Článek

Praha má mít na prvním místě starost o město a občany, říká bodyguard celebrit z hnutí Praha bez chaosu

 
Praha byla řízena ideologií, nikoli potřebami Pražanů. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to říká podnikatel Roman Anton, bývalý osobní strážce Arnolda Schwarzeneggera, Michaela Jacksona či Karla Gotta. Může srovnávat situaci v Praze a mnoha světových metropolích a míní, že v Praze vládne chaos a neodbornost. Rozhodl se proto aktivně zapojit do politiky a podporuje nové hnutí Praha bez chaosu, které vede někdejší dlouholetý šéf dopravního podniku Jaroslav Ďuriš.
21.09.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (665 článků) , Michael Jackson (1757 článků) , Karel Gott (6728 článků) , Michael Jackson (90 článků) , Karel Anton (3 články)
Podobné články

„Prahu řídí novodobí svazáci, tlachalové bez zkušeností. Máme recept jak na drahé energie,” vysvětluje Jaroslav Ďuriš, lídr hnutí Praha bez chaosu

 
Konec aktivistického řízení hlavního města bez jakékoli koncepce. To slibuje lídr kandidátky hnutí Praha bez chaosu a bývalý dlouholetý šéf pražského dopravního podniku Jaroslav Ďuriš. Má jasnou představu, co je třeba v Praze změnit, jaké velké projekty zahájit a jak ulevit městské dopravě. Praha bez chaosu se podle něho zabývá též energetickou krizí a nabízí Pražanům konkrétní krok, jak výrazně ulevit s cenami energií.
30.08.2022 19:05 |

podobné články

Praha bez chaosu: Pane primátore Hřibe, okamžitě odstupte a svěřte Prahu odborníkům!

 
S touto výzvou vystoupilo hnutí Praha bez chaosu na úterní tiskové konferenci. Lídr hnutí a kandidát na primátora Jaroslav Ďuriš upozornil na fakt, že primátor Hřib a vedení Prahy, které má hájit zájmy svých občanů, nedělá nic a jen čeká, jak dopadnou volby. Zhruba měsíc času do voleb musí být, podle PRAHY BEZ CHAOSU, maximálně využit pro řešení krize.
30.08.2022 19:50 |

podobné články

Zabiják & bodyguard bude mít ještě nadupanější pokračování: Zabijákova žena & bodyguard

 
Po oblíbeném filmu Zabiják & bodyguard z roku 2017, který si tak trochu vzal na paškál slavný film Osobní strážce s neodolatelným Kevinem Costnerem a Whitney Houston z roku 1992, bylo společností Lionsgate Movies oznámeno pokračování úspěšného snímku. Filmu se dočkáme v létě.
01.06.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (89 článků) , Whitney Houston (492 článků)

Praha bez chaosu: Primátor Hřib i celá rada jen bezradně přešlapují na místě a ztrácí drahocenný čas

 
Na čtvrtečním 39. zasedání zastupitelstva hlavního města Prahy, které bylo poslední v tomto volebním období, jsme se jako hnutí PRAHA BEZ CHAOSU pokusili vyzvat vedení magistrátu k jasnému řešení hrozby energetické krize, která se na Pražany valí.
10.09.2022 13:10 |

podobné články

Víme, jak Pražanům zajistit levný plyn a elektřinu. Hovoří kandidát na primátora Ďuriš z hnutí Praha bez chaosu

 
Detailně připravený plán, jak začít konat ve vedení Prahy po volbách, hlavně s ohledem na zajištění plynu za nízké ceny. PL to řekl kandidát na primátora za hnutí Praha bez chaosu Jaroslav Ďuriš, podle něhož je současná krizová situace srovnatelná s povodněmi v roce 2002, kdy ještě den před zatopením metra tehdejší primátor tvrdil, že "situace je nadmíru výtečná".
22.09.2022 20:20 |

podobné články

Zastavíme chaos v Praze. Nové hnutí chce napravit škody v metropoli

 
Praha bez chaosu. To není jen přání části Pražanů, kteří nejsou spokojeni se současným vedení metropole, ale nově též název politického hnutí, jehož cílem je vrátit na magistrát odbornost a zbavit Prahu právě onoho chaosu. Hnutí v úterý představilo hlavní body programu a některé kandidáty na starosty městských částí.
02.08.2022 15:50 |

podobné články

Zeman, Ovčáček, Mynář a Nejedlý vytvořili z Hradu politickou a kulturní „eldéenku“, tedy instituci morální zchátralosti. To říká teoretik chaosu Vodrážka

 
ROZHOVOR O pohřbu státotvornosti, hradní "eldéence" a kolapsu Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR), ale hlavně o chaosu kolem nás. O tom všem a mnoha dalších tématech je rozhovor s odborářem ÚSTR, teoretikem chaosu a bývalým disidentem Miroslavem Vodrážkou, který Parlamentní listy právě přinášejí.
11.01.2019 20:35 |

podobné články

Ďuriš (PBCH): Konec chaosu a zmaru ve vedení hlavního města. Pojďte volit změnu!

 
Komentář kandidáta na primátora Jaroslava Ďuriše za Prahu bez Chaosu k chaosu v Praze.
20.09.2022 10:50 |

podobné články

Ďuriš (PBCH): Konec chaosu a zmaru ve vedení hlavního města. Pojďte volit změnu!

 
Komentář kandidáta na primátora Jaroslava Ďuriše za Prahu bez Chaosu k chaosu v Praze.
20.09.2022 17:25 |

podobné články

Svetr nám fakt nepomůže! Advokátka z hnutí Praha bez chaosu vyráží do voleb

 
Advokátka Monika Hášová kandiduje jako čtyřka do pražského zastupitelstva na kandidátce Prahy bez chaosu. „Jsem si jistá, že důvěru voličů nezklameme. Máme odbornost a zkušenosti, velké odhodlání udělat pořádek a systém v dopravě, parkování, cyklodopravě v Praze, změnit přístup Městské policie. Ambice nemám jenom já, jsme tým a jako takový budeme i vystupovat a jednat po volbách,“ vyjmenovává Hášová v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, proč nové hnutí volit.
06.09.2022 20:40 |

podobné články

Kdo má pivo, neodpálí se? Směrnice EU? Blbost. Bodyguard o zbraních a terorismu

 
ROZHOVOR Lidé, co mají zbraň, jsou pod přísnější kontrolou, musí dbát na své chování a mít větší disciplínu. Stávající úprava držení zbraní v ČR je v pohodě, říká Michal Jonák, instruktor kurzů obranné střelby z Ústí nad Labem a bodyguard, který chránil Tomia Okamuru i Marine Le Pen. „Netvrdím, že všichni by měli střílet, ale nevidím důvod, proč lidé, kteří chtějí a splní zákonné normy by neměli,“ říká. Myšlenka, že omezení držení poloautomatických palných zbraní, jak navrhuje nové evropská směrnice, povede ke snížení počtu útoků střelnými zbraněmi, je podle něho blbost. I v případě útoku tzv. aktivního střelce je zastavení útočníka snazší, pokud jsou i sami napadení ozbrojeni, dodává.
14.12.2019 04:55 |

podobné články

Bodyguard haní Britney Spears: Prdí a smrdí!

 
Fernando Flores půl roku pracoval jako bodyguard jedné z nejproblémovějších celebrit – americké zpěvačky Britney Spears (29).
22.07.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (921 článků)

Nicolas Cage má na krku žalobu. Chce se s ním soudit jeho bývalý bodyguard

 
Známého amerického herce Nicolase Cage (48) zažaloval jeho bývalý bodyguard Richard Brun. Ten tvrdí, že ho hvězda filmu Město andělů neprávem vyhodila a navíc mu ještě nezaplatila peníze, které měl dostat.
29.09.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (161 článků)

5 tipů jak zapůsobit na prvním rande

 
Chystáte se na první schůzku, která zpravidla hodně napoví o dalším vývoji vztahu, přípravy postupně vrcholí, přemýšlíte nad účesem i vhodným oblečením a mimo jiné si kladete otázku, jak zapůsobit na prvním rande. Chcete udělat ten nejlepší dojem a žaludek se vám stahuje představou, že něco pokazíte nebo se dokonce jakýmkoli způsobem ztrapníte. Pokud se chystáme na rande, zpravidla na tento den máme velké plány. Vybíráme oblečení, snažíme se zvolit vhodný účes, často si i před zrcadlem trénujeme různé grimasy. Hlavou nám běhají různé otázky a přemýšlíme, jak zapůsobit na prvním rande. Jak tedy? Jak zapůsobit na prvním rande? Ačkoli si to možná neuvědomujete, na prvním rande záleží mnohem více, než si většina z nás vůbec připouští. V případě, kdy bude rande ok a vše se vyvede podle plánu, pak je to předzvěstí fungujícího vztahu. V opačném případě to může být obrovské fiasko. Máme pro vás několik tipů, jak zapůsobit na prvním rande a udělat ten nejlepší dojem. Tip první: Vyberte vhodné místo Jednou z nejdůležitějších věcí je místo pro první schůzku, které by tomuto okamžiku mělo odpovídat. Hodně záleží na tom, jestli se už znáte, nebo jestli se vidíte poprvé. Pokud jste se již viděli, můžete vyrazit třeba na procházku s výhledem nebo na večeři do restaurace. Pokud se uvidíte prvně v životě, radíme zajít si třeba do kavárny. Tip druhý: Témata pro rozhovor Cílem prvního rande je poznat toho druhého, dozvědět se o něm nějaké informace a popovídat si. Zamyslet byste se proto měli i nad tématy vhodnými pro váš první rozhovor, kdy se rozhodně nehodí mluvit o bývalých partnerech, politice, sexu nebo financích. Tip třetí: Oblečení Šaty dělají člověka, říká jedno známé rčení. Proto si několik dní předem udělejte jasnou představu o tom, co si vezmete na sebe. Nebojte se zvýraznit své ženské přednosti a vsaďte na... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak zapůsobit na prvním rande pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Bývalý královský bodyguard promluvil: Meghan Markle a princi Harrymu jde o život

 
Poté, co se Meghan Markle (38) a princ Harry (35) vzdali královských povinností a přestěhovali se z Británie do USA, rodina o ně začala mít strach. Především princ William (37), který se se svým bratrem nedávno usmířil, má neodbytný pocit, že se může stát něco skutečně špatného. S tím souhlasí i bývalý bodyguard královské rodiny.
05.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (817 článků) , Harry Harry (1599 článků)

Bodyguard kmotrů Šrytr: Za vraždou Mrázka podle něj stál Stanislav Gross

 
Nejspíš málokdo ví o českém podsvětí tolik jako Pavel Šrytr. Bývalý elitní policista sloužil jako bodyguard Antonína Běly, následně pracoval i pro dalšího kmotra - Františka Mrázka. V roce 2016 byl dokonce obžalován z vraždy Běly, ale vina mu nikdy nebyla dokázána. Během práce pro Mrázka měl mít v rukách jeho spis s kompromitujícím materiálem na vysoce postavené osobností české společnosti, který ale na příkaz svého zaměstnavatele zničil. Šrytr to řekl v podcastu Insider, kde také nepřímo ukázal na Stanislava Grosse jako muže, který mohl chtít Mrázkovu smrt.
17.02.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (791 článků) , František Mrázek (186 článků) , Pavel Antonín (65 článků)

Fotopast nachytala neukázněné občany: Během 14 dní 14 lidí na černé skládce odhodilo odpad!

 
Na neukázněné občany si posvítilo město Ústí nad Labem. Městská policie v rámci akce „Čisté město“ na vytipovaném místě nastražila fotopast, jež měla zachytit občany při odhazování odpadu na černé skládce! Fotopast byla v městském obvodu Střekov pouhých čtrnáct dní a nachytala čtrnáct lidí, kteří se tam zastavili, aby se zbavili starých věcí.
07.05.2021 21:40 |

podobné články

Bodyguard Zahradník: Jackson mi dal tu největší důvěru

 
Ochraňoval Madonnu, Tinu Turner, Micka Jaggera, Bushe, Obamu a taky Michaela Jacksona (†50)! Král popu má ale tři NEJ! „Byl to s ním nejsilnější zážitek, největší škola a také jsem dostal největší důvěru,“ přiznal Nedělnímu Blesku bodyguard Zdeněk Zahradník, šéf firmy V.I.P.
05.07.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Michael Jackson (1757 článků) , Tina Turner (144 článků) , Mick Jagger (300 článků)

Bodyguard obvinil Britney Spears ze sexuálního obtěžování

 
Devětadvacetiletý bývalý policista a bodyguard Fernando Flores chce podat žalobu na Britney Spears kvůli sexuálnímu harašení. Flores opustil tým ochranky popové hvězdy poté, co ho prý obtěžovala svým nahým tělem.
11.06.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (921 článků)