Článek

Předseda Svobodných Vondráček jednoznačně: Naši vojáci by neměli jít bojovat na Ukrajinu

 
Do konfliktu na Ukrajině vstupujeme více, než je přiměřené, slova prezidenta Macrona o zapojení vojáků země EU jsou varující, čeští vojáci nemají bojovat tam, kde to nemá žádný význam pro naši zemi, uvedl v rozhovoru pro Aby bylo jasno předseda strany Svobodní pan Libor Vondráček. Věnoval se také eurovolbám, byl by raději, když bude v EP za SPD expředseda Petr Mach než Ivan David.
05.03.2024 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (169 článků) , David Vondráček (23 článků) , Ivan Ivan (2927 článků) , David David (1858 článků) , David David (1394 článků) , Ivan Ivan (505 článků)
Podobné články

EU se chová jako přerostlý Otesánek. Zákaz spalovacích motorů je jen fanatickou zelenou ideologií, říká Vondráček

 
ROZHOVOR „Fanatická zelená ideologie, která se snaží vystrašit nejmladší generaci, způsobuje, že recidivistům v páchání schválností vůči řidičům nelze vysvětlit, že oběti sedí za volantem a chodci mají chodit po chodníku, ne blokovat silnice,“ tak právě těmito slovy zarámoval svůj postoj k aktuálním tématům mladý právník a předseda Svobodných Libor Vondráček, který se postavil do čela těch, kteří chtějí zabránit zákazu prodeje nových aut se spalovacími motory. „Lidé, kteří toto dnes prosazují, buď plánují skutečně zlomyslně omezit mobilitu lidí a udělat z pohodlného cestování za rodinou, za prací i za nákupem luxus. Nebo jsou to absolutně nezodpovědní lidé, kteří by snad měli být chránění sami před sebou tím, že jim soud omezí svéprávnost,“ říká v rozhovoru Vondráček a přidává sérii pádných argumentů. Vondráček však také prozradil, jaká plány mají Svobodní pro volby do Evropského parlamentu, proč již dlouhé měsíce objíždí republiku se svými přednáškami o právu EU a proč je přesvědčen o tom, že již dnes trpí unie velkým deficitem demokracie.
11.05.2023 10:15 |

podobné články

ODS jako Zelení. Green Deal by byl průšvih i bez Putina, obává se předseda Svobodných. A má rady, jak se zabezpečit

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Česká vláda by měla jít cestou Polska, protože vysoké daně lidem lámou vaz, myslí si Libor Vondráček, předseda Strany svobodných občanů (Svobodní). „Je potřeba, abychom na to reagovali rychle, protože snaha vychovávat občany, aby méně jezdili autem, to by mně sedělo spíše ke Straně zelených než k ODS,“ doplňuje. Také je dle něj potřeba, abychom byli co nejvíce energeticky soběstační. „Musíme přemýšlet nad tím, jak si většinu naší spotřeby pokrýt z našich zdrojů. Je to jednoznačně návrat k těžbě uhlí a urychlení dostavby jaderných elektráren,“ vysvětluje.
20.03.2022 00:00 |

podobné články

Stát vám reálně bere skoro dvě třetiny peněz, které vyděláte. Covid? Lidé mají strach z ledna, pár si jich už sáhlo na život, varuje šéf Svobodných Vondráček

 
ROZHOVOR „My nejsme ovce. My jsme berani!“ Předseda Svobodných Libor Vondráček vysvětlil, proč se jeho strana přidala ke včerejší demonstraci podnikatelských odborů. „Na jedné straně jsou tu tedy zoufalí lidé, kteří nevědí, zda budou moci za týden do práce, aby si vydělali na živobytí, a na druhé straně jsou tu lidé, kterým se současná situace na výši platu nijak nepodepsala. Mluvím o státních zaměstnancích, kteří za současnou situaci nemohou, ale to nemohou ani podnikatelé a živnostníci, které se rozhodla vláda hodit přes palubu,“ říká Vondráček v první části rozhovoru, který vám přinášejí ParlamentníListy.cz. Došlo i na zhodnocení prezidentského veta, které Miloš Zeman využil v otázce nového daňového balíčku.
02.12.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28057 článků)

Korunu a auta nedáme! Vondráček ze Svobodných vyráží do terénu. Plánuje více než 100 zastávek

 
Libor Vondráček má před sebou jako předseda a lídr Svobodných v eurovolbách náročnou roadshow po celé České republice. Během svých více než 100 zastávek navštíví všechna města s více než 20 tisíc obyvateli, kde chce hlásat o záchraně české koruny a aut na benzin a naftu. Velikonoce podle svých slov Libor Vondráček oslavil jako „bílý heterosexuální páprda se sklony k tradicionalismu” a nyní varuje před neutuchajícím sociálním inženýrstvím z Bruselu.
02.04.2024 12:40 |

podobné články

5 tipů jak bojovat s akné a vráskami

 
Jak bojovat s akné a vráskami, aby naše tvář působila dokonalým dojmem a neutrpěla tak ani jedinou vadu na kráse? Také jste si někdy položili tuto otázku, zatímco jste sami sebe sledovali v zrcadle a bedlivým okem hodnotili pupínky na čele či vrásky kolem očí? Zub času si s námi umí nepěkně pohrát a ačkoli koloběh života a s ním neodmyslitelně spojené stárnutí nemůžeme nijak zastavit či alespoň zpomalit, můžeme se postarat o to, aby na nás přibývající léta či problémy s nevzhlednými pupínky nebyly znát! Den co den se ženy samy sebe ptají, co mají udělat pro krásnou tvář. Vždyť právě tvář je naší vizitkou a je to úplně první část našeho těla, kterou si naše okolí zapamatuje. Není se proto čemu divit, že toužíme po její dokonalosti. Jak ale bojovat s kosmetickými neduhy? Chcete poradit, jak bojovat s nedokonalostmi vaší pleti? Akné, pupínky po celém obličeji, vrásky kolem očí, na čele nebo v oblasti rtů – jen si s rukou na srdci přiznejme, že se minimálně pro jednu výše zmíněnou kosmetickou vadu trápíme úplně všichni. Naštěstí jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme na několik způsobů, které vám s těmito problémy pomohou. Chcete vědět více? Tak čtěte dál! Jak bojovat s akné? Nikdo netouží po zapálených pupíncích, které se zpravidla objeví v tu nejméně vhodnou chvíli. Jak ale proti nim bojovat a jaké zbraně si vzít na pomoc? Na to vám právě teď odpovíme! Sklenice vody s jablečným octem Co se chuti týče, nebude to asi žádná mňamka, pokud se ale chcete zbavit pupínků, jedná se o jednu nejrozšířenější babskou radu. Jak tedy na to? Smíchejte lžíci jablečného octa se sklenicí vody a tento elixír vypijte. Sice vám to nezachutná, ale jablečný ocet se postará o rozšiřování pupínků na vaší tváři. Teplá voda a med Další hojně využívanou... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak bojovat s akné a vráskami pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

To bylo tajné. To nesměl říct.... Zatímco Vondráček v Partii hájil Zemana, Vystrčil po každé větě nadskakoval zlostí

 
Hosty druhé hodiny Partie CNN Prima News byli předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Vondráček hájil prezidenta po jeho projevu k Vrběticím s tím, že k tomu hlava státu přistoupila po svém. „Konec konců, Miloš Zeman vždycky říká, dejte mi linkovaný papír, a já budu psát napříč,“ poznamenal Vondráček. Předseda Senátu Miloš Vystrčil naproti tomu na Zemanovi nenechal nit suchou. Prezident podle něj postupoval nezodpovědně a nešťastně.
25.04.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28057 článků)

Vondráček: Smrt není dobrá reklama na očkování. Za cenu vakcíny radši vstup do bazénu či sauny. Ať si občan vybere

 
Výroky hygieniček Pavly Svrčinové a Zdeňky Jágrové jsou to nejmenší. „Co mi vadí více než podobné řeči, je to, že osoby, které se takto prezentují, mají velkou moc nad našimi životy, kterou jim předala vláda a prostřednictvím pandemického zákona i Sněmovna,“ říká předseda Svobodných Libor Vondráček. Vystudovaný právník klade důraz na to, aby byl po volbách pandemický zákon co nejrychleji zrušen. A co povinná vakcinace, ke které by se přikláněl šéf ČLK Milan Kubek? „Milan Kubek je socialisty dosazená loutka do vedení ČLK a jeho snaha pošlapat lidskou důstojnost a svobody svéprávných občanů naší republiky tomu jenom odpovídá,“ nebral si servítky Vondráček. Stát podle něj nemá a nesmí mít právo aktivně zasahovat do rozhodování občanů o vlastním zdraví, což vyplývá z ústavy. Vláda by teď podle Vondráčka měla najít poslední zbytky zdravého rozumu a následovat vládu Velké Británie, tedy začít ke covidu přistupovat jako k dalším respiračním chorobám.
06.07.2021 10:10 |

podobné články

Vondráček: Za cenu vakcíny radši vstup do bazénu či sauny. Ať si občan vybere

 
Výroky hygieniček Pavly Svrčinové a Zdeňky Jágrové jsou to nejmenší. „Co mi vadí více než podobné řeči, je to, že osoby, které se takto prezentují, mají velkou moc nad našimi životy, kterou jim předala vláda a prostřednictvím pandemického zákona i Sněmovna,“ říká předseda Svobodných Libor Vondráček. Vystudovaný právník klade důraz na to, aby byl po volbách pandemický zákon co nejrychleji zrušen. A co povinná vakcinace, ke které by se přikláněl šéf ČLK Milan Kubek? „Milan Kubek je socialisty dosazená loutka do vedení ČLK a jeho snaha pošlapat lidskou důstojnost a svobody svéprávných občanů naší republiky tomu jenom odpovídá,“ nebral si servítky Vondráček. Stát podle něj nemá a nesmí mít právo aktivně zasahovat do rozhodování občanů o vlastním zdraví, což vyplývá z Ústavy. Vláda by teď podle Vondráčka měla najít poslední zbytky zdravého rozumu a následovat vládu Velké Británie, tedy začít ke covidu přistupovat jako k dalším respiračním chorobám.
06.07.2021 15:40 |

podobné články

Předseda Svobodných, kteří jdou do voleb v partě: Nesmíme českému lvovi místo koruny dávat euro

 
ROZHOVOR Předseda Svobodných Libor Vondráček věří, že díky spojení s Trikolórou a Soukromníky se letos podaří dostat do Poslanecké sněmovny myšlenky, které jeho strana dlouhodobě hájí. „Nesmíme českému lvovi sundávat korunu z hlavy a dávat mu do drápů euro,“ připomíná jednu z hlavních priorit Libor Vondráček, který zdůraznil, že dohoda s Trikolórou a Soukromníky je postavena na velmi pevných základech.
12.03.2021 15:05 |

podobné články

Vyndat vlajky a naladit úsměv. A zpíváme evropskou hymnu, děti. Předseda Svobodných Vondráček zděšen, co se začíná dít

 
„Projekt, který měl prý přinést více spolupráce, přináší více zloby právě svým diktátem jednotných pravidel pro všechny,“ tak popisuje svůj pohled na Evropskou unii Libor Vondráček, právník a předseda Svobodných, ve chvíli, kdy Česká republika přebírá předsednictví v Radě EU.
02.07.2022 15:00 |

podobné články

Čím víc koryt, tím víc korupce. Žádná změna s novou vládou nenastala. Předseda Svobodných Vondráček by to vzal od podlahy

 
„Mohlo by být daleko líp, kdybychom věci dělali úplně jinak. Tato současná vláda v podstatě navazuje na Andreje Babiše. Přijalo se velké množství nových státních úředníků, vytvořily se nové úřady s novou agendou. To vše je potřeba platit. Žádná změna se nekoná. Pokud bychom chtěli vyměnit tuto vládu zase zpátky za Andreje Babiše, zase by se žádná změna nekonala. Čím déle se v této politice pojede a čím déle budeme odkývávat nesmysly z Bruselu, jak to dělá tato vláda i Andrej Babiš, tím to bude pro nás horší,“ je přesvědčen Libor Vondráček, předseda Svobodných.
22.08.2022 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26229 článků)

Pravicový voliči, koho volit za prezidenta? Předseda Svobodných Vondráček o zoufalých kandidátech i o Zemanovu Rychetském

 
„Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, a obávám se, že po vyhlášení výsledků prezidentské volby se nakonec bude Miloš Zeman moci upřímně zasmát. Zřejmě totiž nastane ta doba, kdy při pohledu na Hrad na něj bude většina národa s láskou vzpomínat,“ myslí si Libor Vondráček, předseda Svobodných.
08.01.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28057 článků)

Předseda Svobodných Vondráček: Patříme do Evropy. Ne Evropě

 
Volby do Evropského parlamentu se již pomalu ale jistě blíží a jak se zdá, nejdál s přípravami jsou na tom Svobodní, kteří by rádi po 10 letech zopakovali svůj největší volební úspěch a opět získali zastoupení v unijním parlamentu. Nejenže mají jasno, že předseda a právník Libor Vondráček bude jejich volebním lídrem, ale již před časem zveřejnili sedmero zásad, které bude ctít každé, kdo se v evropských volbách bude v barvách Svobodných ucházet o hlas voličů.
24.11.2023 18:15 |

podobné články

Zeman se usmíval, viděl jsem. Vondráček přinesl zásadní svědectví

 
Krátce poté, co žena prezidenta Miloše Zemana Ivana vystoupila se svým prohlášením, v němž požádala o trpělivost a přání zdraví prezidentu Miloši Zemanovi, přišel s prohlášením i předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO). Ten podle svých slov viděl hlavu státu, jak podepsala svolání Poslanecké sněmovny. Usmíval se, tvrdí Vondráček. Zprávu přinesl mimo jiné server iDNES.cz. Vondráček následně vystoupil na ČT24, kde ukázal prezidentův podpis.
14.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28057 článků)

Zeman se usmíval, vtipkoval, viděl jsem. Vondráček přinesl zásadní svědectví

 
Krátce poté, co žena prezidenta Miloše Zemana Ivana vystoupila se svým prohlášením, v němž požádala o trpělivost a přání zdraví prezidentu Miloši Zemanovi, přišel s prohlášením i předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO). Ten podle svých slov viděl hlavu státu, jak podepsala svolání Poslanecké sněmovny. Usmíval se, tvrdí Vondráček. Zprávu přinesl mimo jiné server iDNES.cz. Vondráček následně vystoupil na ČT24, kde ukázal prezidentův podpis.
14.10.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28057 článků)

Utajená návštěva Zemana: Vondráček bouchl do stolu. Takto to bylo...

 
Napětí kolem prezidenta Miloše Zemana houstne. Policie oznámila, že napříště už se k prezidentovi nedostane nikdo, jako předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO), pokud to neschválí lékař. Šéf hnutí ANO a dosluhující premiér Andrej Babiš (ANO) dal najevo, že Vondráček udělal velikou chybu. Jenže tím možná pochybení v okolí prezidenta nekončí. Státní zastupitelství také prověří, jak to bylo s prezidentovým podpisem u svolávání Sněmovny. A Vondráček už to nevydržel a promluvil otevřeně...
15.10.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26229 článků) , Miloš Zeman (28057 článků)

Sebekrásnější kecy o svobodě bez něčeho užitečného, co uděláme pro lidi, jsou na nic, říká kandidát na šéfa Svobodných Pajonk

 
ROZHOVOR U Strany svobodných občanů dojde o tomto víkendu k přelomové změně. Druhý nejdéle sloužící předseda ze standardního politického spektra v ČR, Petr Mach, už nebude obhajovat svou pozici. S nejvyšší pravděpodobností si to spolu rozdají dlouholetý veterán české politiky a spoluzakladatel Svobodných Jiří Payne a valašský stranický rebel, krajský předseda Zlínské organizace Svobodných a krajský zastupitel Tomáš Pajonk. Už při vnitrostranických debatách po všech krajských organizacích to mezi oběma kandidáty jiskřilo.
09.11.2017 14:35 |

podobné články

Na olympiádu jen očkovaní hokejisté? Je zle. Zvedl to Svobodný Vondráček

 
„Diskriminace skupiny lidí?“ táže se na svém facebooku předseda Svobodných Libor Vondráček kvůli úmyslu trenéra české hokejové reprezentace Filipa Pešána vyslat na olympiádu do Pekingu pouze očkované hokejisty. Pokud totiž Pešán složí tým, v němž budou i neočkovaní, hrozí, že Češi budou před olympiádou trénovat nejméně 21 dní v jiné sestavě, než v jaké pak budou soutěžit. Vondráček uvažuje, že je možné vše řešit právní cestou. Problém je podle něj u Českého svazu ledního hokeje.
16.10.2021 14:50 |

podobné články

Vondráček cupuje pandemický zákon. A odhalil další „zlo“, o kterém se nemluví

 
Pandemický zákon je zcela špatně a neexistuje žádný důvod, proč by jeho účinnost měla být prodlužována. Myslí si to mladý právník a předseda Svobodných Libor Vondráček, který na neděli 30. ledna svolal na pražské Václavské náměstí velkou demonstraci za svobodu a občanská práva, kde se vedle něj na jedno podium postaví doposud nebývale silná a erudovaná skupina bojovníků za svobodu. Svou účast potvrdili osobnosti jako Tomáš Nielsen, Jana Zwyrtek Hamplová, Ondřej Dostál, Zdeněk Koudelka, Alena Dernerová, Radomil Bábek, Daniel Landa, lékaři, zdravotní sestry, hasiči, policisté, studenti, někteří senátoři a poslanci a řada dalších aktivistů. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz pak Libor Vondráček upozornil na další zlo, které je ukryto mezi paragrafy nového pandemického zákona.
29.01.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (647 článků) , Libor Landa (5 článků) , Jan Vondráček (67 článků) , Tomáš Bábek (6 článků) , Zdeněk Ondřej (71 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (1105 článků) , Daniel Daniel (375 článků)