Článek

Poznáte jednu z našich nejvíc sexy hereček? Takhle vypadala zelenooká dračice v začátcích modelingové kariéry

 
Už v pubertě bylo jasné, že díky své kráse prorazí. Přesto, že Alice Bendová  (46) má ke své vizáži v období dospívání jisté výhrady, snímky z té doby dokazují, že ke kariéře měla dobře našlápnuto odjakživa.
09.02.2020 14:45 |

podobné články

Podobné články

Vzpomeňte na dobu, kdy měla plnější tváře i dekolt: Takhle vypadala Lucie Borhyová v začátcích své kariéry

 
Novácká zprávařka Lucie Borhyová  (35) je štíhlá jako proutek, někdo by ale třeba řekl, že až příliš. A právě takoví fanoušci sympatické Lucie jistě ocení snímky ze začátků její kariéry, kdy měla tváře i celou postavu přece jen o něco buclatější než teď.
25.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1485 článků)

Letos se opravdu povedly: Tyhle mladičké krásky nás budou reprezentovat na mezinárodní modelingové soutěži

 
Je za námi další ročník české a slovenské části mezinárodní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, a i když leckdy býváme z volby poroty v rozpacích, tentokrát se holky opravdu povedly. Nejde jen o zajímavé modelingové typy, ale holky jsou opravdu nádherné.
03.09.2014 10:00 |

podobné články

Ve 14 letech se dostala do semifinále modelingové soutěže! Jedna z nejkrásnějších hereček odešla s pláčem kvůli výšce

 
Sara Sandeva  (21) patří mezi nejkrásnější české herečky. A měla dobře našlápnuto i v modelingu. Dokonce se dostala i do semifinále modelingové soutěže Elite Model Look. Tam ale její kroky modelky skončily, byla malá!
28.10.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (37 článků)

Aňa Geislerová dnes slaví 42 let: Jak šel čas s jednou z našich nejvíc sexy hereček?

 
42. narozeniny dnes slaví jedna z našich nejúspěšnějších hereček, krásná Aňa Geislerová. Pojďte si společně s námi připomenout životní cestu a herecké úspěchy půvabné rusovlásky, která toužila uspět i v modelingu.
17.04.2018 08:00 |

podobné články

Poznáte v této nevýrazné holčičce jednu z nejkrásnějších hereček světa?

 
Anglickou herečku a modelku  proslavil její vzhled porcelánové panenky, ale ne vždy byla tak okouzlující. Kiera Knightley (26) totiž bývala v dětství poměrně nevýrazné káčátko, které postupně vyrostlo v nádhernou labuť a jednu z nejlépe placených hereček posledních let. Drobná brunetka, které je často vyčítána její až přílišná štíhlost, se proslavila především rolí krásné guvernérovy dcery v Pirátech z Karibiku, v jehož prvním díle si zahrála jako osmnáctiletá.
16.01.2012 06:25 |

podobné články

Takhle vypadaly Simona Krainová a Eva Herzigová v začátcích kariéry: Poznali byste je?

 
Kdo že to odpovídá do mikrofonu, který v ruce tehdy držel zpěvák Pavel Bobek  (74) ? Ano, brunetka se založenýma rukama není nikdo jiný než Simona Krainová  (39) , kterou díky barvě vlasů možná poznáte až na druhý pohled. A vedle ní, v leopardím topu, který dával vyniknout poprsí, jež se díky reklamě na podprsenku Wonderbra stalo jedním z nejznámějších na světě, stojí další hvězda modelingu a její dlouholetá kamarádka Eva Herzigová  (39) .
02.09.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (116 článků) , Eva Herzigová (432 článků) , Simona Krainová (2005 článků)

Kvíz pro znalce zahraničních hereček, poznáte je podle fotek?

 
Jste fanoušky zahraničních filmů? Pak tu pro vás máme speciální kvíz, zaměřený na zahraniční herečky. Poznáte všech 20 hereček podle fotek?
24.05.2016 11:35 |

podobné články

10 nejvíc sexy hereček Česka: Jsou mezi nimi kost Čvančarová i blondýnka Brožová!

 
Česko se může pochlubit řadou krásných žen. Mezi herečkami je jich spousta, protože půvabná tvář je pro ně velmi důležitá. Redakce eXtra.cz vybrala deset nejkrásnějších a vy máte možnost se podívat, jestli je mezi nimi vaše favoritka. Nebo můžete třeba posoudit, která z těchto hereček se vám líbí úplně nejvíc.
27.04.2013 22:15 |

podobné články

Nová Eva, starý Vašek: Ze zpěvačky je sexy dračice Eva Adams

 
Zpěvačka Eva Ševčíková (42) z veleúspešného dua Eva a Vašek, po ukončení spolupráce se svým dlouholetým profesním i životním partnerem Vaškem Ševčíkem (59) změnila kompletně image. K rozjetí sólové kariéry jí má pomoci dračice Eva Adams.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Ševčík (40 článků)

Těhotná Abassová a sexy Kerndlová na cenách Óčka: Komu to slušelo nejvíc?

 
Na slavnostní udílení cen hudební televize Óčko dorazily hvězdy českého showbyznysu v celé své kráse. Sklidila větší obdiv zelenooká Lejla Abbasová, temně laděná Tereza Kerndlová nebo missky Nováčková a Domanská?
18.11.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (432 článků) , Lejla Abbasová (461 článků)

Těhotná Abbasová a sexy Kerndlová na cenách Óčka: Komu to slušelo nejvíc?

 
Na slavnostní udílení cen hudební televize Óčko dorazily hvězdy českého showbyznysu v celé své kráse. Sklidila větší obdiv zelenooká Lejla Abbasová, temně laděná Tereza Kerndlová nebo missky Nováčková a Domanská?
18.11.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (432 článků) , Lejla Abbasová (461 článků)

Soutěž Nejhezčí holka má další sexy vítězku. Je to sestra první výherkyně!

 
Nedávno jsme vás informovali, že "Lenka Knoblochová":http://www.extra.cz/8-sexy-fotek-nejhezci-holky-na-internetu-podivejte-se-na-exkluzivni-video-z-foceni-dvojnice-ivanky-trump, která "vyhrála naši soutěž Nejhezčí holka":http://www.extra.cz/lenka-knoblochova-se-diky-nasi-soutezi-nejhezci-holka-dostala-do-prestizni-modelingove-agentury, je už v prestižní modelingové agentuře. Výhra, kterou za vítězství ve formě foto shootingu a finanční odměny 5000 Kč obdržela, motivovala i její starší sestru Niki.
24.10.2013 09:30 |

podobné články

Módní profil: Sexy Tereza Voříšková vynechává prádlo a je (prý) napůl kluk

 
Půvabnou Terezu Voříškovou naše veřejnost zná z filmového plátna i TV obrazovky. Masově ji považuje za jednu z nejvíc eroticky přitažlivých tuzemských hereček. Navíc nadějných hereček. Ale jak si Tereza, která se letos stala tváří pražského Designbloku, vede v odívání?. Co její módní vkus, cit pro outfit?
21.10.2013 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (268 článků)

Nezapomenutelný puberťák David z Beverly Hills neskutečně zmužněl. Jedna z nejkrásnějších hereček ho předělala v sexidol

 
V devadesátých letech se z něj stala hvězda první velikosti díky roli Davida Silvera v seriálu Beverly Hills 90210. Jenže čas běží a z pubertálního hocha, který byl dlouho panicem, se stal pořádně namakaný hezounek. A má v posteli jednu z nejvíc sexy hereček současnosti.
15.07.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: David Silver (10 článků) , David Silver (6 článků)

Poznáte roztomilou holčičku? Pochází z Ukrajiny a chodí s hollywoodským playboyem

 
To neuhodnete! Poznáte roztomilou holčičku s kudrnatými vlasy, která v roce 1993 točila reklamu na populární dětské hračky Lisa Frank? Dnes hvězdná herečka byla teprve na začátku své herecké kariéry a nyní se může chlubit tím, že je jednou z nejžádanějších hereček současnosti.
20.10.2012 10:50 |

podobné články

Sexy snímky plné horka: Zelenooká Portugalka se svůdnými rty Sara Sampaio pózovala na pláži!

 
Další z oblíbených modelek známého amerického spodního prádla Sara Sampaio nafotila kolekci na letošní plavkovou sezonu pro jednu italskou značku. Portugalský andílek působí na snímcích neuvěřitelně svůdně.
12.04.2013 12:20 |

podobné články

Připadal jsem si jako Columbo: Šéf pražské mordparty promluvil o svých začátcích

 
Šéf pražského prvního oddělení Josef Mareš v pořadu ČT prozradil, jak to vypadalo v jeho vyšetřovatelských začátcích. Nebylo to ale na vraždách, jak by si někdo mohl myslet. Přesto k zločinu přistoupil, podle vlastního uvážení, připraven – s blokem a souborem otázek jako poručík Columbo ze známého seriálu.
26.03.2016 17:30 |

podobné články

Pamatujete na toho nesmělého moderátora počasí? Takhle šel čas s Reyem Korantengem

 
Rey Koranteng  (37) je sice známou tváří televizní obrazovky, ale jen málokdo si ho ještě vybaví v začátcích jeho kariéry, když coby devatenáctiletý mladíček hlásil počasí. Co takhle si to připomenout?
29.01.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Rey Koranteng (129 článků)

Nejvíc sexy žijící žena 2009? Zvolili ji čtenáři Esquire

 
Nejvíc sexy žijící žena roku 2009 byla volena čtenáři magazínu Esquire. Kdo následuje Charlie Theron nebo Halle Berry, které se tímto titulem také pyšnily? Mezi sexy živoucí legendy se teď nově řadí i britská herečka Kate Beckinsale (36). Je provdaná za filmového režiséra Lena Wisemana, se svým bývalým partnerem Michaelem Sheenem má dceru Lily. „To, že mě zvolili Nejvíc sexy žijící ženou, mi rozbušilo srdce,“ sdělila Kate pro listopadové vydání magazínu. „To, že jsem tento titul získala, pro mě není konečná. Chci pokračovat, je tolik věcí, ve kterých můžu být lepší. Třeba v tanci nebo čemkoliv jiném.“ Kate pobývá v Los Angeles, nicméně vždy, když se jí zasteskne po rodném Londýně, vrací se zde zpátky. „Zrovna teď jsem se po pěti měsících vrátila z Londýna,“ říká. „Bylo mi moc smutno, tak jsme tam s dcerou zůstaly déle. Ona tam chodila trochu i do školy. Navštívily jsme příbuzné, já jsem vypadla ze stereotypu. Těch pět měsíců bylo tak akorát. Pracovala jsem moc. Neměla jsem ani minutu pro sebe. Takže jsem to brala i jako malou pauzu.“
08.10.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (311 článků) , Kate Beckinsale (41 článků) , Len Wiseman (10 článků) , Michael Sheen (4 články)