Článek

Předseda ČSSD Sobotka povede vlastní jednání o vládě

 
Statutární místopředseda Michal Hašek sice stojí v čele oficielního vyjednávacího týmu sociálních demokratů a měl by tudíž vyjednávat s případnými koaličními partnery o příští vládě, ale předseda strany Bohuslav Sobotka považuje Haška za pučistu a o nové vládě hodlá vyjednávat sám.
28.10.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Michal Hašek (2333 článků)
Podobné články

Vedení ČSSD v totálním rozkladu, Sobotka povede vlastní jednání o vládě

 
Rozhovory o budoucí vládě s ČSSD bez jejího předsedy Bohuslava Sobotky? Členům vyjednávacího týmu ANO se do toho moc nechce. Přitom sociální demokraté na svém nedělním jednání Sobotku odsunuli z vyjednávacího týmu a vyzvali jej k rezignaci. Ten ovšem v pondělí večer prohlásil, že povede vlastní jednání o vládě.
28.10.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Vyjednávat o vládě zatím bude za ČSSD Sobotka

 
Vyjednávání o možné vládě zatím povede za ČSSD předseda strany Bohuslav Sobotka. Grémium nesestavilo vyjednávací tým, schválen by měl být až po zasedání ústředního výkonného výboru strany. Novinářům to po jednání grémia řekli Sobotka a místopředseda Milan Chovanec. ÚVV se sejde 10. listopadu. Sobotka se zároveň omluvil voličům ČSSD za to, co ve straně po volbách nastalo.
31.10.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Milan Chovanec (1402 článků)

Protitah Sobotky. Povede o vládě vlastní jednání s Babišem

 
Bohuslav Sobotka povede z titulu předsedy ČSSD vlastní jednání o nové vládě, už se na tom telefonicky domluvil se šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Navíc se večer nezúčastní slavnostního předávání státních vyznamenání na Hradě. Řekl to dnes na Pohořelci, odkud vyrážel pochod několika stovek jeho příznivců směrem na Hradčanské náměstí. 
28.10.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1022 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Poprava Sobotky. Špičky ČSSD ho odstavily z jednání o vládě a vyzvaly k rezignaci

 
Předsednictvo ČSSD v neděli odpoledne schválilo výzvu, aby předseda strany Bohuslav Sobotka rezignoval. Pro bylo 20 členů předsednictva, proti 13. Sobotka vypadl i z vyjednávacího týmu o nové vládě. Ten povede Michal Hašek a budou v něm Lubomír Zaorálek, Milan Chovanec a Jeroným Tejc. Návrh podal brněnský primátor Roman Onderka. Sobotka se bránil návrhem, aby odstoupilo celé vedení.
27.10.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2427 článků) , Jeroným Tejc (662 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Michal Hašek (2333 článků) , Milan Chovanec (1402 článků)

Sobotka chce jednat o vládě už v neděli

 
Předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka chce zahájit jednání o vládě zřejmě hned v neděli po zasedání výkonného výboru ČSSD. Ve vyjednávacím týmu chce zástupce vedení strany a poslaneckého a senátorského klubu. Sobotka to dnes řekl České televizi. ČSSD se zatím nebude zabývat volbou nových místopředsedů, pokud na stranickou funkci rezignuje i statutární místopředseda Michal Hašek, kterého k tomu Sobotka několikrát vyzval. Již ve čtvrtek na funkci místopředsedy rezignoval Zdeněk Škromach. 
08.11.2013 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (583 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Michal Hašek (2333 článků)

Ve vládě potřebujeme dravé štiky, ne líné kapry, řekl straníkům Sobotka

 
Tým ČSSD musí ve vládě zařadit vyšší rychlost, řekl v sobotu premiér Bohuslav Sobotka na jednání Ústředního výkonného výboru ČSSD. Ve vládě chce premiér dravé štiky, ne líné spokojené kapry. Sobotka prý v současné době mluví se všemi ministry o tom, co by měli ve své práci zlepšit. Uvedla to mluvčí strany Eva Gregorová.
06.06.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Předseda ČSSD Sobotka se bojí nízké účasti ve volbách

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se obává nízké volební účasti. Občané jsou podle něj znechuceni stávající vládou Petra Nečase (ODS), což by mohlo vyústit v nízkou účast v nadcházejících krajských a senátních volbách, které začnou v pátek. Sobotka to dnes řekl novinářům v Ostravě, kde ČSSD ukončila svou předvolební kampaň zaměřenou právě proti pravicové vládě. Sobotka vyzval občany, aby přišli k volbám.
11.10.2012 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Petr Nečas (9271 článků)

Sobotka povede sociální demokracii do voleb na jihu Moravy

 
Českou stranu sociálně demokratickou (ČSSD) povede na jižní Moravě do předčasných voleb do Poslanecké sněmovny předseda strany Bohuslav Sobotka. Rozhodlo o tom čtvrteční jednání představitelů krajské organizace ČSSD, řekl ČTK krajský tajemník Karel Kraus. Podle předpokladů jsou na dalších dvou místech místopředseda a jihomoravský hejtman Michal Hašek a třetím je dosavadní poslanec Jeroným Tejc.
22.08.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Michal Hašek (2333 článků)

Ministerstvo práce povede žena, Sobotka vybírá z pěti kandidátek

 
Předseda ČSSD a budoucí premiér Bohuslav Sobotka potvrdil, že ministerstvo práce a sociálních věcí povede v nové vládě žena. Vybírá z pěti možných kandidátek a adeptku zveřejní v pátek, uvedl v dnešní tiskové zprávě. 
16.01.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Obeznámený Bohumil Pečinka: Babiš chtěl původně hodit krach na ČSSD. Ale pak se něco změnilo...

 
ANO s ČSSD vládní koalici nakonec nevytvoří, jejich jednání ztroskotala. Lídři stran to ve Sněmovně oznámili po čtvrtečním večerním jednání. Sociální demokraté uvedli, že hnutí ANO nebylo otevřené kompromisu ve smyslu, že ve vládě nebude fugurovat trestně stíhaný premiér. Andrej Babiš je však toho názoru, že udělali maximum a jednání skončila kvůli tomu, že ČSSD chtěla resort vnitra. „Večerní tiskovka Andreje Babiše k ukončení jednání s ČSSD o vládě vejde do dějin politického cynismu,“ uvedl v reakci na svém facebooku komentátor serveru Reflex.cz Bohumil Pečinka.
06.04.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků)

Sobotka taktizuje: Jednání s KDU je složité

 
Předseda ČSSD a pravděpodobný budoucí premiér Bohuslav Sobotka označil jednání s KDU-ČSL o rozdělení konkrétních resortů ve vládě za trochu složitější, než očekával. Na dnešní schůzce šéfů ČSSD, hnutí ANO a lidovců, která nepřinesla výsledek, byla zmíněna i možnost menšinové vlády. Sobotka novinářům řekl, že "teoreticky visí ve vzduchu", ale o jiném návrhu než o většinovém kabinetu nejedná.  
18.12.2013 14:32 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Pápá, Sobotko. ČSSD zachrání Zaorálek, je to prý jasné. Mluví se ale o ošklivých věcech uvnitř strany

 
Po dnešním odpoledním jednání politického grémia ČSSD by mělo být definitivně jasno, zda sociální demokracii a její kampaň do letošních sněmovních voleb i nadále povede premiér Bohuslav Sobotka. Spekulace o tom, že by se mohl Sobotka vzdát funkce předsedy ČSSD či volebního lídra, zesílily v posledních dnech, Sobotka se k nim ale dosud nevyjádřil. Podle dnešního vydání MF Dnes i Lidových novin bude novým volebním lídrem ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek (ČSSD).
14.06.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2427 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Sobotka bude o vládě zatím jednat sám. O osudu pučistů rozhodne vedení strany

 
Vyjednávání o možné vládě zatím povede za ČSSD předseda srany Bohuslav Sobotka. Grémium nesestavilo vyjednávací tým, schválen by měl být až po zasedání ústředního výkonného výboru strany (ÚVV).
31.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Sobotka chce vést sociální demokracii v jednání o nové vládě

 
Předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka po volbách hodlá vést přípravy na jednání o nové vládě. Navzdory nižšímu než očekávanému volebnímu výsledku nepočítá s rezignací, vyplynulo z rozhovoru pro Českou televizi. Nechce opakovat chybu z roku 2010, kdy odstoupení tehdejšího šéfa strany Jiřího Paroubka podle něj napomohlo politickým soupeřům při sestavení koalice. ČSSD podle průběžných výsledků ve volbách zvítězí se ziskem přes 20 procent hlasů. 
26.10.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Sobotka hřímal ve sněmovně: Politická krize začala už nepovedenými reformami

 
Poslanci debatují o důvěře vládě Jiřího Rusnoka. Mezi prvními vystoupil předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. „Snaha vrátit ´Nečasovu´ stojendničku povede k napětí a znechucení české veřejnosti,“ pronesl kupříkladu Sobotka s konstatováním, že krize vlády začala mnohem dříve a to tehdy, když vláda projektovala do společnosti nepovedené reformy.
07.08.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků) , Jiří Rusnok (1847 článků)

Koalice na nože: Sobotka napadl Babiše, že na ČSSD tlačí přes svá média

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se v pátek pustil do kritiky ministerstva financí a šéfa resortu Andreje Babiše (ANO). Sobotka je znepokojen tím, že resort prý žádá odklad pro přípravu zákonů, jež mají vést ke zlepšenému výběru daní. Na Babišovu adresu prohlásil, že využívá médií, která vlastní, k tlaku na koaličního partnera. Sobotka to uvedl po pátečním jednání grémia ČSSD.
04.04.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Bohuslav Sobotka (9490 článků)

ČSSD představila mobilizační video. Sobotka v něm zastavuje Šloufa i Babiše

 
Předvolební průzkumy v posledních dnech ukazují, že ČSSD zřejmě vyhraje volby stejně jako před třemi lety, ale možná už nebude sestavovat vládu - stejně jako před třemi lety. Předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka se s tím ale nehodlá smířit a důrazně varuje voliče, že volba malých stran povede k roztříštění politických sil a slabé vládě, jakou jsme tu již měli. Volte raději ČSSD, apeluje na občany lídr.
19.10.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9490 článků)

Tip na trénink s vlastní váhou

 
Jestliže si chcete zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, měli byste se zajímat o trénink s vlastní váhou. Jedná se o sérii cviků, k jejichž provedení nepotřebujete žádné cvičení pomůcky – pouze vlastní tělo, které se v tomto případě stává jediným cvičením nástrojem. Kdekdo by možná mohl říci, že trénink s vlastní váhou není vůbec náročný, protože nemusíte zvedat těžké činky, nemusíte si hrát s medicimbalovými míčy, které se u posilování hojně používají a zkrátka cvičíte pouze s vlastním tělem. Možná to na první pohled vypadá opravdu jednoduše, realita je ale úplně jiná. Trénink s vlastní váhou vám otevře oči Víte, v čem je trénink s vlastní váhou tak úžasný? Především v tom, že vám dokonale otevře oči! Až díky tomuto typu cvičení skutečně poznáte, jak na tom jste se svou fyzickou kondicí. Budete cvičit pouze s vlastním tělem, které sice znáte jako své boty a nikdo jej nezná lépe, ale které je zároveň úměrně těžké vašim možnostem. Chcete to vyzkoušet? Chcete si otestovat, jak na tom jste? Jak je na tom vaše fyzička? V tom případě to zkuste podle následujících videí, které jsme pro vás našli. V těch se ukrývají cviky, které můžete pro trénink s vlastní váhou použít a uvědomit si svoje hranice.   Příspěvek Tip na trénink s vlastní váhou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články