Článek

Pozor, další zmatky v brněnské dopravě: Vlaky z Chrlic do Křenovic příští týden nevyjedou

 
Vlaky mezi stanicemi Brno-Chrlice a Křenovice horní nádraží na Brněnsku příští týden od pondělí do pátku nepojedou. Důvodem je oprava trati.
13.01.2019 10:05 |

podobné články

Podobné články

Začala celodenní stávka v dopravě

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech.
16.06.2011 00:05 |

podobné články

Vlaky v celé ČR stojí, zatím nevyjelo ani pražské metro

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech. V hlavním městě vyjela část nočních spojů. Metro, jehož provoz začíná před pátou hodinou ráno, ale zatím stojí.
16.06.2011 05:10 |

podobné články

Ledovka drtí Česko! Ráno NEVYJEDOU DESÍTKY VLAKŮ!

 
Déšť v kombinaci s nízkými teplotami a namrzáním pomalu proměňuje celou zemi v ledovou klouzačku. V Brně, později v Praze a v dalších městech zkolabovala doprava. Na namrzlých silnicích hromadně havarovala auta. Na Přerovsku a Prostějovsku vyhlásili kalamitu. V úterý ráno nevyjedou desítky vlaků!
01.12.2014 16:20 |

podobné články

Zákaz pivních kol v centru vypršel. Mohou se vrátit, zatím ale nevyjedou

 
Do ulic hlavního města se mohou vrátit vozítka servírující alkohol známá jako pivní kola. Původní zákaz magistrátu zrušil soud a dočasnému zákazu, který město zavedlo namísto něj, v sobotu vypršela platnost. Přestože provozovatelům tak už nic nebrání kola vyslat do ulic, tak nevyjedou. Majitelé firem totiž chystají koncepci fungování tzv. skupinových kol. Na pivní kola si dlouhodobě stěžují Pražané.
15.08.2020 08:20 |

podobné články

České dráhy: Vybrané vlaky SuperCity budou vedeny v kategorii IC

 
Vlaky SuperCity 503 a 508 dne 10. 1. 2016 a vlaky SuperCity 502, 503, 508 a 509 ve dnech 23. 1. až 11. 2. 2016 budou z provozních důvodů vedeny místo elektrické jednotky řady 680 Pendolino náhradní soupravou složenou z modernizovaných klimatizovaných vozů klasické stavby. Tyto vlaky budou z důvodu změny řazení v uvedených dnech mimořádně vedeny jako vlaky kategorie IC.
07.01.2016 20:50 |

podobné články

Rekreační vlaky nevyjedou: Start sezóny se kvůli pandemii opět odkládá

 
Rekreační vlaky v Praze a Středočeském kraji vyjedou letos později. Start sezóny, která měla začít v sobotu, se kvůli koronavirové krizi odkládá, zatím na neurčito. Informovaly o tom dnes České dráhy. O zahájení sezony rekreačních vlaků, které tradičně jezdí do turisticky atraktivních oblastí, rozhodne další epidemiologický vývoj.
24.03.2021 13:20 |

podobné články

Stávka se projevuje jen za železnici, noční MHD v Praze jezdí

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech. Situace v hlavním městě by ale nemusela být tak dramatická, jako se v minulých dnech zdálo. Soudě alespoň podle nočních spojů, jichž většina vyjela.
16.06.2011 03:25 |

podobné články

Vlak usmrtil člověka u hlavního nádraží v Brně

 
Vlak nedaleko brněnského hlavního nádraží dnes ráno zabil člověka. Provoz v úseku do Brna Chrlic byl podle informací na webu Českých drah zastaven, vlaky tam dočasně nahradily autobusy. 
21.03.2013 08:05 |

podobné články

Prasklé koleje zpomalily vlaky mezi Děčínem a Prahou

 
Vlaky mezi Děčínem a Prahou nabírají vysoká zpoždění. Na trati praskly kolejnice, vlaky nyní jezdí pouze po jedné koleji. Kvůli sněhové kalamitě vlaky stále nejezdí na čtyřech regionálních tratích, řekla regionální mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.
16.12.2010 09:45 |

podobné články

Mezi Brnem a Břeclaví nejezdí vlaky! Cestující musí počítat se zpožděním

 
Kvůli poruše trakčního vedení u Hrušovan u Brna nejezdí od 7:00 vlaky mezi Brnem a Břeclaví. Dálkové vlaky z Prahy do Vídně či Bratislavy a opačně České dráhy (ČD) odklánějí z České Třebové přes Olomouc a Přerov na Břeclav, cestující do Brna musejí přesedat na osobní vlaky či rychlíky v České Třebové či Břeclavi.
16.11.2014 11:40 |

podobné články

Na brněnské hlavní nádraží se po roce vrátily všechny vlaky

 
Na brněnské hlavní nádraží se v neděli po roční výluce vrátily všechny vlaky. Velkou opravou prošla i střední část nádražní budovy s odjezdovou halou. Zatím je však k dispozici pouze maličká čekárna a na první pohled je zřejmé, že je ještě potřeba řadu věcí dodělat za provozu. Pohyb cestujících po hale a do podchodů je už volný.
15.12.2019 17:00 |

podobné články

SŽDC plánuje několik výluk v Praze a ve středních Čechách

 
Místo vlaků mezi Prahou a Neratovicemi v příštím týdnu pojedou autobusy. Železniční trať se opravuje, vlaky na ni nevyjedou od pondělí do pátku. ČTK to dnes sdělila organizace Ropid, která organizuje pražskou hromadnou dopravu. Od soboty plánuje Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) i další výluky, které ovlivní provoz na trati v Praze a Středočeském kraji.
10.10.2014 12:00 |

podobné články

Při srážce traktoru s autem se na Vyškovsku vylily téměř tři tuny hnojiva

 
Dopravu u Křenovic na Vyškovsku zkomplikovala ve středu odpoledne srážka osobního automobilu s traktorem. Z přívěsu se vylilo okolo 2,7 tuny hnojiva, informovala policejní mluvčí Iva Šebková.
25.04.2012 21:10 |

podobné články

Střet dvou osobních aut na Vyškovsku si vyžádal šest raněných

 
Šest lidí se dnes po poledni zranilo při dopravní nehodě u Křenovic na Vyškovsku. Došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozů. Příčina nehody zatím není známá.
30.06.2014 14:50 |

podobné články

Vlak přejel na Přerovsku mladého muže! Na místě zemřel

 
Osobní vlak srazil v noci na sobotu poblíž železničního přejezdu u Křenovic na Přerovsku dvaadvacetiletého muže. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl, uvedla ČTK policejní mluvčí Marta Vlachová. Okolnosti neštěstí policie zjišťuje.
29.11.2014 12:00 |

podobné články

Zemřel nejstarší Čech!

 
Nejstarší muž České republiky Stanislav Spáčil (†107, na snímku) z Křenovic na Vyškovsku zemřel.
28.05.2015 21:20 |

podobné články

Železniční revoluce na jihu Moravy zadrhává: Kraj vyhrožuje pokutami, vagony ale polepit nestihl

 
Zelené pruhy nade dveřmi vagonu na všech osobních vlacích z Brna do Tišnova, Letovic, Křenovic a Břeclavi zatím scházejí. České dráhy je totiž všechny ještě nestihly polepit. Vagony jsou přitom od 1. ledna určené pro nástup cestujících bez jízdenky, kteří se mají přihlásit průvodčímu, aby si koupili lístek a nedostali pak pokutu 1 525 korun!
07.01.2020 13:55 |

podobné články

Prozrazeno. Obří stávka může být bez konce

 
Protivládní demonstrace nijak nepohnuly se stanoviskem vlády, a tak se odboráři uchylují k radikálnější akci. Po stávce řidičů MHD v Ostravě, bude pravděpodobně v pondělí ochromena hromadná doprava v Praze i Brně, navíc nevyjedou ani vlaky, a to v celé republice. Stávka by ale nemusela být časově omezená, jak se doposud myslelo, prozradil ParlamentnímListům.cz odborář Pomajblík.
10.06.2011 06:30 |

podobné články

Zaměstnavatelé radí "home office", nebo si vzít rovnou volno

 
Podle posledních zpráv budou vozovny, depa a nádraží v pondělí praskat ve švech. Do stávky se má zapojit přes 80 procent zaměstnanců dopravy velkých měst. Vlaky dokonce nevyjedou vůbec.
10.06.2011 22:45 |

podobné články