Článek

Představení rychlovarné konvice SMEG KLF04, která vás nadchne

 
Jestliže si potrpíte na detaily a svou kuchyň si vybavujete tak, aby každý kousek v ní byl originálem, máme pro vás jeden tip. Rychlovarná konvice SMEG KLF04 je bezpochyby originální, a ještě má spoustu chytrých vychytávek.
04.02.2020 21:41 |

podobné články

Podobné články

Představení rychlovarné konvice SMEG KLF04, která vás nadchne

 
Jestliže si potrpíte na detaily a svou kuchyň si vybavujete tak, aby každý kousek v ní byl originálem, máme pro vás jeden tip. Rychlovarná konvice SMEG KLF04 je bezpochyby originální, a ještě má spoustu chytrých vychytávek.
04.02.2020 21:41 |

podobné články

Byt vyhořel od konvice! Vnučka majitelky: Babička přišla o všechno, je v šoku!

 
Šlehající plameny, těžký černý dým, přes který nebylo vidět na špičku nosu, teplota více než 1000 °C... Výsledek? Byt seniorky z Prahy vypálený na prach. Požár vypukl v úterý po osmé večer, zřejmě od rychlovarné konvice! „Nic nemůžu, mám před infarktem,“ řekla Aha! majitelka bytu. Vše má zničené, hasiči odhadli škodu na 800 000 korun!
12.07.2012 12:05 |

podobné články

Vytvoří Pražané nový rekord? Kolik rychlovarných konvic odevzdají k recyklaci?

 
O zápis do České knihy rekordů budou od 23. března do 17. dubna letošního roku usilovat všichni Pražané, kteří na sběrné dvory hl. m. Prahy určené svým městským částem přinesou vysloužilé rychlovarné konvice. Po ukončení akce tyto spotřebiče, bez kterých si už dnes prakticky neumíme představit žádnou domácnost, sečte komisař agentury Dobrý den. Jakmile bude rekord řádně zaevidován, poputují konvice tam, kam patří - k ekologické recyklaci.
20.03.2015 15:41 |

podobné články

Mendy (4) polila panička vroucí vodou!

 
Bolestivou památku na původní majitelku má fenka anglického buldoka Mendy (4). Ve zlosti žena polila štěkajícímu psu vroucí vodou z rychlovarné konvice celý hřbet.
31.08.2010 08:20 |

podobné články

ŠOK! KOJENEC se POPÁLIL! Vodou z rychlovarné konvice

 
Devítiměsíční kojenec na sebe v Chodově na Sokolovsku v sobotu převrhl rychlovarnou konvici s vařící vodou a utrpěl vážné popáleniny těla.
26.03.2011 13:50 |

podobné články

Hasiči varují: Zapnuté spotřebiče umějí nadělat pěknou paseku!

 
Hasiči varují: nenechávejte elektrické spotřebiče zapnuté v síti, když nejste poblíž! Přibývá totiž požárů, které způsobí mikrovlnky, rychlovarné konvice nebo počítače ponechané trvale pod proudem.
29.07.2011 12:05 |

podobné články

Kvůli hořící rychlovarné konvici evakuovali 22 lidí

 
Obyčejná rychlovarná konvice má na svědomí evakuaci 22 lidí z bytového domu ve Slušovicích. Její požár zcela zdemoloval kuchyň bytu. Hasiči škodu odhadují na 150 tisíc korun.
22.11.2012 10:00 |

podobné články

Takhle se pomstil exmanželce za předběžné opatření: Máme fotky z řádění Josefa Rychtáře

 
Všude samé přeštípnuté kabely! Když se Josef Rychtář  (57) dozvěděl, že ho policie vykazuje z domu na základě předběžného opatření , o něž požádala jeho exmanželka Darina Nová  (57) , rozzuřil se a začalo tóčo! Před zraky soudního vykonavatele a říčanských policistů si šel do vily pro věci osobní potřeby, místo zubního kartáčku vzal ale do ruky štípačky a znemožnil své bývalé choti, aby mohla bez problému užívat svou domácnost. Přeštípal kabely od myčky, rychlovarné konvice, stejně vyřadil z provozu ledničku či pračku. Podívejte se do fotogalerie!
01.08.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1361 článků)

Radek (31) se neuměl seznámit: Vzal rychlovarnou konvici a...

 
Toužil po vztahu a lásce, holky si ho ale nevšímaly. S žádnou se nedokázal seznámit, ani ji oslovit. Nakonec vymyslel děsivou pomstu. Natočil do rychlovarné konvice vodu, nechal ji uvařit a vydal se na ulici. Tam ji pak Radek Lipan (31) dvakrát chrstl na procházející ženy.
13.04.2016 12:20 |

podobné články

Rychlovarné konvice a fény v ohrožení. Brusel je chce zakázat jako žárovky

 
Po vysavačích se silnými motory a klasických žárovkách plánují Evropští úřednici další omezování neúsporných spotřebičů. Evropská komise diskutuje o zákazu energeticky náročných rychlovarných konvic, topinkovačů nebo třeba fénů. Nové nařízení přitom údajně chtěla tajit do doby, než proběhne britské referendum o vystoupení z EU.
12.05.2016 19:10 |

podobné články

Rychlovarná konvice zapálila kuchyň: Škoda je půl milionu

 
Velké neštěstí postihlo majitele bytu v Holoubkově na Rokycansku. Kvůli vadné rychlovarné konvici jim lehla popelem celá kuchyně. Při požáru se nikdo nezranil, škoda se vyšplhala na půl milionu korun.
08.12.2017 14:25 |

podobné články

ŠOKUJÍCÍ VZHLED: Čajová konvice vypadá jako Hitler. A jde na dračku

 
Čajová konvice, která svým designem připomíná vzezření Adolfa Hitlera, se okamžitě rozprodala poté, co síť amerických obchodních domů JC Penney Company oznámila, že podobnost jejího výrobku s nacistickým vůdcem je "zcela náhodná".
30.05.2013 12:05 |

podobné články

Je filtrovaná voda zdravější?

 
Před pár lety to byla velká móda. Na trhu se objevily vodní filtry a filtrační konvice. Tato zařízení měla odstranit z vody odér chloru a vyčistit jí do křišťálově čisté tekutiny. Jenže při neopatrném zacházení či nedbalé údržbě mohou být filtrační konvice zdravotně závadné.
24.07.2013 13:15 |

podobné články

Trápí vás vodní kámen v domácnosti? Vyzkoušejte naše fígly!

 
Bojujete s nevzhlednými skvrnami na vodních bateriích, povlaky na sprchové hlavici či v rychlovarné konvici? Nevíte, jak si poradit s usazeninami v toaletní míse nebo pračce? Připravili jsme pro vás pár tipů, jak se vodního kamene zbavit rychle a levně.
16.08.2012 22:45 |

podobné články

Nové triky obchodníků: Nenechte se okrádat!

 
Rozbil se vám při prvním obutí nových bot zip? Uvařili jste si v rychlovarné konvici vodu jen jednou a zároveň naposledy? Prostě jste koupili nebo dostali pod stromeček šunt? Nebojte se ho reklamovat!
03.01.2015 07:16 |

podobné články

Káles (Svobodní): Výsledek pamlskové vyhlášky? Párky vařené v rychlovarné konvici

 
Asi už jste slyšeli o gymnáziu v Uherském Hradišti, kde se studenti rozhodli protestovat proti nesmyslné pamlskové vyhlášce zakazující prodej většiny potravin na školách tak, že si v šatnách o přestávce otevřeli alternativní bufet.
27.02.2017 09:45 |

podobné články

Jak se zbavit vodního kamene? Pomohou vám triky našich babiček!

 
Vodní kámen usazený v toaletní míse, pračce, rychlovarné konvici nebo na vodovodních bateriích je nevzhledný a přístrojům škodí. I když máte ale doma tvrdou vodu, nemusíte se s ním smířit. Naučte se, jak se vodního kamene zbavit rychle a levně.
31.05.2015 06:05 |

podobné články

NEJ zahrady světa: Poznejte japonské ráje na zemi

 
Japonci milují přirozenou krajinu, a proto dávají přednost nepřikrášlenému půvabu před lidským umem. A když vstoupíte do japonské zahrady, jako byste se najednou ocitli v úplně jiném světě. Nejenom že vás nadchne všechno kolem, ale zároveň na vás dýchne i moudrost tisíce let staré historie.
09.02.2012 11:20 |

podobné články

Oblečte se stylově a pohodlně za rozumné ceny!

 
Dámská móda Yes!Miss pro vás připravila oblečení z velmi příjemných materiálů za rozumné ceny. Nadchne vás originální design i kvalita.
11.10.2013 16:30 |

podobné články