Článek

Pravidelné lekce jógy s Patricií Pagáčovou: Podívejte se, jak posiluje hvězda SuperStar

 
Patricie Pagáčová si pro své fanoušky připravila v době karantény milé překvapení. Společně se svou švagrovou začala předcvičovat jógu. Dnes byl do světa vypuštěn první díl a fanoušci si ho nemohou vynachválit.
06.04.2020 19:20 |

podobné články

Podobné články

Uvolněte tělo i mysl pomocí jógy

 
Jóga je slovíčko složené ze čtyř písmen, ale přitom existuje několik druhů jógy. A každá účinkuje odlišně. Zatímco jedna může být zaměřená na zhubnutí pár kilo, jiná na pročištění organismu, tišení bolesti zad či celkové zklidnění. Jóga je především prastará nauka, která spojuje tělesné i duševní cvičení. Vznikla před více než 5 tisíci lety v Indii a samotné slovo pochází ze sanskrtu: jazyk, který zaznamenává mnoho posvátných textů jogínů a znamená sjednocení. Pod tímto slovíčkem se také rozumí určitý životní styl. Pochopení vlastního Já   Díky jógy je možné porozumět vlastnímu Já a naučit se naslouchat. Je to způsob otevírání svého nitra a očišťování se. Mezi kladné vlastnosti nepatří pouze pružnější tělo, svaly, lepší zdraví, ale zpomalení stárnutí, udržení vitality, lepší psychika, tvarování a udržení štíhlé linie.  Tradiční typy jógy vznikaly v Indii a dnes se využívají po celém světě. Pocit štěstí, zastavení a úsměv na tváři – to je jóga. Lidé, kteří začali jógu cvičit, se na svět dívají jinýma očima a cítí se nejen v lepší fyzické, ale i psychické kondici. Cvičení můžete absolvovat jak v některém sportovním centru, tak z pohodlí domova. Zkušení lektoři vás celým procesem provedou online. Jógou ke štěstí a pevnějšímu zdraví Důležitá je znalost anatomie a fyziologie lidského těla, kde jóga využívá propracovaného systému tělesných cvičení a očistných technik. Pomocí dechu učí pracovat s jemnou energií – pránou. Pevné zdraví nelze získat, jestliže trpíme stresy, cítíme úzkost a napětí. Jedním z cílů jógy je dosažení klidu mysli a rovnováhy. Je to velmi široká nauka, která zahrnuje cesty a směry, které odpovídají různému založení a orientací lidí. Cíl je vždy pokaždé stejný: sjednotit tělo i mysl. Naučit se poslouchat své srdce a poznat lépe sám sebe. Příspěvek Uvolněte tělo i mysl pomocí jógy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1289 článků) , Veronika Stýblová (104 článků) , Sabina Křováková (114 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (596 článků)

Tak šel čas s hvězdou Ulice Patricií Pagáčovou: Od "chlapečka" po krásnou maminku

 
Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (32) se na svých sociálních sítích pochlubila, že čeká miminko se svým manželem Tiborem Pagáčem. Ke krásné novince připojila snímek v plavkách z Malediv, na kterém se jí už zakulacuje bříško. Připomeňme si, jak šel s Patricií čas, a to od dob, kdy vypadala jako chlapeček, přes herecké začátky, hvězdu Ulice, jednu z nejkrásnějších porotkyň SuperStar, až po nastávající maminku.
10.02.2021 13:46 |

podobné články

František (4) prodělal dětskou mozkovou obrnu. Lektorka Barbora mu pomáhá cvičením jógy

 
Lektorka Barbora Hu pomáhá v Praze jógou i těm, kteří ji necvičí. Poslední roky totiž pravidelně pořádá lekce jógy pro dobrou věc. Výtěžek z benefiční lekce pak celý věnuje na pomoc těm, kteří to potřebují. Při své poslední lekci podpořila malého chlapečka Františka, který je po dětské mozkové obrně.
15.01.2018 06:45 |

podobné články

Takhle to sluší těhotné Patricii Pagáčové: Kdyby mi nerostlo břicho, tak o tom ani nevím, říká herečka

 
S Patricií Pagáčovou  (32) jsme se před kamerou setkali poprvé od doby, kdy oznámila, že jsou s manželem v očekávání prvního potomka. Pochopitelně nás při pohledu na její rostoucí bříško zajímalo, jak požehnaný stav snáší a zda už zamířila na dětské e-shopy pro výbavičku.
09.04.2021 16:35 |

podobné články

Moderní styly jógy vycházejí z dávného indického učení

 
Vzhledem k tomu, že se jóga může pochlubit celosvětovou popularitou, vznikají také její nové styly, které si může vyzkoušet každý. Kromě speciálních typů, jako například těhotenské jógy či jógy pro zdravá záda si můžete vybrat i například z „Hot“ nebo naopak „Cold“ jógy.
20.12.2019 07:00 |

podobné články

Moderní styly jógy vycházejí z dávného indického učení

 
Vzhledem k tomu, že se jóga může pochlubit celosvětovou popularitou, vznikají také její nové styly, které si může vyzkoušet každý. Kromě speciálních typů, jako například těhotenské jógy či jógy pro zdravá záda si můžete vybrat i například z „Hot“ nebo naopak „Cold“ jógy.
20.12.2019 07:00 |

podobné články

Vítěz SuperStar se v pořadu Extra Host zastal kritizované Patricie Pagáčové: Její názor za to stojí

 
Někdejšímu kudrnatému blonďáčkovi a lamači dívčích srdcí Zbyňku Drdovi (32) za čtrnáct let od SuperStar trochu slezly vlasy a působí usedle, i tak doteď žije z někdejšího úspěchu. Jak na soutěž vzpomíná a proč brání ze všech stran „ostřelovanou“ letošní porotkyni Patricii Pagáčovou (31)? Podívejte se na video s rozhovorem pro pořad Extra Host.
01.03.2020 18:46 |

podobné články

Individuální lekce cizích jazyků: skutečně efektivní způsob, jak se je naučit

 
Přimět se k učení se cizího jazyka není vždy jednoduché, ač by se to mohlo zdát opravdu užitečné. Spousta z nás ví, že bez té angličtiny už dnes v životě moc nepochodí, že němčina tady u nás v západních Čechách přijde vhod a že umět pár vět italsky by na dovolené taky udělalo pěknou parádu. Málokomu se s tím však chce opravdu hnout. Tu a tam si doma otevřeme nějakou tu učebnici, ale rychle jí zase zavřeme, občas si pustíme film v originále a po pár minutách stahujeme české titulky. Jen málo z nás u samostudia jazyka skutečně vydrží a je schopno držet pravidla hry. Mnozí s tím naopak začnou a po pár pokusech nevidí žádné výsledky – zřídkakdy jsme schopni sami sebe kontrolovat, opravovat si chyby či motivovat k výdrži a výkonům, které stojí za řeč. Ne každému se ale chce do jazykového kurzu angličtiny plného dalších lidí, které přece nechceme zdržovat nebo se v jejich společnosti naopak nudit. Pokud se poznáváte, nechte si představit svět soukromých lekcí – individuální výuky na míru, která když je vedena kvalitně, generuje perfektní výsledky. Svět individuálních lekcí Pod individuálními jazykovými kurzy si můžeme představit výuku jeden na jednoho, kdy „student“ nemá možnost utíkat pozorností a je po něm neustále vyžadováno. Takováto lekce je prostor pro lektora vytvořit prostředí, které bude studentovi obsahem šité na míru, bude respektovat jeho osobní požadavky a zároveň na základě předem vytvořeného plánu zahrnovat jasná pravidla hry. Intenzita výuky U individuálních lekcí je jako u každého jiného stylu studia nezbytné dodržovat intenzitu. Ta by měla být stanovena ještě před začátkem studia. Minimální intenzita pro postupný pokrok je 2x týdně po minimálně 60 minut, čím rychleji se potřebujeme posunout kupředu, tím častěji bychom na lekce měli docházet – jako maximum je však dobré respektovat intenzitu 4-5x týdně. Takto je... Čtěte více Příspěvek Individuální lekce cizích jazyků: skutečně efektivní způsob, jak se je naučit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.04.2016 02:25 |

podobné články

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (104 článků) , Sabina Křováková (114 článků) , Martin Šafařík (37 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Patricii Pagáčovou kritizují v SuperStar: Hodnotím neobjektivně, jako diváci doma na gauči

 
Vyčítají jí, že není žádná zpěvačka a její hodnocení jako porotkyně SuperStar se mnoha divákům nelíbí. Z hejtů si ale herečka Patricie Pagáčová  (31) už nic nedělá a diskuze na stránkách soutěže ani nečte. Sama už na začátku měla obavy, zda do show kvůli tomu, že není profesionálka, vůbec jít. Teď ji to ale baví a své účasti nelituje.
12.05.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (443 článků)

Chytila se příležitosti: Patricie Pagáčová spouští pravidelné online lekce jógy

 
Kvůli koronavirové epidemii musejí občané České republiky dodržovat karanténu. Jsou zavřená fitka a mnoho dalšího. Všichni proto vymýšlejí, jak zabavit lid online. Nyní se připojuje i Patricie Pagáčová s pravidelnou lekcí jógy.
03.04.2020 12:41 |

podobné články

Dokonalou figuru nemá zadarmo: Ivana Jirešová se i během karantény udržuje cvičením jógy

 
Už řadu let je Ivana Jirešová  (42) velkou milovnicí jógy. Díky cvičení se udržuje ve formě, a to jak fyzicky, tak psychicky. A rozhodně se ho nehodlá vzdát ani během karantény, kdy nemůže docházet na své pravidelné lekce.
16.04.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (442 článků)

Jak probíhá natáčení milostných scén? David Gránský popsal, jak to mají s Patricií Pagáčovou

 
David Gránský  (28) se pravidelně objevuje na obrazovkách jako MUDr. Matyáš Bojan v Modrém kódu a nyní v Sestřičkách. Zdravotníky sice jen hraje, ale lékaře a sestřičky má v rodině díky svojí manželce, optičce Nikole.
09.09.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (273 článků) , Bojan Bojan (6 článků)

Patricie Pagáčová nemusí kvůli fotce v bikinách k moři. Mrkněte, jak jí to sluší svlečené v deseti stupních u rybníka

 
Zanedlouho čeká herečku Patricii Pagáčovou  (31) coby novou porotkyni SuperStar pořádný zápřah, a tak si před pracovním maratonem odjela užít trochu odpočinku. S manželem Tiborem a jejich dvěma pejsky vyrazili za relaxem.
04.02.2020 06:00 |

podobné články

Patricie Pagáčová o nenávistných vzkazech: Hejtři si pokaždé něco najdou, hlavně aby si mohli říct, že jsem kráva

 
Nezáleží na tom, zda ji hodnotí jako porotkyni v SuperStar , v roli bufetářky v Modrém kódu, nebo jen postuje fotku, jak plaví koně . Pokaždé se najdou hejtři, kteří Patricii Pagáčovou  (31) napadnou za cokoli.
31.05.2020 06:05 |

podobné články

Velký podvod na Patricii Pagáčovou a Lucii Bílou: Drzý útok internetových šmejdů

 
Sociálními sítěmi se začaly šířit reklamy, v nichž údajně herečky Patricie Pagáčová (31) a Naďa Konvalinková (68) nebo zpěvačka Lucie Bílá (53) vyprávějí, jak se proti nim rozběhla kampaň lékařů jen kvůli tomu, že podpořily kvalitní hubnoucí koktejl. Potíž je v tom, že ani jedna o ničem takovém neví a rozhovory s nimi jsou smyšlené. Podívejte se do rozsáhlé fotogalerie.
28.01.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2593 článků) , Naďa Konvalinková (151 článků)

Stane se z ní lektorka? Ivana Jirešová si troufla vést první lekci jógy, dceru ale ke cvičení přinutí jen za úplatek

 
Již dlouhých 14 let je jednou z jejích největších vášní cvičení jógy. Herečka Ivana Jirešová  (41) je díky ní neuvěřitelně štíhlá a ohebná. Jak sama tvrdí, bez pravidelného cvičení už by nemohla být. „Já si svůj život bez jógy už nedovedu představit. Pomáhá mi lépe komunikovat s mým tělem a koneckonců i s duší,“ prozradila nám Ivana, která se dokonce odhodlala ke své první lekci, kterou sama vedla.
04.10.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (442 článků)

OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se

 
Soutěž SuperStar dostává nový rozměr. TV Nova zveřejnila fotografie vily, kterou budou už brzy obývat nejlepší z nejlepších, tedy finalisté z Česka a Slovenska. Dosud hudební show se tak změní v opravdovou reality show. Další články k tématu: Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Jarní Nova slibuje SuperStar ve vile a pokračování Gymplu Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
05.03.2013 01:05 |

podobné články