Článek

Předem prohraná bitva neúnavného outsidera

 
Senátor a někdejší neúspěšný uchazeč o funkci hlavy státu Marek Hilšer se více než tři roky před řádným termínem nadcházející prezidentské volby přihlásil, že bude znovu kandidovat. Má v jeho případě smysl vstupovat podruhé do stejné řeky? A co by musel udělat pro to, aby nešlo jen o plýtvání energií a časem?
04.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (137 článků)
Podobné články

Předem prohraná bitva v Halo: Reach

 
Nová střílečka Halo: Reach bude technologicky vyspělejší. První hratelná ochutnávka již v květnu.
16.02.2010 09:25 |

podobné články

Z outsidera hvězdou světové politiky: Kim ví, co dělá, shodují se experti

 
Kim Čong-un se z naprostého outsidera stal v roce 2018 jedním z nejvýraznějších světových vůdců. Od svého nástupu v roce 2011 udržoval Severní Koreu izolovanou od okolního dění, letos se však zapojil mezi politickou smetánku. Od počátku roku již několikrát jednal s Čínou, Ruskem, Sýrií a Jižní Koreou. A příští týden ho čeká historický summit s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, napsala stanice BBC.
06.06.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4684 článků) , Kim Kim (1522 článků)

Uragán Tomicová kouří a nezřízeně jí: Přesto se z outsidera stala favoritkou!

 
Sobotní druhý díl oblíbené taneční soutěže StarDance byl plný překvapení. Tím největším bylo vypadnutí Moniky Bagárové (24), která ani zdaleka nezatancovala tak špatně jako třeba Adam Mišík (21). Za největšího outsidera byla považována Pavla Tomicová (56), která se ale svými dvěma posledními výkony pasovala do role favoritky. Lidé ji doslova zbožňují.
27.10.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (226 článků) , Adam Mišík (223 článků) , Monika Bagárová (467 článků)

Z toho běhá mráz po zádech: Bára Munzarová si neskutečně namlátila

 
Již dnes večer se strhne velké finále. Souboj národů vrcholí. Vzhledem k nevyzpytatelnosti trati naděje neztrácí ani československý tým. Čeká jej poslední bitva pod žhavým argentinským nebem. Kapitán Maroš Kramár měl opravdu těžký úděl nominovat soutěžící do finálového kola. Argentinské překvapení Ondřeje Brzobohatého, neúnavného bijce Patrika Švajdu, skvěle připravenou Báru Munzarovou  (39) , nebo legendu Tomáše Skuhravého?
31.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Munzarová (205 článků) , Ondřej Brzobohatý (630 článků) , Maroš Kramár (98 článků)

Nejvyšší státní zástupce je v ohrožení, píše komentátor HN

 
Pospíšilův odchod z postu ministra spravedlnosti může mít negativní dopad na nezávislost státních zastupitelstev. Tato slova zní i z úst některých politiků. "Bitva o nezávislé státní zastupitelství je dočasně prohraná," ohodnotil Pospíšilův pád šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg.
30.06.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3823 článků)

Drsný Kalousek v Lucerně: Zeman vypustil démony náckovství a xenofobie

 
REPORTÁŽ Na Hradě se teď usadí samí bafuňáři, nadávali někteří příznivci Karla Schwarzenberga, zatímco děvčata plakala v koutku. Nálada v Lucerna Music Baru, kde hlavní sympatizanti ministra zahraničí sledovali výsledky druhého kola prezidentských voleb, byla na bodě mrazu. „Milí přátelé, jedna bitva je prohraná, ale boj pokračuje,“ povzbudil je smutný kníže.
26.01.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3823 článků) , Karel Zeman (308 článků)

Drsný Kalousek v Lucerně: Zeman vypustil démony náckovství a xenofobie

 
REPORTÁŽ Na Hradě se teď usadí samí bafuňáři, nadávali někteří příznivci Karla Schwarzenberga, zatímco děvčata plakala v koutku. Nálada v Lucerna Music Baru, kde hlavní sympatizanti ministra zahraničí sledovali výsledky druhého kola prezidentských voleb, byla na bodě mrazu. „Milí přátelé, jedna bitva je prohraná, ale boj pokračuje,“ povzbudil je smutný kníže.
27.01.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3823 článků) , Karel Zeman (308 článků)

Dnes by Amy Winehouse bylo 30 let: Talentovanou zpěvačku zničily drogy a alkohol!

 
Experty byla považována za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček své generace. Hvězdou světové velikosti se stala v roce 2006, kdy vydala své nejúspěšnější album Back to Black, plné procítěných soulových hitů. Slávy si však nestihla užívat příliš dlouho, život excentrické britské zpěvačky Amy Winehouse (†27), která by 14. září oslavila třicáté narozeniny, totiž předčasně ukončila v červenci 2011 prohraná bitva s alkoholem a dalšími návykovými látkami.
14.09.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (399 článků)

Vlasák (ODS): Prohrána klíčová bitva o miliardy z evropských fondů pro ČR

 
Česká republika dnes svedla bitvu o několik desítek miliard korun z evropských dotací. Europarlamentní výbor pro regionální rozvoj hlasoval o tom, které státy dostanou o rok více na čerpání evropských peněz.
24.09.2013 14:25 |

podobné články

Prohraná bitva advokátů s bankami přijde lidi draho

 
Advokáti Petr Toman a Daniel Paľko ze společnosti BSP Lawyer Partners, kteří uvrtali tisíce lidí do soudu proti bankám za vrácení poplatků u úvěrových účtů a na hlavu prohráli, nehradí za své klienty náklady právního zastoupení vítězným bankám, i když to slíbili. Tvrdí to Česká bankovní asociace (ČBA).
23.04.2015 20:52 |

podobné články

Vítek (Patrioti): Pevnosti ani opouštět tentokrát nemusíme, tahle válka je už předem prohraná

 
Že by Armáda ČR dovedla bránit "jeden kraj po dobu jednoho týdne" je přehnané,vždyť už teď v míru si není schopna uhlídat ani vlastní kasárna a pár "muničáků" a svěřuje to pochybným sekuřiťáckým agenturám, sestavených z důchodců všech kategorií a lidí se záznamem v TR.
22.02.2015 11:16 |

podobné články

Obce chtějí znát předem zákony, vyhrožují eurovolbami

 
Svaz měst a obcí ČR (SMO) požaduje, aby s ním byla vždy předem projednána nová legislativa. Chce také, aby u všech zákonů a předpisů byly předem spočítány finanční dopady a byl znám vliv na právní prostředí.
08.05.2014 21:55 |

podobné články

Byl to zázrak, říkají o své záchraně thajští fotbalisté. Těší se na domácí jídlo

 
Thajští chlapci a jejich trenér, kteří strávili necelé tři týdny uvězněni v jeskyni, ve středu kolem poledne českého času opustili nemocnici. Hned poté vystoupili na tiskové konferenci. Školáci prozradili, že se těší na domácí jídlo, svoji záchranu považují za zázrak.  Otázky, kterých novináři předem poslali stovku, předem prošel psycholog. Moderátor pak položil jen otázky, které byly předem schválené. Děti jsou podle lékařů v pořádku, jsou jen trochu pohublé.
18.07.2018 12:25 |

podobné články

Začíná 36. ročník Letní filmové školy v Uherském Hradišti

 
Ústředními tématy letošního ročníku uherskohradišťské přehlídky bude islandská kinematografie, latinskoamerický film a snímky, v nichž hraje svou roli fotbal. Nebude chybět retrospektiva oscarového Jána Kadára, Jacquese Tatiho či geniálního a neúnavného německého dítěte Rainera Wernera Fassbindera.
23.07.2010 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Jacques Tati (21 článků)

Ozzy zlevnil vstupenky pod Říp a z Mladé Boleslavi pojede zvláštní linka

 
Pořadatel koncertu neúnavného rockového harcovníka Ozzyho Osbourna pod Řípem, který se koná 28. srpna, nabídl levnější lístky a rýsuje se i pohodlná možnost dopravy z Mladé Boleslavi.
13.08.2010 10:35 |

podobné články

Valentýna vystřídá taneční triptych Extrém

 
Již dnes se na doskách Národního divadla uskuteční baletní představení a to zdaleka není všechno. Do konce týdne budou mít diváci možnost shlédnout Spaseních, neúnavného a vášnivého svůdce žen Casanovu nebo Rock´n´Roll - hudbu, která překonává hranice.
15.02.2011 13:20 |

podobné články

Klíč (ODS): Miroslav Kalousek, statečný rytíř, nebo obyčejný podvodníček?

 
Ministr financí a 1. místopředseda TOP 09, se dnes staví do role neúnavného bojovníka proti korupci a vyzývá Alexandra Vondru k rezignaci.
27.03.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1152 článků) , Miroslav Kalousek (6769 článků)

Macura po propuštění z nemocnice pospíchal rovnou za Džambulkou. Pak se ale zalekl bijce Rychtáře

 
Po sobotním napadení neúnavného bojovníka proti násilí Zdeňka Macury  (39) , jehož si podal Josef Rychtář  (55) , a softwarový inženýr a milenec Ivety Bartošové  (47) poté skončil v nemocnici s otřesem mozku , se v neděli odpoledne opět schylovalo k fyzickému násilí! Macura má odvahy na rozdávání a tak se rozhodl vydat před uhříněvský dům bývalé zpěvačky znovu. Na poslední chvíli si to ale rozmyslel a hodil zpátečku. Není divu – po úrazu hlavy dostat novou nakládačku, mohlo by se mu pořádně přitížit!
04.08.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6770 článků)

Okamurova smršť v ČT. Drtinová ho opět neudržela na uzdě

 
Tomio Okamura byl hostem středečního vydání Interview Daniely Drtinové. Šéf hnutí Úsvit přímé demokracie dostál své pověsti rychlého a neúnavného řečníka a moderátorku sotva pustil ke slovu. Postěžoval si tak na přístup ostatních stran k principu poměrného zastoupení, zmínil Nečasovu milenku a uvedl, že se TOP 09 chová amorálně.
04.12.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2229 článků) , Daniela Drtinová (342 článků)