Článek

Před stadionem Sparty se propadla země. Půl metru hluboká díra vznikla nejspíš kvůli dešti

 
Na Letenské pláni, konkrétně v blízkosti stadionu AC Sparta Praha, došlo ve středu v odpoledních hodinách k propadu země. Otvor o velikosti čtyři krát dva metry je hluboký zhruba půl metru. Informaci o sesuvu půdy potvrdila Blesk.cz mluvčí Policie ČR Lucie Drábková, která vyloučila souvislost s tunelem Blanka.
13.05.2020 15:15 |

podobné články

Podobné články

Díra před letenským stadionem je asi jímka: Otázkou zůstává, jak je vlastně veliká

 
Mnozí obyvatelé hlavního města, Letné především, ve středu odpoledne zpozorněli. Na Letenské pláni, přímo před stadionem fotbalové Sparty, totiž došlo k propadu země. Podle nynějších průzkumů by se mělo jednat o starou jímku, která na pláni v minulosti vznikla při stavbě. Na další výsledky průzkumu se čeká.
14.05.2020 20:15 |

podobné články

V Římě se propadla země, v devítimetrové jámě zmizely domy i auta

 
V římské městské části Balduina se propadla země. Obrovská, devět metrů hluboká a nejméně 15 metrů široká díra se ve středu objevila nedaleko frekventované silnice. V propadlišti zmizela rozestavěná budova a 6 aut, která parkovala u cesty. Záchranáři preventivně evakuovali více než 20 rodin z okolních domů, informoval deník Daily Mail.
15.02.2018 13:35 |

podobné články

Auto stojící před domem pohltila devítimetrová díra

 
Nečekaný propad země přímo před domem nadělal starosti jedné rodině z anglického města High Wycombe. Nejenom že jim devět metrů hluboká a asi pět metrů široká díra pohltila automobil, navíc nesmí kvůli obavám z dalšího propadu v domě spát, uvedl server BBC News.
05.02.2014 13:20 |

podobné články

Příznivci Sparty fotbal v Ostravě neviděli, leželi na silnici před stadiónem

 
Policie před remízovým utkáním fotbalové ligy mezi Spartou a Baníkem zadržela všech více než 300 fanoušků Sparty, kteří přijeli do Ostravy. Nepustila je na stadion kvůli tomu, že nejprve slovně a pak i fyzicky zaútočili na početný kordon policistů, který je doprovázel. Většina fandů ležela po zadržení na silnici asi půl kilometru před stadiónem Baníku pod kontrolou těžkooděnců.
02.05.2010 16:40 |

podobné články

Propad země v Táboře: Kráter je hluboký až 80 metrů

 
Až 80 metrů hluboká může být díra v zemi, která se objevila v Táboře Horkách. Země se propadla v ulici K Návsi a vytvořila kráter o průměru 2 metry. Na místo nikdo nesmí, okolí propadliště je uzavřeno i pro pěší.
04.06.2013 12:25 |

podobné články

V pražských Dejvicích se propadla silnice: 5 metrů hluboká jáma!

 
Jen zázrakem se nikdo nezranil! V Praze na křižovatce ulic Evropská a Horoměřická se propadla silnice. K pět metrů hluboké díře dorazila policie, která omezila provoz v obou ulicích. Příčiny zatím nejsou známé.
08.07.2012 17:35 |

podobné články

Silnice se propadla o šest metrů: Pekelná díra málem spolkla auto!

 
Stačilo, aby jel krapet rychleji a zřítil se »do pekel horoucích«! Jistý řidič z čínského města Nan-Ning měl obrovské štěstí, když se před ním při cestě do práce během vteřiny otevřela šestimetrová díra, do které se svým autem málem »zahučel«.
06.08.2013 12:15 |

podobné články

Čtyřicetimetrová díra do pekel: V podmáčeném dole plném dělníků se propadla země!

 
Vypadá skutečně pekelně, ale přesto do pekla nevede. V dole ve městě Solikamsk poblíž ruského Permu se propadla kvůli povodním země, zrovna když v něm byly stovky horníků.
25.11.2014 05:50 |

podobné články

Černá díra obklopená hvězdami najednou přestala pohlcovat hmotu

 
Černá díra v centru souhvězdí Sochaře na jižní obloze, která je vzdálená 13 miliard let, se uložila ke klidu poté, co pohlcovala okolní hmotu, z níž se rodily hvězdy. Pozorování v rentgenovém spektru ukázalo, že aktivita černé díry se značně utlumila, i když se dosud předpokládalo, že hvězdy se rodí v jádru galaxie právě v době, kdy je černá díra aktivní, uvedla BBC.
01.07.2013 20:05 |

podobné články

Ozónová díra se zaceluje. Do 30 let zmizí úplně

 
Američtí a britští vědci už několik let po sobě pozorují, že se ozónová díra přestala zvětšovat. Letos ale přinášejí zprávy ještě pozitivnější. Celosvětové omezení používání freonových plynů konečně přineslo kýžené ovoce a ozónová vrstva se začíná obnovovat. Díra nad Antarktidou se tak začala zacelovat a do roku 2050 bude zcela zahojená.
05.08.2016 13:05 |

podobné články

Vchod do pekla? Na Sibiři se objevil obrovský kráter a nikdo netuší, kde se tam vzal!

 
Díra do pekla? Vchod do podzemí? Kráter po dopadu meteoritu? I vědci si lámou hlavu nad tím, jak tato osmdesát metrů široká díra v sibiřské oblasti vznikla.
18.07.2014 10:10 |

podobné články

Fronta na vstupenky Viktorky s Moskvou: Fandové čekali před stadionem v Plzni hodiny

 
Skoro pět hodin strávili Pavel Šindelář (49) a Martin Čáp (49) z Karlových Varů ve frontě před pokladnami stadionu v Plzni. Od brzkého rána čekali, aby si koupili vstupenky na utkání Viktorie Plzeň s CSKA Moskva v Lize mistrů. Dlouho ale byli před stadionem jediní.
11.09.2018 14:00 |

podobné články

VIDEO: Chtěl si ji VZÍT, ona ho ODMÍTLA před plným stadionem

 
Belgický mladík požádal svou životní lásku o ruku před naplněným stadionem při ligovém zápase. Ona ale řekla razantní ne a odběhla ze hřiště pryč.
28.12.2010 15:00 |

podobné články

Mladá Boleslav: Před stadionem se uklízelo po bezdomovcích

 
Během středy firma Compag po domluvě s městskou policií zajistila úklid v okolí budovy před městským fotbalovým stadionem, kde si bezdomovci udělali noclehárnu.
28.07.2011 10:10 |

podobné články

Bolest a trapas v jednom: Dívka odmítla přítele, který ji požádal o ruku před plným stadionem. Mladý muž zahanbeně utekl

 
Být beznadějným romantikem a pořádat "žádosti o ruku jak v hollywoodských filmech":http://www.extra.cz/video-ktere-vas-dostane-co-potrebujete-k-nejromantictejsi-zadosti-o-ruku-samozrejme-minivrtulnik se občas nevyplatí. Teď už to moc dobře ví David z Connecticutu, který vzal svou přítelkyni Jessiku na zápas v baseballu a před celým stadionem ji "požádal o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky.
07.08.2013 17:35 |

podobné články

To je pocta! Před stadionem Arsenalu vyrostla socha Bergkampa!

 
Dennis Bergkamp může být hrdý. Před stadionem Arsenalu už stojí sochy několika klubových legend. Ta jeho je poslední z nich. Bývalý nizozemský útočník se navíc slavnostního odhalení sám zúčastnil.
23.02.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Bergkamp (1 článek)

PRÁVĚ NYNÍ: Angelu Merkel museli evakuovat! V Německu před fotbalovým stadionem našli sanitku plnou trhaviny!

 
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Další obrovský masakr se chystal v Německu! Před fotbalovým stadionem v Hannoveru našli sanitku plnou trhaviny.
17.11.2015 21:06 |

podobné články

V Havířově zemřel hokejový fanoušek: Před stadionem byl prý napaden členem ochranky

 
Smrt 41letého hokejového fanouška nyní vyšetřuje policie v Havířově. Muž, který zemřel v sobotu po incidentu před stadionem, byl údajně napaden členem ochranky. Pozůstalí mají o příčině mužovy smrti jasno.
30.10.2019 09:45 |

podobné články

Silnice jsou po zimě plné výtluků! Škody vymáhejte na správci komunikací

 
Desítky řidičů si v sobotu během několika minut poničily svoje auto při sjezdu z Jižní spojky v Praze. Na vině byla sice malá, ale hluboká díra, do které řidiči v temném místě podjezdu bez varování zapadli. Škodu jim nejspíš zaplatí Technická správa komunikací.
14.04.2012 18:40 |

podobné články