Článek

Přední advokáti pomáhají dětem

 
Téměř 200 000 korun mezi 5 projektů na podporu 15 dětí již rozdělil Nadační fond Advokáti dětem. Fond vznikl v letošním roce za účelem podpory a pomoci dětem se zdravotním postižením, těžce nemocným a dětem v domovech ústavní péče v rámci celé České republiky.
10.09.2013 09:05 |

podobné články

Podobné články

TaylorWessing e|n|w|c Advokáti vyhlašuje druhý ročník literární soutěže pro studenty práv

 
Advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c Advokáti vyhlašuje další ročník literární soutěže pro studenty práv, tentokrát o nejlepší právní esej o IT technologiích. Letošní ročník kancelář pořádá ve spolupráci s  Wayra, společností ze skupiny Telefónica provozující akcelerátor podnikání především v oblasti moderních technologií. Vítězové mohou získat měsíční stáž v některé ze zahraničních poboček TaylorWessing e|n|w|c Advokáti.
27.11.2013 10:47 |

podobné články

TaylorWessing Advokáti pořádají s Právnickou fakultou UK besedy na středních školách

 
Renomovaná mezinárodní advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c Advokáti pokračuje ve svém záměru zvyšovat právní povědomí mladých lidí a nově pořádá ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze besedy na středních školách. První školou, kterou právníci TaylorWessing e|n|w|c Advokáti navštíví, bude Gymnázium Jana Keplera v Praze.
26.03.2014 16:40 |

podobné články

TaylorWessing e|n|w|c Advokáti podporují soutěž startupových projektů Startup Rally 2014

 
Mezinárodní advokátní kancelář TaylorWessing e|n|w|c Advokáti se stala zlatým partnerem soutěže startupových projektů Startup Rally, která probíhá v devíti vybraných evropských městech včetně Prahy od 10. do 29. září 2014. Advokáti z TaylorWessing budou mj. v rámci své účasti poskytovat právní konzultace účastníkům v oblastech týkajících se rozjezdu podnikání v segmentu moderních technologií.
17.09.2014 11:00 |

podobné články

Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

 
Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Potom zavítejte na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků z rozmanitých oblastí Pro návštěvníky bude na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu, konkrétně se bude jednat o dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh nabídne také čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. Ve FASHION ZÓNĚ se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. V rámci ČESKÉHO JARMARKU se představí padesát uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů. VÁNOČNÍ HODY nabídnou delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin. Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se vystavovatelé a návštěvníci mohou těšit i na soutěže o ceny, a to NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK nebo NEJLÉPE NADEKOROVANÝ STŮL. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná. Pomáháme dětem o Vánocích Projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH představí tři charitativní projekty ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc FOD KLOKÁNEK v rámci doprovodného programu veletrhu. Vystoupí zde desítky souborů, organizací a škol, proběhnou soutěže pro návštěvníky i vystavující. Nezisková organizace ULICE DĚTEM vystoupí s projektem ULICE DĚTEM ON TOUR s dynamickým tanečním, pěveckým i sportovním vystoupením... Čtěte více Příspěvek Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Přední české modelky navštívily Krajskou zdravotní v rámci charitativní akce Krása pomáhá dětem

 
Na dětská oddělení Krajské zdravotní, a. s., v ústecké Masarykově nemocnici zavítaly ve čtvrtek 9. března přední české krásky, aby předaly malým pacientům drobné dárky. Večer se pak ve Sportcentru Sluneta na Klíši uskutečnil tradiční charitativní galavečer, Krása pomáhá dětem, jehož výtěžek 400 tisíc Kč letos putuje na dětskou chirurgii ústecké Masarykovy nemocnice a dětské a dorostové oddělení mostecké nemocnice.
11.03.2017 10:20 |

podobné články

Srdce pro děti: Pomáhají hvězdy, pomozte i vy! Už zítra!

 
Už zítra ve 20 hodin můžete na TV Prima sledovat jedinečný benefi ční galavečer, jehož výtěžek půjde na pomoc nemocným a handicapovaným dětem. Podpořte i vy projekt občanského sdružení Život dětem a Blesku Srdce pro děti. Ve dvouhodinovém programu galavečera zazpívají ty největší české hvězdy včetně Karla Gotta, Lucie Bílé, Ewy Farné, Michala Davida nebo Leony Machálkové. V průběhu večera se budou vybírat na pomoc dětem finanční příspěvky jak od vás – čtenářů Blesku a diváků TV Prima – tak také od řady firem z celého Česka.
16.12.2011 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2273 článků) , Karel Gott (4737 článků) , Leona Machálková (442 článků) , Michal David (1299 článků) , Karel Michal (37 článků)

Slevíci pomáhají dětem z dětského domova i opuštěným zvířatům! Do pomoci se může zapojit každý

 
Úspěšný slevový portál Slevíci.cz se rozhodl zpříjemnit Vánoce opuštěným dětem z dětského domova v Uherském Hradišti. Ty totiž nemají to štěstí, aby nejkrásnější svátky v roce trávily se svou rodinou. Zakladatelé portálu proto uspořádali sbírku, kdy prostřednictvím slevových kuponů lidé dětem přispějí na netradiční vánoční dárek – tím je hipoterapeutický pobyt.
17.12.2013 14:06 |

podobné články

Server: Uprchlíci nám pomáhají. Vážně, to není vtip. Přečtěte si, jak

 
Uprchlíci pomáhají Čechům, Moravanům a Slezanům. Nevěříte? Tak se podle serveru Faktor S Týdne.cz máte zeptat našich zemědělců. Právě těm prý uprchlíci pomáhají, protože mají zájem o české maso. Nejen pro uprchlíky nakupují především hovězí maso Turci a neváhají přitom pořádně provětrat peněženky.
23.12.2016 20:10 |

podobné články

Češí advokáti budou muset do talárů, rozhodli poslanci

 
Čeští advokáti budou zřejmě muset od září nosit v soudní síni taláry. Počítá s tím novela zákona, kterou schválili poslanci.
13.05.2009 19:30 |

podobné články

Advokáti se poprvé předvedli v nových talárech

 
Trochu jako na módní přehlídce to vypadalo o přestávce jednání Ústavního soudu v Brně. Zatímco se plénum odešlo poradit o projednávané stížnosti na platnost komunálních voleb, stali se dva přítomní advokáti Petr Toman a Jiří Všetečka centrem pozornosti kamer a fotoaparátů. Bylo to díky novým talárům, v nichž se zástupci české advokacie představili vůbec poprvé.
04.05.2011 12:55 |

podobné články

Advokáti budou nosit TALÁRY! Od června

 
Česká justice dnes odstartovala největší módní revoluci za posledních několik desítek let. Během jednání ústavního soudu v Brně měli na sobě poprvé po 63-ti letech talár i advokáti. Prozatím si prý tento nový pocit nemohou vynachválit.
04.05.2011 21:25 |

podobné články

Průlom v rozvodech: Advokáti pro děti!

 
Sociální pracovníci selhávají, místo nich by tak práva dětí měli u soudu hájit advokáti »ex offo« (tj. soudem přidělení).
06.05.2011 12:15 |

podobné články

Advokáti musí nosit TALÁRY! Nejlevnější stojí 4500 korun

 
Advokáti se od středy budou muset na jednání v trestních řízeních a v řízeních před Nejvyšším soudem, Nejvyšším správním soudem a Ústavním soudem oblékat do talárů. Nošení profesního stejnokroje zavedla novela, která vstoupila v platnost v září 2009.
01.06.2011 17:05 |

podobné články

Advokáti jsou dotčeni výroky soudce Sváčka o házení rozvodové špíny

 
Advokáty pobouřil předseda Městského soudu v Praze Jan Sváček, který před právnickou veřejností na konferenci o zneužívání kriminalizace mimo jiné prohlásil, že advokáti často radí rozvádějícím se matkám, aby křivě obviňovali otce ze zneužívání dětí.
10.10.2011 23:45 |

podobné články

Janouškovi advokáti vnucují zraněné ženě odškodné. Kvůli menšímu trestu

 
Advokáti lobbisty Romana Janouška se snaží vážně zraněné Vietnamce zaplatit odškodné. Doufají, že soud by to mohl vnímat jako polehčující okolnost, informuje v sobotním vydání Mladá fronta Dnes.
21.04.2012 07:30 |

podobné články

Rathovi advokáti chtějí, aby se kauza řešila jinde

 
Advokáti obviněného poslance a bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha budou podávat námitku proti tomu, že případ dozoruje ústecké krajské státní zastupitelství. Podle nich měli žalobci ve chvíli, když zahajovali trestní řízení předat kauzu do Středočeského kraje. V té chvíli již věděli, že se údajná trestná činnost týká tamějších zakázek a společností, řekli dnes novinářům Rathovi právní zástupci Adam Černý a Roman Jelínek.
23.05.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků) , David Černý (251 článků)

Advokáti Ratha si chystají námitky. Nelíbí se jim dozor ústeckého zastupitelství

 
Advokáti obviněného poslance Davida Ratha Černý a Jelínek mají přichystány námitky, které se chystají podat. Nelíbí se jim dozorování ústeckého státního zastupitelství s Lenkou Bradáčovou v čele a taky podle nich nezákonné odposlechy poslance.
23.05.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků) , David Černý (251 článků)

Rathovi advokáti podali námitku proti ústeckým žalobcům

 
Advokáti obviněného poslance a bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha zaslali v pondělí žalobcům námitku proti tomu, že případ dozoruje ústecké krajské státní zastupitelství. Potvrdil to jeden z obhájců Adam Černý.
28.05.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků) , David Černý (251 článků)

Rathovy otisky na penězích nejsou, říkají jeho advokáti

 
Advokáti Davida Ratha Adam Černý a Roman Jelínek tvrdí, že na penězích zadržených u jejich klienta nebyly jeho otisky. Tudíž jsou informace o šustění peněz na nahrávkách mylné.
30.05.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků) , David Černý (251 článků)