Článek

Přátelé uťali mlčení po smrti Chandlera. Byli jsme rodina podivínů, vzpomínají

 
Nečekaná smrt herce Matthewa Perryho, který se celosvětově proslavil rolí sarkastického hláškaře Chandlera Binga v seriálu Přátelé, ponechali ostatní jeho blízcí herečtí kolegové nejdříve bez odezvy. Až nyní po dvou týdnech začali ostatní přátelé zveřejňovat dojemné kondolence. Zavzpomínali tak na člověka, se kterým prožili velkou část svého života.
15.11.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků)
Podobné články

Poslanci o Hegerových návrzích nerozhodli. Debatu uťali bez usnesení

 
Poslanecká sněmovna více než dvě hodiny jednala o zákonu, který má například zvýšit poplatek za den v nemocnici nebo zavést standardy zdravotní péče. Zákonodárci ale nestihli o zákonu hlasovat, ve 13:00 začala polední pauza. Kdy se k návrhu vrátí, není jasné. Poslanci tak debatu uťali bez jakéhokoliv usnesení.
27.04.2011 14:40 |

podobné články

Tragická smrt postihla i dabéra Chandlera Binga z Přátel: Rostislav Čtvrtlík podlehl ve 47 letech rakovině mozku

 
Zpráva o smrti herce Mathhewa Perryho (†54), který geniálním způsobem ztvárnil sarkastického Chandlera Binga v Přátelích, zasáhla fanoušky po celém světě. Jeho úmrtí přišlo velmi nečekaně, stejně jako tomu bylo v případě herce Rostislava Čtvrtlíka (†47), který Chandlera nadaboval, jak informoval Blesk.
30.10.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Rostislav Čtvrtlík (21 článků) , Chandler Bing (28 článků)

Přátelé vešli na obrazovky před 26 lety: Monica podlehla plastikám, Chandlera zničil alkohol

 
Už 26 let uběhlo od chvíle, kdy diváci mohli na obrazovkách sledovat první díl seriálu Přátelé. Ze sitcomu, kolem jehož postav a děje panovala ještě během natáčení spousta zmatků, se stal v průběhu deseti sérií kult a fanoušci se na něj rádi podívají dodnes. Šestice herců, kteří hráli Rachel, Monicu, Phoebe, Chandlera, Joeyho a Rosse, prošla za ta léta obrovskými proměnami.
22.09.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Ross (30 článků) , Monica Monica (60 článků) , Monica Monica (49 článků)

ONLINE: Pohřeb Rostislava Čtvrtlíka "Chandlera z Přátel"

 
Poslední rozloučení s hercem a dabérem Rostislavem Čtvrtlíkem (†47) proběhne dnes od 15 hodin ve Velké obřadní síni Strašnického krematoria. Herci, který léta bojoval s rakovinou, přijdou dát sbohem hlavně kolegové z Divadla pod Palmovkou a nejbližší rodina. Neměli by chybět ani kolegové a kamarádi s nimiž dlouhou dobu daboval seriál přátelé, hlas Chandlera.
14.03.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Rostislav Čtvrtlík (21 článků)

Tragická smrt Chandlera z Přátel. Matthew Perry se utopil ve vířivce

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} V pouhých 54 letech tragicky zemřel herec Matthew Perry. Hvězda dnes již kultovního seriálu Přátelé, v němž Perry ztvárnil roli Chandlera, se podle informací TMZ měla utopit ve vířivce. Policie smrt Perryho, který celoživotně bojoval s alkoholem a závislosti na prášcích, stále vyšetřuje a zatím oficiální příčinu jeho smrti nepotvrdila. 
29.10.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Matthew Perry (56 článků)

Eutanazie byla pro Martina (†37) vysvobozením: Takhle na něj vzpomínají přátelé

 
Rodina a přátelé dojemně vzpomínají na Martina Přecechtěla (†37), který trpěl nevyléčitelnou amyotrofickou laterální sklerózou (ALS), kvůli které podstoupil ve Švýcarsku před několika dny eutanazii. Takhle na Martina, který by se pro ty nejbližší rozdal, vzpomínají jeho přátelé.
03.07.2021 13:20 |

podobné články

Češi milují Divnolidi v MHD: Další fotky podivínů ve veřejné dopravě!

 
Začalo to jako legrace a pokračuje jako každodenní velká bžunda, kterou denně na internetu vyhledávají stovky Čechů. Skupina Divnolidi v MHD se stále rozrůstá a s ní přibývají na facebookové stránce další a další fotky podivínů v městské hromadné dopravě.
13.09.2013 16:00 |

podobné články

Chandlera z Přátel slaví čtyřicítku. Místo herce byl málem tenistou

 
Matthew Perry oslavil ve středu 19. srpna 40. narozeniny. Proslavil se rolí Chandlera v seriálu Přátelé či filmem Můj soused zabiják.
23.08.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Pamatujete si herečku, která hrála v Přátelích matku Chandlera a svedla i Rosse? Takhle vypadá sexy blondýna v 71 letech

 
Postava Chandlera měla v seriálu Přátelé velmi složitý vztah s rodiči. Není se čemu divit, maminka mluvila otevřeně o sexu v televizi a ve svých knihách a otec byl transsexuál.
12.02.2021 15:05 |

podobné články

Hrát v Přátelích vtipného Chandlera bylo pro Perryho těžké, tvrdí Coxová

 
Courteney Coxová prozradila, že Matthew Perry to neměl před kamerou vždy lehké. V roli Chandlera v seriálu Přátelé se občas musel snažit ze všech sil, aby na sobě nedal znát osobní problémy v soukromém životě.
07.03.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Matthew Perry (56 článků)

Perry odmítl hrát nevěrného Chandlera. Fanoušci by mi to neodpustili, řekl

 
Svět nedávno obletěla zpráva o nečekaném úmrtí herce Matthewa Perryho (†54). Toho si fanoušci zamilovali i kvůli postavě Chandlera Binga ze seriálu Přátelé. Jedna z jeho hereckých kolegyň nyní prozradila, že se Perry zasadil o poměrně zásadní změnu v příběhu tohoto slavného sitcomu.
10.11.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků)

Zázračná proměna Chandlera z Přátel: Pohublý Matthew Perry míří do chomoutu!

 
Během první vlny epidemie koronaviru se rozešli, teď ji požádal o ruku. A řekla „ano“. Řeč je o dříve charismatickém představiteli (51) Chandlera Binga z Přátel a jeho křehké přítelkyni, která ho na jaře údajně opustila pro jeho svérázný styl života a lásku k alkoholu.
27.11.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků) , Matthew Perry (56 článků)

Setkání Přátel po 17 letech: Strach o Chandlera!

 
Internetová televize HBO MAX v první oficiální upoutávce láká na novou vzpomínkovou epizodu Přátel, která se bude vysílat už 27. května. Setkání po 17 letech od konce seriálu ale nezastihlo v dobré formě Matthewa Perryho (51) alias Chandlera.
21.05.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Matthew Perry vyrazil do společnosti: Z charismatického Chandlera se stal unavený stařík

 
S tím, jak se v průběhu let herec Matthew Perry (52) měnil, se mnozí fanoušci nechtěli smířit. Z oblíbeného a sarkastického Chandlera z Přátel se totiž kvůli závislosti na alkoholu a psychickým problémům stal ustaraný stařík s kruhy pod očima. Paparazzi ho tentokrát zachytili, jak ve vytahaném triku a teplácích zamířil pro kafe. Společnost mu dělala neznámá brunetka, jejíž totožnost zatím není známá, jak upozornil web Daily Mail.
04.05.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Matthew Perry (56 článků)

Courteney Cox a Matt LeBlanc spatřeni při polibku. Opravdu jsou Monica s Joeym jen přátelé?

 
O plánovaném návratu seriálu Přátelé, který se v únoru objeví na amerických televizních obrazovkách ve dvouhodinovém speciálu, se toho v poslední době napsalo hodně. Všechny hlavní hvězdy se rovněž setkaly v neděli večer v Sunset Towers v Los Angeles, jeden ale chyběl - představitel Chandlera Matthew Perry, který byl tou dobou v Londýně kvůli premiéře své hry na West Endu. Seriáloví Přátelé si ovšem vystačili i bez něj, Courteney Cox (51) a Matt LeBlanc (48) tedy určitě...
27.01.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (144 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Matt West (1 článek) , Monica West (1 článek)

Návrat seriálu Přátelé rozdělil diváky na dva tábory! Z Chandlera byli zděšení

 
S plnou parádou se po 17 letech na televizní obrazovky vrátila šestice protagonistů z kultovní série Přátelé. Rachel, Ross, Chandler, Monica, Joey a Phoebe zavzpomínali na začátky budoucího fenoménu, prozradili neznámé zážitky ze zákulisí a shledali se s dalšími populárními tvářemi. Reakce veřejnosti jsou spíše pozitivní. Ne všem ale „Zase spolu“ bylo po chuti.
28.05.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (137 článků) , Rachel Ross (30 článků) , Joey Ross (10 článků) , Monica Monica (60 článků) , Monica Monica (49 článků)

Chandler z Přátel o smrti: Ve 49 letech utekl hrobníkovi z lopaty, dávali mu 2% šanci

 
Herec Matthew Perry (53) se nejvíce proslavil rolí Chandlera v divácky populárním seriálu Přátelé. Od dob natáčení však uběhlo již šestadvacet let a herec je od té doby spojován spíše se svými problémy s alkoholem. Po mnohaletém boji se alkoholismu dokázal zbavit a rozhodl se vydat monografii s názvem Přátelé, milenci a jedna velká hrozná věc. V jedné části knihy podle webu People navíc Perry popisuje, jak ve 49 letech málem zemřel a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.
20.10.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Matthew Perry (56 článků)

Perry před smrtí odhalil počátky své těžké závislosti: Spustilo to natáčení se Salmou Hayek

 
Spirála kolem závislosti na lécích se u kanadsko-amerického herce Matthewa Perryho, který v sobotu zemřel ve věku 54 let, roztočila během natáčení filmu Jen blázni spěchají v roce 1996, kde si zahrál po boku Salmy Hayek. Hvězda kultovního seriálu Přátelé to přiznala ve své knižní autobiografii s názvem Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih a později o tom promluvila i v televizním rozhovoru. O první a klíčové pilulce herce, kterého si diváci nejčastěji pamatují jako Chandlera Binga z Přátel, a o tom, co následovalo, napsal i britský list The Independent.
02.11.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (269 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků)

Přátelé po 29 letech: Chandlera byste nepoznali, Rachel by tělo záviděla kdejaká dvacítka

 
Je tomu přesně 29 let, co americká televize odvysílala první epizodu dnes již kultovního seriálu Přátelé. Od té doby se toho mnoho změnilo. Jennifer Aniston (54) se úspěšně zapsala jako herečka a David Schwimmer (56) pomalu upadl v zapomění. V rozhovoru pro The Sun nedávno přiznali, že city, které jsme viděli na obrazovkách, nebyly až tak hrané. V redakci eXtra.cz jsme se na to, a na příhody ostatních aktérů, podívali podrobněji.
22.09.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků) , David Schwimmer (67 článků)