Článek

Požár v pražské Lhotce: Hořela střecha paneláku...

 
Evakuaci obyvatel a zásah hasičů i záchranářů si vyžádal požár střechy panelového domu na pražském sídlišti Lhotka. Jediným zraněným byl dělník (33).
20.03.2020 05:20 |

podobné články

Podobné články

Černá oblaka dýmu nad Prahou: Ve Lhotce hořela střecha paneláku

 
Ve čtvrtek dopoledne vyděsila Pražany mohutná oblaka černého dýmu, která se začala linout z čtyřpatrového panelového domu v ulici V Pláni. Vidět byly prakticky z celé Prahy. Na místo se okamžitě začaly sjíždět profesionální a dobrovolné hasičské jednotky.
19.03.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavka (35 článků)

V Praze hořela střecha domu na Národní třídě, evakuováno 10 osob

 
V Praze na Národní třídě ráno hořela střecha Topičova domu, který je významnou secesní památkou. Hasiči evakuovali deset lidí. Jeden člověk, který se nadýchal kouře, skončil v péči záchranářů. Událost nijak neohrozila galerii, v níž jsou umístěny obrazy odhadem za sto milionů korun, dnes o tom informovala mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. 
27.03.2013 08:15 |

podobné články

Ve Vršovicích hořela střecha obytného domu. Živel napáchal škodu za milion

 
Praha se neobešla bez požáru ani na Boží hod. Hasiči zasahovali ve Vršovicích, kde hořela střecha obytného domu. Událostí vznikla škoda za jeden milion korun, příčiny zjišťují odborníci.
25.12.2018 11:55 |

podobné články

Požár v Modřanech: V ulici Daškova vzplála střecha paneláku

 
Střecha panelového domu v Modřanech začala hořet krátce po 17. hodině. Na místo vyrazilo několik jednotek hasičů, kteří požár uhasili a museli nejvyšší bod panelového domu pečlivě prozkoumat v Daškově ulici.
31.05.2017 18:35 |

podobné články

HOŘELA STŘECHA PANELÁKU! Zásah probíhal v NEBEZPEČNÝCH PODMÍNKÁCH

 
Na panelovém domě v sídlišti Nové Butovice vzplála v neděli vpodvečer střecha panelového domu. Jak zjistila agentura Mediafax na místě, ze střechy se valil hustý černý dým, hasiči evakuovali asi 50 domácností a uzavřeli prostor okolo panelového bloku, oheň byl kolem 19. hodiny zlikvidován, dohašování pokračuje i v noci.
14.08.2011 18:25 |

podobné články

POŽÁR V CENTRU PRAHY! U Palachova náměstí HOŘELA STŘECHA

 
V centru Prahy na Křížovnické ulici nedaleko Náměstí Jana Palacha vzplála krátce po půl čtvrté odpoledne střecha činžovního domu. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů s dvěma výsuvnými plošinami, zjistil Mediafax na místě.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

Elektrárna v Mělníku v ohrožení: Hořela střecha kotelny

 
V mělnické elekrárně hoří střecha kotelny, požár je už pod kontrolou. Na místě zasahuje 14 jednotek hasičů, zraněn zřejmě nikdo nebyl.
30.09.2015 11:20 |

podobné články

Z Dolních Měcholup se linul dým: Hořela střecha rodinného domu, hasiči evakuovali exotické ptáky

 
Dolními Měcholupy se valil v dopoledních hodinách černý kouř. Vzplála tam střecha rodinného domu v ulici Na Slavíkově. Hasiči měli během hodiny požár pod kontrolou. Evakuovat ale museli z voliéry exotické ptáky.
18.12.2017 13:40 |

podobné články

Jako Ronaldo nebo Messi: Děti ve Lhotce poznají, co umí fotbalový míč

 
V první polovině září budou mít děti v pražské Lhotce možnost naučit se vychytávky s fotbalovým míčem. Místní klub FC Tempo Praha pořádá tradiční akci s názvem „Fotbalová abeceda“. V rámci programu se pro ty nejmenší chystají zábavné soutěže.
05.09.2017 10:20 |

podobné články

Koupaliště ve Lhotce hlásí otevřeno. Stálo sedmileté čekání na zprovoznění za to?

 
Koupaliště v pražské Lhotce je konečně přístupné veřejnosti. Po dlouhých sedmi letech areál otevřel své brány. Nenajdete zde však ani rybník, ani bazén. Vznikl tu oblíbený biotop s přírodním čištěním vody. Jak se dlouhodobá rekonstrukce podařila a co všechno tu na vás čeká?
29.06.2018 20:00 |

podobné články

Dva autobusy MHD se srazily ve Lhotce: Šest zraněných

 
Pořádný šok zažili cestující, kteří se v úterý ráno vydali do práce autobusy městské hromadné dopravy, které jezdí Mariánskou ulicí v pražské Lhotce. Na křižovatce s Lhoteckou se totiž dva autobusy srazily. Na místě je šest lehce zraněných.
09.10.2018 09:15 |

podobné články

V Praze hořela škola. Oheň pohltil speciální světlovody, jeden hasič se zranil

 
V pražských Čimicích hořela ve středu večer střecha základní školy. Vzňaly se speciální světlovody v délce asi 10 metrů, ty jsou určené k přírodnímu osvětlení části budovy. Hasiči dostali požár pod kontrolu zhruba za půl hodiny, jeden z nich se ale při zásahu zranil. Příčina požáru zatím není známá.
19.04.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavka (35 článků)

Na Slovensku hořela budova Ficova Směru. A dnes budou nové protesty proti vládě

 
V Žilině na severu Slovenska v noci na dnešek hořela střecha sídla krajské kanceláře vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD), požár byl podle hasičů patrně založen úmyslně. Na budovu někdo namaloval nápis „zloději“. K incidentu došlo před dnešními demonstracemi, které se uskuteční v řadě slovenských měst včetně Žiliny a jejichž organizátoři nově požadují vypsání předčasných voleb jako řešení politické krize po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky.
16.03.2018 11:25 |

podobné články

Hořela střecha paneláku!

 
Oheň včera zachvátil střechu panelového domu na sídlišti v Nových Butovicích v Praze. Vzňalo se 70 balíků lepenky. Požár se rozšířil na plochu o rozměrech 15 krát 30 metrů.
15.08.2011 12:10 |

podobné články

Nový relax pro Pražany! Na Lhotce obnoví koupaliště

 
Obyvatelé Prahy se můžou těšit na další místo, kde budou moci relaxovat. Už v dubnu příštího roku obnoví Praha 4 koupaliště na Lhotce.
22.09.2014 18:15 |

podobné články

Rezidence pro studenty? Na Lhotce ji mají!

 
V metropoli přibývá soukromých vysokých škol, ovšem ubytovací kapacity pro studenty jsou spíš nedostačující. A právě tato skutečnost se stala impulzem k výstavbě první soukromé vysokoškolské koleje v Česku. Moderní rezidence, která dominuje Novodvorské ulici v Praze 4 – Lhotce, nabízí mladým lidem nejen komfortní ubytování, ale i řadu praktických služeb.
17.03.2016 12:05 |

podobné články

VIDEO: Drama ve Lhotce! Opilec vyhodil manželku s dcerou z bytu, pak na policisty vytáhl brokovnici

 
Pořádné drama se odehrálo v sobotu krátce před polednem ve Lhotce. Na svého opilého muže (45) tam zavolala manželka (45) policii, protože se podle jejích slov pohádali a on ji vyhodil z bytu. S sebou přitom měla šestiletou holčičku! Když policisté dorazili, nestačili se divit. Muž na ně totiž z balkonu mířil brokovnicí.
26.11.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (55 článků)

V Uhříněvsi hořela střecha dřevařského závodu! Hasiči vynesli tlakové lahve

 
Poplach v pražské Uhříněvsi! Do ulice Přátelství musely v pondělí dopoledne vyjet dvě jednotky profesionálních a jedna dobrovolná jednotka hasičů - začala hořet střecha dřevařského závodu. Hasiči z plamenů vynesli dvě tlakové lahve.
02.12.2019 12:50 |

podobné články

Hloubětínem se linul hustý černý dým. Hořela tu střecha kasína

 
V pražském Hloubětíně zasahovalo několik jednotek hasičů. Tamnímu kasínu Havana totiž začala hořet střecha. Vyšetřovatel odhadl škodu na 300 tisíc korun, příčinou požáru podle něj byla nedbalost při přípravě potravin.
10.06.2017 14:30 |

podobné články