Článek

Pravda o napadení moderátora Clashe Alešem Bejrem. Jíra křičel jako o život, bylo to ale jen domluvené divadélko

 
Aleš Bejr se na galavečeru Clash of the Stars postaral o pořádný poprask. V přímém přenosu přeskočil zábrany a v paruce a brýlích zaútočil na jednoho z promotérů Jakuba Jíru. Jak je ale poznat z videa, které má redakce eXtra.cz k dispozici, divadélko bylo nejspíš předem domluvené. 
24.06.2024 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)
Podobné články

Zápas Soukupa s Bejrem v Clashi nadzvedl diváky ze židlí: Trapná domluvená fraška, bouří se

 
Vrcholem galavečera Clash of the Stars se měl stát zápas Jaromíra Soukupa s Alešem Psychopatem Bejrem. Jenže utkání, které přímo na místě sledovala redakce eXtra.cz, skončilo pomalu dřív, než začalo. Soukup po podivném klání získal pohár a rychle zmizel v šatnách. Diváci s průběhem utkání nejsou spokojení. Podle některých bylo vše předem domluvené, protože Soukup se s Psychopatem znal.
28.01.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (49 článků)

Ondřej Novotný urazil Le Syho z Clashe: Nazval ho debilem a zkritizoval celý turnaj

 
Šéf Oktagonu Ondřej Novotný se ostře pustil do spolumajitele Clash of the Stars, Tomáše Le Syho. A to kvůli jeho víkendové šarvátce s Alešem Bejrem, který ho napadl při domluvené scéně a bývalý zápasník Oktagonu mu pak vyhrožoval, že ho při první příležitosti vypne. Novotný se neostýchal ho nazvat debilem. 
31.10.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Aleš Bejr (49 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)

Zaprodá Vémola duši bizáru? Terminátor už si u Clashe řekl o peníze, promotéři o dohodě mlží

 
Je šance, že se známý MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola někdy objeví v Clash of the Stars? Na tento dotaz nám v pořadu eXtra Host odpověděl promotér COTS Tomáš Linh Le Sy a moderátor organizace Jakub Jíra. "Není tajemstvím, že Karlos má rád peníze, má rád luxusní život," říkají v reakci na nedávnou pobídku, kdy sám Vémola vyzval majitele Clashe k tomu, ať mu připraví lákavou finanční odměnu. Se zápasníkem organizace dlouhodobě spolupracuje a pojí je dobré vztahy. 
19.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Karlos Vémola (977 článků)

Nejočekávanější zápas Clashe v ohrožení? Veselý je před drsným soubojem s Růžičkou nezvěstný

 
Je jeden z nejočekávanějších zápasů Clash of the Stars v ohrožení? Kontroverzní tvář Clashe, influencer Tadeáš "Gangstaboy" Veselý, který se má už za pár dní utkat se špičkovým zápasníkem Tadeášem "Mawarem" Růžičkou, je nezvěstný. Nedorazil na závěrečnou tiskovou konferenci a panuje obava, zda vůbec dorazí na zápas. "Bohužel s Tadeášem Veselým nejsme v kontaktu. Neodepisuje na zprávy, nezvedá telefony. Nevíme, co s ním je," vyjádřil se pro eXtra.cz spolupromotér COTS Jakub Jíra. 
06.06.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků)

Zemřel klavírista, dramaturg, redaktor a publicista Milan Jíra. Bylo mu 81 let

 
Ve věku 81 let zemřel v pondělí ráno v Praze po těžké nemoci klavírista, dramaturg, hudební redaktor a publicista Milan Jíra. ČTK o tom informoval novinář Jan Petránek, autor textů k některým Jírovým skladbám. "Byl to virtuózní skladatel a klavírní šéf spolku Šanson - věc veřejná, který byl založen měsíc po smrti Jana Palacha s tím, že by se Československo mělo bránit proti sovětské okupaci alespoň na kulturní frontě," uvedl Petránek. Jíra složil desítky opusů z oblasti vážné hudby, asi stovku šansonů v interpretaci zejména Aleny Havlíčkové a Ljuby Hermanové či Rudolfa Pellara, Jana Faltýnka a dalších. K hlavním textařům Jírových písní patřili Ivo Štuka, Jan Petránek a Jaroslav Jakoubek.
11.07.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Hermanová (13 článků) , Jan Faltýnek (53 článků) , Jaroslav Faltýnek (346 článků)

Nenáviděný Jíra čelí hejtům každý den. Většina lidí by to neunesla, přiznal moderátor Clashe a volá po regulaci sociálních sítí

 
Jednou z nejvýraznějších tváří populární organizace Clash of the Stars je bezpochyby moderátor Jakub "Speaker" Jíra. Ten se však často setkává s ostrou kritikou, na kterou nyní zareagoval v pořadu eXtra Host. "Většina lidí není stavěná na tenhle nápor hejtů. 95 % lidí to není schopných unést, já jsem jeden z těch 5 %," říká. 
25.05.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků)

Hvězda Clashe čelí skandálnímu obvinění. Bejr podle Ornelly podvedl svou ženu s Monikou Binias. Ta to nevyvrátila

 
Influencerka Ornella Koktová v podcastu na Herohero prozradila, že její matka Monika Binias měla mít údajně pletky s youtuberem Alešem Bejrem alias Psychopatem, který o víkendu zápasil v kleci Clash of the Stars s Jaromírem Soukupem. Ten ale svůj vztah s matkou Koktové popírá. Ke kauze se pro eXtra.cz vyjádřila sama Binias. 
31.01.2024 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (49 článků)

Skandál v Clash of the Stars. Rozzuřený Bejr napadl Jakuba Jíru, škody jsou do statisíců, moderátor zuří

 
Turnaj Clash of the Stars 8 začal pěkně zostra. Zatímco Jakub Jíra vedl rozhovor, z ničeho nic se z publika vyřítil Aleš Bejr v dámské paruce. Začal se chovat jako smyslů zbavený a promotéra napadl. "Vyveďte ho! Přijde ti tohle jako normální?" křičel zcela vytočený Jíra. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz. 
22.06.2024 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Bizarní Clash of the Stars: Pláč poražených, neposedné prso a nudná tahanice Datla s Freescootem

 
V pořadí již druhý turnaj Clash of the Stars nezklamal a nabídl tunu bizáru. Mezi sebou si to v kleci rozdalo hned řada pseudocelebrit ze sociálních sítí a i když to až na čestné výjimky nemělo nic společného se sportem, bude se o jednotlivých zápasech ještě dlouho mluvit. Ať už to bylo rychlé ukončení Kluka s kamením, vypadlé prso Angie, napadení Filipa Grznára Alešem Bejrem přímo v kleci nebo hysterická Eveline Dellai. Dlouho očekávaná bitva Datla s Freescootem ale mnoho nadšení nevyvolala...
25.06.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (61 článků)

Robot svévolně zachránil dítě: Ruské divadélko, nebo důkaz, že stroje začínají uvažovat jako lidé?

 
Pro jedny je to pečlivě narafičené divadélko, pro jiné důkaz, že začíná doba, kterou známe ze sci-fi hitů Číslo 5 žije nebo Terminátor: Doba chytrých robotů. Řeč je o incidentu, při němž robot sám od sebe zachránil život malé holčičce!
08.07.2017 05:05 |

podobné články

Alláhu akbar, křičel. A křičel. A křičel. Nové informace o muži tmavé pleti, který se nedokázal odpálit, ale jen křičel

 
V úterý večer se odehrál pokud o teroristický útok na centrálním nádraží v Bruselu. Útočník byl však zneškodněn předtím, než se mu podařilo se odpálit. Podrobnosti světových médií hovoří o zradikalizovaném islamistovi, kterého předčasně prozradily jeho pozdravy velkému Allahovi.
21.06.2017 11:00 |

podobné články

Adamovská a John: Divadélko do objektivů

 
Herečka Zlata Adamovská (50) a Radek John (55) sehráli pěkné divadélko. Když se oba dva objevili na večírku po cenách TýTý, bavili se každý zvlášť. Před novináři ale společně ochotně pózovali.
28.03.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Radek John (2480 článků)

Gregorová si založila Divadélko Radka Brzobohatého: Hrozí předběžné opatření i náhrada škody

 
Loni prodala Divadlo Radka Brzobohatého a nyní si založila Divadélko Radka Brzobohatého. Hana Gregorová (65) zřejmě zkouší, co nová principálka Romana Goščíková (35) vydrží. Může ale tvrdě narazit.
23.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (556 článků) , Romana Goščíková (42 článků)

Moderátor Clashe odhalil zákulisí jednání s Kociánem. Měli u něj pojistku, hlídal ho jejich člověk

 
Fanoušky Clash of the Stars čeká během dnešního osmého turnaje v Ostravě nejspíš dosud největší galavečer, kterého kdy mohli být svědky. "Bude nejzajímavější a největší, který jsme dosud měli možnost vidět," říká pár hodin před událostí moderátor COTS Jakub Jíra pro eXtra.cz. Prozradil, jak náročné bylo jednání s bývalým členem kapely Lunetic Martinem Kociánem a čím si organizace pojistila, že zpěvák do souboje skutečně nastoupí. 
22.06.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (94 článků) , Jakub Jíra (25 článků)

Nechutná dohra Clashe. Během turnaje došlo ke rvačce s chuligány, na ulici tekla krev

 
Sobotní turnaj Clash of the Stars se neobešel bez dramatického incidentu. Ten se ovšem neodehrál v hale, nýbrž před ní. Podle zjištění redakce eXtra.cz se na místo sjelo několik desítek výtržníků, kteří se vrhli na některé z účastníků Clashe. Došlo na velkou bitku, kde nechyběla krev. Na místě musela zasahovat policie. 
24.06.2024 18:15 |

podobné články

Kruté osudy hvězd z Jasněnky: Kuklová bojuje s rakovinou, létající švec Jíra skončil na vozíku

 
Život umí pro člověka přichystat kruté rány, jak na vlastní kůži pocítili hlavní hrdinové z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Švec Jíra Jan Potměšil skončil po nehodě na invalidním vozíku a Jasněnka Michaela Kuklová stále bojuje s rakovinou, jak nedávno uvedla pro redakci eXtra.cz.
25.12.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Potměšil (113 článků) , Michaela Kuklová (330 článků) , Jan Jíra (2 články) , Jan Potměšil (32 článků)

Největší trapasy Clashe. Odmítnutá žádost o ruku, Bejrův útok na Jíru i Grznárova nedomyšlená strategie

 
Osmý galavečer Clash of the Stars opět doručil pořádnou porci bizáru, nechyběly nejrůznější útoky, podivnosti a také trapasy. O ty se postarali jak samotní zápasníci, tak třeba moderátor organizace Jakub Jíra. Na sobotní turnaj ale rozhodně nezapomene Lukáš Bukovaz alias Bukys, který poté, co prohrál, v kleci požádal o ruku svou přítelkyni. Ta mu ale přede všemi diváky, mezi nimiž nechyběla redakce eXtra.cz, dala košem a ještě na něj práskla nepěkné věci. 
23.06.2024 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků)

Zákeřný útok pepřákem: Jedna ze zápasnic stále smrká krev, vinu lidé dávají Psychopatu Bejrovi

 
Tisková konference Clash of the Stars musela být předčasně ukončena. Klub, ve kterém se konala, byl totiž zamořen pepřovým sprejem! Poté, co se začali účastníci i diváci dusit, bylo místo vyklizeno. Jedna ze zápasnic doteď smrká krev a je jí na zvracení. Mnozí zákeřný útok dávají za vinu youtuberovi Aleši Bejrovi. K situaci se pro eXtra.cz vyjádřil spolupromotér organizace Jakub Jíra, který se za celý tým nejen omluvil, ale od incidentu se i distancoval. Internetem kolují totiž spekulace, že vše bylo předem domluvené.
07.03.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků)

Soukupův soupeř Psychopat Bejr se dočkal nečekaného zastání. Po masakru na Clashi ho docenil kontroverzní Grznár

 
Na sedmém galavečeru Clash of the Stars nemohl chybět ani kulturista a zápasník Filip Grznár, který si turnaj tentokrát užil jen jako divák. V minulosti se pod záštitou COTS utkal například s kontroverzním Alešem "Psychopatem" Bejrem, s nímž měl velmi vyostřené vztahy. Ty se ale po zápasu proměnily v přátelství, jak Grznár prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. "Ve skutečnosti je ještě větší psychopat," říká o chování Bejra. 
30.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (61 článků) , Aleš Bejr (49 článků)