Článek

Poznáte kučeravého mladíka? Je to reportér!

 
Třicet let stará fotka připomíná, že Karel Voříšek (53) neseděl vždycky ve studiu, ale uměl to i s mikrofonem v terénu.
15.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (384 článků)
Podobné články

Péřovkový princ Michal Janotka! Reportér Primy střídá bundy snad častěji než ponožky

 
Žádný český reportér nemá tolik péřových bund v různých barvách jako reportér Krimi zpráv Michal Janotka. Jen za poslední měsíc se na obrazovce ukázal v šesti barvách!
06.01.2014 14:35 |

podobné články

Exkluzivně: Poslechněte si, jak svědek v kauze Krejčíř popisuje jeho cykloútěk ze země!

 
"Reportér TV Prima Josef Klíma konečně vnesl světlo do nevyřešeného útěku Radovana Krejčíře":http://www.extra.cz/vime-prvni-reporter-primy-zjistil-jak-krejcir-prchnul-z-cech-v-cyklistickem-pelotonu-prejel-hranice-podrobnostem-nebudete-verit ze země, o čemž "jsme ráno informovali jako první":http://www.extra.cz/vime-prvni-reporter-primy-zjistil-jak-krejcir-prchnul-z-cech-v-cyklistickem-pelotonu-prejel-hranice-podrobnostem-nebudete-verit.
29.01.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (712 článků) , Josef Klíma (203 článků)

To se nasmějete! Jak reportér Karas málem nevysílal

 
Téměř infarktový stav zažil reportér ČT Miroslav Karas (54). Tomu se pouhou minutu před živým vstupem děly takové věci, že by člověk ani neřekl, že se to dá všechno stihnout. Není se co divit, že reportér zuřil vzteky.
24.01.2017 12:35 |

podobné články

Policisté zachránili mladíka před oběšením, vyklubal se z něj zloděj

 
Do obce Branka na Opavsku vyjížděli v noci na čtvrtek policisté poté, co jim náhodný chodec oznámil, že viděl mladíka, který se chtěl na stromě oběsit a pak utekl. Policistům se podařilo mladíka vypátrat a předat lékařům, uvedla v pátek policejní mluvčí Dagmar Schindlerová.
06.01.2012 13:55 |

podobné články

Bývalý strážník zastřelil mladíka před barem v Přerově: Dostal dva roky

 
Bývalý přerovský strážník Robert Fryč by si za zastřelení mladíka loni v lednu v Přerově měl odpykat dva roky vězení. Rozhodl o tom v úterý přerovský okresní soud. Čtyřiačtyřicetiletý muž půjde do vězení za usmrcení z nedbalosti, soud mu zároveň na osm let zakázal nosit střelnou zbraň. Třiadvacetiletého mladíka Fryč zastřelil ve službě ve chvíli, kdy řešil potyčku před místním barem. Strážník po incidentu od městské policie odešel. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu na případné odvolání.
22.11.2016 11:35 |

podobné články

Soud se postavil na stranu policistů, kteří měli napadnout mladíka. Ten prý při výpovědích lhal

 
Rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 2 ve věci obžaloby dvou pražských policistů, kteří měli zneužít svých pravomocí a „zfackovat″ studenta po jeho zadržení, vyzněl v neprospěch údajně poškozeného mladíka. Jeden policista byl zproštěn viny, druhý pouze doporučen k disciplinárnímu jednání. Soud přihlédl k problémové minulosti mladíka i k nesrovnalostem ve výpovědích jeho i jeho kamarádů.
08.01.2018 17:55 |

podobné články

Bez brýlí je to někdo jiný! Poznáte mladíka, který před pár měsíci podvedl celý národ?

 
Proslavil se účastí v pořadu Prostřeno, kde ze sebe dělal psychicky narušenou osobnost. Ale nebyla to pravda. Paradoxně mu ale lidé uvěřili... Dokonce tvrdil, že je gerontofil a v bytě, kde servíroval hostům připravené pokrmy, měl vystavené urny svých údajných expartnerek. Poznáte muže, který dokázal obelhat miliony lidí?
20.12.2017 10:40 |

podobné články

Velký sýrový podvod: Jak poznáte ten pravý sýr? Pozor na náhražky, chutnají jak bláto!

 
Jsou balené jako sýry, vypadají jako sýry, ale nejsou to sýry! Jde o tzv. analogy neboli sýrové náhražky. V nich je mléčný tuk nahrazen rostlinnou složkou. Proč? Samozřejmě kvůli tomu, že je analog výrazně levnější. Jak »sýr nesýr« poznáte? Musíte být opět ve střehu! Výrobek mívá totiž stejnou krabičku jako ten pravý, neobsahuje však slovo »sýr«, ale třeba jen: tavený plátkový. V horším případě takový analog poznáte až na jazyku. Chutná jako mazlavé bláto!
05.03.2012 05:05 |

podobné články

Proměny v kalendáři: poznáte, kdo hraje Addamsovu rodinu a Pulp Fiction?

 
Ani čtvrté vydání charitativního kalendáře Proměny nebude nudné. Ba naopak. Autoři projektu fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa zůstali i tentokrát věrni filmovým předlohám, které ztvárnily skutečné dvojice. Poznáte, kdo si před objektivem zahrál Addamsovu rodinu a Pulp Fiction? Další články k tématu: Lejla Abbasová, jak ji určitě neznáte: dechberoucí proměny ve slavné černochy Proměny Andrey Verešové: nevěsta v černém i mystická Xena OBRAZEM: Podívejte se na televizní proměny Dany Morávkové Poznáváte je? Chantal Poullain a Bolka Polívku by hádal málokdo Co nesedí na snímku Woodyho Allena? Vpravo je Banášová Slavné Češky se v kalendáři proměnily i v muže. Poznáte je? Asterix a Obelix v Česku? Suchánek a Genzer míří do kalendáře proměn
08.11.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (254 článků) , Bolek Polívka (523 článků) , Dana Morávková (571 článků) , Lejla Abbasová (435 článků) , Andrea Verešová (1182 článků) , Chantal Poullain (225 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Kurečka (22 článků)

Podle čeho poznáte syndrom vyhoření?

 
Syndrom vyhoření je pojem, se kterým se v současné době – která je po všech směrech  hodně náročná – setkává stále více lidí bez ohledu na věk nebo pohlaví. Ačkoli si jej drtivá většina lidí spojuje s pracovní kariérou, nemusí se pokaždé týkat jen této oblasti. Odborníci o syndromu vyhoření mluví jako o celkovém vyčerpání a absolutním nezájmu o cokoli, což vede nejen k poklesu pracovního výkonu, ale má to výrazný – a samozřejmě jen negativní – vliv na ostatní okruhy našeho života. Bohužel spousta lidí nedokáže poznat, zda se v jejich případě jedná o syndrom vyhoření, či zda jsou jen unudění stávajícím životem. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, ve kterém se společně s námi můžete podívat na nejčastější příznaky syndromu vyhoření, podle kterých hravě rozpoznáte, zda se naboural i do vašeho života. Jak poznat syndrom vyhoření – nejčastější příznaky Syndromu vyhoření se rovněž přezdívá i syndrom vyhasnutí či vyprahlosti, kdy se jedná o psychický stav, ve kterém člověk pociťuje vyčerpanost, má špatnou náladu, cítí se pod psa a nemůže se absolutně pro nic nadchnout. Tento syndrom vychází z chronického stresu, se kterým se v současné době potýkáme snad úplně všichni. Teď už se ale pojďme podívat na příznaky, podle kterých ho hravě odhalíte. Nezdravý životní styl Jednou z nejčastějších příčin syndromu vyhoření je nezdravý životní styl, při kterém o sebe dotyčná absolutně nedbá, mnohdy začne s kouřením nebo alkoholem, stravuje se nezdravě a především si odpírá dostatečné množství spánku, což se projeví jak na jeho chování, tak i vzhledu a samozřejmě výkonu. Absolutní nezájem Přítomnost syndromu vyhoření poznáte i tak, že se nebudete moci pro nic nadchnout, žádná činnost vás nebude bavit a ztratíte motivaci cokoli dělat. Často se to projeví v souvislosti s vaší prací, kdy se již ráno budete probouzet s nechutí a do zaměstnání... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte syndrom vyhoření? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.08.2016 17:15 |

podobné články

Reportér Tuna počtvrté tátou! A chce další...

 
Reportér a moderátor Jan Tuna se počtvrté stane tatínkem. Z prvního manželství má dceru Zuzanu (15), s druhou ženou Ladou má dvě děti, syna Tadeáše a dceru Štěpánku, a za čtyři měsíce přijde na svět další miminko.
09.04.2009 14:13 |

podobné články

Reportér TV Nova dostal výpověď za video k prasečí chřipce

 
Šéfreportér Jiří Dlabaja dostal v pondělí odpoledne výpověď z TV Nova. Rozhodlo o tom vedení televize. Reportér musí Novu opustit „kvůli závažnému porušení povinností vyplývajících z právních předpisů, vztahujících se k vykonávané práci.“ Dlabaja to Novinkám potvrdil s tím, že celou věc nebude zatím komentovat.
04.05.2009 14:55 |

podobné články

ON-LINE: Reportér bez tréninku uběhl maraton, málem to vzdal

 
Pražskými ulicemi v neděli proběhly tisíce maratonců, mezi nimi i reportér Martin Hlavács. Ptejte se na jeho dojmy od 20:00 v on-line rozhovoru.
10.05.2009 19:40 |

podobné články

Netrénovaný reportér běžel maraton. ZPOVĚĎ vyčerpaného běžce

 
Reportér serveru tn.cz se rozhodl, že zkusí, jaké to je uběhnout více než 42 kilometrů.
11.05.2009 06:20 |

podobné články

Reportér Blesk.cz: Dělal jsem poslední rozhovor s Matuškou!

 
Reportér Blesk.cz popisuje průběh své říjnové návštěvy u Waldemara Matušky (†76) na Floridě, během níž vznikl poslední rozhovor, který tento slavný zpěvák dal před svou smrtí.
01.06.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (319 článků)

Vězněný reportér je po sedmi měsících volný, utekl Talibancům

 
Reportér, kterého unesli Talibanci a sedm dlouhých měsíců ho věznili, unikl ze zajetí a šťastně se shledal s manželkou.
21.06.2009 15:00 |

podobné články

Plastika nosu: reportér na operačním stole

 
Reportér tn.cz vyzkoušel na vlastní kůži, jaké to je absolvovat narovnání nosu.
12.08.2009 06:10 |

podobné články

"Zabil jsem milence, umíral na AIDS." Reportér šokoval

 
Reportér BBC Ray Gosling se přiznal k zabití svého milence, který umíral v bolestech na AIDS a lékaři mu nedokázali pomoci.
16.02.2010 14:05 |

podobné články

Reportér Karas: Měl jsem letět s delegací

 
Zahraniční reportér České televize Miroslav Karas byl původně na seznamu cestujících letadla, na jehož palubě v sobotu zahynul polský prezident Lech Kaczyński s manželkou a špičkami Polska. Nakonec s nimi ale neletěl…
11.04.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lech Kaczyński (103 článků)