uběhl i s rouškou. "Ultramaraton, a ještě navíc s náhubkem," prozradil moderátor TopStaru na Primě.
13.04.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (260 článků)

S rouškou, ale vždy sexy! Lucie Borhyová ukazuje vnady i v karanténě

 
Vnadná zprávařka z Novy Lucie Borhyová (41) myslí na své fanoušky i v karanténě. I když svůj pověstný široký úsměv musí zakrývat rouškou, tak aspoň ukazuje své vnady v hlubokých dekoltech. A že to je podívaná!
16.04.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1527 článků)

Nela Boudová v ráži! Rouškou si místo úst zakryla intimní partie. Nebojme se, vzkázala

 
Karantény i koronaviru máme všichni nad hlavu, herečka Nela Boudová (52) má ale tato témata někde úplně jinde. V dosud (a doslova nejotevřenějším) prohlášení se k celé krizi vyjádřila stylem sobě vlastním a s rouškou tam, kde obvykle není její místo, popostrčila ostatní, aby se přestali chovat jako stádo ovcí.
20.04.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Nela Boudová zaskočila veřejnost: Nahý klín si zakryla jen rouškou

 
Herečka Nela Boudová (52) přidala v noci z neděle na pondělí fotku, kterou vyvolala vášnivou diskuzi ohledně vkusu. Pouze v županu a ležící na zemi si kryje svůj klín rouškou, čímž prý punkově vyjadřuje občanskou nespokojenost. Lidé na Instagramu Nelu chválí za odvahu. Další si ale myslí, že herečka přestřelila.
20.04.2020 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Protest Boudové s rouškou mezi stehny: Kolegyně ji chválí, politici to schytali!

 
Herečka Nela Boudová (52) svým kontroverzním příspěvkem dala jasně najevo, co si myslí o nošení roušek a nastolené situaci okolo koronaviru. Tak trochu intimní a punkový protest s rouškou zakrývající rozkrok některé pobouřil, avšak mezi svými kolegyněmi našla jisté pochopení. Co na její odvážné gesto řekla Mahulena Bočanová (53), Jana Bernášková (39) a další známé ženy?
21.04.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (804 článků) , Jana Bernášková (62 článků) , Nela Boudová (155 článků)

Nela Boudová šokovala s rouškou mezi roztaženýma nohama: Pochvaly od celebrit i znechucené reakce na Instagramu

 
Herečka Nela Boudová  (52) šokovala svým kontroverzním vyjádřením na adresu nošení roušek a přísných opatření proti šíření koronaviru. Herečka sundala kalhotky, roztáhla nohy a intimní partie zakryla rouškou. I tak ale působila značně vulgárně.
21.04.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Nela Boudová si zakryla nahý klín rouškou: Fanoušci herečku kritizují, kolegyně podporují

 
Herečka Nela Boudová (52) vyjádřila na sociální síti nesouhlas s vládními nařízeními opravdu zajímavým způsobem. Přidala fotku, kde leží na zemi v županu a intimní partie si zakrývá pouze rouškou. Řada fanoušků vyjádřila jasný nesouhlas, ale na druhou stranu se v komentářích dočkala zastání, a to i od kolegyň z branže.
21.04.2020 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Boj jihoafrického prezidenta s rouškou se stal hitem internetu

 
Jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa chtěl jít občanům příkladem a v přímém přenosu si na znamení solidarity nasadil roušku. Jeho nešikovné pokusy, během nichž si pestrobarevnou látkou nakonec místo úst a nosu zakryl oči, se ale díky komickému potenciálu staly hitem internetu. Prezidentův boj s rouškou byl na sociálních sítích terčem vtipů a pod hashtagem #facemaskchallenge (#rouškovávýzva) ho komentovaly desetitisíce lidí. Napsala o tom agentura AFP.
26.04.2020 11:15 |

podobné články

Bylo to za hranicí vkusu. Nela Boudová promluvila o kontroverzní fotce s rouškou mezi nohama

 
Herečka Nela Boudová  (52) šokovala veřejnost kontroverzní fotkou s rouškou mezi nohama , kterou sdílela na sociální síti.
27.04.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (155 článků)

Advokátka: Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala...

 
Advokátka Monika Čírtková se ve svém faceboookovém příspěvku zamyslela nad aktuálním tématem nošení roušek. "Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala. Na to, abyste nešli do kina, nepotřebujete, aby kino nehrálo, a na to, abyste se neshromažďovali na demonstraci, nepotřebujete, aby se demonstrace nekonala vůbec. Sociální distancování nemusí být povinné; pokud je pokládáme za užitečné, nic nám přece nebrání, abychom ho praktikovali," uvedla mimo jiné.
11.05.2020 08:45 |

podobné články