Článek

Před třemi lety požádal partner Krejčíkovou o ruku a svatba stále nebyla: Ani nevím, jestli zasnoubení ještě platí

 
Herečka Aneta Krejčíková  (29) byla požádaná přítelem o ruku sice velkolepě a se vší parádou během představení s názvem Magor na scéně Divadla Na Fidlovačce. K okázalému gestu došlo ale už víc než před třemi lety a přesto, že si pár stihl pořídit dvě děti Bena (2) a Antonii (5 měsíců), tak ke svatbě stále nedošlo.
18.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (253 článků)
Podobné články

VIDEO: Trapas na stadionu. Požádal přítelkyni o ruku, ona řekla ne

 
V šoku nechal diváky na baseballovém zápase David ze státu Connecticut, který před jejich zraky požádal svou přítelkyni o ruku. Jeho milá Jessica ale nabídku k sňatku odmítla a navíc z hřiště ihned poté utekla. Ukázalo se ale, že tým celou scénku připravil. Další články k tématu: Přítel ji požádal o ruku prostřednictvím upravené hry pro Gameboy Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Olympijské zásnuby: chodkyni Leeovou požádal přítel o ruku v cíli Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
08.08.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (155 článků)

SVATBA ROKU: Rytmus požádal Jasminu Alagič o ruku! Známe podrobnosti o zásnubách

 
A je to tady! Rytmus (41) a Jasmina (29) jsou zasnoubení a známý slovenský rapper detailně popsal, jak a kdy požádal svojí lásku o ruku. I když spolu nejsou ani rok, ani jednomu z nich to nepřekáží. Začali spolu randit teprve na jaře 2018 a teď se bude chystat velkolepá veselka!
05.11.2018 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)

SVATBA ROKU: Rytmus požádal Jasminu o ruku! Známe podrobnosti o zásnubách

 
A je to tady! Rytmus (41) a Jasmina (29) jsou zasnoubení a známý slovenský rapper detailně popsal, jak a kdy požádal svojí lásku o ruku. I když spolu nejsou ani rok, ani jednomu z nich to nepřekáží. Začali spolu randit teprve na jaře 2018 a teď se bude chystat velkolepá veselka!
05.11.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (261 článků)

Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí

 
Žádost o ruku v přímém přenosu mohli sledovat diváci americké televize Fox54. Její moderátorka, aniž by něco tušila, četla aktuální zprávu ze čtecího zařízení. Až když ji profesionálně odříkala divákům, uvědomila si, že čte žádost o ruku. Další články k tématu: Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Žádost o ruku mi na Nově schvalovali měsíce, říká Míra Hejda Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
21.03.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (155 článků)

Žhavá Berenika Kohoutová jasně zastínila Anetu Krejčíkovou! Tyhle dvě holky se perou o titul nejrajcovnější kočky v Tváři!

 
Máme za sebou další díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A bylo v něm pořádně horko! Berenika Kohoutová se svojí Rihannou naprosto převálcovala Anetu Krejčíkovou!
14.10.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (253 článků) , Berenika Kohoutová (338 článků)

Bio mámy Tomešová s Krejčíkovou: Poprvé se neshodly!

 
Míša Tomešová (28) už dvojnásobnou matkou je, Anetu Krejčíkovou (28) druhý porod teprve čeká. Zatímco jedna by doma nerodila, druhá se nemůže dočkat, až potomka přivede na svět právě v domácím prostředí.
26.11.2019 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (253 článků)

Buffon požádal Šeredovou o ruku. Svatba bude v Praze

 
Česká modelka Alena Šeredová (32) se konečně dočkala. Její partner a otec dvou synů, fotbalový brankář Gianluigi Buffon (33) se konečně rozhoupal a požádal ji o ruku. Šeredová souhlasila, a tak svatba bude v červnu v Praze.
10.03.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (783 článků) , Gianluigi Buffon (92 článků)

Smutná Bernášková: Zpackané zásnuby

 
Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Jana Bernášková (30), kterou lidé znají ze seriálu Vyprávěj, se bude v létě vdávat. Její partner, scenárista Rudolf Merkner, ji před několika dny požádal o ruku. Prsten dostala s briliantem, sama se ovšem svěřila, že žádost jejího partnera nebyla zrovna romantická. Merkner ji prý totiž požádal o ruku doma oblečený v teplákách. Herečce nezbývá než doufat, že alespoň svatba bude pohádková...
01.02.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Smutná (55 článků)

Bolest a trapas v jednom: Dívka odmítla přítele, který ji požádal o ruku před plným stadionem. Mladý muž zahanbeně utekl

 
Být beznadějným romantikem a pořádat "žádosti o ruku jak v hollywoodských filmech":http://www.extra.cz/video-ktere-vas-dostane-co-potrebujete-k-nejromantictejsi-zadosti-o-ruku-samozrejme-minivrtulnik se občas nevyplatí. Teď už to moc dobře ví David z Connecticutu, který vzal svou přítelkyni Jessiku na zápas v baseballu a před celým stadionem ji "požádal o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky.
07.08.2013 17:35 |

podobné články

Herečka Nikol Štíbrová se zasnoubila: Neuvěříte, co zrovna dělala, když ji přítel požádal o ruku!

 
Zdálo se, že tahle šprýmařka nikdy nebude chtít skočit pod čepec, ale došlo i na herečku Nikol Štíbrovou (30). A to by nebyla tahle pohledná blondýnka s prořízlou pusou, kdyby celé zasnoubení na dovolené v Thajsku nepojala s humorem sobě vlastním. Neuvěříte, co zrovna dělala, když ji přítel požádal o ruku.
15.11.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (276 článků)

Hvězda Ulice Krejčíková: Přítel ji požádal o ruku na místě, kde by ji to ani nenapadlo!

 
Anetu Krejčíkovou (25) znají diváci z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Gábinu Pumrovou. I když v seriálu žádného přítele nemá, mimo televizní obrazovky je tomu přesně naopak. Je šťastně zadaná po boku Ondřeje. Ten se rozhodl vztah posunout a sympatickou blondýnu pořádal o ruku. Jak?
28.02.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (253 článků)

Zlata ani briliantů se nedočkala: Janu Plodkovou požádal partner o ruku s hodně divným prstýnkem

 
Herečka Jana Plodková  (32) a optik Filip Žilka tvoří netradiční pár ve všech směrech. Dokonce i jejich zasnoubení proběhlo tak zvláštně, že je otázkou, jestli se to vůbec dá nazvat zasnoubením. Tradiční představa žádosti o ruku u romantické večeře při svíčkách u tohoto páru neproběhla.
19.03.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (191 článků) , Jan Filip (84 článků) , Jan Filip (77 článků)

VIDEO: Májová žádost o ruku z Brna je hitem internetu

 
Láska mladého Slováka a Češky vyvrcholila velkolepou žádostí o ruku, na které spolupracovala hromada lidí. Dojatá dívka samozřejmě řekla "ano" a na jedinečnou chvíli, kdy se její přítel vyslovil, má vzpomínku v podobě úžasného videa. Další články k tématu: Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí
12.08.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (155 článků) , Markéta Divišová (96 článků)

Nejkrásnější českou topmodelku by chtěli snad všichni muži. Její partner si ale dává se svatbou na čas

 
Po devíti letech chození se Linda Vojtová  (28) konečně dočkala - její přítel Jamison Ernest ji požádal o roku. Zasnoubení sice proběhlo už před nějakou dobou, plány na svatbu jsou ale zatím v nedohlednu. Rozhodně to nevypadá, že by se jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek ve světě dostala do roka a do dne od zasnoubení pod čepec.
06.05.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (136 článků)

To je paráda: Matěj Ruppert se bude podruhé ženit: O ruku požádal tuhle luxusní kočičku

 
Zpěvák Matěj Ruppert vleze podruhé do chomoutu. Matěj po čtyřleté známosti požádal před týdnem o ruku svoji přítelkyni Terezu. "Je to novinka. Ano, jsme zasnoubeni," potvrdil Super.cz Ruppert.
02.07.2013 11:25 |

podobné články

Marek Ztracený požádal přítelkyni o ruku před vyprodanou O2 arenou

 
Zpěvák Marek Ztracený (34) si vybral netradiční způsob zasnoubení. Přítelkyni o ruku požádal na svém druhém vyprodaném koncertě v O2 areně. Marcela Skřivánková (34), se kterou mají syna Marka, souhlasila.
09.02.2020 00:06 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (114 článků)

Miranda Kerr a Orlando Bloom konečně zasnoubeni

 
To, o čem se již dlouho spekulovala se stalo skutečností. Topmodelka Miranda Kerr a herec Orlando Bloom jsou oficiálně zasnoubeni… Topmodelka Miranda Kerr (27) se konečně dočkala! Její přítel, herec Orlando Bloom (33) ji po třech letech vztahu požádal o ruku. Ačkoliv tato zpráva proběhla médii již několikrát v předchozích letech, teprve letos je to oficiální. [...]
22.06.2010 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (332 článků) , Miranda Kerr (341 článků)

Tohle se nepoštěstí ani většině žen. Stylistu požádal přítel o ruku za hodně romantických okolností

 
Do roka a do dne bude svatba, i když žádná nevěsta se na ní neobjeví. Známého stylistu Filipa Vaňka požádal jeho dlouholetý přítel Antonín o ruku. K prudce romantickému momentu došlo během jejich společné dovolené po severní Itálii, žádost o ruku proběhla konkrétně na jednom z nejromantičtějších míst na světě - v Benátkách na gondole na velkém kanále.
18.08.2014 06:00 |

podobné články

Sexy Brožová chystá veselku: Jednu z nejkrásnějších českých hereček požádal o ruku tenhle bohatý fešák

 
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová  (48) se bude vdávat. Její partner Jaromír Soukup ji po dvouleté známosti před pád dny požádal o ruku. Podle našich informací se svatba bude konat již toto léto.
14.02.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (525 článků)