Článek

Před českou au-pair masturbovaly děti. Rodinu nechali v programu další 3 roky

 
Kousali ji, masturbovali celý den, nekomunikovali. Takoví byli podle Ivany (24), bývalé au-pair pracovnice, její dva malí svěřenci (tehdy 11 a 13) z USA. Z problematické rodiny byla sice Ivana přesunuta jinam, ale rodina v programu zůstala další tři roky.
14.01.2016 05:25 |

podobné články

Podobné články

Příběh české au-pair v USA: Děti mě pokousaly a celé dny masturbovaly

 
Stovky českých studentů vyráží každoročně do Spojených států za prací au-pair. Jednou z nich byla i Ivana (24) z Loun. První rodina, kterou si vybrala, ji upozornila na děti s lehkou formou autismu, jež ale rády sportují nebo chodí ven. Realita však byla jiná, na Ivanu čekali nezvladatelní těžcí autisté, kteří ji fyzicky napadali a neustále masturbovali.
11.01.2016 05:05 |

podobné články

Údržbář chtěl svézt rodinu v kabině metra: Zabil sebe i jejich au-pair (†17)

 
Chtěl se předvést před rodinou a zaplatil za to životem. Svou nezodpovědností o něj ale připravil také švýcarskou au-pair. Šestatřicetiletý údržbář chtěl svést svoji rodinu v kabině metra, přestože jej vůbec řídit neuměl. Vyjížďka nemohla skončit jinak než tragédií.
08.08.2012 21:25 |

podobné články

Baculatá diskriminace: Ninu nevzali do práce, nebyla dost štíhlá

 
Nina Macošková (36) pracovala jako au-pair v Anglii. Kvůli úmrtí v rodině, kde rok pracovala, musela začít hledat novou. Reference měla, zkušenosti prokazatelně také. Když se ale přihlásila do agentury Hampstead Au Pairs, řekli jí, že jejich rodiny nechtějí plnoštíhlou au-pair a že se má přihlásit jinam. Podle právníka se jedná o jasnou diskriminaci.
23.01.2016 07:55 |

podobné články

Rodiny lákají au-pairky na lživé inzeráty. Americká náměstkyně slibuje zlepšit ochranu

 
Zhruba 3000 lidí ročně opouští Českou republiku, aby na prázdniny nebo i třeba na pár let pracovalo nebo studovalo ve Spojených státech. Významnou skupinou jsou například au-pair, které ale programu vytýkají nedostatečnou kontrolu rodin. Náměstkyně ministra zahraničí USA Robin Lernerová nyní přijela do Česka zjistit, jak program vylepšit. Blesk.cz ji seznámil i s případem Ivany (24), která se dostala do rodiny s autistickými chlapci, kteří celé dny masturbovali a byli agresivní.
24.01.2016 05:15 |

podobné články

Školek je málo, rodiče hledají jiné cesty k hlídání dětí

 
Desetitisíce rodičů letos opět nedostaly své děti do školek, protože na ně nezbylo místo. Mnozí by přitom uvítali státem podporovanou svépomoc, která by například daňově motivovala matky k hlídání dětí v sousedství. Zbývají soukromé školy nebo au-pair, ale obojí je drahé.
01.12.2013 06:45 |

podobné články

Češka přišla v USA před Vánocemi soudním příkazem o obě děti

 
Když Češka Eva (32) před devíti lety odjela ze Soběslavi do USA pracovat jako au pair a studovat angličtinu, netušila, že tři měsíce nato pozná svého budoucího manžela Scotta. Ani to, že se za rok vezmou a že budou mít dvě malé děti. Stalo se, ale příběh mladé ženy má nyní prozatím hořký konec.
19.12.2009 04:50 |

podobné články

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na závěry kontrolního úřadu

 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Řídicí orgán Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK), Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI) a Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) alokuje finanční prostředky na informovanost a publicitu operačních programů, které má ve své gesci. Prostředky jsou vynaloženy transparentně, efektivně, účelně a účinně s cílem maximálně využít potenciálu komunikačních aktivit, a to jak ve fázi iniciace programu s cílem podpořit absorpční kapacitu a posílit povědomí veřejnosti o možnostech čerpání prostředků ze strukturálních fondů EU, tak ve fázi implementace a ukončování programu, kdy se řídicí orgán mimo jiné soustředí na propagaci výsledků podpořených projektů a celkového dopadu OP.
27.06.2016 20:00 |

podobné články

Pánové, tenhle manžel zjistil po 19 letech od svatby, že se jeho žena narodila jako muž. Zůstali byste s ní?

 
Jan potkal Moniku, když v roce 1993 přijela z Indonésie do Antverp jako au-pair pro děti jeho sestry. Byla to láska jako trám a manželství vydrželo skoro 20 let. Jan měl děti z minulého vztahu, Monika po nich nikdy netoužila. Užívali si jeden druhého až do chvíle, než přijela příbuzná Moniky na návštěvu.
13.01.2016 10:56 |

podobné články

Rodinu tvoři máma, táta a děti! Senátor Valenta je pobouřen tím, co ČT pustila dětem

 
Nad americkou pohádkou Doktorka Plyšáková, ve které je k vidění epizoda, v níž je lesbický pár s dětmi označován za rodinu a jejíž první díl začátkem roku odvysílala Česká televize, se pozastavuje senátor Ivo Valenta (za Soukromníky). K celé záležitosti se vyjádřil na sociální sítí Facebook. „Rodinu tvoří máma, táta a děti,“ zdůrazňuje. V šoku je i Aliance pro rodinu, která už napsala otevřený dopis generálnímu řediteli ČT Petru Dvořákovi, Radě ČT a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. A slova plná odsouzení pronesl i Tomio Okamura (SPD).
18.01.2019 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (606 článků) , Tomio Okamura (2276 článků) , Petr Dvořák (601 článků)

Důkaz lásky: Mareš a Faltýnová mají stejná tetování. Víme, co si nechali nakreslit na tělo!

 
Modelka Petra Faltýnová  (35) a moderátor Leoš Mareš  (37) berou svůj vztah pořádně vážně a nechali si dokonce udělat i stejná tetování. Na předloktí ruky si nechali vytetovat slovo, které se z jedné strany čte jako Love (láska) a vzhůru nohama zase jako Lost (ztracený).
23.05.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3128 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Rodiče zavřeli syna (4) do ledničky a nechali ho tam ZMRZNOUT!

 
Neuvěřitelně krutou smrtí nechali rodiče zemřít čtyřletého chlapečka. V opilosti ho nacpali do ledničky a nechali ho zmrznout na kost.
27.08.2014 11:45 |

podobné články

Místo au-pair jsem byla otrokyní

 
Odjela pracovat do Anglie a potom až do daleké Afriky. Chtěla si tam vydělat peníze a zažít dobrodružství. Čekalo ji však trápení, nepříjemnosti a opravdu zoufalá cesta domů.
05.03.2011 08:35 |

podobné články

Celá Austrálie šílí po plavkách české návrhářky. Koukněte na její modely

 
Narodila se jako Štěpánka Švehlová v roce 1979 ve středočeské Příbrami. Už na základní škole všem tvrdila, že se jednou bude živit jako módní návrhářka. Když po maturitě odjela jako au pair do Anglie, tak to ale na nějakou díru ve světě módy určitě nevypadalo.
02.08.2011 17:05 |

podobné články

Pedofil hledal práci. Měl hlídat dvě malé holčičky

 
Odsouzený francouzský pedofil hledal práci ve Švýcarsku. Chtěl se stát Au-pair. Stačilo málo a do jeho péče se dostaly dvě malé dívky.
16.01.2012 13:10 |

podobné články

Nejstabilnější povolání? Policista!

 
Lidé se snaží si udržet práci za každou cenu. Pokud nemusí, svého chlebodárce nemění. Nejdéle vydrží u jednoho zaměstnavatele policista, nejkratší dobu au-pair.
20.03.2013 15:30 |

podobné články

Janě (†20) ukousl na Havaji ruku žralok: Po 5 dnech v nemocnici zemřela!

 
Dovolená, která skončila obrovskou tragédií! Dvacetiletou Němku Janu, která pracovala ve Spojených státech jako au-pair, kousl o víkendu při šnorchlování na Havaji žralok. Přišla o roku a obrovské množství krve a svým zraněním nakonec podlehla.
22.08.2013 08:25 |

podobné články

Za prací do ciziny míří tisíce Čechů, letos je hitem Island

 
Češi během letních měsíců pracují v zahraničí zejména v zemědělství nebo jako au pair. Kromě USA, Austrálie a Anglie je hitem letošní sezony Island.
12.07.2015 12:01 |

podobné články

Češka pronikla k tajnému bunkru Obamy. V horách hledala Hvězdnou bránu

 
Anetta L. (21) pracuje jako au-pair v USA. V době svého volna vyjela s kamarády procestovat Colorado Springs. Nevědomky ovšem přešli až do přísně zakázané oblasti, kde je chytla ozbrojená jednotka amerického letectva. Málem totiž s kamarády prošla až do nukleárního bunkru pro prezidenta Baracka Obamu, přísně střeženého vojenskou jednotkou NORAD.
20.01.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2452 článků)

„Tlusté nechceme.“ Můžete příjít o práci kvůli vzhledu?

 
Nina chtěla pracovat jako au-pair, měla zkušenosti i doporučení. V britské agentuře ji však odmítli, protože prý vypadala příliš „tlustě“. Podle právníků se jedná o jasnou diskriminaci. K té může docházet i při obyčejném pracovním pohovoru. Navíc někdy o sobě v životopisu uvádíme víc, než je nutné.
26.01.2016 21:35 |

podobné články