Článek

Pravda o "vyhazovu" Větrovského z CNN Prima News: Jágr v klíčové roli!

 
Promotér a kamarád Jaromíra Jágra (48) Petr Větrovský (34) si už navždy ponese nálepku - moderátor, který skončil dřív, než vůbec začal. Pár hodin po svém konci na CNN Prima News objasnil na sociální síti, co se vlastně stalo.
13.05.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2702 článků) , Petr Větrovský (5 článků)
Podobné články

Chtěli Čechům sdělit, že Babiš je zlo? Analytička Ryšánková trhá start CNN Prima. Etzler práskal až do Ameriky, takový strach měl, padlo. Ale jestli viděl tohle...

 
Mediální analytička Irena Ryšánková zhlédla první vysílání CNN Prima News a vyslovila svůj soud. Velmi přísný soud. CNN Prima News podle jejího názoru vlastně tak úplně neví, jakého diváka chce oslovit. Ale už teď prý ví, že premiér Andrej Babiš (ANO) je zástupcem všeho zlého. Světovost měl zajistit jen rozhovor s redaktorkou CNN o koronavirové situaci v USA. Jinak prý celé zpravodajství za mnoho nestálo.
04.05.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18429 článků)

CNN Prima News ulovila Libora Boučka. Bude moderovat ranní vysílání

 
Novou tváří zpravodajského projektu CNN Prima News bude Libor Bouček. Stane se součástí týmu připravujícího několikahodinový ranní blok. CNN Prima News by měla začít vysílat na jaře.
14.01.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (452 článků)

Odhalení CNN Prima News: Znělky nahrál symfonický orchestr!

 
Zpravodajský projekt CNN Prima News má exkluzivní hudební znělky. Výhradně pro televizní vysílání je vytvořil devadesátičlenný tým mezinárodně uznávaných hudebníků a skladatelů platformy Soundsgate. CNN Prima News bude první zpravodajskou stanicí v České republice, která divákům nabídne originální znělky nahrané živým symfonickým orchestrem. Jejich finální zvuk vznikal pod vedením Chrise Egana, rezidenta Abbey Road Studios, kde nahrávali mezi jinými také legendární Beatles.
21.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Egan (1 článek)

Gazdík (STAN): Ve druhém kole senátních voleb podporujeme Větrovského proti Mládkovi

 
STAN podporují Jaroslava Větrovského proti Mládkovi do Senátu.
13.10.2016 18:30 |

podobné články

Prima ohlásila spuštění CNN Prima News

 
Prima ohlásila na virtuální tiskové konferenci spuštění multimediální zpravodajské platformy CNN Prima News 3. května v 18.55 hodin.
23.04.2020 10:35 |

podobné články

„Koho ze CNN jsem musela op*cat?“ Blondýna z Primy po lekci se Schillerovou čelí špíně

 
V televizi začínala u sportovního zpravodajství, teď čelí nevybíravým útokům, podle kterých zapojila do kariéry i postel. Řeč je o reportérce a moderátorce CNN Prima News Lucii Hrdličkové, blondýně, která si na ministerstvu financí připravila anglické dotazy na vicepremiérku a ministryni financí Alenu Schillerovou (za ANO) – a Schillerová před ní ve čtvrtek prchla za turnikety, což později označila za možnou chybu. A v pátek se zúčastnila videokonference s ministry financí EU v angličtině. Hrdličková připustila, že jednala na pokyn vedení stanice. CNN Prima News se za ni postavila.
15.05.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hrdličková (4 články)

CNN Prima News rozdělila Česko: Školní kroužek plný trapnosti, tvrdí část diváků. Další jsou nadšení

 
Nová zpravodajská stanice CNN Prima News je na světě a sociální sítě se už plní ohlasy. Jak už to tak v podobných případech bývá, většina je velice negativních. Někteří kritici předpovídají primácké CNN velmi brzký konec. Kritiky se dočkal i moderátor ranního bloku Libor Bouček.
18.05.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (452 článků)

Nadává kavárna i ti druzí. Start Prima CNN rozbil naštvaný Tvrdík a Romové. Raději nečíst

 
Včerejšek patřil prvnímu vysílání novému zpravodajskému kanálu CNN Prima News. Jak to dopadlo? Dle různých pohledů ne tak slavně. Některým vadil přístup ex-Reportérky ČT Dobiášové k Jaroslavu Tvrdíkovi. "Kdybych byla v jeho kůži patrně bych již odešla ze studia," prohlásila mediální analytička Ryšánková. A ozvala se i kritika za reportáž o Romech. Podle Petra Bittnera to znamená, že zkratka CNN jeznačí ve skutečnosti "Cigán není našinec".
04.05.2020 14:00 |

podobné články

Hvězdy CNN Prima News Fialová a Wolfová: Utajené fotky z mládí!

 
Začnou spolupracovat na nové zpravodajské televizní stanici CNN Prima News. Ještě před tím ale na Markétu Fialovou (49) a Pavlínu Wolfovou (48) vytáhl jejich kolega utajené fotky z mládí.
30.03.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Fialová (237 článků) , Pavlína Wolfová (37 článků)

Sexbomba Perkausová: Díky CNN Prima News si mne ruce!

 
Překvapivě skončila jako moderátorka Velkých zpráv na Primě, svoje zbraně ale sexy Eva Perkausová (26) nesložila. Naopak! Blonďatá sexbomba teď bude na CNN Prima News hlavní tváří magazínu o životě slavných Showtime, který úplně nahradí Top Star.
24.04.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (460 článků)

Co stojí za zpožděním startu CNN Prima News? Sekera kvůli zákazu pro Američany!

 
Původně měla být nová zpravodajská stanice CNN Prima News spuštěna už v březnu. Nakonec odstartuje s vydatnou sekerou až 3. května. Podle zjištění Blesku za zpožděním stojí nejmodernější studio, které nikdo neuměl ovládat!
24.04.2020 11:20 |

podobné články

ČHMÚ: Počasí na CNN Prima NEWS

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) je garantem předpovědi počasí na nově spuštěné multimediální zpravodajské platformě CNN Prima NEWS.
28.04.2020 23:00 |

podobné články

Náhrada za Lekešovou (†63) v Sama doma? Přetáhli ji na CNN Prima News!

 
Ještě to nechtěli prozrazovat. Ve spotu ke startu CNN Prima News ale omylem odhalili další nečekanou posilu. Na obrazovky se vrací Radka Kocurová (39). Ta přitom před pár lety dostala šanci v Sama doma, kde by pro ni místo bylo určitě i teď…
29.04.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kocurová (94 článků) , Sam Sam (168 článků)

Moderátorka Eva Perkausová nás provedla po zákulisím CNN Prima NEWS: Začínám vždy nahoře!

 
„Tyto dny jsou pro mě obdobím velkých změn a začátkem nové životní etapy,“ říká Eva Perkausová (26). Skončila jako moderátorka Velkých zpráv na Primě, v neděli moderovala první díl pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a navíc se stěhuje se svým přítelem do nového bytu.
03.05.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (460 článků)

CNN Prima News: Moderátoři bez roušek

 
Své vysílání včera v 18.55 odstartovala nová zpravodajská televize Prima CNN News. A to Hlavními zprávami, které moderovali Pavel Štrunc (39) a Veronika Kubíčková (34). Před kamery usedli bez roušek, protože to vláda pracovníkům v televizích a rádiích povolila – pokud tedy zrovna nemají ve studiu hosty!
04.05.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kubíčková (4 články)

Ostrý jazyk Jany Postlerové na téma CNN Prima News: Vypadá to opravdu světově!

 
S velkou slávou odstartovala v neděli CNN Prima News, první Hlavní zprávy uvedla nová moderátorská dvojice Pavel Štrunc (39) s Veronikou Kubíčkovou (34). Co na jejich výkon říká hlasová poradkyně Jana Postlerová (76)?
05.05.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Postlerová (43 článků) , Veronika Kubíčková (4 články)

Moderátor CNN Prima News a Jágrův kamarád: Vyhodili ho dřív, než začal!

 
Měl být novou, neokoukanou tváří magazínu Showtime na CNN Prima News. Ale nebude. Moderátor Petr Větrovský (34) se před kameru ještě ani nepostavil a už s ním rozvázali smlouvu. Podle televize nesplnil etický kodex společnosti.
13.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Větrovský (5 článků)

Hvězdy CNN Prima News: Před kameru chodí se šperky za miliony

 
Pozornost diváků chtějí přitáhnout i luxusními šperky. Nový zpravodajský kanál CNN Prima News tak pro své moderátorky Evu Perkausovou (26), Terezii Tománkovou (41) a další musel zřídit speciální trezor. Šperky, které mají ve vysílání, jsou totiž zdobené diamanty, drahokamy a zlatem!
19.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (460 článků)

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články