Článek

Pozor, řítí se kmotr: Co dělal Janoušek na pohřbu komunisty Štěpána

 
Když stříbrný mercedes zaparkoval před strašnickým krematoriem, nevyskočil z něj žádný bývalý komunistický boss, ale lobbista Roman Janoušek. Popadl věnec s nápisem Rosi a za ruku vzal manželku Simonu. Rázným krokem se pak vydal rozloučit se s zesnulým komunistou Miroslavem Štěpánem. Kde se tu kmotr vzal, ptali se lidé?
28.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků)
Podobné články

Na pohřbu komunisty Štěpána se objevil i kmotr Janoušek s manželkou! Víme proč!

 
Komunisté se dnes loučí se zesnulým Miroslavem Štěpánem. Do pražského krematoria ve Strašnicích dorazilo mnoho představitelů minulého režimu. Mezi hosty byl i kmotr Roman Janoušek s manželkou!
28.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků)

Kmotr Janoušek vysvětluje, proč srazil ženu a ujel: Měl jsem krevní sraženinu na mozku!

 
Kmotr Roman Janoušek řídil opilý, srazil ženu, od nehody ujel a teď mu za pokus o vraždu hrozí 18 let ve vězení. Janoušek ale stále věří, že se trestu vyhne. "Měl jsem ještě zdravotní potíže, o kterých jsem netušil," vymluval se v rozhovoru pro Právo na sraženinu v hlavě, kvůli které podstoupil operaci téměř rok po nehodě.
20.05.2013 11:50 |

podobné články

Frajírek Janoušek u soudu: Jak si kmotr sypal popel na hlavu

 
Tak konečně! Kmotr Roman Janoušek dnes poprvé sedl do místnosti, kde možná za pár dní či týdnů uslyší i verdikt, ze kterého se mu bude motat už takhle dost zamotaná hlava! Zpovídá z pokusu o vraždu. Loni řídil opilý, naboural, přejel ženu a od nehody sprostě ujel! Co na to soud? Začal dnes, Janoušek přečetl pár vět z papíru a pak zmizel. Proces jsme sledovali ONLINE!
16.07.2013 06:40 |

podobné články

Kmotr Janoušek si vyslechl verdikt: Vinen! Dostal 3 roky natvrdo!

 
Kmotr Roman Janoušek si vyslechl rozsudek za nehodu, při které přejel a vážně zranil vietnamskou řidičku. Řídil tehdy opilý, byl obviněn z pokusu o vraždu. U soudu dostal 3 roky ve věznici s dozorem! Rozsudek vychází z přehodnocení činu na těžké ublížení na zdraví. Není pravomocný a do 8 dnů se může Janoušek odvolat. Vyjádřete se v naší diskuzi: Je trest adekvátní?
30.04.2014 11:05 |

podobné články

Rudá garda i nečekaný host KMOTR: Kdo všechno dorazil na pohřeb komunisty Štěpána?

 
Pohřeb známého normalizačního pohlavára Miroslava Štěpána (68) se stal přehlídkou bývalých komunistů v omšelých kabátech, sem tam s nějakým tím vyznamenáním či "rudým" řádem. Chybět nemohl ani stále vitální Milouš Jakeš. Dorazili však i podnikatelé - někdejší šéf Poldi Stehlík, lobbista Ulčák a především "mazánek" Roman Janoušek, kterého doprovodila i manželka Simona. Kdo další si nenechal poslední rozloučení se Štěpánem ujít?
28.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Pohřeb komunisty Štěpána (†68): Srp a kladivo, Semelová, Janoušek, Jakeš!

 
Rudé karafiáty, srp a kladivo, červené kravaty, pomačkané baloňáky. Výjev jako z doby před třiceti lety. Věrní a oddaní komunisté se rozloučili s bývalým rudým soudruhem a šéfem Lidových milicí Miroslavem Štěpánem (†68). Mezi prvními do krematoria přišel Milouš Jakeš. Nechyběl však ani kmotr Roman Janoušek s manželkou!
28.03.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Na pohřbu soudruha Štěpána se objevil Jakeš, ale i Janoušek s manželkou

 
Komunisté se v pátek rozloučili se zesnulým soudruhem a někdejším šéfem Lidových milicí Miroslavem Štěpánem. Na pohřbu se objevil Milouš Jakeš, ale i lobbista Roman Janoušek.
28.03.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Zpěváci a minulý režim očima pohlavára! Vyjdou skandální paměti komunisty Štěpána

 
Na Štěpána bez Štěpána... Tahle hláška, stejně jako jeho masitá tvář pod milicionářskou čapkou, vstoupila do dějin. Předlistopadový šéf pražských komunistů Miroslav Štěpán (68) má ještě jeden zářez do nesmrtelnosti: Jediný z rudých pohlavárů šel za mlácení lidí při demonstracích do basy.
01.10.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků)

Kmotr Janoušek zmizel, policie mu tak nesdělila obvinění. Víte, kde je? Dejte nám vědět!

 
Pražský kmotr Roman Janoušek, který včera v opilosti srazil svým porsche, by měl od policie obdržet obvinění. Jenže to má obrovský háček, nikdo neví, kde je! Policii to zatím nechává chladnou.
23.03.2012 12:07 |

podobné články

Kmotr Roman Janoušek: Popíjel v hospodě! Pivko, ženy, pohoda!

 
Každý jiný by měl nervy nadranc, chodil by kanálem a k chlastu by si ani nepřičichl. To nechvalně proslulý pražský kmotr Roman Janoušek (43) si života užívá plnými doušky.
11.05.2012 12:15 |

podobné články

Kmotr Roman Janoušek: Tajemství fotky v hospodě odhaleno!

 
To už je trochu moc! Pražský kmotr Roman Janoušek (43), kterému hrozí až deset let vězení za to, že silně opilý srazil Vietnamku (51), spokojeně nepopíjí jen tak s někým! Víme, kdo to je...
14.05.2012 05:20 |

podobné články

Janouškův právník: Kmotr skoro zemřel! Má 52 stehů a vypadá šíleně

 
Kmotr Roman Janoušek (43) prý stál jednou nohou v hrobě. Takhle dramaticky popisuje situaci kolem lobbistova zranění jeho advokát, který tvrdí, že Janoušek málem zemřel.
06.03.2013 12:15 |

podobné články

Kmotr Janoušek vzkázal z luxusní pracovny: Nehodu mám jako v mlze!

 
Na svou nehodu si Roman Janoušek prý příliš nepamatuje. Ze své luxusně vybavené kanceláře vzkázal, že na nehodu vzpomíná, jako by byla zahalená do mlhy. Trápila jej sraženina v hlavě, měl prý skutečně bolesti. Blesk ho po operaci skutečně přistihl s obvazem na hlavě, jenže nyní to vypadá, že kmotr především hraje o nižší trest...
20.05.2013 23:00 |

podobné články

Janoušek přejel ženu vědomě! Odborník potvrdil, že kmotr musel oběť vidět

 
To, na co deník Blesk upozornil už před rokem, teď potvrdil soudní znalec. Kmotr a silniční pirát Roman Janoušek (44) musel Vietnamku (52), kterou srazil autem, vidět! Jak se to podařilo zjistit?
23.07.2013 17:35 |

podobné články

Janoušek s tříletým trestem na krku: Zmizel kmotr do Chorvatska?

 
Měl se za nedotknutelného. Teď ale Roman Janoušek (45) narazil. Soud ho za nehodu, při níž v opilosti srazil ženu, poslal na tři roky do vězení. K tomu ještě milovník luxusních aut vyfasoval pětiletý zákaz řízení. Verdikt si však osobně neyslechl. A spekuluje se, zda je kmotr vůbec v Česku. Podle TV Nova již několik dní nikoli.
02.05.2014 05:50 |

podobné články

Kmotr u soudu: Janoušek dostal 4,5 roku natvrdo!

 
Věřil si, že ho soud dnes osvobodí. Kmotr Roman Janoušek přišel v dobré náladě a dokonce se usmíval. Úsměv mu z tváře zmizel v okamžiku, kdy odvolací soud vynesl pravomocný rozsudek - 4,5 roku ve vězení s dozorem a 7 let zákaz řízení. Když to uslyšel, hlavu složil do dlaní. Pak se ale oklepal a vyrazil na cestu po pražských hospodách.
16.09.2014 09:35 |

podobné články

Odsouzený kmotr Janoušek exkluzivně pro Blesk.cz: Pykám za své jméno!

 
Do konce listopadu musí nastoupit výkon trestu. Vězení se vyhnout nehodlá, zmizet do Chorvatska nechce. Pražský kmotr Roman Janoušek poskytl Blesk.cz exkluzivní rozhovor. Zoufá si, že pyká jen za svoje jméno.
30.09.2014 05:15 |

podobné články

Roman Janoušek zůstává v base: Lékaři byli proti, žádné riziko mu prý nehrozí

 
Pražský kmotr Roman Janoušek (46) zůstává za mřížemi! Se svou žádostí o přerušení trestu kvůli úrazu hlavy totiž neuspěl, napsalo Právo. V brněnské věznici si tak dál musí odpykávat trest za sražení ženy automobilem v opilosti. Janoušek za něj dostal čtyři a půl roku ve vězení.
11.02.2015 07:10 |

podobné články

Advokát Široký: Janoušek zažívá neblahé období

 
Právní zástupce Romana Janouška Vít Široký kontaktoval zástupce ženy, již Janoušek autem srazil, Josefa Lžičaře, omluvil se jí a nabídl odškodnění. Široký Právu řekl, že Janoušek teď zažívá těžké období a i přes víkendové spekulace si nemyslí, že by se Janoušek chtěl skrývat či se vzdálit z ČR.
27.03.2012 14:48 |

podobné články