Článek

Pražští policisté pátrají po pachatelích dvou krádeží

 
Pražští policisté pátrají po pachatelích dvou krádeží. V prvním případě byla na konci dubna okradena žena, která upadla do bezvědomí. Přišla o batoh s doklady a platební kartou, kterou poté někdo několikrát použil. Druhá krádež se stala v červnu v hotelu v Praze 2, kde dvě dívky sebraly věci za zhruba 65.000 korun z pokoje zahraničního návštěvníka. Na policejním webu o tom informovala mluvčí Iveta Martínková.
07.07.2015 16:20 |

podobné články

Podobné články

Pražští policisté pátrají po pohřešované Tereze (14): Naposledy byla na Nových Butovicích

 
Už od středy pátrají pražští policisté po Tereze Říhové, která odešla z domu a poté už se nevrátila. Na telefonní hovory také nereaguje. Údajně se pohybuje v problémové partě mladistvých a také v minulosti byla pohřešována, vždy se ale vrátila zpět. Policisté prosí veřejnost o jakékoli informace k místu, kde by se mohla nacházet.
12.10.2017 20:25 |

podobné články

Policie pátrá po dvou nezletilých dívkách: Utekly z diagnostických ústavů

 
Po šestnáctileté Anastázii a sedmnáctileté Dominice pátrají pražští policisté. Hledaná Slovenka Anastázia Kotlárová utekla z diagnostického ústavu v Krči v Praze 4 na konci července loňského roku a dosud o sobě nepodala zprávu. Po světlovlasé Dominice Švecové pražští policisté pátrají od 13. listopadu 2016, kdy utekla z dětského diagnostického ústavu v Hodkovičkách v Praze 4. Je drogově závislá a může se pohybovat mezi uživateli drog.
24.02.2017 10:45 |

podobné články

Policisté na Karlovarsku pátraji po ozbrojených lupičích v černém audi

 
Policisté se zbraněmi v rukou kontrolují v úterý před polednem projíždějící automobily na silnicích v Karlovarském kraji, kde pátrají po pachatelích loupežného přepadení německého turisty.
20.07.2010 12:30 |

podobné články

Pražští policisté pátrají po nezletilých, kteří okradli školáka

 
Pražští policisté pátrají po třech nezletilých mladících, kteří údajně na začátku dubna v Praze - Kobylisích přepadli a okradli čtrnáctiletého chlapce.
30.04.2009 15:05 |

podobné články

Pražští policisté pátrají po agresorech, kteří útočí na ženy

 
Pražští policisté pátrají po mužích, kteří na území Prahy 8 a 9 v noci ze čtvrtka na pátek přepadli dvě ženy. Oba případy nejsou prozatím spojovány. V jednom z případů přišla žena o kabelku a čelila sexuálnímu nátlaku, jemuž se ubránila, v případě druhém byla žena napadená při otvírání vchodových dveří. Křikem útočníka setřásla.
09.05.2014 16:55 |

podobné články

Piloti nad Prahou měli problém. Někdo je oslňoval laserem

 
Pražští policisté od čtvrteční noci pátrají po pachatelích, kteří zamířili na dopravní letadla nebezpečné lasery. Jde o dva případy, které se staly v Praze 4. Útok naštěstí neskončil havárií letadel, potvrdila informace policejní mluvčí Eva Kropáčová.
02.08.2013 10:20 |

podobné články

Odškodné za vrahy a lupiče vyplatí stát! Peníze bude chtít po pachatelích

 
Pozůstalí po zavražděných, stejně jako oběti znásilnění, loupeží a dalších násilných trestných činů se nemohou na pachatelích domoci ani té nejzákladnější náhrady škody. To by se mělo brzy změnit, alespoň částečné odškodnění dostanou oběti od státu, informuje v pondělním vydání deník MF DNES.
27.06.2011 08:20 |

podobné články

Otrávených dravců rapidně přibylo. Po pachatelích půjde psí specialista Sam

 
V Česku je letos nejvíc otrávených dravců od roku 2000, kdy se tyto případy evidují. Na rapidní nárůst upozornil Zdeněk Vermouzek, ředitel České společnosti ornitologické. Pod vedením Kláry Hlubocké tak vzniká specializovaná psí jednotka, která má za úkol pomáhat s pátráním po pachatelích. V ní je i Sam.
28.05.2017 07:10 |

podobné články

Policisté na Vysočině pátrají po odcizených zvířatech ze ZOO

 
Policisté pátrají po pachateli, který odcizil v jihlavské zoologické zahradě tři kaloně a želvu. Ke krádeži došlo minulý týden v době od čtvrtečního poledne 19. června do páteční deváté hodiny dopoledne. Pachatel odcizil z výběhu pro želvy jednu želvu ostruhatou v hodnotě dvacet tisíc korun. Dále odcizil z uzavřené volně přístupné místnosti tři kaloně zlaté, což jsou savci příbuzní netopýrům, v celkové hodnotě šedesát tisíc korun.
25.06.2014 00:25 |

podobné články

Policisté pátrají po zloději, který vykradl lékárnu: Způsobil škodu za 50 tisíc korun

 
Už od začátku nového roku pátrají policisté po muži, který se vloupal do lékárny v Praze 9. Nejdříve rozbil dveře kamenem a poté si odnesl tři pokladny s tržbou. Včetně peněz způsobil škodu přibližně 50 tisíc korun. Není to poprvé, co podobným způsobem došlo ke krádeži v této části metropole, pachatel tak může mít na svědomí i další vloupačky.
24.01.2018 09:45 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po dívce, která odešla z diagnostického ústavu

 
Policisté od dubna pátrají na žádost diagnostického ústavu v Praze 4 po šestnáctileté dívce (KODITKOVÁ MARIE). Ta v dubnu odešla na vycházku a zpět do ústavu se již nevrátila. Policisté zjistili, že se pohřešovaná pohybuje mezi drogově závislými osobami v okolí Smíchova, nicméně se jí do současné doby nepodařilo vypátrat.
10.10.2014 12:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po podvodníkovi

 
Pražští kriminalisté od 25. března prozatím bezúspěšně pátrají po čtyřiatřicetiletém muži (PETR SOUČEK), na kterého Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 8 vydalo předběžný souhlas se zadržením pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a podvodu.
26.06.2014 12:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pražští kriminalisté pátrají po psychicky nemocném muži

 
Pražští policisté pátrají od soboty 11. října po jednapadesátiletém muži (Bohumír Kolobuch), který odešel předešlého dne kolem šesté hodiny ráno z místa bydliště na Praze 4 v ulici Na Pankráci a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu svým blízkým.
13.10.2014 16:15 |

podobné články

Policie vylovila z Vltavy ukradený trezor ze supermarketu

 
Pražská policie dnes objevila dva z trezorů odcizených při nedávné sérii krádeží v supermarketech. S pomocí hasičů je vytáhla z Vltavy u Rašínova nábřeží, řekla mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová. Z krádeží jsou podezřelí tři muži, které policie zadržela minulý týden. Údajně se dopustili více než dvaceti krádeží trezorů s penězi a způsobili při nich škodu asi 4,5 milionu korun. Hrozí jim až osmileté vězení. 
22.04.2013 12:05 |

podobné články

Berounští kriminalisté objasnili sérii krádeží nákladních vozidel

 
Na území berounského okresu došlo v roce 2013 ke krádeži nákladního automobilu Daweoo Avia v hodnotě přes půl milionu korun. Kriminalistům se v průběhu vyšetřování podařilo natipovat dva podezřelé, u kterých předpokládali, že celou věc mají na svědomí. Jeden z podezřelých byl již v minulosti za obdobnou trestnou činnost odsouzen. Díky využití operativně pátracích prostředků se podařilo zjistit, že tito dva muži ve sledované době odcizili další tři nákladní vozidla a jejich spolupachatelé byli další dvě osoby. Kromě krádeží vozidel páchala tato skupina majetkovou trestnou činnost zasahující i mimo okres Beroun, ale také trestnou činnost související s drogovou scénou. Tito pachatelé obchodovali s drogou pervitin, kterým zásobovali narkomany.
14.02.2014 17:05 |

podobné články

Spojené státy vyšetřují Huawei kvůli krádeži obchodních tajemství

 
Spojené státy vyšetřují čínskou telekomunikační společnost Huawei kvůli krádeži obchodních tajemství amerických firem. Informoval o tom s odkazem na nejmenované zdroje list The Wall Street Journal (WSJ). USA zvyšují v otázkách krádeží technologií na Čínu tlak a hrozí jí uvalením dalších obchodních překážek. Němci budou možná ohledně přístupu k této firmě ještě opatrnější. 
17.01.2019 09:40 |

podobné články

Lupič se schoval ve vlaku, z cestujících udělal rukojmí!

 
Po zatím neznámých pachatelích, kteří v úterý navečer přepadli v Brandýse nad Labem kasino a banku s nožem v ruce, pátrají policisté. Další muž ohrožoval dva lidi na nádraží také s nožem, toho naopak policisté dopadli, řekla Mediafaxu policejní mluvčí Markéta Johnová.
13.12.2011 17:00 |

podobné články

Prodavačka z nuselské večerky se ubránila zlodějům s lahví v ruce

 
Pražští kriminalisté pátrají po pachatelích krádeže, kteří ve čtvrtek před půlnocí kradli v jedné z nuselských večerek na Jaromírově ulici alkohol a cigarety. Zlodějům se postavila prodavačka, která jednoho z nich udeřila lahví do hlavy, zjistila na místě agentura Mediafax.
08.10.2010 03:15 |

podobné články

Lupiči s nožem přepadli benzínku v Otrokovicích! Vzali peníze a cigarety!

 
Zatím bez výsledku pátrají zlínští policisté po dvou neznámých pachatelích, kteří v pondělí v podvečerních hodinách přepadli čerpací stanici v Otrokovicích. Agentuře Mediafax to ve středu řekl Petr Jaroš ze zlínské policie.
16.11.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jaroš (26 článků)