Článek

Pozor. „Arabové v USA mohou Bidenovi prohrát volby.“ Je jich dost

 
„Neberte zajatce, prostě zabíjejte. Zabíjejte muže, ženy i děti. Bez rozdílu.“ Izraelská tajná služba Šin Bet zveřejnila další video z výslechu teroristy z Hamásu. Běhá z něj mráz po zádech. V šestém domě, do kterého vtrhli, prý on a jeho druhové slyšeli hlasy dětí. Začali kolem sebe střílet a neustali, než dětské hlásky umlkly. Izraelský list Haaretz položil otázku, co se stane, až pozemní operace izraelských vojáků v Gaze skončí. A nabídl možnou odpověď. Mezitím z USA zaznívá varování, že podpora Izraele může Joea Bidena připravit o znovuzvolení do úřadu prezidenta.
02.11.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1023 článků)
Podobné články

Arabové opět překvapili Tepličany. Vzali na sebe vesty a uklidili park

 
Arabové se v Teplicích rozhodli ukázat obyvatelům, že dokážou být čistotní. V úterý večer jich přibližně dvacet obléklo reflexní vesty, poté vyrazili uklízet Šanovský park. Podobnou akci zorganizovali již minulý týden. Právě na chování Arabů v tomto parku, který se nachází hned vedle jimi oblíbených lázní, si Tepličané nejvíc stěžují. Vadí jim, že někteří Arabové nevyhazují odpadky do koše, straší psy a jejich děti na kolech div neporážejí ostatní.
05.08.2015 15:15 |

podobné články

Arabové prý dělají v Teplicích nepořádek. Místní proti tomu protestují originálním způsobem

 
Nespokojenost s tím, jak se na veřejných prostranstvích chovají návštěvníci lázní z arabských zemí, se rozhodli dát najevo originálním způsobem obyvatelé Teplic. Přes sociální sítě se domluvili, že v pátek budou hromadně venčit psy v místním parku, ve kterém mají ve zvyku kempovat Arabové. Obyvatelům tohoto severočeského lázeňského města vadí, že se Arabové při kempování chovají hlučně a zanechávají za sebou nepořádek. O celé věci informoval Teplicky.denik.cz.
20.07.2015 09:51 |

podobné články

Lidé na Teplicku zuří: Arabové jim u chatek staví hotely

 
Řada pozemků i budov na Teplicku už patří Arabům. Skupují je proto, aby arabští návštěvníci teplických lázní mohli bydlet v přírodě a ne přímo ve městě. Obyvatelé těchto vesnic jsou z toho ale rozladění. Nicméně bez Čechů by se asi Arabové k pozemkům dostali jen těžko – to by ovšem láska k sousedům musela být silnější než láska k penězům. Arabové jsou totiž ochotni za pozemky zaplatit mnohonásobek původní ceny. Místní je tak prodávají s radostí.
28.07.2015 05:05 |

podobné články

Opustíte ropný průmysl? Biden si včera možná prohrál volby

 
Amerika včera večer zažila druhou a zároveň poslední televizní debatu kandidátů na prezidenta Spojených států. Biden obvinil Trumpa z toho, že je jedním z nejvíce rasistických prezidentů, jakého kdy USA měly. Trump to však odmítl, málokdo měl udělat pro Afroameričany tak hodně, jako zrovna on. Přišlo i na problém klimatu. „To je velké prohlášení,“ vyjádřil Trump. „Pamatujte si to, v Texasu, Oklahomě, Pensylvánii a Ohiu!“ vyzval prezident po tom, co Biden přiznal, že by zavřel ropný průmysl. Události si všiml i člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Prý by to Bidenovi mohlo prohrát volby.
23.10.2020 14:40 |

podobné články

Někdejší český velvyslanec v USA položil v ČT provokativní otázku k Bidenovi. Jde o americký Senát

 
Americké volby jsou stále bez vítěze. Současný šéf Bílého domu Donald Trump zpochybňuje korespondenční volbu, která nahrává jeho demokratickému protikandidátovi Joeu Bidenovi. Trumpův štáb už proto podal žalobu ve třech státech a chystá další. Jak se na finále letošních prezidentských voleb dívá někdejší velvyslanec České republiky ve Spojených státech Martin Palouš, prozradil ve Studiu ČT24. I přes to, že volby ukazují, jak moc je Amerika rozdělená, její spojení v budoucnu vidí diplomat optimisticky.
05.11.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Martin Palouš (9 článků) , Joe Biden (1023 článků)

John: Věci veřejné nemohou obecní volby prohrát

 
Předseda Věcí veřejných Radek John míní, že jeho strana nemůže komunální volby prohrát. V minulých obecních volbách totiž byla jen malou pražskou stranou. John připomněl, že loni na jaře se svými kolegy objížděl republiku a zakládal první krajská sdružení VV.
16.10.2010 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků)

Pravice potřebuje drtivě prohrát volby, píše server

 
Pokud by z předčasných voleb měla vzejít vláda koaliční, bylo by nejlepší, kdyby šlo o vládu ČSSD a KSČM. Pravice totiž potřebuje volby drtivě prohrát a vstoupit do stádia hluboké sebereflexe a očisty. V článku pro Britské listy to píše komentátor Boris Cvek.
04.04.2012 13:20 |

podobné články

Šéf Soukromníků Bajer: Až lidé poznají důsledky EET, může Babiš prohrát příští volby

 
ROZHOVOR Předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer, který patří mezi dlouhodobé odpůrce EET, míní, že i lidé, kteří systému dříve tleskali, změní názory. Stačí si prý počkat několik měsíců, až budou známy důsledky evidence tržeb a počty podnikatelů, kteří ukončí svoji činnost. Podle Bajera to klidně může Andreji Babišovi prohrát příští volby.
01.12.2016 16:00 |

podobné články

Arabové v Česku domlouvali kšefty s teroristy: V USA jim hrozí doživotí

 
Dodávání zbraní za stamiliony, prodej kokainu ve velkém, to vše na podporu terorismu! Do špinavého byznysu se podle obžaloby zapojili tři Arabové, zadržení v Česku. Soud jedná o tom, zda budou vydáni do USA.
20.12.2014 19:06 |

podobné články

Idi*t v Bílém domě, napsal Trump o Bidenovi. Šlo o Rusko

 
MONITORING Donald Trump oslavil Den nezávislosti posmíváním se prezidentovi Joeu Bidenovi. V Bílém domě nyní dle jeho slov vládne „nebezpečný idiot“. USA takto nemůže pokračovat. Prezidentské volby 2024 jsou dle něj pro Spojené státy americké poslední velkou šancí.
05.07.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Joe Biden (1023 článků)

Biden porazil Trumpa o „parník“. Získá 306 volitelů, blahopřála už i Čína

 
Kandidát Demokratické strany Joe Biden získal v amerických prezidentských volbách 306 hlasů ve sboru volitelů, zatímco úřadující šéf Bílého domu Donald Trump 232. Uvádí to celostátní americká média poté, co vyhlásila vítěze ve zbývajících dvou státech USA. Georgii a jejích 16 volitelů připsala Bidenovi, Severní Karolínu s 15 hlasy Trumpovi. K vítězství poblahopřála dnes demokratickému kandidátovi Joeu Bidenovi také Čína, která stejně jako Rusko či Turecko s tímto krokem vyčkávala. A exprezident Barack Obama se rozčílil kvůli spekulacím z volebních podvodů. Podkopává to prý demokracii v USA.
13.11.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Barack Obama (2515 článků) , Joe Biden (1023 článků)

Pospíšilova otevřená zpověď: O průšvihu Klause, jeho návratu a prohře ODS

 
ROZHOVOR Místopředseda Poslanecké sněmovny a ODS Jiří Pospíšil patří k politikům, kteří se nesnaží malovat realitu na růžovo. Pokud nedojde podle něj k nějakým politickým zvratům, připouští, že dlouhodobý vývoj ukazuje, že příští sněmovní volby ODS spíš nevyhraje. Ale mělo by to stranu vyburcovat k větší aktivitě, aby udělala maximum pro co nejlepší výsledek. „Protože i prohra může mít různé podoby. Je jiné prohrát s dvaceti procenty a je jiné prohrát s deseti procenty,“ řekl ParlamentnímListům.cz místopředseda dolní komory parlamentu Jiří Pospíšil.
25.02.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2221 článků) , Jiří Pospíšil (2221 článků)

Klaus to řekl natvrdo, ODS potřebuje prohrát

 
Volby podle bývalého prezidenta Václava Klause nemohou dopadnout dobře. Velmi se obává toho, co vznikne po nich. ODS, tedy strana, kterou dlouho vedl, podle něj potřebuje prohrát, aby se změnila. Klaus se rovněž bojí toho, že lidi k urnám nepřijdou. Řekl to dnes novinářům v pražských Kobylisích, kam přišel s manželkou Livií volit.
25.10.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11037 článků)

Není sečteno, ale primátor Hřib už gratuluje Bidenovi ke zvolení: Je lepší volba pro svět

 
Ještě v momentě, kdy ve Spojených státech finišoval volební souboj mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem, gratulovali někteří politici Bidenovi k vítězství. Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) byl o jeho vítězství přesvědčen již v sobotu dopoledne,  kandidát Demokratické strany je podle něj lepší volbou pro celý svět i politickou kulturu. Volby komentovali i další pražští politici.
07.11.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Joe Biden (1023 článků)

Arabové staví kolonii u Teplic. Češi nám mohou sekat trávu, prohlásil člen muslimské obce

 
Vlastní kolonii zřejmě chtějí založit Arabové u severočeských Teplic. Místní lázně se jim zalíbily natolik, že v nedalekých Modlanech a přilehlých obcích skoupili více než 60 parcel na výstavbu sezónních domků!
22.08.2014 16:35 |

podobné články

Prezident Zeman gratuloval Bidenovi k vítězství ve volbách a pozval ho do Prahy

 
Prezident Miloš Zeman zaslal v sobotu gratulační dopis Joeu Bidenovi, který by měl v nadcházejících čtyřech letech zasednout v Bílém domě. Současná hlava státu, Donald Trump, však zatím porážku neuznal, chce se obrátit na soudy kvůli počítání hlasů. „Věřím, že tak jako mnohokrát předtím, i během Vašeho prezidentství společně dokážeme, že Česká republika a USA jsou silní spojenci i dobří přátelé," napsal mimo jiné Zeman.
07.11.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Miloš Zeman (27995 článků) , Joe Biden (1023 článků)

Čeští politici k vítězství Bidena: Zeman zmínil spolupráci, Babiš řeší cla a NATO

 
Čeští politici na sociálních sítích se vyjadřují k americkým prezidentským volbám a gratulují vítězi, demokratovi Joeovi Bidenovi. Většina z nich dává najevo, že Biden byl jejich favoritem. Předseda Pirátů Ivan Bartoš považuje výsledek voleb za zcela legitimní a doufá, že zvolení Bidena znamená pro Evropu novou éru spolupráce. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová konstatovala, že zakopání příkopů po Trumpovi je skvělou zprávou pro USA i pro nás. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) ve vítězství Bidena nevěřil a uznal, že se unáhlil. Ministr zahraničí Tomáš Petříček očekává spory a přepočítávání hlasů. Prezident Miloš Zeman zaslal Bidenovi gratulační dopis.
07.11.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3331 článků) , Joe Biden (1023 článků) , Ivan Ivan (2837 článků)

Dopis Bidenovi. Změna směru v USA? To sotva

 
Třicítka amerických progresivních kongresmanů z Demokratické strany po vlně kritiky stáhla dopis, v němž americkému prezidentovi Joeu Bidenovi – i přes nedávné ruské útoky cílené přímo na civilisty – radila, aby Američané „i v zájmu Ukrajiny“ zahájili přímé rozhovory s Ruskem a Moskvě nabídli možnosti „nového evropského bezpečnostního uspořádání přijatelného pro všechny strany“. Politici se po několika hodinách nechali slyšet, že šlo pouze o „personální chybu“ a dopis byl prý „několik měsíců starý“.
26.10.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1023 článků)

Dopis Bidenovi. Změna směru v USA? To sotva

 
Třicítka amerických progresivních kongresmanů z Demokratické strany po vlně kritiky stáhla dopis, v němž americkému prezidentovi Joeu Bidenovi – i přes nedávné ruské útoky cílené přímo na civilisty – radila, aby Američané „i v zájmu Ukrajiny“ zahájili přímé rozhovory s Ruskem a Moskvě nabídli možnosti „nového evropského bezpečnostního uspořádání přijatelného pro všechny strany“. Politici se po několika hodinách nechali slyšet, že šlo pouze o „personální chybu“ a dopis byl prý „několik měsíců starý“.
26.10.2022 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1023 článků)