Článek

Pražská slůňata jsou zápasníci. Nejmladší mládě pokřtí Gott s dcerou

 
Slůňata, která se letos narodila v pražské zoo, nadšeně poměřují síly. Chvilku neposedí a v poslední době je strhla vášeň pro řeckořímský zápas. A už 27. prosince nebude slůně, které se narodilo 7. října, bezejmenné. Pokřtí ho Karel Gott s dcerou Charlottou. Jméno ale vybírat nebudou – o něm rozhodují lidé, kteří hlasují přes SMS.
20.12.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5564 článků)
Podobné články

V Ostravě mají slůňata, v Praze jen sloní trus

 
Návštěvníci ostravské zoo se brzy dočkají. Nejspíš už příští týden totiž chovatelé vpustí do venkovního výběhu nedávno narozená slůňata. Zatím je pavilon slonů kvůli klidu zvířat uzavřen. Jak zvládá konkurenci Praha? Slůňata tu nemají, tak alespoň prodávají sloní trus.
24.04.2011 11:45 |

podobné články

Slůňata lákají do ostravské zoo davy lidí

 
Slůňata, nejslavnější přírůstek ostravské zoo, lákají do zahrady davy návštěvníků. Během března stoupla návštěvnost v zoo o 100 procent. Přitom se zde ale vůbec podle chovatelů nemusela narodit. Cesty dvou slonic a jednoho samce totiž původně mohly vést do jiných zahrad.
16.04.2011 18:15 |

podobné články

Slůňata lákají davy lidí! Vidět je ale zatím nemohou...

 
Dvě slůňata, nejslavnější přírůstek ostravské zoo, lákají do zahrady davy návštěvníků. Během března stoupla návštěvnost o sto procent! Pavilon slonů je ale stále uzavřený...
17.04.2011 12:05 |

podobné články

Slůňata v ostravské zoo: Poznávají, k čemu je chobot!

 
Obrovský zájem veřejnosti vzbudila nedávno narozená slůňata v ostravské zoo. Zahrada zaznamenala 100% zvýšení návštěvnosti.
18.04.2011 12:15 |

podobné články

Takhle se cvičí slůňata: 10 fotek, které postačí k tomu, abyste už nikdy nevstoupili do cirkusu

 
Pokud jste si doteď mysleli, že k cvičení cirkusových "slonů":http://www.extra.cz/tema/slon se používají nějaké piškotky, tak jste se docela sekli. Slůňata cvičitelé vůbec nešetří.
25.05.2014 17:05 |

podobné články

Ochránci zvířat šílí: V německé zoo bijí slůňata železnými háky

 
Nařčení z týrání zvířat nyní čelí zaměstnanci zoologické zahrady v německém Hannoveru. Aktivisté z organizace za práva zvířat PETA zveřejnili video drezúry slonů, při které ošetřovatelé nutí slůňata k cirkusovým trikům pomocí železných háků, jimiž je bijí do citlivých částí těla. Podle ředitele zoo jde o standardní výchovnou metodu.
11.04.2017 20:10 |

podobné články

Událost v pražské zoo: Slůňata byla u »zubaře«!

 
Slůňata v pražské zoo už mění zuby. Sedmnáctiměsíční Max poprvé absolvoval zevrubnou zubní prohlídku. O půl roku mladšímu Rudimu zatím do tlamy ošetřovatelé jen nakoukli.
13.09.2017 09:45 |

podobné články

Ornella zhubla čtyři kila, přesto ji nazvali zápasnicí sumo. Jsou na ní kila dole vidět? Posuďte sami!

 
Ornella Štiková  (21) na sobě pracuje a již měsíc tvrdě maká ve fitness centru, také si hlídá stravu díky krabičkové dietě. I rok po porodu syna Quentina má stále kila navíc. Výsledky se pomalu dostavují. Přesto ji doběla vytočil jeden kamarád, který ji nazval zápasnicí sumo.
23.04.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1075 článků)

Koukejte: Proutník George Clooney sbalil rajcovní zápasnici Stacy Keibler

 
Herec George Clooney  (50) dává dost jasně najevo, jak "moc" Elisabettu Canalis miloval a jak málo ho rozchod s ní bolel. Uběhlo jen pár týdnů a už má novou ženu, s níž si užívá erotické radovánky i radosti léta. Jednatřicetiletou zápasnici Stacy Keibler si přitom pozval k jezeru Como do svého prázdninového sídla.
05.08.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (781 článků) , Stacy Keibler (54 článků) , Elisabetta Canalis (80 článků)

Dámy, který z nich je krásnější? Dva čeští zápasníci se přou o to, kdo je ztepilejší!

 
Přesto, že bojový sport MMA bývá označován za jednu z nejbrutálnějších aktivit na světě, čeští zápasníci mají čas i na pořádné legrácky. Například řeší, který z nich je tím nejkrásnějším. Z ohlasů fanynek zatím vycházejí dva jasní favoritové – Ondřej Skalník a Miloš „Meloun“ Petrášek.
21.03.2017 20:05 |

podobné články

Plexis pokřtí nové album, chybět nebudou slavní punkeři z Británie

 
Pražská skupina Plexis pokřtí ve čtvrtek v pražském klubu 007 své nové album Vohul to!. Hosty bude britské trio Bermondsey Joyriders, které dali dohromady veteráni britské punkové scény v čele s bubeníkem Damned Raem Scabiesem, kterého doplňuje bývalým kytarista Cock Sparrer Gary Lammin. Basy se chopil kytarista Chelsea Martin Stacey.
13.06.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Gary Lammin (1 článek) , Gary Martin (3 články)

Top Dream Company pokřtí dvojalbum

 
Pražská desetičlenná soul-funková kapela Top Dream Company pokřtí 19. října v pražském Lucerna Music Baru album Double gig. Během dvouhodinového koncertu zazní kromě známých skladeb i zcela nové písničky. Jedním z hostů bude rapper JAR Michael V.
17.10.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1440 článků)

Zvířata v pražské zoo stojí na vánoční stromy frontu. Sloni jsou už přecpaní

 
Neprodané vánoční stromky v Praze nepřišly na zmar. Pražská zoo rozdává přebytky například lamám, velbloudům, bizonům nebo slonům. Ne pro všechny jsou ale jen potravou, například malá slůňata, Rudolf s Maxíkem, využívají jehličnany už na hraní. Jsou jich totiž přejedená.
03.01.2017 17:15 |

podobné články

Longital pokřtí nové album 8. prosince v pražském Rock Café

 
Slovenští Longital jsou známí klubovému publiku jako vynalézaví bořiči hranic folkové, rockové a elektronické hudby. Svou novou desku Teraz pokřtí na koncertě 8. prosince v pražském Rock Café.
07.12.2010 16:40 |

podobné články

Longital pokřtí nové album ve středu v pražském Rock Café

 
Slovenští Longital jsou známí klubovému publiku jako vynalézaví bořiči hranic folkové, rockové a elektronické hudby. Svou novou desku Teraz pokřtí na koncertě 8. prosince v pražském Rock Café.
07.12.2010 17:00 |

podobné články

Načeva a Lavash pokřtí nové album Milostný slabiky

 
V pražském prostoru NoD v úterý pokřtí nové CD Moniky Načevy a kytaristy Justina Lavashe s názvem Milostný slabiky. Nahrávka, jejíž inspirací jsou básně Sylvy Fischerové, obsahuje deset původních písní a jako bonus devět remixů od českých a slovenských producentů a dýdžejů. Součástí večera bude představení básnické sbírky Sylvy Fischerové Mare.
14.05.2013 08:45 |

podobné články

Slůňata Rudi a Max: Tahali se o jedličku

 
Co s neprodanými vánočními stromky? Šup s nimi do zoo! Sloni, losi, zubři – ti všichni si na nich pochutnají. Třeba pražská zoologická jich dostala stovky. A zvířátka jsou v sedmém nebi.
02.01.2018 05:05 |

podobné články

Václav Havel pokřtí nové album The Plastic People Of The Universe

 
Václav Havel v úterý v pražském Paláci Akropolis pokřtí nové studiové album skupiny The Plastic People Of The Universe. Nahrávku nazvanou Maska za maskou Plastici představili už 15. ledna v prestižní Queen Elisabeth Hall v Londýně. Po pražském křtu legendární kapela vyjede na koncertní turné.
25.01.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5581 článků)

Vlasta Třešňák pokřtí Sufléra

 
Písničkář a spisovatel Vlasta Třešňák vydal nedávno album Němý Suflér. Ve středu 19. května ho pokřtí v pražské Malostranské besedě a pozval si k tomu kolegu Vladimíra Mišíka.
19.05.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Mišík (92 článků) , Vlastimil Třešňák (12 článků)