Článek

Pozor, další zmatky v brněnské dopravě: Vlaky z Chrlic do Křenovic příští týden nevyjedou

 
Vlaky mezi stanicemi Brno-Chrlice a Křenovice horní nádraží na Brněnsku příští týden od pondělí do pátku nepojedou. Důvodem je oprava trati.
13.01.2019 10:05 |

podobné články

Podobné články

Začala celodenní stávka v dopravě

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech.
16.06.2011 00:05 |

podobné články

Vlaky v celé ČR stojí, zatím nevyjelo ani pražské metro

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech. V hlavním městě vyjela část nočních spojů. Metro, jehož provoz začíná před pátou hodinou ráno, ale zatím stojí.
16.06.2011 05:10 |

podobné články

Zmatky kolem výběru ministra: Peake ho má, nemá, má, nemá...

 
Zmatky a nejasnosti provázely v pondělí hledání nového minstra dopravy místo odstupujícího Pavla Dobeše. Jednou lidé z TOP 09 tvrdili, že mají nového kandidáta vybraného, pak zase, že nikoliv. Chvíli to měl být člen jejich strany, pak zase bezpartijní. Zmatky kolem obsazení ministerské funkce už začínají vadit ODS, která LIDEM vyhrožuje, že jim resort odebere. Zástupci koaličních stran si věc ujasní na dnešním jednání K9.
20.11.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků)

Ledovka drtí Česko! Ráno NEVYJEDOU DESÍTKY VLAKŮ!

 
Déšť v kombinaci s nízkými teplotami a namrzáním pomalu proměňuje celou zemi v ledovou klouzačku. V Brně, později v Praze a v dalších městech zkolabovala doprava. Na namrzlých silnicích hromadně havarovala auta. Na Přerovsku a Prostějovsku vyhlásili kalamitu. V úterý ráno nevyjedou desítky vlaků!
01.12.2014 16:20 |

podobné články

České dráhy: Vybrané vlaky SuperCity budou vedeny v kategorii IC

 
Vlaky SuperCity 503 a 508 dne 10. 1. 2016 a vlaky SuperCity 502, 503, 508 a 509 ve dnech 23. 1. až 11. 2. 2016 budou z provozních důvodů vedeny místo elektrické jednotky řady 680 Pendolino náhradní soupravou složenou z modernizovaných klimatizovaných vozů klasické stavby. Tyto vlaky budou z důvodu změny řazení v uvedených dnech mimořádně vedeny jako vlaky kategorie IC.
07.01.2016 20:50 |

podobné články

Stávka se projevuje jen za železnici, noční MHD v Praze jezdí

 
Obyvatele České republiky čeká náročný den. O půlnoci začala celodenní stávka v dopravě. Lidé tak musí vyřešit, jak se dostanou do práce či z práce, žáci a studenti do škol. Vůbec nevyjedou vlaky, omezena je i doprava MHD v některých městech. Situace v hlavním městě by ale nemusela být tak dramatická, jako se v minulých dnech zdálo. Soudě alespoň podle nočních spojů, jichž většina vyjela.
16.06.2011 03:25 |

podobné články

Vlak usmrtil člověka u hlavního nádraží v Brně

 
Vlak nedaleko brněnského hlavního nádraží dnes ráno zabil člověka. Provoz v úseku do Brna Chrlic byl podle informací na webu Českých drah zastaven, vlaky tam dočasně nahradily autobusy. 
21.03.2013 08:05 |

podobné články

Prasklé koleje zpomalily vlaky mezi Děčínem a Prahou

 
Vlaky mezi Děčínem a Prahou nabírají vysoká zpoždění. Na trati praskly kolejnice, vlaky nyní jezdí pouze po jedné koleji. Kvůli sněhové kalamitě vlaky stále nejezdí na čtyřech regionálních tratích, řekla regionální mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.
16.12.2010 09:45 |

podobné články

Mezi Brnem a Břeclaví nejezdí vlaky! Cestující musí počítat se zpožděním

 
Kvůli poruše trakčního vedení u Hrušovan u Brna nejezdí od 7:00 vlaky mezi Brnem a Břeclaví. Dálkové vlaky z Prahy do Vídně či Bratislavy a opačně České dráhy (ČD) odklánějí z České Třebové přes Olomouc a Přerov na Břeclav, cestující do Brna musejí přesedat na osobní vlaky či rychlíky v České Třebové či Břeclavi.
16.11.2014 11:40 |

podobné články

Soud s Krejčířem: Budova plná novinářů a policistů, velké zmatky

 
Soudní budova zaplněná novináři a policisty s automatickými zbraněmi, v takových kulisách se dnes odehrálo soudní stání s uprchlým českým podnikatelem Radovanem Krejčířem, který v Jihoafrické republice čelí podezření z únosu a z pokusu o vraždu. Líčení předcházely zmatky a nakonec se o odkladu stání o týden rozhodlo za zavřenými dveřmi, protože policie novináře i veřejnost s poukazem na zajištění Krejčířovy bezpečnosti vykázala z budovy.
25.11.2013 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (727 článků)

Zmatky kolem vazby Petra Kramného: Zrušili jeden z důvodů pro uvěznění!

 
Zmatky u vyšetřovatelů? Podle obhájkyně byl minulý týden Petru K. (36) obviněnému z vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) zrušen jeden z důvodů vazby, podle státního zástupce ne. Ten ale teď otočil.
21.05.2014 05:25 |

podobné články

SŽDC plánuje několik výluk v Praze a ve středních Čechách

 
Místo vlaků mezi Prahou a Neratovicemi v příštím týdnu pojedou autobusy. Železniční trať se opravuje, vlaky na ni nevyjedou od pondělí do pátku. ČTK to dnes sdělila organizace Ropid, která organizuje pražskou hromadnou dopravu. Od soboty plánuje Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) i další výluky, které ovlivní provoz na trati v Praze a Středočeském kraji.
10.10.2014 12:00 |

podobné články

Prozrazeno. Obří stávka může být bez konce

 
Protivládní demonstrace nijak nepohnuly se stanoviskem vlády, a tak se odboráři uchylují k radikálnější akci. Po stávce řidičů MHD v Ostravě, bude pravděpodobně v pondělí ochromena hromadná doprava v Praze i Brně, navíc nevyjedou ani vlaky, a to v celé republice. Stávka by ale nemusela být časově omezená, jak se doposud myslelo, prozradil ParlamentnímListům.cz odborář Pomajblík.
10.06.2011 06:30 |

podobné články

Zaměstnavatelé radí "home office", nebo si vzít rovnou volno

 
Podle posledních zpráv budou vozovny, depa a nádraží v pondělí praskat ve švech. Do stávky se má zapojit přes 80 procent zaměstnanců dopravy velkých měst. Vlaky dokonce nevyjedou vůbec.
10.06.2011 22:45 |

podobné články

V pondělí se Česko zastaví. Odboráři chystají blokády

 
Ve čtvrtek kvůli stávce nevyjedou žádné vlaky, osobní ani nákladní. Stát bude celý den i MHD v Brně, v Praze a dalších městech bude hromadná doprava výrazně omezena.
12.06.2011 18:05 |

podobné články

MAPA: Tudy ve čtvrtek kvůli stávce neprojedete

 
Odboroví předáci oficiálně vyhlásili stávku na čtvrtek. Nevyjedou žádné vlaky, stát bude celý den i MHD v Brně, v Praze a dalších městech bude výrazně ochromena. Součástí budou i masivní blokády silnic a bude jich ještě víc než by jich bylo v pondělí.
12.06.2011 19:05 |

podobné články

Stávka bude ještě tvrdší, hrozí odbory

 
Ve čtvrtek kvůli odborářské stávce nevyjedou od 0:00 do půlnoci žádné vlaky, osobní ani nákladní. Stát by měla celý den také městská doprava v Brně, v Praze a dalších městech se její provoz výrazně omezí. Zda bude jezdit metro, zatím není jasné.
12.06.2011 20:05 |

podobné články

Několik hodin zbývá do stávky: Praha bude na kolenou

 
Pouze několik hodin zbývá do chvíle, kdy se ukáže, kolik dopraváků podpoří revoltu odborů vůči vládním reformám. Už je ale jasné, že nevyjedou vlaky a minimálně v Praze ani většina spojů MHD.
15.06.2011 12:05 |

podobné články

Několik hodin do stávky: Praha bude na kolenou

 
Pouze několik hodin zbývá do chvíle, kdy se ukáže, kolik dopraváků podpoří revoltu odborů vůči vládním reformám. Už je ale jasné, že nevyjedou vlaky a minimálně v Praze ani většina spojů MHD.
15.06.2011 12:20 |

podobné články