Článek

Pražák (ANO): V záplavě špatných zpráv jedna dobrá

 
Komentář na facebookovém profilu k družstevnímu bydlení.
24.06.2022 07:40 |

podobné články

Podobné články

Ministr Hamáček: V záplavě špatných zpráv alespoň něco pozitivního

 
Od pondělí 1. března se v České republice opět zpřísnila opatření, nově se například nesmí cestovat mezi jednotlivými okresy. Výjimky jsou povoleny například jen při cestách do zaměstnání, k lékaři či pro návštěvy úřadů. Ministr Hamáček ocenil občany, kteří podle jeho slov opatření dodržují. To je prý v současné záplavě špatných zpráv, alespoň něco pozitivního.
04.03.2021 20:35 |

podobné články

Novinář, který píše o covidu: Tolik hnusných nadávek. Nezvykl jsem si

 
Česká společnost nadále zůstává rozdělená. Své o tom vědí i novináři, kterým denně chodí nenávistné e-maily a čtou si urážky na sociálních sítích. Žurnalisté jsou často poslové špatných zpráv a lidé si na nich často vylévají vztek. V časech koronavirové pandemie už mají špatných zpráv plné zuby a novináři jim pak poslouží jako hromosvod. V minulosti byli poslové špatných zpráv dokonce připravováni o hlavu.
22.03.2021 08:30 |

podobné články

10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit jako Bůh!

 
Téměř každý vidlák si myslí, že když Pražák přijede do jakékoliv vesnice (všechno na východ od Prahy je vesnice), sklidí jenom výsměch a pohrdání. To ale není v žádném případě pravda! Tohle je 10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit naprosto skvěle!
16.09.2016 23:05 |

podobné články

Smrt Rafaela Pražáka: Princezna Angelína přišla o otce své dcery, jak to bude s pohřbem

 
Dva dny po svých 58. narozeninách zemřel 11. prosince český herec Rafael Pražák. Známý je ze seriálu Atentát nebo z filmů Jak ukrást Dagmaru či Byl jednou jeden polda II. Pražák dříve žil s herečkou Danou Bartůňkovou (64), která je známá jako princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty. Pražák zemřel po infekci koronavirem.
03.01.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Dana Bartůňková (31 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků) , Rafael Rafael (28 článků)

Covid: Česko je promořené. A to je dobře. Překvapivé info vědce

 
Profesor Vojtěch Thon, imunolog, v rozhovoru pro Deník N uvedl, že v záplavě špatných a ještě horších zpráv o nemoci covid-19 v Česku existuje i jedna dobrá zpráva. Stále více lidí si na nemoc covid-19 tvoří imunitu tím, že si nemocí sami projdou. Jen za středu bylo covid pozitivních téměř 15 tisíc lidí, přesněji řečeno 14 968. Zdá se ale, že nemoc mohlo prodělat mnohem víc lidí, než se oficiálně uvádí.
22.10.2020 07:15 |

podobné články

Migranti jsou pro nás poslové špatných zpráv, uvedl světoznámý sociolog

 
Slavný polsko-britský sociolog Zygmunt Bauman uvedl v exkluzivním rozhovoru pro iDNES.cz, že migranti jsou pro nás poslové špatných zpráv. Strach z migrace podle něj ukazuje na velké změny ve společnosti. Poukázal i na komunikační technologie, které prý náš problém nevyřeší, ale dělají z nás spíše ignoranty.
27.08.2015 16:51 |

podobné články

Ochrnutý skokan: Vánoce stráví s rodinou

 
Tři týdny uplynuly od hrozivého pádu Samuela Kocha (23), který v německé show „Wetten, dass…“ (Vsaďte se, že…) nezvládl skok na odpružených chůdách. Mladík zřejmě už nikdy nebude chodit. V záplavě špatných zpráv mu však nyní sdělili alespoň jednu dobrou. Bude moci strávit Vánoce se svou rodinou!
22.12.2010 17:10 |

podobné články

Měnová reforma nehrozí. Ale v zahraničí by se neměly podceňovat signály rozvratu bankovnictví

 
V záplavě špatných zpráv současnosti je tahle z kategorie těch dobrých. Krádeže prostřednictvím měnové reformy, která se u nás odehrála před 60 lety, se podle analytičky Markéty Šichtařové obyvatelé České republiky rozhodně bát nemusejí. Tyto desítky let staré události, kdy lidé v tehdejším Československu přišli ze dne na den o drtivou většinu svých úspor, zůstávají jen historickým připomenutím.
01.06.2013 14:35 |

podobné články

Ministr Hamáček: Podle hlášení z terénu od policie drtivá většina lidí respektuje opatření. Děkuji za to

 
V záplavě špatných zpráv alespoň něco pozitivního. Ukazuje se, že protiepidemická opatření dodržujete. A my vám za to moc děkujeme!
04.03.2021 13:10 |

podobné články

Češi se bouří: K prohibici dokopal Hegera až otrávený Pražák!

 
Od pátečních 19 hodin je v Česku vyhlášena částečná prohibice. Týká se veškerého chlastu s obsahem akoholu 20 % včetně a výš. Lidé si ale stěžují, že vláda prohibici vyhlásila až poté, co se objevil první otrávený Pražák!
15.09.2012 18:05 |

podobné články

7 věcí, které si Pražák nikdy nepřizná, protože by se mu zhroutil svět!

 
Pražáci jsou páni tvorstva, a když už to nedávají najevo, tak si to alespoň myslí. Kdyby tak tušili to, co zbytek republiky považuje za samozřejmost… Co nafoukaný Pražák neví a neměl by se v zájmu svého duševního zdraví nikdy dozvědět?
23.10.2014 08:40 |

podobné články

Numerolog Josef Pražák: Kdy zemřete, vám nesmím prozradit!

 
Svět čísel neznamená jen u většiny lidí neoblíbenou matematiku, ale také nezbytný materiál pro numerology. Ti mohou na jejich základě nahlédnout nejen do nitra každého z nás, ale také do budoucnosti. Co vše se dá z čísel vyčíst, přiblížil čtenářům Nedělního Aha! známý numerolog Josef Pražák.
26.10.2014 05:10 |

podobné články

Numerolog Josef Pražák: Kdy zemřete, vám nesmím prozradit!

 
Svět čísel neznamená jen u většiny lidí neoblíbenou matematiku, ale také nezbytný materiál pro numerology. Ti mohou na jejich základě nahlédnout nejen do nitra každého z nás, ale také do budoucnosti. Co vše se dá z čísel vyčíst, přiblížil čtenářům Nedělního Aha! známý numerolog Josef Pražák.
27.10.2014 08:05 |

podobné články

Rapl roku! Pražák spálil auto pro dceru, chtěl tím vytočit manželku. O co tady jde?

 
Pomsta je sladká, tímhle heslem se zřejmě řídil nejmenovaný Pražák, který najust manželce spálil auto, které společně koupili dceři.
06.08.2015 15:56 |

podobné články

10 profesí, které by Pražák nikdy nezvládl

 
Pražáci nezvládají plno věcí, které jsou pro zbytek republiky naprostou samozřejmostí a trapnou fraškou, nad kterou se ani nepozastaví. Ale na to si tak nějak ostatní dávno zvykli. Na co si ovšem nezvyknu já a rozhodně ne lidé z Ostravska, jsou jejich levé ručičky. Pražákům smrdí tvrdá a špinavá práce, a tak to za ně musí dělat zocelení Ostraváci. Já vám teď prozradím, o jaká povolání by Pražák nezavadil ani omylem.
04.08.2016 13:25 |

podobné články

Humplík (ODS): Řidič není sprosté slovo

 
Stejně jako není sprosté slovo „Pražák“. Jsem Pražák a řidič současně a nechci na tom nic měnit. Obě slova patří k mému životu, k životu mojí ženy, mojí rodiny.
10.12.2016 13:05 |

podobné články

Zemřel fotograf slavných Michal Pražák (†66): Odešel velmi náhle

 
Znaly ho snad všechny populární osobnosti českého showbyznysu. Fotograf Michal Pražák (†66) nechyběl na žádné společenské akci, na všechny se usmíval a byl k nim milý. V pondělí bohužel zemřel, spekuluje se o srdečních problémech. Jak na něj vzpomínají slavní?
19.08.2021 11:30 |

podobné články

Václav Souček: Dopady aneb O dobrých a špatných zprávách

 
Jak známo, uhelné haldy rády setrvale doutnají, jak známo, ostravské laguny jsou plné škodlivin. Stejně neblaze působí na psychiku každodenní spršky špatných zpráv; citlivější a hloubavé povahy rády pesimismu – či t. zv. blbé náladě – podléhají.
11.03.2015 17:31 |

podobné články

Kloubková je těhotná, Vrbová už porodila!

 
Díkybohu, že se v záplavě smutných předvánočních zpráv objevily i dvě veselé. Jedna se týká moderátorky »nováckých« zpráv Kristiny Kloubkové (35), která oznámila, že je těhotná. „Je to tak, s mým partnerem jsme moc šťastní,“ prozradila Kloubková, která žije s choreografem a bývalým tanečníkem Karlem Moravcem (35).
23.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (516 článků)