Článek

Pražská ČSSD nechce, aby byl Mládek stínovým ministrem

 
Pražská ČSSD chce, aby strana vyloučila Jana Mládka ze své stínové vlády. Důvodem je jeho vyjádření coby stínového ministra financí o parazitujících živnostnících. Server Týden.cz dnes uvedl, že krajský výkonný výbor pražské ČSSD se od jeho výroků distancoval na svém pondělním zasedání a vyzval vedení ČSSD, aby Mládek skončil ve funkci stínového ministra financí.
19.03.2013 12:55 |

podobné články

Podobné články

Stínový ministr Mládek (ČSSD) má ruskou ženu a říká: Kníže je škodná! Ničil vztahy s Ruskem

 
Je stínovým ministrem financí, známým kontroverzními názory. Třeba tím, že živnostníci jsou paraziti... Nyní se Jan Mládek (ČSSD) nechal slyšet, že Sovětský svaz byl vlastně slovanskou federací a exministr Schwarzenberg škodil vztahům s Ruskem. Podle rozhlasové stanice Hlas Ruska se tak Česko nyní otáčí směrem na východ. Mládek se tam ostatně vzhlédl již před časem. Za manželku si vzal Rusku.
28.08.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (157 článků) , Michal Hrůza (256 článků)

Předvolební kulaté stoly HK ČR: Podnikatelé diskutovali s ČSSD

 
Zástupci Hospodářské komory České republiky (HK ČR) v čele s jejím prezidentem Petrem Kuželem dnes diskutovali u kulatého stolu se zástupci České strany sociálně demokratické (ČSSD) Milanem Urbanem, stínovým ministrem průmyslu a obchodu ČR a Janem Mládkem, stínovým ministrem financí ČR. Cílem předvolebního setkání byla diskuse a výměna názorů na volební program strany. Diskutována byla nejdůležitější ekonomická a politická témata současnosti.
09.10.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Urban (169 článků)

Mládek by měl odejít ze stínové vlády, žádá pražská ČSSD

 
Stínový ministr financí ČSSD Jan Mládek naštval své pražské kolegy, když mluvil o živnostnících jako parazitech na systému. Podle serveru Týden.cz tak pražská ČSSD apeluje na vedení strany, aby byl Mládek vyloučen ze stínové vlády.
19.03.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Mládek: Druhý pilíř projde transformací

 
Politik sociální demokracie Jan Mládek zůstal ve stínové vládě ČSSD na místě ministra financí. Po svých neuvážených výrocích např. o “živnostnících – parazitech“ byl však v ohrožení. iDNES.cz se stínovým ministrem udělala rozhovor o důchodech, euru, hospodářském růstu i dalších současných tématech.
04.05.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Jelikož jsem autokrat, jmenuji se stínovým premiérem, vysmál se Bělobrádek ČSSD

 
Hnutí ANO a lidovci se vysmáli nápadu ČSSD, jež si ustavila stínové mluvčí, kteří mají dohlížet a případně se vymezovat vůči ministrům koaličních partnerů. Zatímco z klubu ANO zaznělo, že si ČSSD ustavením této „stínové vlády” zřejmě neuvědomila, že už není v opozici, vicepremiér a šéf lidovců Pavel Bělobrádek zavtipkoval, že se v tomto duchu jmenuje stínovým premiérem.
06.05.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1583 článků)

Paraziti a „Honza Kapsa“. Dojatý Mládek na derniéře útočil na Sobotku a Babiše

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) poprvé promluvil poté, co premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) oznámil návrh na jeho odvolání z vlády. Mládek se hájí tím, že záležitosti, kvůli nimž byl v posledních dnech pod palbou kritiky, jsou jen na komunikační úrovni. Podle svých slov byl terčem mediální kampaně a předseda vlády se rozhodl nikoli na základě jeho výsledků, ale podle svých PR poradců. Připomeňme si i výroky a přezdívky, kterými se Mládek v minulosti „vyznamenal“.
20.02.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

ČSSD představila stínovou vládu, jejím předsedou je Sobotka

 
Stínovým ministrem financí se stal ekonomický expert ČSSD Jan Mládek, resort zahraničí získal místopředseda sněmovny Lubomír Zaorálek a vnitro Jeroným Tejc.
14.07.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2467 článků) , Jeroným Tejc (662 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Kandidát Mládek byl u Zemana. Ten mu prý dával otcovské rady

 
Kandidát na ministra průmyslu Jan Mládek z ČSSD se s prezidentem Milošem Zemanem shodl na přístupu k prolomení těžebních limitů v severních Čechách i v názoru na dostavbu Temelína. Mládek připustil částečné prolomení limitů. Oba politici jsou podle Mládka i pro výstavbu dalších bloků v jaderné elektrárně Temelín. Novinářům to po setkání se Zemanem oznámil Mládek.
23.01.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Mládek je v klidu: Sobotka ho nevyhodí

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) odevzdal dnes ráno premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) dopis, ve kterém dává funkci po neúspěchu v senátních volbách k dispozici. Řekl to novinářům před dnešním jednáním vlády. Sobotka již v sobotu uvedl, že jako předseda vlády nechce, aby Mládek po prohře ve volbách post ministra opustil.
17.10.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Mládek je dobrý ministr, říká Hanák. Jiní nedělají nic, ale dokážou to prodat novinám

 
Prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák a komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk v pátečních Událostech, komentářích České televize rozebírali, jaké šance na setrvání ve vládě má ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD). Ten dnes dostal poslední varování od premiéra a šéfa nejsilnější vládní strany Bohuslava Sobotky. Hosté se neshodli na tom, jak dobrým ministrem Mládek je.
03.07.2015 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Paroubek ministrem financí? Ohrožení pro stát, říká poslankyně

 
AKTUALIZOVÁNO V souvislosti se spekulacemi o tom, že by se měl Jiří Paroubek stát stínovým ministrem financí ČSSD se ParlamentníListy.cz obrátily na jeho kolegy z Rozpočtového výboru, co si o tom myslí a zda považují Paroubka dle svých vlastních zkušeností z výboru za kompetentní a ekonomicky erudovanou osobu, která by měla ve finanční oblasti zastupovat nejsilnější opoziční stranu.
09.05.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3623 článků)

ČSSD uspěla, na obraně bude mít náměstka

 
Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) získal do svého týmu posledního náměstka. Bude jím kandidát ČSSD Jakub Kulhánek (30), který dělal poradce předsedovi Sněmovny Janu Hamáčkovi (ČSSD) v době, kdy byl stínovým ministrem obrany.
05.02.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1736 článků) , Jan Hamáček (1255 článků)

Mládek byl dnes nečekaně na pohovoru u premiéra. Spekulace o jeho odvolání sílí

 
Spekulace o možném odvolání ministra průmyslu a obchodu ožily poté, co byl dnes dopoledne Jan Mládek (ČSSD) nečekaně na pohovoru u premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Mládek řekl, že si ho pozval premiér a že neví, kvůli čemu. „Politika je jízda na tygrovi,“ odvětil na dotaz, jestli počítá s tím, zda bude ve své funkci pokračovat. Informoval o tom server iDnes.cz.
05.06.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Ve stínové vládě je i Hašek a Škromach

 
Ačkoliv se spekulovalo, že Bohuslav Sobotka do stínové vlády nominuje jen své přízivce, nestalo se tak. Stínovým ministrem zemědělství je Michal Hašek, ministrem sociálních věcí pak Zdeněk Škromach.
27.05.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Nečas rozčílil komunistu: Vládě jde jen o penězovody

 
Premiér Petr Nečas dnes v Otázkách Václava Moravce řekl, že ministrem obrany by měl být nestraník a odborník na věc. Podle poslance Alexandra Černého, který je zároveň stínovým ministrem za KSČM, je to jen gesto, které má vést k udržení postů.
17.02.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků) , Václav Černý (57 článků)

Lakujete situaci na růžovo, nařkl Hegera stínový ministr zdravotnictví

 
Finanční stabilizace českého zdravotnictví, to bude cílem nového ministra zdravotnictví Martina Holcáta. V druhé části pořadu Otázky Václava Moravce o tom diskutoval spolu s bývalým ministrem Leošem Hegerem a stínovým ministrem Svatoplukem Němečkem.
21.07.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1270 článků)

Mládek z ČSSD slíbil: Boháči přiznají majetek. Reformu zrušíme

 
Stínový ministr financí Jan Mládek (ČSSD) dostal seznam zakázaných slov, která již nesmí před novináři vyslovit. Podle informací páteční MF Dnes je jich třicet a jsou mezi nimi i pověstní paraziti. K těm jednou Mládek přirovnal živnostníky. V rozhovoru pro deník také poodkryl, co možná příští vláda ČSSD chystá pro občany. Budou muset propočítat, co všechno vlastní.
03.05.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)