Článek

Poznáte zloděje? Nestyděl se v Tachově ukrást peníze ze sbírky pro nevidomé

 
Pokladnu s hotovostí ze sbírky pro nevidomé a slabozraké se nestyděl vypáčit neznámý zloděj. Vlezl oknem do sportovní haly v Tachově, kde zničil a vykradl plechovou kasu. Škoda zatím není vyčíslena, drzého zloděje hledá policie.
27.04.2021 12:45 |

podobné články

Podobné články

»Bonnie a Clyde« chtěli v Tachově vykrást byt: Poznáte je?

 
Mladý pár, muže a ženu, hledají policisté. Dvojice chtěla koncem května v Tachově vykrást byt, naštěstí je vyrušila majitelka. Jsou to nejspíše cizinci a vodí s sebou černé štěně, asi labradora.
06.06.2017 10:20 |

podobné články

Jak to bude s penězi ze sbírky? Zlé komentáře nás mrzí, Oliverek peníze dostane, říká ředitelka Života dětem

 
Vášnivá diskuze se rozvířila v úterý kolem finanční sbírky pro Oliverka trpícího spinální svalovou atrofií. Peníze byly původně vybrány na experimentální lék Zolgensma. Přes veškeré snahy rodičů však chlapeček kvůli svému zdravotnímu stavu bohužel nakonec genovou léčbu nepodstoupí. Vyvstala tak otázka, co bude s vybranými penězi. Nejprve to vypadalo, že Oliverek peníze ze sbírky zřejmě nedostane. Nicméně podle ředitelky organizace Život dětem Marie Křepelkové tomu tak není a došlo k nedorozumění. Rodina by měla dostat peníze na vše potřebné. Problém tedy vznikl pravděpodobně pouze špatnou komunikací mezi oběma stranami. Nyní už je snad vše na dobré cestě.
27.02.2021 06:10 |

podobné články

Nechal si ukrást Android a pak sledoval zloděje [krátký film]

 
Jmenuje se Anthony van der Meer a žije v Nizozemí. Ukradli mu iPhone a on udělal neobvyklou věc – úmyslně si nechal ukrást ještě jeden smartphone. Tentokrát však s Androidem a hlavně bezpečnostním softwarem Cerberus, pomocí kterého sledoval zloděje.
16.02.2017 16:20 |

podobné články

Nejvyšší soud: Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek jsou nově k dispozici v elektronické podobě

 
Nejvyšší soud ve spolupráci s nakladatelstvím Wolters Kluwer vytvořil vlastní webové stránky tzv. zelené sbírky, tedy Sbírky soudních rozhodnutí a stanovisek Nejvyššího soudu a rovněž také tzv. modré sbírky, obsahující výběr důležitých rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva.
05.04.2017 09:25 |

podobné články

Neuvěřitelné: Podvodník (70) obral babičku (85) o peníze, vydával se za spolužáka jejího vnuka!

 
Pět měsíců unikal spravedlnosti muž, který se nestyděl vloudit do příbytku seniorky v Dobšicích na Znojemsku a ukrást jí peníze. Na důvěřivou starou paní přišel s osvědčenou historkou, že je spolužákem jejího vnuka. Jenže policisté ho dopadli a zjistili, že podvodníkovi je 70 let!
19.12.2018 10:55 |

podobné články

Západ Česka zasáhly silné bouřky: 30 lidí evakuovali ze supermarketu v Tachově. Proč?

 
Dnes odpoledne zasáhly silné bouřky jih a západ Čech. V Tachově dokonce museli hasiči evakuovat prodejnu Albert, ve které se nacházelo 30 lidí. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Meteorologové tak vydávají varování občanům pro Jihočeský a Plzeňský kraj.
07.09.2014 17:10 |

podobné články

O předváděčku firmy BECK, kterou Blesk rozprášil v Tachově, se zajímají odborníci: RTS Reisen je LŽI-CESTOVKA!

 
Předváděcí akce nechvalně známé firmy BECK v Tachově, kterou se Blesku minulé pondělí podařilo rozprášit, vzbudila pozornost i odborníků na cestovní ruch.
14.08.2013 05:50 |

podobné články

Kdo je hlavní šmejd předváděčky BECKU v Tachově? Muž, který se chlubí zbitou stařenkou!

 
Kdo je hlavní šmejd předváděčky firmy BECK v Tachově, kterou Blesk minulé pondělí zdokumentoval od začátku do konce? Muž, který si zaslouží odplivnutí! Ostatně – jaký člověk to tak asi může být, když se na svém facebookovém profilu chlubí zbitou stařenkou?
16.08.2013 05:10 |

podobné články

Reportér Blesku se na předváděčce firmy BECK v Tachově přestrojil za číšníka: Obsluhoval jsem šmejdy!

 
Předváděčka firmy BECK, kterou tým Blesku minulé pondělí rozprášil v Tachově, byla zdokumentovaná od začátku do konce. V salónku i na chodbě, kde šmejdi nabízeli důchodcům zájezdy spřízněné cestovky RTS Reisen, jsme měli skryté kamery. A jeden z reportérů Blesku v přestrojení za číšníka šmejdy obsluhoval.
19.08.2013 06:55 |

podobné články

Ohňostroj v Tachově zmrzačil tři lidi! Popálený chlapec skončil v nemocnici

 
Tři diváky zranila o víkendu světlice z ohňostroje, který byl součástí historických slavnostní v Tachově. Popáleného nezletilého chlapce museli záchranáři převézt do nemocnice, byl hospitalizován, další dva lidi ošetřili na místě.
19.08.2013 15:30 |

podobné články

ANO: Na sněmu v Tachově obhájil post předsedy Jiří Dufka

 
V pátek 2. ledna 2015 se na svém oblastním sněmu setkali členové hnutí ANO v Tachově. Sněm byl volební a nepřinesl žádné nečekané výsledky. A to je prosím věta pozitivní.
12.01.2015 06:27 |

podobné články

Maďaři převáželi přes Rozvadov 76 uprchlíků: Dostali 1,5 roku

 
Nemáme ponětí, jak se tam vzali. Tak vypovídali u soudu v Tachově Maďaři Zoltán K. (52) a Menyhért S. (40), kteří vezli v nákladním autě Iveco 76 běženců a loni v létě je policisté zadrželi na dálnici D5 mezi Plzní a Rozvadovem. Za pašování lidí teď oba půjdou na 1,5 roku do vězení. Rozhodl o tom soud v Tachově.
23.03.2016 14:10 |

podobné články

Požár zahradní chatky v Tachově: Uvnitř našli tři těla!

 
Tři těla byla nalezena v úterý večer při hašení požáru chatky v zahrádkářské kolonii v Tachově. Bližší okolnosti požáru a úmrtí zatím nejsou známy.
26.04.2016 22:00 |

podobné články

V chatě v Tachově uhořeli tři lidé: Policie už zná totožnost jednoho z nich

 
Policie zatím zná totožnost jednoho ze tří lidí, kteří byli nalezeni v úterý večer ve shořelé zahradní chatce v Tachově. V chatce zemřela jedna žena a dva muži. Přesnou příčinu úmrtí všech a totožnost dalších dvou lidí by měla určit soudní pitva. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé, na místo dnes přivezli i speciálně cvičeného psa, řekla ČTK policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.
27.04.2016 09:40 |

podobné články

Tragédie v Tachově: Žena (†53) vyskočila z okna

 
Byla zoufalá a nevěděla, jak dál. Třiapadesátiletá žena ze Slovenska v Tachově ukončila svůj život skokem z okna.
05.09.2016 09:20 |

podobné články

Setkání příznivců Českého lesa 2017 se uskuteční v Tachově

 
Ve čtvrtek 26. října 2017 se od 17 hodin v sále Muzea Českého lesa v Tachově uskuteční akce s názvem "Setkání příznivců Českého lesa".
22.10.2017 16:50 |

podobné články

Dva sražení chodci: Dívka (12) v Plzni přebíhala na červenou, muže (49) v Tachově srazil policista

 
Hned ke dvěma chodcům sraženým automobily vyjížděli ve čtvrtek v podvečer záchranáři na západě Čech. V Plzni zachytil vůz dívku přebíhající na červenou, v Tachově srazilo chodce policejní auto.
04.01.2018 20:40 |

podobné články

Při demolici spadla v Tachově zeď na seniora: V nemocnici zemřel

 
Při demolici objektu v Tachově spadla část zdi na seniora (†75), který stál nedaleko a na pracích se nijak nepodílel. Se zraněním byl převezen do nemocnice, kde bohužel zemřel. Případ si převzali kriminalisté.
20.06.2018 15:15 |

podobné články

Opilý Rumun onanoval v Tachově u obchoďáku: Obnažil se a uspokojoval před dítětem!

 
Vilné choutky přepadly totálně opilého Rumuna (25) na parkovišti u obchodního domu v Tachově. Začal tady onanovat před skupinkou mladých žen a dívek, jedné přitom nebylo ještě ani 15 let. Skončil v policejní cele, hrozí mu až dvouleté vězení.
04.07.2018 14:10 |

podobné články