Článek

Poznáte roztomilé děvčátko na třicet let staré fotce? Stalo se hvězdou českých seriálů a dnes má dvě děti

 
Už se stalo tradicí, že v pátek na sociálních sítích zveřejňují jejich uživatelé fotky z minulosti a označují je hashtagem FBF (neboli flashback friday), jinak volně přeloženo jako vzpomínkový pátek. Na tuto hru přistoupila i Andrea Růžičková  (35) .
16.05.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (365 článků)
Podobné články

Poznáte roztomilé děvčátko? Culíky už jsou pasé, teď ukazuje postavu v bikinách. Modelka to ale není...

 
Děvčátko na fotce započalo svou hudební cestu za klavírem, za který si sedla už v pěti letech. Pak přibyly housličky a začala se rodit láska k melodiím. Ty prvotní houslové a klavírní po dvaceti letech vyměnila za poněkud divočejší rytmy...
19.05.2014 18:05 |

podobné články

Poznáte buclatou holčičku? Moderátorka s andělskou tváří a hvězda Novy je pořád jako cukrkandl

 
Děvčátko na fotce asi na první pohled nezařadíte, když se ale podíváte pozorněji, můžete v její roztomilé tvářičce najít rysy krásné moderátorky televize Nova, která si i přes svůj vcelku nízký věk stihla vybudovat úspěšnou kariéru, s níž jde zároveň ruku v ruce i šťastný soukromý život.
28.02.2013 06:00 |

podobné články

Holčička na fotce je tenisová hvězda osmdesátých let, které v sedmnácti drsně vstoupila do života rakovina. Poznáte ji?

 
Děvčátko na fotce patřilo k nejúspěšnějším sportovkyním Československa. Byla přední tenisovou hráčkou a sbírala jednu trofej za druhou. Úspěšná byla zejména v deblu. V počátcích tenisové kariéry se musela vyrovnat se smrtí své matky, taktéž slavné tenistky. Už víte?
23.06.2014 05:55 |

podobné články

Poznáte děvčátko na fotce? V patnácti letech ji málem zabila anorexie a nikdy neměla problém se svlékáním

 
Holčička na fotce je česká herečka, která se už odmalička věnovala závodně sportovní gymnastice. Velmi nároční rodiče ji vedli k přísné disciplíně. Kariéru úspěšné gymnastky zastavilo až těžké zranění a neustálé hubnutí, které vedlo k mentální anorexii.
02.02.2013 06:00 |

podobné články

Poznáte roztomilé děti na fotce? Dnes patří mezi oblíbené postavy seriálu Ulice

 
Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Ulice, určitě vás potěší fotografie dvou seriálových postav.
29.05.2013 22:45 |

podobné články

Slečinka na fotce prodělala několik těžkých operací, je vášnivou kuřačkou a nikdy neměla děti. Uhádnete?

 
Okaté děvčátko na fotce se stalo jednou z našich nejznámějších a nejúspěšnějších umělkyň. Prožila si období štěstí a slávy, ale i chmur - to když jí v 70. letech zakázali vykonávat milované povolání. Po smrti své životní lásky zůstala sama. I když vlastně ne tak docela. Partnerem jí bylo a je jeviště.
27.03.2012 20:55 |

podobné články

Poznáte ji? Z rozkošného miminka na fotce vyrostla kráska s nejvíc sexy postavou mezi českými zpěvačkami

 
Roztomilé robátko na fotce je česká zpěvačka, kterou drží v náručí její maminka Milada. Rodinným snímkem se pochlubila na sociální síti.
23.01.2015 05:56 |

podobné články

Poznáte herečku na fotce z dětství? Skoro se nezměnila!

 
Blond vlásky a nevinný kukuč malého andílka. Poznáte v roztomilé pětileté holčičce známou filmovou i seriálovou herečku, finalistku StarDance a držitelku Českého lva?
14.09.2017 12:40 |

podobné články

Tohle VIDEO dojme i vás: Roztomilé dítě a jeho první chůze po ledě!

 
Děti jsou roztomilé snad při všech činnostech, které dělají poprvé. Někdy se to ovšem povede a hrdý rodič natočí VIDEO, které je vtipné i roztomilé zároveň!
19.11.2013 06:31 |

podobné články

Poznáte rozverné rošťáky z kapely Nightwork? Hádejte, který z nich pózuje na vtipné třídní fotce

 
Poznáte známé frajírky na fotce? Nejenže spolu hrají ve společné kapele Nightwork, ale ještě navíc chodili do stejné školní třídy. Řeč je o Jakubu Prachařovi  (29) a Františku Soukupovi  (28) , kteří zveřejnili své fotky z dětských let. Prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.
13.10.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1009 článků) , František Soukup (67 článků)

Poznáte roztomilého kluka na fotce? Místo kariéry komika se klidně mohl věnovat i volejbalu

 
Poznáte tohoto sympatického klučíka na fotce z dětství? Odmala se aktivně věnoval sportu, který ho naplňoval, a možná se mohl stát vrcholovým sportovcem. Ale odmala ho to také táhlo k tomu bavit lidi, což nakonec na plné čáře zvítězilo. Známý herec, komik, scenárista a také moderátor v jedné osobě Lukáš Pavlásek  (41) zapátral v domácím archivu a pochlubil se fotkou ve sportovním úboru z oddílu, který v dětství navštěvoval.
01.04.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (257 článků)

Poznáte holčičku na fotce? Svlékla se ve filmu, manžel ji podváděl a nyní žije s o 12 let mladším mužem

 
Z děvčátka na fotce, které si hoví jednou v náručí maminky, podruhé babičky, vyrostla krásná česká herečka. S manželem, s nímž má dvě děti, se po letitém soužití rozešla ve zlém - nevěry nejsou pilířem manželství. Už víc než dva roky je však spokojená ve vztahu s o 12 let mladším mužem. Řeč je o Alici Bendové  (40) .
17.07.2014 06:00 |

podobné články

Poznáte cácorku na fotce? Je to populární seriálová hvězda a takto ztvárnila dceru Boženy Němcové

 
Dívenka na fotce se v této podobě objevila coby dětská herečka ve filmu Otakara Vávry Veronika, kde si zahrála filmovou dceru Jany Hlaváčové  (74) . Tehdy jí bylo čtrnáct let a byla to její první herecká příležitost. Do povědomí diváků se však dostala až později, nejprve jako moderátorka, později jako hvězda dvou úspěšných českých seriálů. V jednom z nich baví diváky dodnes. Jejím manželem je známý hudební skladatel a klavírista, který úzce spolupracuje například s Lucií Bílou  (46) . Už víte?
26.10.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků) , Jana Hlaváčová (194 článků) , Božena Němcová (112 článků) , Otakar Vávra (100 článků) , Jana Němcová (98 článků)

Poznáte, která kráska z Charlieho andílků byla tak roztomilé miminko?

 
Hollywoodská kráska se proslavila především v akční komedii Charlieho andílci či v seriálu Ally McBealová. Ale než se proslavila, tak byla opravdu roztomilé miminko, které se na celý svět usmívalo. Už víte, o jakou krásku jde?
04.11.2015 23:10 |

podobné články

Nadváha u dětí je problém

 
Nadváha u dětí představuje stále větší problém. V současné době nekontrolovatelnou rychlostí přibývá počet dětí s vyšší tělesnou hmotností, nežli kolik je doporučeno vzhledem k jejich věku či výšce. Podle výzkumů a statistik prováděných VZP dokonce nadváhou trpí každé třetí dítě. Rodiče často sami sobě, stejně pak i svému okolí, namlouvají, že jejich dítě v žádném případě není tlusté. A v případě, že už ratolest skutečně hraničí s obezitou, si tento problém odmítají přiznat. Nadváha u dětí by se ale neměla podceňovat, ani brát na lehkou váhu! Nadváha u dětí je trendem 21. století Zlé jazyky tvrdí, že obezita celkově představuje masivní trend současného století. Nadváha u dětí tak není nic, co by společnost překvapilo. Lékaři se shodují na tom, že počet dětských pacientů, jež mají problémy s váhou, neustále přibývá především kvůli současnému životnímu stylu, kdy maminky mění zdravá jídla za tučné fastfoody, protože jsou rychlejší a představují méně starostí. Nenechte dítko, aby si ničilo zdraví Odborníci jsou toho názoru, že dítě za svou nadváhu nemůže. Obezitu u malých dětí tak považují za selhání rodičů, kteří mají i v tomto ohledu za děti zodpovědnost. Nadváha u dětí je problémem nejen estetickým, kdy oplácané dítko rozhodně není roztomilé, ale pohled na něj působí spíše žalostně, ale i problémem z hlediska zdraví. Obezita s sebou přináší celou řadu různorodých zdravotních obtíží, kdy se i v útlém dětském věku mohou objevit nemoci cév, nemoci srdce, zažívací potíže, dermatologické potíže nebo třeba bolesti kyčlí a kloubů.   Příspěvek Nadváha u dětí je problém pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Dětský gang (7 až 9 let) přepadl děvčátko (10): Za větrovku ji shodili na zem a začali dítě bít

 
Hrůza ve slovenském Humenném. Čtyři děti ve věku 9,7,9 a 8 let měly po poledni přepadnout děvčátko, kterému je teprve 10 let. Chtěly mu sebrat peníze a věci, které měla u sebe. Podobný scénář se nedávno odehrál i v Bratislavě. Kdo agresivní děti odehnal?
17.02.2018 16:45 |

podobné články

Poznáte jednoho z našich nejpopulárnějších komiků? Mladík na fotce žije sám, nikdy se neoženil a nemá žádné děti

 
Mladík s odstátýma ušima na fotce patří mezi naše nejvýraznější komiky. V televizi léta bavil diváky v zábavných pořadech, kde vytvořil populární dvojici s dalším známým hereckým kolegou. Ve filmovém světě exceloval především ve vedlejších rolích. Svůj hlas propůjčil populární kreslené postavičce z kultovního seriálu Simpsonovi. Zatím se neoženil a je bezdětný. Poznali jste ho?
23.04.2014 08:00 |

podobné články

Poznáte, kdo je to roztomilé děvčátko? Včera oslavilo 75. narozeniny a platí za jeden z největších sexsymbolů 20. století

 
Krásných pětasedmdesát oslavila včera fenomenální herečka a idol padesátých a šedesátých let Claudia Cardinale.
16.04.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Cardinale (44 článků)

Z roztomilé baletky na fotce vyrostla jedna z nejpůvabnějších moderátorek Primy, která tvoří tandem s čtyřnásobným vítězem TýTý

 
Malá baletka na fotce je půvabná moderátorka primáckých zpráv Klára Doležalová. Tehdy bylo Kláře šest let a byla usměvavé dítko.
28.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (147 článků)