Článek

Pražská TV Metropol uvádí nedělní politické diskuse. Nechá je moderovat europoslance ODS

 
Edvard Kožušník se nechal zvěčnit jako špičkový televizní moderátor. Foto: TV Metropol
20.05.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Kožušník (74 článků)
Podobné články

TV Metropol vstane z mrtvých. Mladá fronta obnoví vysílání

 
Vydavatelství Mladá fronta (MF) přebralo vysílání TV Metropol. Firma už zahájila výrobu nových pořadů, které chce představit v nejbližších dnech. Dnes o tom informovala mluvčí MF Pavlína Míčová. TV Metropol v souvislosti s finančními problémy společnosti Metropol TV nyní vysílá jen smyčku reprízovaných pořadů. Do portfolia firmy patřila i TV Pětka, která byla spuštěna loni v říjnu a začátkem letošního února vysílání ukončila. 
11.03.2013 17:10 |

podobné články

Reklamu v televizi Metropol začalo prodávat zastupitelství Atmedia

 
Pražská televize Metropol se od letošního jara dohodla na spolupráci při prodeji reklamních časů s mediálním zastupitelstvím Atmedia. Ve stávající fázi rozvoje televize bude Metropol zařazen do balíčku neměřených stanic. Nemá tedy zatím k dispozici přesná data o sledovanosti z peoplemetrů.
13.02.2012 16:00 |

podobné články

Pražská televize Metropol bude od října vysílat celoplošně, v síti 3

 
Televize Metropol, vysílající dosud pozemně pro Prahu a střední Čechy, rozšíří v rámci vysílací sítě 3 letos v říjnu svůj dosah na celou republiku. Na tiskové konferenci to dnes uvedl Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikací, které síť provozují a Metropol v ní šíří od loňského srpna.
24.07.2012 10:50 |

podobné články

Pražská televize Metropol se chce s rozšířením do celé republiky přejmenovat na Pětku

 
Televize Metropol, která od října spustí celoplošné pozemní vysílání, hodlá změnit název na Pětka. O schválení nového názvu bude na zasedání v příštím týdnu rozhodovat Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. ČTK to potvrdil generální ředitel TV Metropol Marek Vítek.
31.08.2012 12:00 |

podobné články

Televize Pětka a Metropol zastavily výrobu. Běží pouze reprízy

 
Sesterské televize Pětka a Metropol dnes zastavily výrobu vlastních pořadů. Uvedl to server  Mediář.cz , podle kterého stanice údajně nemají už dva měsíce peníze na provoz. Již dříve média informovala, že vysílání obou televizí patřících pod Metropol Production přestal loni na podzim financovat podnikatel Luboš Měkota. Policie mu totiž obstavila majetek. O stanice se zajímá Vydavatelství Empresa Media. 
01.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

TV Metropol představila nové moderátorky

 
Televizní štáb TV Metropol natáčel se svými novými moderátorkami další série lifestylových pořadů na známé flotile Nepomuk u Karlova mostu. TV Metropol plánuje natáčet i na dalších různých výjimečných místech ve veřejném prostoru v Praze a být tak blízko reálnému a aktuálnímu životu Pražanů.
12.05.2013 11:30 |

podobné články

Vysílání televize Metropol bude oficiálně ukončeno 30. června

 
Vydavatelství Mladá fronta ukončí vysílání televize Metropol a dceřinné společnosti MF TV. Stanice je podle Mladé fronty ekonomicky neefektivní a k 30. červnu bude proto její činnost ukončena. Metropol TV se součastí vydavatelství stala terpve loni v březnu.
30.05.2014 16:26 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 3x láhev aperitivu

 
Vyhrajte lahev aperitivu Metropol Bianco a Metropol Cherry! Pro tři z vás máme přichystán balíček dvou výrobků špičkové kvality, s výraznou vůní  a plnou chutí. Metropol můžete využít jako aperitiv, tedy nápoj, který se podává 15-20 minut před jídlem, nebo jako základní ingredienci míchaných (nejen horkých) nápojů.
11.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Cherry Cherry (27 článků)

Pražská TV Metropol uvádí late night show se Suchařípou, Kohákem a Alex Doležalovou

 
Televize Metropol připravila tři nové večerní pořady, které začne vysílat od začátku června. Režie se ve všech třech případech ujímá Vlastimil Urban.
04.06.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Urban (1 článek) , Alex Alex (501 článků)

Kristelová v televizi povýší, bude uvádět pořad o VIP

 
Pouhé čtyři měsíce působení v TV Metropol stačily Kateřině Kristelové k tomu, aby v televizi povýšila. Od října bude moderovat na novém celoplošném kanálu Pětka vlastní pořad o celebritách. Televize má stejného majitele jako TV Metropol. Další články k tématu: VIDEO: Hokejistu už nikdy nechci, tvrdí zklamaná Kristelová Kristelová na nový vztah teprve čeká, dovolenou si užila s kamarádkou Kristelová strávila víkend s moderátorem Kazmou, vztah ale popírá
19.09.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (849 článků)

Internetový herní pořad Indian ve vysílání pražské televize Metropol

 
Pražská televize Metropol uvedla poprvé ve středu 4. dubna magazín o počítačových a konzolových hrách Indian, původně internetový. Půlhodinový týdeník bude živě žchodit každou středu v 15.30. Nabídne recenze, reportáže a rozhovory.
05.04.2012 06:25 |

podobné články

Bývalý šéf Instinktu Skočdopole má diskusní pořad na TV Metropol, první mu přijde Bárta

 
Pražská televize Metropol přichází s novým diskusním pořadem Tři na jednoho, který bude od 2. května vysílat každou středu od 21 hodin. Uvádět ho bude Petr Skočdopole, redaktor serveru Motejlek.com, dříve šéfredaktor časopisu Instinkt.
30.04.2012 15:25 |

podobné články

Miss Monika Leová míří do zpráv Primy, utvoří novou sexy dvojici

 
Česká Miss Earth 2013 Monika Leová, jež je nezaměnitelná díky svým vietnamským kořenům, posiluje tým zprávařů Primy. Bude tváří nových Odpoledních zpráv, které Prima spouští od 12. srpna. Další články k tématu: Svlékací zprávy? Aspoň vidí, že nejsem jen na jedno, říká Tarra White Mareš nadobro mění televizní dres, míří na Primu do poroty Talentu Pergnerová se vrací, s Prachařovou budou moderovat nové VyVolené Petra Svoboda má za sebou nováckou akademii, moderovat se učila měsíce Puhajková povýšila, bude moderovat Sportovní noviny Nova vrací Fialovou do hlavních zpráv, bude je moderovat sama Měsíc jsem musela o Jolaně mlčet, říká nová tvář Událostí Písařovicová
22.01.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kocurová (92 článků) , Lucie Křížková Váchová (161 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Tarra White (31 článků) , Petr Svoboda (585 článků) , Monika Leová (286 článků)

Záchrana kina Metropol: na opěrky vyšijí vaše jméno!

 
Nové vedení známého olomouckého kina Metropol přišlo s plánem na jeho záchranu. Všem zájemcům teď za nízký poplatek nabízí k adopci sedačky.
03.01.2011 19:30 |

podobné články

Olomouc: Kino Metropol otevřelo v novém

 
V pátek 11. února se znovu otevřely brány posledního kamenného kina v Olomouci. Předsálí kina Metropol prošlo v posledních několika týdnech rekonstrukcí, mění se koncept jeho fungování i tým, který ho povede.
15.02.2011 14:30 |

podobné články

Novinky Televize Metropol: Metromat a slevy denně v živém vysílání

 
Televize Metropol jako jediná televize informuje od prosince 2012 aktuální nabídky o předvánočních slevách. Zároveň nabízí svým divákům kartu klubu METROMAT, která jim umožní nakupovat za výhodné ceny už nyní a po celou dobu roku 2012.
29.11.2011 12:00 |

podobné články

Televize Metropol jako jediná televize vysílá po celý den na Silvestra živě

 
Televize Metropol připravila pro své diváky na poslední den v roce pestré vysílání, ve kterém bude informovat nejen o oslavách probíhajících v ulicích hlavního města, zároveň přiblíží oslavy Silvestra jednotlivých kontinentů a zajímavých zemí. Součástí silvestrovského vysílání bude i dokument Pocta Václavu Havlovi.
29.12.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5601 článků)

Pocta Václavu Havlovi: Televize Metropol uvede výjimečný dokument

 
Televize Metropol připomene ve středu 18. ledna 2012 měsíc od úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla. Na základě velkého ohlasu diváků zařadí do vysílání i jedinečný dokument z happeningu v Lucerně.
16.01.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5601 článků)

S novým rokem připravila Televize Metropol zajímavé magazíny

 
Televize Metropol pro své diváky připravila zajímavé magazíny, které se vždy cíleně zaměří na určitou oblast hlavního města a dění v něm. Dvacetiminutové magazíny budou vysílány každý všední den. První magazín je zařazen do vysílání na pondělí 16. ledna 2010.
16.01.2012 16:00 |

podobné články