Článek

Pražák (ANO): Nic není, na nic se neptejte, na nic vám neodpovíme. To jsem od vás slyšel

 
Projev na 105. schůzi Poslanecké sněmovny 11. června 2024 ke digitální podobě stavebního řízení.
11.06.2024 20:05 |

podobné články

Podobné články

10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit jako Bůh!

 
Téměř každý vidlák si myslí, že když Pražák přijede do jakékoliv vesnice (všechno na východ od Prahy je vesnice), sklidí jenom výsměch a pohrdání. To ale není v žádném případě pravda! Tohle je 10 důvodů, proč se bude Pražák ve vidlákově cítit naprosto skvěle!
16.09.2016 23:05 |

podobné články

Smrt Rafaela Pražáka: Princezna Angelína přišla o otce své dcery, jak to bude s pohřbem

 
Dva dny po svých 58. narozeninách zemřel 11. prosince český herec Rafael Pražák. Známý je ze seriálu Atentát nebo z filmů Jak ukrást Dagmaru či Byl jednou jeden polda II. Pražák dříve žil s herečkou Danou Bartůňkovou (64), která je známá jako princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty. Pražák zemřel po infekci koronavirem.
03.01.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Dana Bartůňková (31 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků)

Bývalý přítel Shopaholicadel David Pražák: Po rozchodu se mu začalo dařit s dlužníkem Datlem

 
Expřítel Shopaholicadel, David Pražák, ukazuje den co den, jak se má po rozchodu dobře. Má dvě práce a nyní společně s Markem Valáškem alias Datlem začali sázet. Na Instagram oba dva sdíleli, jaké peníze jim to vynáší. Pražák si dokonce brousí zuby na nové auto. 
16.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (79 článků) , David David (1933 článků) , David David (1447 článků)

Nedbálek (ČS): Neptejte se, co slibuji, ale co jsem dokázal

 
Heslo jednoho mého protikandidáta, kterého si nesmírně vážím, je zkráceně: Neptejte se, co slibuji, ale co jsem dokázal, tak si dovolím toto heslo použít alespoň v názvu.
20.09.2014 09:30 |

podobné články

Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání

 
Chodíte-li do práce s odporem, každé ráno se probouzíte s bolestmi žaludku, nerozumíte si s kolegy a vaše pracovní náplň vás upřímně ani moc nebaví, pak by vám možná prospěla změna zaměstnání, se kterou by se do vašeho života vnesl úplně nový nádech. Nikde není psáno, že na tomtéž místě musíte zůstat věčně. Pokud se trápíte, práce vám nejde, nebaví vás nebo se na pracovišti jednoduše necítíte dobře, nemá cenu čekat na zázrak, že se to třeba jednoho dne změní. S největší pravděpodobností ne. Jestliže se poznáte v následujících signálech, pak byste se měli vážně zamyslet, jestli by nebylo od věci odejít. Uvidíte, že vám změna zaměstnání jedině prospěje! Jak poznáte, že by vám prospěla změna zaměstnání? Našli jsme pro vás několik signálů, které naznačují, že vaše stávající práce není nic pro vás. Nebojte se tedy upřímně zamyslet nad tím, jestli má vaše aktuální zaměstnání právě ve vašem případě dobré vyhlídky do budoucna. Vaše pracovní náplň vás nenaplňuje Den co den děláte tu samou činnost, kterou vykonáváte tak nějak ze setrvačnosti. Pracovní náplň vám vůbec nic neříká, nebaví vás a zadané úkoly plníte spíše s odporem, což se mnohdy projeví i na výsledcích. Zkrátka to není to pravé ořechové, čemu byste se chtěli věnovat. Tak proč setrváváte na místě, které je pro vás spíše přítěží? Má cenu chodit každý den do práce, kde vás nutí dělat to, čemu nerozumíte, v čem se neorientujete a co vás nenaplňuje? My říkáme jednoznačné ne! Nekomunikujete s kolegy Nezáleží na tom, zda pracujete jednotlivě nebo jste součástí nějakého týmu. Se svými kolegy zkrátka vycházet musíte, protože v práci je to především o lidech. Pokud ve vás vaši kolegové vzbuzují špatní pocity, nerozumíte si s nimi a v podstatě spolu v práci ani nekomunikujete, pak je více než logické, že se vám v zaměstnání nelíbí.... Čtěte více Příspěvek Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Humplík (ODS): Řidič není sprosté slovo

 
Stejně jako není sprosté slovo „Pražák“. Jsem Pražák a řidič současně a nechci na tom nic měnit. Obě slova patří k mému životu, k životu mojí ženy, mojí rodiny.
10.12.2016 13:05 |

podobné články

Minářovo komando nedostudovaných vyráží přesvědčovat venkov. Neptejte se, kam ho pošlou lidi v Ostravě, prosí profesor Jan Keller

 
ROZHOVOR Jak asi Mikuláše Mináře přivítají v Ostravě? „Jenom se mne, prosím vás, neptejte, kam ho pošlou potom. Máme na to tady u nás v kraji hned několik destinací…“ Známý sociolog, profesor Jan Keller říká, že aktuální plány spolku Milion chvilek zbavují politické strany jakéhokoliv smyslu. „K čemu jsou strany, které potřebují komando nedostudovaných studentů k tomu, aby se udržely v Parlamentu?“ A náš nový „zelený úděl“? „Plány Evropské komise mne začnou zajímat až v okamžiku, kdy prozradí, jak chce bez omezení svobody trhu přimět výrobce, aby se spokojili s nižším ziskem. Dokud toto neosvětlí, jedná se pouze o pohádkově honorovaná slohová cvičení.“
09.01.2020 18:45 |

podobné články

Chcete názor na partnera? Neptejte se nezadaných přátel

 
Na názor o partnerovi se neptejte nezadaných.
22.05.2013 10:35 |

podobné články

Pražák (ANO): Je nejvyšší čas, aby po dvanácti letech došlo v Libereckém kraji ke změně

 
Hnutí ANO v Libereckém kraji oficiálně podalo kandidátky do krajských voleb a voleb do části senátu, které se uskuteční ve dnech 20. a 21. září 2024. Kandidátem na hejtmana bude, jak již bylo dříve avizováno, poslanec a neuvolněný semilský místostarosta David Pražák. Ve volebním obvodu číslo 35, který zahrnuje Jablonecko a Semilsko, se bude o post senátora ucházet bývalý primátor Jablonce nad Nisou Milan Kroupa.
17.07.2024 10:25 |

podobné články

Osobnosti: David David (1933 článků) , David David (1447 článků)

Numerolog Josef Pražák: Kdy zemřete, vám nesmím prozradit!

 
Svět čísel neznamená jen u většiny lidí neoblíbenou matematiku, ale také nezbytný materiál pro numerology. Ti mohou na jejich základě nahlédnout nejen do nitra každého z nás, ale také do budoucnosti. Co vše se dá z čísel vyčíst, přiblížil čtenářům Nedělního Aha! známý numerolog Josef Pražák.
26.10.2014 05:10 |

podobné články

Numerolog Josef Pražák: Kdy zemřete, vám nesmím prozradit!

 
Svět čísel neznamená jen u většiny lidí neoblíbenou matematiku, ale také nezbytný materiál pro numerology. Ti mohou na jejich základě nahlédnout nejen do nitra každého z nás, ale také do budoucnosti. Co vše se dá z čísel vyčíst, přiblížil čtenářům Nedělního Aha! známý numerolog Josef Pražák.
27.10.2014 08:05 |

podobné články

10 profesí, které by Pražák nikdy nezvládl

 
Pražáci nezvládají plno věcí, které jsou pro zbytek republiky naprostou samozřejmostí a trapnou fraškou, nad kterou se ani nepozastaví. Ale na to si tak nějak ostatní dávno zvykli. Na co si ovšem nezvyknu já a rozhodně ne lidé z Ostravska, jsou jejich levé ručičky. Pražákům smrdí tvrdá a špinavá práce, a tak to za ně musí dělat zocelení Ostraváci. Já vám teď prozradím, o jaká povolání by Pražák nezavadil ani omylem.
04.08.2016 13:25 |

podobné články

Expartner Shopaholicadel jako Babiš před volbami: Vsaďte si, vyhraju vám spoustu peněz, láká David Pražák před svým zápasem

 
Davida Pražáka čeká již v sobotu jeho životní zápas v Clash of the Stars. V kleci se utká s Ondřejem Untermüllerem, známým jako Kluk s kamením. Pražák je sebevědomý a na zápas si věří. Dokonce natolik, že láká na svém Instagramu fanoušky, aby si na něj vsadili a vydělali tak pořádný balík peněz. 
10.06.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1933 článků) , David David (1447 článků)

Nenažraný developeři, šermoval Stropnický grafem. Slyšel o svém zámku, prý „plácání“

 
Jedním z palčivých témat vrcholící předvolební kampaně v Česku je otázka bydlení. Ceny bytů dlouho prudce rostou už i mimo Prahu a řada mladých lidí zjišťuje, že si vlastní byt pořídí jen těžko. Co s tím? Ekonomický expert ODS má jasno. Developeři musí stavět víc bytů, musí k tomu dostat podmínky. Když to slyšel kandidát ČSSD do Sněmovny Matěj Stropnický, vypěnil. „Developeři jsou strašně nenažraný!“ Když to Skopeček slyšel, vyrazil do rázného protiútoku. Nahlédněte.
29.09.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (663 článků)

Češi se bouří: K prohibici dokopal Hegera až otrávený Pražák!

 
Od pátečních 19 hodin je v Česku vyhlášena částečná prohibice. Týká se veškerého chlastu s obsahem akoholu 20 % včetně a výš. Lidé si ale stěžují, že vláda prohibici vyhlásila až poté, co se objevil první otrávený Pražák!
15.09.2012 18:05 |

podobné články

7 věcí, které si Pražák nikdy nepřizná, protože by se mu zhroutil svět!

 
Pražáci jsou páni tvorstva, a když už to nedávají najevo, tak si to alespoň myslí. Kdyby tak tušili to, co zbytek republiky považuje za samozřejmost… Co nafoukaný Pražák neví a neměl by se v zájmu svého duševního zdraví nikdy dozvědět?
23.10.2014 08:40 |

podobné články

Rapl roku! Pražák spálil auto pro dceru, chtěl tím vytočit manželku. O co tady jde?

 
Pomsta je sladká, tímhle heslem se zřejmě řídil nejmenovaný Pražák, který najust manželce spálil auto, které společně koupili dceři.
06.08.2015 15:56 |

podobné články

Zemřel fotograf slavných Michal Pražák (†66): Odešel velmi náhle

 
Znaly ho snad všechny populární osobnosti českého showbyznysu. Fotograf Michal Pražák (†66) nechyběl na žádné společenské akci, na všechny se usmíval a byl k nim milý. V pondělí bohužel zemřel, spekuluje se o srdečních problémech. Jak na něj vzpomínají slavní?
19.08.2021 11:30 |

podobné články

David Pražák vysvobozený od útlaku Shopaholicadel: Konečně můžu svobodně dýchat a sám se rozhodovat, raduje se

 
Bývalý přítel Shopaholicadel David Pražák se po rozchodu s touto bizarní influencerkou cítí jako znovuzrozený. Na svém Instagramu se rozepsal o tom, jaké to je být znovu svobodný, a popsal své plány do budoucna. Čeká ho zápas v Clash of the Stars, kde by se měl utkat s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. Poté má v plánu rozjet svou kariéru influencera. 
08.05.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: David David (1933 článků) , David David (1447 článků)