Článek

Pražští hasiči zachránili muži penis. Bruskou z něj odstranili kovový kroužek

 
Pražští hasiči měli opět napilno. Tentokrát ale nehasili žádný požár, bylo je potřeba při mnohem delikátnější věci. Přivoláni byli k muži, který si chtěl přiškrtit penis kovovým kroužkem kvůli pevnější erekci. Nakonec o svůj úd málem přišel.
16.05.2018 22:35 |

podobné články

Podobné články

Kroužek na penisu odstranili bruskou!

 
Erotické hrátky se málem vymstily muži z Prahy. Na penisu mu uvízl kovový kroužek, pomohli mu až hasiči s bruskou.
18.05.2018 12:20 |

podobné články

Bizarní zásah hasičů v Praze: Muži uvízl ocelový kroužek na penisu, odstraňovali ho bruskou

 
Bezradní lékaři ve Vinohradské nemocnici v Praze museli ke kurióznímu případu povolat hasiče. Do ambulance přišel zoufalý muž, kterému uvízl kroužek z oceli na kořenu penisu. Bylo zapotřebí speciální brusky, kterou hasiči běžně odstraňují třeba prstýnky z oteklých rukou.
17.05.2018 17:50 |

podobné články

Robbie Williams ztratil snubní prsten

 
Zpěvák Robbie Williams  (37) ztratil snubní prsten, který mu loni v srpnu navlékla na prst jeho manželka Ayda Field. Britský hudebník se obává, že by se to mohlo opakovat, proto si kovový kroužek znova pořizovat nehodlá. Místo tradičního prstenu si chce nechat kroužek vytetovat do kůže.
28.07.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (511 článků) , Ayda Field (94 článků)

KRVAVÁ SEBEVRAŽDA: Vlado (23) si uřízl hlavu bruskou! Nechal dopis na rozloučenou

 
Krvavá tragédie otřásla vesničkou Vrbovo na Slovensku. Mladý Vlado si totiž odřízl hlavu bruskou. Důvodem měla být nešťastná láska.
08.06.2014 11:50 |

podobné články

Vlado (†23) si bruskou uřízl hlavu: Kvůli nešťastné lásce!

 
Nebohý Vlado (†23) ze slovenského Vrbova si zvolil pro odchod ze světa neskutečně krutý způsob. Bruskou si uřízl hlavu! V době, kdy ho našli zaměstnanci družstva v Kežmarku, mu ještě z těla vytékala teplá krev!
08.06.2014 14:25 |

podobné články

Muž strčil v posilovně penis do kotouče na činku: Ven mu ho hasiči vyřezávali 3 hodiny bruskou

 
Nejmenovaného muže v tělocvičně nacházející se v německém městě Worms rozvášnil 2,5 kilogramu vážící kotouč natolik, že se do něj rozhodl strčit svůj penis. Jenže jak strčil svoje nářadí do železa, zjistil, že ven už to jen tak snadno nepůjde.
19.09.2017 05:40 |

podobné články

Kuriózní video: Chirurgové odstranili z krku pacienta obří kovový klíč!

 
Kuriózní případ zažili pravděpodobně indičtí chirurgové. Na sále se jim totiž ocitl pacient, který měl v jícnu zaražený obří kovový klíč!
25.06.2016 23:00 |

podobné články

Kolik při sexu spálíte kalorií? Tenhle kroužek na penis vám to ZMĚŘÍ, pánové!

 
Technologie se staly součástí každodenního života a všech jeho aspektů. Některé jsou užitečné, u jiných lze o užitečnosti pochybovat. Módou druhé dekády nového tisíciletí je však především měření spálených kalorií a uražené vzdálenosti pomocí mobilů či jiných přístrojů. Kvantifikovat lze nachozené kroky během dne, uběhnutá trasa či uplavané kilometry v bazénu. A také počet přírazů a spálená energie při souloži. Na trh totiž přichází první penisový kroužek, který to umí. A potvrzuje zhoubu dnešní doby, že kvantita ve všem nahrazuje kvalitu.
12.08.2014 11:30 |

podobné články

Chytrý erekční kroužek? Změří vám velikost, počet přírazů i jejich rychlost

 
Britská firma British Condoms přispěla svými technologiemi také průmyslu s erotickými pomůckami. Pro pány vyvinula chytrý erekční kroužek i.Con, který má stejně jako chytrý telefon funkce nad svůj primární účel. Umí totiž měřit počet přírazů při souloži, jejich frekvenci za minutu i to, jak tlustý mužův penis je. Největší předností kondomu ale je, že včas odhalí pohlavní chorobu. Na pyji či naopak ve vagíně.
08.03.2017 10:30 |

podobné články

Hasiči museli vyprostit penis muže zaseknutý v závaží činky

 
Bizarním případem muže, který neodolal otvoru v závaží činky a nechal se jim svést k vsunutí svého pyje do něj, se zabývali hasiči z německé spolkové země Porýní – Falc. Museli totiž kovový disk, který se používá k posilování svalů, opatrně rozlomit tak, aby nedošlo k poškození pohlavního orgánu. Naštěstí pro dotyčného nešťastníka byli úspěšní.
25.09.2017 12:30 |

podobné články

Mužův penis zaškrcený kroužkem musel zachraňovat hasič!

 
Sexuální hrátky si lidé zpestřují nejrůznějšími praktikami. Jenže se někdy vymknou… Stejně jako muži ze Zlína, který si na penis nasadil kroužek. Ten mu pak ale nešel sundat, úd zaškrtil a místo slasti se svíjel v bolestech.
06.08.2015 05:10 |

podobné články

Unikátní zásah na kostelní věži: Kříž »padal« na lidi!

 
Velké drama zažil jihočeský Písek. Kovový kříž na věži děkanského kostela hrozil zřícením mezi lidi. Na místo tak museli hasiči, kteří symbol chrámu odstranili.
10.11.2011 12:05 |

podobné články

Trendy v zahradním nábytku: Letos frčí kovový! Kde ho pořídit levně?

 
Rozhodli jste se pořídit si na zahradu nové posezení, ale v obrovské nabídce na trhu se neorientujete? Pak vězte, že letos je největší zájem o zahradní nábytek kovový. Důvod je nasnadě – má dlouho životnost a snadno se udržuje. Navíc je nyní v e-shopu Hobbyman.cz k dostání za velmi přijatelnou cenu.
17.04.2012 10:15 |

podobné články

Na Vánoce spadla do žumpy! Na parkovišti před hřbitovem někdo ukradl kovový kryt jímky

 
Věra Kuralová (67) šla na Štědrý den zapálit manželovi svíčku na hrob. Na parkovišti ale spadla do žumpy a ošklivě si zranila nohu. Kovový kryt jímky totiž někdo ukradl. Vánoce strávila v bolestech.
29.12.2014 20:41 |

podobné články

Cizinec (29) uklízel: Co nepotřeboval, letělo z okna! Kovový váleček trefil ženu do hlavy

 
Svérázným způsobem se rozhodl uklidit ve svém plzeňském bytě cizinec (29). Nepotřebné věci bez rozmyslu házel otevřeným oknem ven, kovový váleček spadl na hlavu procházející ženě. Ta skončila v nemocnici, »pořádkumilovný« muž se zpovídá policii.
21.08.2017 13:05 |

podobné články

Britovi museli mužství vyřezat z ocelové trubky až hasiči

 
S velmi choulostivým problémem se musel na záchrannou službu a posléze i hasiče obrátit muž z britského Southamptonu. Ten uvízl penisem v kovové trubce a nemohl se z ní za žádnou cenu dostat. Záchranáři však také neměli vybavení na to, aby mu pomohli, a tak museli nakonec zasáhnout hasiči, kteří přirození zaklíněné v trubce osvobodili až speciální bruskou.
08.01.2010 07:35 |

podobné články

Rozruch v Turecku: Mrtvého ptáka považovali za izraelského špiona

 
O rozruch se ve vesnici na jihovýchodě Turecka postarala vlha pestrá, stěhovavý pták, kterého místní našli mrtvého na poli. Podezření vyvolal kovový kroužek s nápisem Izrael, který měla zdechlina na noze. Vesničané usoudili, že v neobyčejně rozšířených nozdrách ptáka by se mohl skrývat mikročip izraelských zpravodajských služeb určený ke špionáži, a zavolali policii. Za neškodnou malou vlhu po prohlídce prohlásili vládní experti.
17.05.2012 10:45 |

podobné články

Turci označili migrujícího ptáka za izraelského špióna

 
Migrující vlhu pestrou s kroužkem od ornitologů považovali paranoidní muslimové z turecké obce Gaziantep za špionku z Izraele. Když pestrobarevného opeřence, který vzácně hnízdí i na jižní Moravě, objevili v polích mrtvého, byli přesvědčeni, že se jedná o výzvědné zvíře. Usvědčit jej měl právě kovový kroužek k monitorování migrace vlh.
17.05.2012 17:25 |

podobné články

Medik radí - 3. díl - Zakřivení penisu

 
Spousta mladých můžu dnes dochází na sexuologické kliniky a ptají se na zakřivení mužského pohlavního údu. Tak jak to tedy je a co to vůbec je??:) Hrozí to nám, rovnopenisákům?? A nebo to mají jen vybraní jedinci?? Zakřivení penisu je deformace, která může být různého stupně a tvaru, někdy je téměř nepatrná, většinou je nápadná až při erekci. Penis se ohýbá buď nahoru, nebo do stran, postižení muži si stěžují nejen na jeho krásu, ale i na bolestivé pocity a potíže při pohlavním styku, které jim toto zakřivení většinou způsobuje. Nemoc se časem zhoršuje, někdy však, zase k velkému překvapení, se toto zakřivení začne samo vyrovnávat a příznaky ustupují. Zakřivení způsobuje chrupavčitá degenerace vazivového pouzdra topořivých těles penisu, které se odborně říká plastická indurace. Někdy si muž sám nahmatá neostře ohraničené zatvrdliny v průběhu penisu. I když se tato nemoc většinou objevuje až po 40. roce věku, nejsou někdy ušetřeni ani muži mladší hlavně Ti, kteří málo onanují. Nejhorší na tom je, že vůbec neznáme příčinu, snad k tomu existuje jakási dědičná náklonnost, podobně jako ke zkracování šlach prstů na ruce vedoucí k nemožnosti jejich narovnání, čemuž se říká Dupuytrenova kontraktura(pro hráče cs katastrofa:) ). Ostatně obě tyto nemoci se někdy vyskytují současně. Také léčba zakřivení penisu je poměrně svízelná. Používají se větší dávky vitaminu E, aplikace ultrazvuku nebo obstřikování speciálními léky (hydrokortison nebo Peroxinorm). V případě většího zakřivení a neúspěchu této léčby je možné doporučit i operační úpravu. Při ní se zatvrdlé ložisko sice neodstraňuje, ale na opačné straně se odejme přiměřená část vazivového pouzdra, takže se penis sice narovná, ale poněkud ZKRÁTÍ. Ano, čtete dobře, po operačním výkonu se Vám penis zkrátí!! A proto každý muž, který bude číst tento článek si změří o kolik stupňů ho má nakřivo. .) Postup: Potřebujeme: umyté ruce, umyté přirození, něco co vyvolá erekci (časopis, pusa přítelkyně a podobně), pravítko, úhloměr -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články