Článek

Právník modeluje absurdní situace: Neočkovaný civilista a neočkovaný policista...

 
Expert na zdravotnické právo Ondřej Dostál v pořadu Benešovský Impuls uvedl, že všechny plošné nástroje a donucovací prostředky k očkování jsou nesprávné. Podle něj je zásadní dobrovolnost. Vyjádřil se také k podané žalobě proti opatřením zavedeným předchozí vládou.
04.01.2022 18:20 |

podobné články

Podobné články

Její extrémní hrudník je výsledkem dvou operací, zbytek těla si Zugarová modeluje sama

 
Poprsí si nechala Julie Zugarová  (28) přifouknout hned dvakrát a o přirozené plnosti jejích rtů by se dalo jistě také polemizovat, jinak ale finalistka České Miss 2009 svou postavu modeluje klasicky a postaru cvičením.
18.08.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (88 článků)

Neočkovaný, 32 let. Neočkovaný, 36 let. Neočkovaný, 42 let. Lékař hlásí z covid oddělení

 
„Špičkový tým intenzivistů dělá vše, co je v jejich silách a možnostech současné medicíny, aby pomohl v boji o život kriticky nemocných pacientů. Boj o život u lidí, kteří se svobodně rozhodli nepodstoupit očkování proti covidu. Aktuálně narůstající počty nově nakažených osob zcela jasně signalizují, že se schyluje k strašlivému průšvihu,“ píše na svém facebookovém profilu s odvoláním na Iniciativu Sníh lékař Michal Sojka.
21.11.2021 20:50 |

podobné články

Neočkovaný, neočkovaný, neočkovaný. Sestra probírá covid-pacienty

 
Zdá se, že aktuální covidová vlna slábne. Místo 25 tisíc nově covid pozitivních za jeden den, přibylo v sobotu 9 tisíc a v neděli něco málo přes 4 tisíce. Lékaři a sestry mají ale pořád plné ruce práce a pacienti jim bohužel umírají pod rukama. V neděli jich ve spojitosti s covidem zemřelo 100. Na jednotkách intenzivní péče končí v drtivé většině neočkovaní lidé. I čtyřicátníci. A zdravotníci nechápou, proč vlastně lidé očkování proti nemoci covid-19 odmítají.
13.12.2021 09:35 |

podobné články

Při útocích na Izralece zemřeli dva Palestinci: Jednoho z nich zabil civilista

 
Dva Palestinci v sobotu zemřeli při útocích na Izraelce. Jednoho útočníka zabil napadený ozbrojený civilista u Hebronu na palestinském Západním břehu Jordánu, druhého policista v Jeruzalémě.
17.10.2015 09:35 |

podobné články

Z KLDR uprchli na jih voják a civilista. Vzali si na to člun

 
Dva Severokorejci v sobotu uprchli do Jižní Koreje v člunu přes Žluté moře, informovala agentura Jonhap s odvoláním na jihokorejský vládní zdroj. Námořní hranici překonal vojenský důstojník a civilista. Jde o první případ útěku z KLDR od dubna, kdy se uskutečnil summit mezi nejvyššími představiteli obou Korejí.
19.05.2018 08:20 |

podobné články

Neočkovaný Etzler (56) si sype popel na hlavu: Psycholog ho za kajícnou zprávu chválí

 
Velmi kajícnou zprávu napsal z nemocnice v České Lípě svým fanouškům na instagram neočkovaný herec Miroslav Etzler (56). Nakazil se covidem a s těžkým průběhem skončil na kyslíku. Psycholog Jan Kulhánek vysvětlil, proč může být  veřejné přiznání takové chyby prospěšné.
27.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Neočkovaný Miroslav Etzler (56) bojující s covidem: Drsný vzkaz od bratra!

 
Poté, co neočkovaný herec Miroslav Etzler (56) oznámil, že trpí těžkým případem covidu-19 s oboustranným zápalem plic, se pozornost obrátila i na jeho bratra Tomáše (58). Novinář totiž dříve prohlásil, že „neočkovaní neumírají dost rychle“. Starší z bratrů si ale popel na hlavu nenasypal: herec a táta malého syna je podle něj bezohledný sobec.
29.11.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Neočkovaný dá na lůžku přednost očkovanému. Pirátský Dostál: Zajímavé

 
Dostane se naše dělení společnosti na preferované a méněcenné do fáze, kdy neočkovaný bude muset uvolnit lůžko v nemocnici? Zásadní otázky, na které odpovídá expert na zdravotní právo Ondřej Dostál. Ten byl hostem Jany Bobošíkové v pořadu Aby bylo jasno. Přinášíme kompletní přepis jejich rozhovoru.
02.12.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (796 článků)

Neočkovaný Etzler (56) bojující v nemocnici s covidem: Splnil se mi tady sen!

 
Miroslav Etzler (56) je stále v péči zdravotnického personálu nemocnice v České Lípě. Nakazil se covidem a jako neočkovaný má velmi těžký průběh. I když si teď sype popel na hlavu, tak bez sestřiček a kyslíkové masky se neobejde. Přesto všechno dokáže i zajímavě vtipkovat.
05.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Vláda vzkazuje: Pokud neočkovaný chytí covid, léčbu si zaplatí. Singapur zkouší další přitvrzení

 
Singapur stejně jako další světové země hledá správný postup, jak motivovat lidi, aby se nechali očkovat. Zatímco některé státy sáhly po odměnách, Singapur se vydal poněkud jinou cestou a pohrozil, že pokud se někdo neočkovaný nakazí covidem-19, bude si léčbu hradit sám, kdežto očkovaným lidem ji zaplatí stát, uvedl list Daily Mail.
09.12.2021 21:30 |

podobné články

Neočkovaný táta pěti dětí podlehl covidu: Martinova (†50) smrt přiměla manželku jít na vakcínu

 
Neočkovaný otec sedmi dětí (50) podlehl těžkému covidu jen několik dní před Vánoci. Rodina nyní kvůli uzamčenému bankovnímu účtu do konce roku závisí na penězích ze sbírek. Zdrcená manželka Tracey (45) se po traumatické zkušenosti rozhodla vakcínu proti koronaviru dál neoddalovat, ke stejnému kroku vede i své děti.
25.12.2021 05:20 |

podobné články

Neočkovaný kamioňák zemřel na covid. Matka poslala emotivní vzkaz protestujícím řidičům

 
Centrum kanadské Ottawy blokují kamiony, tzv. Konvoj svobody je protestní akcí proti vládním opatřením spojeným s covidem-19. Demonstrace prvotně vyvolalo vyhlášení povinného očkování pro řidiče mířící do Kanady. Akce však přerostla ve výstup proti všem restrikcím i vládě premiéra Justina Trudeaua. Ne všichni sdílí názor demonstrantů, pro stanici CNN nabídla komentář Marg Makinsová, její neočkovaný syn, řidič kamionu David Mitchell, podlehl covidu-19.
11.02.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David Mitchell (5 článků) , David Mitchell (5 článků) , David Mitchell (6 článků) , David Mitchell (9 článků) , David Mitchell (5 článků) , David Mitchell (4 články)

Absurdní cenzura v Arábii: Obléct, schovat, zakrýt! Jak dopadla Shakira?

 
Cenzoři v muslimských zemích dali rčení o jiném kraji a mravu nový, absurdní rozměr. Tak prudérní zásahy do umělecké tvorby jsou absurdní a k smíchu. Posuďte sami…
25.06.2017 05:20 |

podobné články

Absurdní cenzura v Arábii: Obléct, schovat, zakrýt! Jak dopadla Shakira?

 
Cenzoři v muslimských zemích dali rčení o jiném kraji a mravu nový, absurdní rozměr. Tak prudérní zásahy do umělecké tvorby jsou absurdní a k smíchu. Posuďte sami…
29.06.2017 14:55 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

U Balatonu se střílelo. Zemřeli dva lidé

 
Dva lidé, policista a civilista, zahynuli ve středu ráno při přestřelce v maďarském městě Alsóörs u jezera Balaton. Informuje o tom server Népszava.
04.08.2010 08:15 |

podobné články

Islamisté útočili v Káhiře i Alexandrii, zabili jednoho policistu

 
Při bombovém útoku v egyptské metropoli, za kterým nejspíš stojí islamisté, zahynul v neděli policista. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na prohlášení ministerstva vnitra. Další dva policejní důstojníci a jeden civilista utrpěli zranění. K útoku došlo i v Alexandrii, radikálové tam u místního kostela postřelili policistu a tři civilisty.
06.04.2015 08:36 |

podobné články

V Texasu se střetly motorkářské gangy, v přestřelce zemřelo devět lidí

 
Přestřelka několika soupeřících motorkářských gangů v neděli skončila devíti mrtvými a téměř dvěma desítkami zraněných. Motorkáři se v baru v texaském městě Waco sešli, aby se dohodli o novém vymezení území. Mezi mrtvými ani zraněnými není žádný civilista ani policista.   Policie v souvislosti s násilnostmi zadržela 192 lidí, které obvinila z účasti na organizovaném zločinu.
18.05.2015 08:41 |

podobné články

Domina z Gymplu Benešová takhle modeluje svou sexy postavičku. Chce se líbit Matonohovi

 
Po porodu dcery Lary (1) se Lucie Benešová  (38) nespoléhá pouze na to, že v těhotenství nabraná kila shodí běháním kolem malé ratolesti, ale cíleně na své postavě pracuje. Jelikož herečka ze srdce nenávidí posilovny, pořídila si speciální vibrační přístroj domů.
06.03.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (246 článků)