Článek

Právníci Strausse-Kahna popírají nabídky pro rodinu pokojské

 
Právníci Dominiqua Strausse-Kahna ve středu popřeli zprávy, že by se snažili o mimosoudní vyrovnání s rodinou pokojské, která bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) obvinila z pokusu o znásilnění.
25.05.2011 20:15 |

podobné články

Podobné články

FUJ! Sperma Strausse-Kahna potřísnilo šaty pokojské

 
Američtí vyšetřovatelé objevili stopy spermatu bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna na oblečení hotelové pokojské, kterou se měl údajně pokusit znásilnit. Informují o tom v pondělí server Mail Online a agentura AFP.
24.05.2011 09:55 |

podobné články

Zastavte úniky z vyšetřování, žádají právníci Strausse-Kahna

 
Právníci bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna obvinili newyorskou policii, že nechává unikat informace z vyšetřování jejich klienta a tím poškozuje jeho práva.
26.05.2011 20:20 |

podobné články

Domácí vězení pro Strausse-Kahna. Ano, ale za 1 milion dolarů!

 
Newyorský soud ve čtvrtek rozhodl, že bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna propustí na kauci jeden milion dolarů (17,1 milionu korun). Strauss-Kahn je obviněn z pokusu o znásilnění hotelové pokojské, informuje agentura Reuters.
19.05.2011 22:45 |

podobné články

Dvojník Strausse-Kahna se v řecké reklamě vrhá na pokojskou

 
Aféra bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, kterého čeká v New Yorku soud pro údajné znásilnění hotelové pokojské, se už dostala i do řecké televizní reklamy na bramborové lupínky.
09.06.2011 21:10 |

podobné články

ZVRAT v kauze Strausse-Kahna! ŽALOBCE není schopen OBVINĚNÍ DOKÁZAT!

 
Americká prokuratura údajně požádá soudce, aby zbavil bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna všech obvinění v případu znásilnění hotelové pokojské. Informuje o tom v neděli deník New York Post s odvoláním na nejmenovaný zdroj.
21.08.2011 17:35 |

podobné články

Milion dolarů pro ´oběť´ má uchránit Strausse-Kahna od procesu

 
Přátelé bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, který byl obviněn mimo jiné z pokusu o znásilnění, údajně kontaktovali rodinu jeho ´oběti´ ve snaze pokusit se o mimosoudní vyrovnání. Nabízejí prý víc než milion dolarů.
24.05.2011 19:30 |

podobné články

Sperma Strausse-Kahna objeveno na šatech pokojské

 
Na šatech pokojské, kterou údajně sexuálně napadl bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn, se našly stopy spermatu.
23.05.2011 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Pokojské v New Yorku dostanou "tlačítko Strausse-Kahna"

 
Pokojské v newyorských hotelích dostanou tísňové tlačítko, kterým si přivolají pomoc, pokud je bude ve službě někdo obtěžovat nebo se je pokusí znásilnit. Píše to ve středu deník New York Post.
08.02.2012 15:55 |

podobné články

Návrat Strausse-Kahna do politiky? Téměř polovina Francouzů je pro

 
Podle francouzského deníku by si politický comeback Strausse-Kahna přálo 49 procent dotázaných, zatímco 45 procent ho odmítá. Pro návrat jednoho z bývalých favoritů francouzských prezidentských voleb je 60 procent příznivců francouzské levice.
03.07.2011 12:20 |

podobné články

Skandálního Strausse-Kahna poprvé vyslýchala francouzská policie

 
Bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna dnes poprvé vyslýchala francouzská policie, a to kvůli trestnímu oznámení, které na něj pro pokus o znásilnění podala novinářka Tristane Banonová.
12.09.2011 13:25 |

podobné články

Šéfa MMF Strausse-Kahna zatkli v USA za sexuální napadení

 
Newyorský žalobce v neděli obvinil šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna z pokusu o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaného trestného činu. Strauss-Kahn se prý pokusil donutit násilím k sexu hotelovoun pokojskou.
15.05.2011 09:00 |

podobné články

Zatčení Strausse-Kahna: MMF bez vedení, schůzka s Merkelovou zrušena

 
Mezinárodní měnový fond (MMF) se po sobotním zatčení a obvinění svého výkonného ředitele Dominiqua Strausse-Kahna ze sexuálního napadení ocitá bez nejvyššího vedení právě v době, kdy se má podílet na řešení eskalující dluhové krize Řecka a dalších ohrožených zemí eurozóny.
15.05.2011 13:10 |

podobné články

MMF uvažuje o odvolání Strausse-Kahna

 
Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) uvažuje o odvolání šéfa organizace Dominiqua Strausse-Kahna kvůli jeho sexuálnímu skandálu. Agentuře Reuters to ve středu sdělil obeznámený zdroj.
18.05.2011 04:30 |

podobné články

Spekulace tisku: Žena, která obvinila Strausse-Kahna, je HIV pozitivní

 
Pokojská z newyorského hotelu, která obvinila šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna z pokusu o znásilnění, je možná nakažená virem HIV, nebo už má AIDS.
18.05.2011 14:30 |

podobné články

´Klíče´ od pokoje mohou Strausse-Kahna zachránit i potopit

 
Klíče od pokoje by podle deníku The New York Times (NYT) mohly skrývat důležité informace o případu šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna obviněného ze sexuálního útoku na pokojskou v newyorském hotelu Sofitel.
18.05.2011 15:50 |

podobné články

Soudce nařídil propuštění Strausse-Kahna do domácího vězení

 
Newyorský soudce v pátek nařídil propuštění bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna z vazby. Ekonom bude poslán do domácího vězení na Manhattanu, informuje agentura Reuters.
20.05.2011 22:15 |

podobné články

Francouzská spisovatelka obvinila Strausse-Kahna ze znásilnění

 
Francouzská novinářka a spisovatelka Tristane Banonová podala v úterý trestní oznámení na bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna. Obvinila ho z pokusu o znásilnění, informuje agentura Reuters.
05.07.2011 19:00 |

podobné články

Američané natočili epizodu seriálu Zákon a pořádek podle případu Strausse-Kahna

 
Americká televize NBC natočila epizodu seriálu Zákon a pořádek podle kauzy bývalého předsedy Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna. Informuje o tom v pátek agentura AFP.
12.08.2011 22:45 |

podobné články

Prokurátor si předvolal pokojskou. Odejde Strauss-Kahn bez trestu?

 
V ovzduší dohadů o brzkém odložení případu bývalého výkonného ředitele Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna ad acta si newyorský prokurátor na dnešek předvolal ženu, která Strausse-Kahna obviňuje ze sexuálního násilí.
22.08.2011 09:40 |

podobné články