Článek

Pražská TV Metropol redukuje živé vysílání. Ode dneška chce vydělávat i na věštecké EZO TV

 
Do pořadu Lady M a Pražení mají diváci možnost zasílat ode dneška 30. ledna své SMS vzkazy, které budou zařazeny na obrazovku. Při sledování těchto pořadů mohou diváci využít také Skype
30.01.2012 06:45 |

podobné články

Podobné články

TV Metropol vstane z mrtvých. Mladá fronta obnoví vysílání

 
Vydavatelství Mladá fronta (MF) přebralo vysílání TV Metropol. Firma už zahájila výrobu nových pořadů, které chce představit v nejbližších dnech. Dnes o tom informovala mluvčí MF Pavlína Míčová. TV Metropol v souvislosti s finančními problémy společnosti Metropol TV nyní vysílá jen smyčku reprízovaných pořadů. Do portfolia firmy patřila i TV Pětka, která byla spuštěna loni v říjnu a začátkem letošního února vysílání ukončila. 
11.03.2013 17:10 |

podobné články

Pražská televize Metropol se chce s rozšířením do celé republiky přejmenovat na Pětku

 
Televize Metropol, která od října spustí celoplošné pozemní vysílání, hodlá změnit název na Pětka. O schválení nového názvu bude na zasedání v příštím týdnu rozhodovat Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. ČTK to potvrdil generální ředitel TV Metropol Marek Vítek.
31.08.2012 12:00 |

podobné články

Vysílání televize Metropol bude oficiálně ukončeno 30. června

 
Vydavatelství Mladá fronta ukončí vysílání televize Metropol a dceřinné společnosti MF TV. Stanice je podle Mladé fronty ekonomicky neefektivní a k 30. červnu bude proto její činnost ukončena. Metropol TV se součastí vydavatelství stala terpve loni v březnu.
30.05.2014 16:26 |

podobné články

Televize Pětka a Metropol zastavily výrobu. Běží pouze reprízy

 
Sesterské televize Pětka a Metropol dnes zastavily výrobu vlastních pořadů. Uvedl to server  Mediář.cz , podle kterého stanice údajně nemají už dva měsíce peníze na provoz. Již dříve média informovala, že vysílání obou televizí patřících pod Metropol Production přestal loni na podzim financovat podnikatel Luboš Měkota. Policie mu totiž obstavila majetek. O stanice se zajímá Vydavatelství Empresa Media. 
01.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

Reklamu v televizi Metropol začalo prodávat zastupitelství Atmedia

 
Pražská televize Metropol se od letošního jara dohodla na spolupráci při prodeji reklamních časů s mediálním zastupitelstvím Atmedia. Ve stávající fázi rozvoje televize bude Metropol zařazen do balíčku neměřených stanic. Nemá tedy zatím k dispozici přesná data o sledovanosti z peoplemetrů.
13.02.2012 16:00 |

podobné články

Pražská televize Metropol bude od října vysílat celoplošně, v síti 3

 
Televize Metropol, vysílající dosud pozemně pro Prahu a střední Čechy, rozšíří v rámci vysílací sítě 3 letos v říjnu svůj dosah na celou republiku. Na tiskové konferenci to dnes uvedl Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikací, které síť provozují a Metropol v ní šíří od loňského srpna.
24.07.2012 10:50 |

podobné články

Televize Metropol jako jediná televize vysílá po celý den na Silvestra živě

 
Televize Metropol připravila pro své diváky na poslední den v roce pestré vysílání, ve kterém bude informovat nejen o oslavách probíhajících v ulicích hlavního města, zároveň přiblíží oslavy Silvestra jednotlivých kontinentů a zajímavých zemí. Součástí silvestrovského vysílání bude i dokument Pocta Václavu Havlovi.
29.12.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Internetový herní pořad Indian ve vysílání pražské televize Metropol

 
Pražská televize Metropol uvedla poprvé ve středu 4. dubna magazín o počítačových a konzolových hrách Indian, původně internetový. Půlhodinový týdeník bude živě žchodit každou středu v 15.30. Nabídne recenze, reportáže a rozhovory.
05.04.2012 06:25 |

podobné články

TV Metropol představila nové moderátorky

 
Televizní štáb TV Metropol natáčel se svými novými moderátorkami další série lifestylových pořadů na známé flotile Nepomuk u Karlova mostu. TV Metropol plánuje natáčet i na dalších různých výjimečných místech ve veřejném prostoru v Praze a být tak blízko reálnému a aktuálnímu životu Pražanů.
12.05.2013 11:30 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 3x láhev aperitivu

 
Vyhrajte lahev aperitivu Metropol Bianco a Metropol Cherry! Pro tři z vás máme přichystán balíček dvou výrobků špičkové kvality, s výraznou vůní  a plnou chutí. Metropol můžete využít jako aperitiv, tedy nápoj, který se podává 15-20 minut před jídlem, nebo jako základní ingredienci míchaných (nejen horkých) nápojů.
11.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Cherry Cherry (26 článků)

Vysílání TV Metropol převzalo vydavatelství Mladá fronta

 
Vydavatelství Mladá fronta, které patří podnikateli Františku Savovovi, přebralo vysílání TV Metropol. Firma už zahájila výrobu nových pořadů, ty chce představit v nejbližších dnech. Informovala o tom tisková mluvčí Mladé fronty Pavlína Míčová.
11.03.2013 17:15 |

podobné články

Zrušené TV Metropol nahradí TV Praha. Vysílat začne v červenci

 
Zrušenou TV Metropol nahradí od 1. července vysílání TV Praha. Během letních prázdnin bude vysílat publicistiku z hlavního města a dokumentární filmy. V září chce zahájit informační televizní program o dění v Praze a jejím okolí, uvedla dnes Československá filmová společnost, která je jedním z provozovatelů televize. Druhým je společnost TV Polar specializující se na regionální vysílání.
06.06.2014 19:50 |

podobné články

Středočeský kraj vyhlásil stavební uzávěru pro území budoucího koridoru takzvané Vestecké spojky

 
Rada Středočeského kraje na svém pravidelném jednání dne 2. prosince 2013 vydala územní opatření o stavební uzávěře pro koridor Vestecké spojky jako opatření obecné povahy. Tzv. Vesteckou spojku tvoří koridor pro budoucí propojení silnice č. II/603 v obci Vestec po křižovatku s dálnicí D1 v osadě Újezd v okrese Praha – západ.
03.12.2013 15:25 |

podobné články

Nové zprávy TV Barrandov: Slovenština, chabý pokus o »Láďu Hrušku« i věštecké okénko

 
Ředitel všem vytřel zrak! Dnešní premiéra nových zpráv TV Barrandov přinesla spoustu příjemných překvapení…i přehmatů! Z obrazovky zní slovenština, logo stanice téměř »vypíchává« moderátorce oko a nechybí ani věštecké okénko Antonína Baudyše, které přináší zprávy z budoucnosti, ale i vtipné hlášky uvádějící dvojice.
01.03.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (56 článků)

Brož (Zelení): Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo oživení kontroverzní Vestecké spojky

 
Na konci dubna proběhlo zasedání zastupitelstva Středočeského kraje, na kterém došlo k oživení značně kontroverzního záměru na výstavbu Vestecké spojky. Dopravní stavby, která by měla propojit Pražský obchvat v oblasti Vestce s dálnicí D1 a tím umožnit vzniku nového exitu na čtvrtém kilometru.
13.05.2018 16:45 |

podobné články

Krautwurm (HPP 11): Namísto Vestecké spojky postavte radiálu k D3

 
Jižní Město ohrožuje projekt tzv. Vestecké spojky, tedy dálničního tahu vytyčeného na rozhraní šedesátých a sedmdesátých let v projektu ZÁKOS.
19.06.2018 20:30 |

podobné články

Brož (Zelení): Schůzka k Vestecké spojce v Jesenici aneb viděli jsme čáru na mapě

 
Ve středu 27. června proběhla ve společenském sále Jesenice schůzka zástupců investora (Středočeského kraje), vedení Jesenice a Vestce a místními občany ohledně záměru výstavby značně kontroverzní dopravní stavby v podobě Vestecké spojky.
22.07.2018 08:45 |

podobné články

Novinky Televize Metropol: Metromat a slevy denně v živém vysílání

 
Televize Metropol jako jediná televize informuje od prosince 2012 aktuální nabídky o předvánočních slevách. Zároveň nabízí svým divákům kartu klubu METROMAT, která jim umožní nakupovat za výhodné ceny už nyní a po celou dobu roku 2012.
29.11.2011 12:00 |

podobné články

Pocta Václavu Havlovi: Televize Metropol uvede výjimečný dokument

 
Televize Metropol připomene ve středu 18. ledna 2012 měsíc od úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla. Na základě velkého ohlasu diváků zařadí do vysílání i jedinečný dokument z happeningu v Lucerně.
16.01.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)