Článek

Poznali byste, kdo je tahle roztomilá holčička se šibalským pohledem? Sexy moderátorka z Primy ukázala 40 let starou fotku

 
Laďka Něrgešová  (43) má opravdový smysl pro humor. Moderátorka Top Staru své fanoušky pobavila vtipnou koláží snímku z dětství a současné fotky, na které se snaží vypadat stejně, jako před desítkami let.
16.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Laďka Něrgešová (178 článků)
Podobné články

Tahle holčička s šibalským úsměvem mlátila malé kluky o parkety a dnes je z ní hvězda seriálu Ulice. Poznáte ji?

 
Holčička na fotce patří už osm let k divácky oblíbeným hvězdám jednoho nekonečného seriálu. Kromě bezpočtu seriálových a filmových rolí se prosadila i na poli dabingu. Je vášnivou vyznavačkou čínského bojového umění wu-šu, v němž dokonce úspěšně reprezentovala naše barvy na mistrovství světa. Populární herečka se celkem třikrát vdávala a momentálně je ženou jednoho známého spisovatele. Poznali jste ji?
31.05.2013 06:00 |

podobné články

Roztomilá šestiletá holčička naprosto rozbila porotu Talentu. Zazpívala totiž megadrsný death metal!

 
Neuvěřitelně roztomilá šestiletá holčička Aaralyn a její devítiletý bráška Izzy se vydali do amerického Talentu, aby tam zazpívali svůj vlastní song. Holčička v šatičkách vypadá jako nejroztomilejší věc na světě, ale ta písnička se jmenuje Zombie Skin. A jak říká malá Aaralyn: "Je to o zombies…"
07.07.2013 19:05 |

podobné články

Al z Kroku za krokem zveřejnila fotku po 21 letech: Poznali byste ještě seriálové sestry?

 
Krok za krokem, seriál, který v letech 1991 - 1998 bavil Ameriku. Většina jeho hvězd už na slávu s ním spojenou později nenavázala. Představitelka Al Lambertové Christine Lakin (40) se jako jedna z mála stále věnuje herectví a na své sociální sítě před nedávnem přidala fotku s Angelou Watson (44), která si zahrála Karen, a Staci Keanan (44) alias Danou. Poznali byste je ještě?
24.11.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Staci Keanan (4 články) , Christine Lakin (8 článků) , Angela Watson (3 články)

Poznali byste ji? Mladá čarodějnice dospěla a má tři děti

 
Herečka Melissa Joan Hartová se na české obrazovky dostala hlavně díky seriálu Sabrina - mladá čarodějnice. Hrála v něm teenagerku, ačkoli jí bylo už 20 let. Dnes je jí 37 a má tři syny. Příliš se ale nezměnila. Další články k tématu: Nejhorší jména celebrit? Bronx Mowgli a Jagger Joseph Blue Poznali byste ji? Dnes má větší prsa a dluží tolik, že musí prodat dům Poznali byste ji? Hvězda seriálu Roseanne se nesnaží stárnutí zakrýt
22.06.2013 14:10 |

podobné články

Nejkrásnější holčička ukázala 10 let starou fotku: Co se stalo s tvářičkou, která ohromila svět

 
Svět si zamiloval modelku Thylane Blondeau (17), když jí bylo pouhých šest let. V té době se objevila její dnes už ikonická fotografie v magazínu Vogue. Francouzská kráska se teď na svém Instagramu zapojila do internetové výzvy, při které se sdílí deset let staré příspěvky. Každý čekal, že vytáhne onu starou klasiku, modelka ale překvapila a přišla s jinou.
19.01.2019 18:55 |

podobné články

Neuvěřitelná podoba! Poznáte, čí dcera je tahle roztomilá holčička?

 
Holčička sice nezdědila po otci kadeře, ale má plavé vlásky, stejně tmavé oči a podobné rysy v obličeji jako její zesnulý tatínek. Pokud zdědila po rodičích i herecký talent, tak roste v Hollywoodu nová hvězda. Poznali jste, čí je to dcera?
18.04.2012 15:15 |

podobné články

Holčička z vánoční reklamy, kterou zbožňujete už 10 let: Takhle teď vypadá!

 
Když uděláte reklamu, kterou si pamatují generace a lidé se na ni dokonce těší, máte vyhráno. Mezi takové kousky patří právě spot na limonádu, kde hlavní roli hraje "roztomilá holčička":http://www.extra.cz/tahle-holcicka-v-detstvi-zazila-pekelnou-sikanu-kvuli-krivym-zubum-vite-o-koho-jde a kterou v naší televizi vysílají už deset let.
18.11.2014 12:56 |

podobné články

Hvězda Ulice Patricie Solaříková sáhla do rodinného alba: Už v 6 letech byla roztomilá

 
Herečka Patricie Solaříková (29) zveřejnila rodinný snímek z roku 1994, kde je se sestrou a maminkou. Po 23 let si udělaly stejnou fotku. Jako holčička byla ještě víc roztomilá než teď.
25.04.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (293 článků)

Poznáte, které hollywoodské hvězdy je tahle rozkošná dcera?

 
Tahle roztomilá holčička se jmenuje Marion Lereta, má stejně starou sestru dvojče a jejich maminka je jedna z nejslavnějších a nejlépe placených hereček v USA. Stále nevíte? Tak pokračujeme v nápovědách.
28.09.2011 18:10 |

podobné články

Retro fotky Marty Jandové: Ukázala 17 let starou vlnu na hlavě a fotku s tátou Petrem

 
Zpěvačka Marta Jandová (43) se vážně nebere. Zveřejnila svoje retro fotky z mládí a odhalila svým fanouškům vlnu na hlavě, kterou nosila, a také starou fotku se svým tatínkem a zpěvákem Petrem Jandou (75).
30.10.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (717 článků) , Marta Jandová (942 článků) , Petr Janda (717 článků) , Petr Janda (259 článků)

Poznáte usměvavou holčičku? V šestnácti se poprvé svlékla ve filmu a milovala chlapa, který teď žije s její příbuznou

 
Dívenka s šibalským úsměvem na rtech patří mezi nejznámější současné české herečky. Ztvárnila bezpočet rolí v často velmi oceňovaných filmech a sama je držitelkou Českého lva. Na filmovém plátně se prosadila už jako šestnáctiletá dívka. Kromě herectví se velmi aktivně podílí také na ochraně životního prostředí. V jednom ze svých úspěšných snímků se blíže seznámila s jedním oblíbeným režisérem, s nímž pak několik let žila. Vztah ale nakonec nevydržel a režisér se zamiloval do její sestřenice. Poznali jste ji?
16.03.2013 06:00 |

podobné články

Co to má znamenat? Biatlonová kráska Gábina Soukalová ukázala fotku z ultrazvuku

 
Včerejší aprílový den nenechaly bez povšimnutí známé dámy, které své fanoušky na sociální síti nachytaly s informací, že čekají miminko. Biatlonistka Gabriela Soukalová, která chodí s badmintonistou Petrem Koukalem, ukázala fotku ultrazvuku a Ornella Koktová  (22) uvedla, že je ve třetím měsíci těhotenství a ukázala fotku svého bříška.
02.04.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (145 článků) , Petr Koukal (145 článků) , Gabriela Koukalová (346 článků) , Gabriela Petre (16 článků)

Sexy Veronika hledá chlapa s charismatem

 
Upoutá vás na první pohled. Postavou, černými vlasy a šibalským pohledem. Celkové hodnocení určitě zakončíte mezi její bradou a plochým bříškem. Jedná se o modelku Veroniku Gatialovou. A pozor, je nezadaná!
04.05.2011 20:45 |

podobné články

Kardashianka není tak originální, jak si myslíte. Tahle trapka kopíruje 38 let starou fotografii!

 
Otvírala si pusu, jak zboří internet, ale bohužel nezbořila vůbec nic a ještě ke všemu "ani neměla žádný originální nápad, jak by to udělala":http://www.extra.cz/kim-kardashian-si-natrela-olejem-obri-zadnici-pak-z-ni-udelala-stul-a-serviruje-na-nem-sampanske. Jen jednu ikonickou fotku starou 38 let.
16.11.2014 18:41 |

podobné články

Kardashianka není tak originální, jak si myslíte. Tahle trapka kopíruje 38 let starou fotografii!

 
Otvírala si pusu, jak zboří internet, ale bohužel nezbořila vůbec nic a ještě ke všemu "ani neměla žádný originální nápad, jak by to udělala":http://www.extra.cz/kim-kardashian-si-natrela-olejem-obri-zadnici-pak-z-ni-udelala-stul-a-serviruje-na-nem-sampanske. Jen jednu ikonickou fotku starou 38 let.
16.11.2014 19:46 |

podobné články

Věřili byste tomu? Tahle holčička s rovnátky je opravdu nejkrásnější dívkou Česka!

 
Světem sociálních sítí proběhla výzva, aby influenceři sdíleli fotku starou deset let. A nevyhnulo se to ani českým hvězdám. Jak vypadaly úřadující královny krásy Lea Šteflíčková  (20) , Tereza Křivánková  (24) Jana Šišková  (23) a také patronka nejprestižnější soutěže krásy Nikol Švantnerová  (25) ? Podívejte se sami.
22.01.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Švantnerová (354 článků) , Jana Šteflíčková (2 články)

Zamyšlená holčička na fotce je vitální herečkou, která po děsivé nehodě nikdy nemohla mít děti. Poznali jste ji?

 
Holčička na fotce patří k našim nejznámějším herečkám. Za svůj život ztvárnila bezpočet divadelních, televizních i filmových rolí. Zářila zejména na prknech Národního divadla. Nedávno oslavila životní jubileum, ale i přes svůj požehnaný věk je pořád neuvěřitelně energická a čiperná. Ač velmi toužila po dítěti, nikdy se ho kvůli těžkému zranění nedočkala. Poznali jste ji?
05.10.2013 06:00 |

podobné články

Poznali byste ji? Moderátorka Markéta Fialová se pochlubila 23 let starou fotkou

 
Skutečné poklady našla ve svém rodinném archivu Markéta Fialová  (49) . Nová moderátorka CNN Prima News slaví své 49. narozeniny a při té příležitosti zapátrala po fotografiích z minulosti.
05.02.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Fialová (229 článků)

Poznali byste ji? Z téhle nenápadné dívenky vyrostla jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček

 
Kdo by to byl řekl, že z náctileté dívenky na fotce vyroste jedna z našich nejvíc sexy zpěvaček? Ti, kteří od začátku bedlivě sledují hudební kariéru této holčiny, jistě poznali, že se jedná o Terezu Kerndlovou, která dnes slaví devětadvacáté narozeniny.
06.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (432 článků)