Článek

Požár zdevastoval dům místostarosty Prahy 9: Blesku ukázal 40milionové spáleniště!

 
Ohořelý strop, promočené podlahy, zdi nasycené škodlivými zplodinami... Tak to nyní vypadá ve vile pražského politika Jana Jarolíma (ODS), současného místostarosty Prahy 9, v Horoměřicích u Prahy. Blesk se den po ničivém požáru podíval dovnitř. Pohled na spoušť, kterou oheň napáchal, je skličující.
03.06.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Svitavský: Správa veřejných financí podle místostarosty Kunce v Židenicících

 
Správa veřejných financí podle místostarosty Kunce (TOP 09) a místostarosty Mgr. Aleše Mrázka (ANO) v Brně-Židenicících.
02.04.2017 12:20 |

podobné články

Petice za odvolání pana Lukáše Dory z funkce místostarosty obce Lednice

 
My, níže podepsaní občané Lednice, znepokojeni výroky místostarosty obce Lednice pana Lukáše Dory na sociálních sítích požadujeme, aby zastupitelstvo obce Lednice projednalo jeho odvolání z funkce místostarosty obce Lednice.
02.01.2021 07:40 |

podobné články

Spáleniště po kostelu v Gutech vydalo tajné okno: Farář chtěl za žháři do vazby

 
Dva mladíky (oba 18), kteří jsou podezřelí, že zapálili unikátní dřevěný kostel v Gutech, chtěl navštívit správce farnosti Kazimierz Płachta. Policie mu to nedovolila, tak se za údajné pachatele alespoň modlí. V úterý navíc skončilo rozebírání spáleniště a našli se tam i unikáty, o kterých nikdo nevěděl.
22.08.2017 14:35 |

podobné články

Dům na Vsetínsku zdevastoval požár: Rodina s dvěma dětmi přišla o střechu nad hlavou

 
Těžké časy prožívá rodina Hoškových z obce Vidče na Vsetínsku. Na konci března jejich dům zachvátily plameny a ačkoliv se na místě sjely tři jednotky hasičů, oheň dům zcela zničil. Požárníci navíc museli rozebrat strop v prvním patře, aby se dostali pod střechu. Dům je zcela neobyvatelný. Vyrovnat se se škodami rodině pomáhá obec, která pro ni vybírá peníze ve veřejné sbírce.
15.04.2020 09:45 |

podobné články

Dům vyhořel kvůli černé palírně, nelegální alkohol zaujal policisty i celníky

 
Těžký návrat domů z nemocnice čeká na dva muže z Černé Hory. Nejenže jim rodinný dům poničil rozsáhlý požár, ale ten navíc odhalil jejich nelegální palírnu. Celníci proto prošli spáleniště a rezolutně prohlásili: „Za nelegální pálení vyměříme spotřební daň!“
26.03.2018 17:30 |

podobné články

Vláda projedná uvolnění 40milionové pomoci pro Afghánistán

 
Česko zřejmě poskytne Afghánistánu 40 milionů korun na podporu tamních obranných a bezpečnostních sil. Vláda ve středu projedná uvolnění peněz z rozpočtu ministerstva zahraničí. Informuje o tom ČTK.
29.10.2018 13:30 |

podobné články

Žalobkyně zrušila obvinění místostarosty Prahy 3

 
Státní zástupkyně ve čtvrtek zrušila obvinění místostarosty Prahy 3 Jana Šmída a vedoucího odboru výstavby na žižkovské radnici Karla Urbana, podezřelých ze zneužití pravomoci úřední osoby.
18.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Karl Urban (9 článků) , Jan Šmíd (20 článků) , Karel Šmída (3 články)

Automatická kontrola zón v centru Prahy nefunguje. Tisíce řidičů zaparkují a nezaplatí

 
Dodržování řádného parkování v zónách placeného stání kontroluje po Praze speciální auto s kamerami. Největší potíže s odstavováním vozů jsou tradičně v centru metropole, podle dosavadního místostarosty Prahy 1 Richarda Bureše (ODS) však technologie není využívána na maximum svého potenciálu. Důsledkem je, že tisíce nelegálních parkujících se vyhnou trestu, což podle místostarosty vyplývá z dostupných čísel.
14.11.2018 07:20 |

podobné články

Noční ohnivé peklo: Požár zničil v Brně rodinný dům! Majitel přišel o vše

 
Pět hasičských jednotek se pokusilo krátce před úterní půlnocí zastavit plameny, které pohltily rodinný dům v Řadové ulici v brněnské městské části Kohoutovice. Přes veškeré úsilí oheň obydlí ve starší zástavbě zcela zdevastoval.
26.04.2017 08:35 |

podobné články

Smrt tří dětí (†1, †4, †9) na Znojemsku: Šokující reakce matky!

 
V šoku zůstali hasiči i policisté, když na spáleniště domu na Znojemsku dorazila matka tří malých dětí.  Žádný pláč, žádný smutek nad ztrátou dvou dcer (†9 a †1) a malého syna (†4), kteří požár nepřežili. Matka na místě obhlédla vyhořelý dům a pak zavelela ke kamarádům, kteří ji doprovázeli: »Jdeme na oběd!«
13.03.2018 05:10 |

podobné články

V Praze 11 se kvůli odvolání místostarosty rozpadla koalice

 
Na radnici Prahy 11 se rozpadla koalice Hnutí pro Prahu 11, ANO a TOP 09. Důvodem je odvolání místostarosty Ladislava Kosa (HPP 11). Odvolání předcházela několikahodinová diskuse, při které se přeli především členové koalice. Koalice měla v 45členném zastupitelstvu většinu 32 hlasů. Praha 11 zahrnuje Jižní Město, žije v ní asi 80 tisíc lidí.
17.03.2016 19:55 |

podobné články

Politické zemětřesení v Letňanech. Miliardáře Sehnala (ODA) zbavili postu místostarosty

 
Před dvěma roky se miliardář Pavel Sehnal (ODA) neúspěšně ucházel o post pražského primátora. Jeho strana nicméně ve volbách do zastupitelstva hl. m. Prahy nezískala ani jeden mandát. Oproti tomu v Praze 18, kde kandidoval také, už uspěl a v koalici ANO, ODS a Svobodní, TOP 09, Pro Prahu a ODA zaujal post prvního místostarosty. Až doteď. Letňanští zastupitelé jej odvolali.
27.08.2020 13:10 |

podobné články

Horoměřická vila za 60 milionů málem lehla popelem: Patří známému pražskému politikovi

 
V pondělí večer zamířili středočeští a pražští hasiči ve velkém počtu do jižního cípu Horoměřic. Na hranicích s Prahou totiž v ulici K Sanatoriu začal hořet veliký rodinný dům. Požár napáchal nedozírné škody, hasiči odhadují, že ohnivý živel zdevastoval vybavení vily v ceně 40 milionů korun. Dalších 20 milionů se jim však podařilo uchránit. Vila patří Janu Jarolímovi (ODS) - nedávnému starostovi Prahy 9.
01.06.2021 17:20 |

podobné články

Dům zničený výbuchem hlídá policie, dělníci se snaží zavést plyn

 
Dům v centru Prahy, který v pondělí zdevastoval výbuch, stále hlídají policisté, nejbližší okolí zůstává i dnes pro dopravu uzavřeno. Řekl to mluvčí pražské policie Jan Daněk. Na místě pracují plynaři, kteří by odpoledne chtěli do okolních domů obnovit dodávky plynu. Exploze domu v Divadelní ulici zranila čtyři desítky lidí a poškodila okolní domy. Škody se odhadují na desítky milionů korun. Příčinu neštěstí vyšetřují policisté, pravděpodobně je způsobil unikající plyn.
01.05.2013 13:35 |

podobné články

Požár ve Francii zničil 1100 hektarů lesa

 
Rozsáhlý požár u jihofrancouzského města Marseille zdevastoval v noci na dnešek 1100 hektarů vesměs křovinatých a lesních porostů. Místním požárníkům se nad ránem podařilo dostat oheň pod kontrolu a zabránit jeho dalšímu šíření. Živel si nevyžádal žádné oběti na životech.
23.07.2009 09:35 |

podobné články

VIDEO: Velký požár zdevastoval pension na Kroměřížšku

 
Mohutný požár zničil v noci pension v Rajnochovicích na Kroměřížsku.
10.04.2010 21:45 |

podobné články

Putinova pýcha je „pošramocená“ a na odpis. Jedinou ruskou letadlovou loď požár zdevastoval

 
Škody způsobené nedávným požárem na jediné ruské letadlové lodi se prakticky rovnají její zbytkové hodnotě, o jejím dalším osudu není rozhodnuto. Napsal to ruský list Kommersant s odvoláním na experty ruské Severské flotily. Požár, který si minulý týden vyžádal dva mrtvé, vypukl na lodi Admiral Kuzněcov během oprav v Murmansku na severu Ruska.
19.12.2019 07:45 |

podobné články

V Kolíně budou hlasovat o odvolání starosty a místostarosty

 
Pouhý jeden den před volbami budou v Kolíně zastupitelé rozhodovat o svržení starosty Jiřího Buřiče a místostarosty Romana Pekárka (oba ODS). Pekárek čelí podezření, že si podle existující nahrávky rozhovoru mezi ním a ředitelem pražské firmy loni řekl o miliónový úplatek za to, že prosadí v zastupitelstvu prodej pozemků této firmě. Pekárek vinu odmítá.
08.10.2010 11:45 |

podobné články

Machrující politik Slanina odstoupil jen napůl

 
Jako by se vlk nažral a koza zůstala celá. Tak může připadat postoj bývalého místostarosty brněnské části Medlánky Tomáše Slaniny(ČSSD), který po ostudě s podezřením z ovlivňování zakázky sice opustil post místostarosty, ale ponechal si zastupitelský mandát.
23.02.2011 11:00 |

podobné články