Článek

Pravda o smrti Supermanovy lásky Lois: Sebevražda smrtícím koktejlem!

 
Když se v květnu objevila zpráva, že představitelka Supermanovy lásky Lois Lane Margot Kidder (†69) zemřela, fanoušci byli v šoku. Teď ale koroner přinesl ještě horší zprávy. Herečka totiž spáchala sebevraždu.
10.08.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Margot Kidder (5 článků) , Lois Lane (6 článků)
Podobné články

Poslední dny před smrtí Supermanovy lásky Loise Lane (†69): Okradli ji feťáci, z domu si udělali varnu!

 
Představitelka Supermanovy lásky Loise Lane (†69) Margot Kidder si před svou smrtí prožila pekelné chvíle. Skupina narkomanů si z jejího domu v Livingstone v Montaně udělala feťácké doupě a vařili tam metamfetamin. Herečce navíc ukradli její šperky.
23.05.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Margot Kidder (5 článků)

Teri Hatcher si zahraje matku Lois Lane

 
Herečku Teri Hatcher čeká nostalgický návrat ke kořenům své slávy. Na počátku devadesátých let se proslavila jako Lois Lane v seriálu Superman, teď se do role tak trochu vrátí. Nebude hrát přímo Lois, ale její matku. A to v desáté a zároveň finální sérii Smallville.
05.10.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Lois Lane (6 článků)

Zemřela Supermanova holka: Lois Lane (†69) trpěla těžkými depresemi!

 
Největší láska Supermana Lois Lane, kterou ztvárnila herečka Margot Kidder (†69) je po smrti. Hrála ve čtyřech filmech o Supermanovi a byla to její životní role. Herečka odešla velmi brzy a příčina její smrti není zatím známá. Margot Kidder ale trpěla bipolární poruchou.
14.05.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Margot Kidder (5 článků) , Lois Lane (6 článků)

Zemřela Supermanova láska: Lois Lane (†69) trpěla bipolární poruchou a skončila jako bezdomovec!

 
Byla největší filmovou láskou Supermana v podání Christophera Reeva. Herečka Margot Kidder (†69), která se proslavila rolí krásné Lois Lane, zemřela. Příčina její smrti je zatím neznámá.
14.05.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Margot Kidder (5 článků) , Lois Lane (6 článků)

Teri Hatcher si zahraje matku Lois Lane

 
Herečku Teri Hatcher čeká nostalgický návrat ke kořenům své slávy. Na počátku devadesátých let se proslavila jako Lois Lane v seriálu Superman, teď se do role tak trochu vrátí.
24.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Lois Lane (6 článků)

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

Návrat k eletrickým křeslům. V Tennesse je znovu povolili

 
Zmatky kolem popravování pomocí injekce se smrtícím koktejlem, dovedly některé americké státy o obnovení méně humánních druhů poprav. V Tennesse by tak odsouzenci k trestu smrti mohli umírat na elektrickém křesle. 
28.05.2014 08:25 |

podobné články

Útok molotovovým koktejlem se opravdu nepovedl

 
Marnost nad marnost, jedině tak lze popsat počínání nešikovného žháře, který se snažil molotovovým koktejlem podpálit byt v americké Filadelfii. Nedokázal se totiž trefit se lahví do okna, napsal server New York Daily News.
18.01.2014 12:30 |

podobné články

Legitimní prezident a vrah s Molotovovým koktejlem. Tak se Okamurův diplomat vyjádřil o Ukrajině

 
Poslanec hnutí Úsvit a expert na zahraniční politiku Milan Šarapatka se ve svém článku vyjádřil k situaci na Ukrajině. Ta je prý vážná z pohledu bezpečnosti celého regionu a Evropy a zároveň je tragická pro její obyvatele. Šarapatka ale odmítá hodnocení příčin, které situaci vyostřily. Tvrdí, že demonstrant, prosazující názor s Molotovovým koktejlem, je vrahem.
22.02.2014 11:30 |

podobné články

Do jara ještě stihnete zhubnout! S revolučním koktejlem ze zelené kávy se dá shodit i 5 kilo měsíčně

 
Podobně úžasného výsledku dosáhl jeden z našich zákazníků, když s koktejlem ze zelené kávy zhubnul za 3 měsíce ze 140 na 125,5 kg. Když začnete hned, můžete být do doby odkládání svršků krásné a štíhlé. Stačí mít vůli, správné prostředky a nezapomenout na důležitou detoxikaci organismu! Také doporučujeme zajistit si dobrou náladu a vitalitu. Ptáte se jak? To se dozvíte v našem článku.
17.03.2014 08:05 |

podobné články

Manžela chtěla otrávit smrtícím koktejlem: Do vína mu dala 120 prášků

 
Smrtící koktejl podala podle žalobce svému o šest let staršímu muži Žaneta C. (30) z Bohumína. Do vína mu namíchala 72 léků, aby se ho navždy zbavila. Těhotná matka pěti dětí stanula v úterý před Krajským soudem v Ostravě za pokus vraždy.
14.07.2009 19:00 |

podobné články

Nesprávné vybavení bytu ohrožuje vaše zdraví smrtícím chemickým koktejlem

 
Umíte si představit, kolik různých materiálů se nachází kolem vás doma? Každý z nich si žije svůj vlastní život, a přitom může výrazně ovlivnit i ten váš. Přemýšleli jste už někdy nad tím jak?
04.08.2009 13:20 |

podobné články

Krutý osud: Smrtící koktejl nevypil, zemřít ale chce

 
Životní rána dopadla na rodinu Cieślokovou z Bohumína. Matka Žaneta (30) se u soudu zodpovídá z pokusu otrávit manžela smrtícím koktejlem. Muž jí vražedný pokus odpustil. Teď se však oba trápí mnohem víc: Utopil se jim syn (9). A otec (36) se rozhodl, že zemře také. Když ne rukou manželky, tak sám. Už několik dní nejí a čeká na smrt.
09.08.2009 05:10 |

podobné články

Těhotná žena pochovala syna, ve čtvrtek pohřbí i muže

 
Neuvěřitelný osud stíhá rodinu Cieślokovou z Bohumína. Těhotná matka pěti dětí má být v pátek odsouzena za to, že chtěla smrtícím koktejlem otrávit svého manžela. Žena prosí přes Blesk soudce o milost, jinak její děti skončí v domově.
19.08.2009 17:00 |

podobné články

Travička zůstala sama na čtyři děti, páté se brzy narodí!

 
O milost v pátek prosila soudce Žaneta C. z Bohumína. Obžalována je z pokusu vraždy, kdy chtěla manžela otrávit smrtícím koktejlem. Toho ve čvrtek skutečně pohřbila, neboť zemřel ze stesku kvůli utonulému synovi. Krajský soud nad travičkou ortel neudělal, ale ponechal si týden na konečné rozhodnutí.
21.08.2009 17:15 |

podobné články

V USA popravili druhého vraha neschváleným smrtícím koktejlem

 
V americkém státě Oklahoma se v noci na dnešek uskutečnila druhá poprava pomocí nového barbiturátu. Stalo se tak podle agentury AFP na pozadí polemiky ohledně toho, jaké utrpení mohou odsouzenci při použití této smrtící látky prožívat.
24.01.2014 06:45 |

podobné články

Matka, která otrávila Aničku fridexem: Pořezala si předloktí

 
Bestie! Třiadvacetiletá Anna J. se pokusila zavraždit svou tříletou dceru Aničku. Do jogurtu a vody se šťávou ji nalila fridex. Dívka díky včasnému zákroku lékařů přežila. Přivolal je otec dívky Martin. I jeho smrtícím koktejlem přiotrávila. K soudu dnes přišla s odhaleným předloktím. Kromě vytetovaného jména manžela, bylo celé pokryté hlubokými jizvami po sebepoškozování.
12.05.2014 13:15 |

podobné články

Mrtví milenci v pražském hotelu: Zabili se smrtícím koktejlem z léků

 
Rozhodli se společně zabít! A v hotelu na pražské Florenci to Slovenka (†23) a Němec (†21) skutečně udělali. Podle výsledků toxikologie si milenci namíchali smrtící koktejl z léků.
27.05.2014 18:05 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články